Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Αυτός παραηταν σιγανό ποτάμι.. δεν έχω ξαναδεί πιο φουκαρα- κακομοίρη..
Καλά, κοίτα μην πας μαζί του τσάρκα στα σπιτάκια της πόλης σας και βγαίνουν όλα τα κορίτσια στα μπαλκόνια και του λένε "γεια σου, Μητσάρα!" και του πετάνε το στρινγκ τους....
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Καλά, κοίτα μην πας μαζί του τσάρκα στα σπιτάκια της πόλης σας και βγαίνουν όλα τα κορίτσια στα μπαλκόνια και του λένε "γεια σου, Μητσάρα!" και του πετάνε το στρινγκ τους....
Διπρόσωπος δρ. Τζέκιλ και μρ. χαυδν.. (λες?..)
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Mα και οι λεγόμενοι εραστές του πληκτρολογίου στο τέλος δεν κάνουν τίποτα εκτός αν είναι τόσο διαταραγμένοι και αυτοι οσο και αυτές που είναι εκεί μέσα...
Και εσύ σε ένα πληκτρολόγιο είσαι εδώ....


:cheesy:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Βρέθηκα σε παρέα που ήταν κι ένα ζευγάρι . Παντρεμένοι αρκετό καιρό. Σχετικά νεοι γύρω στα 40. Αυτή να μιλά ακατάπαυστα, ο αλλος να είναι σιωπηλός και να παίζει με το κινητό. Να ψελλίζει που και που , "ναι μωρό μου, ναι καρδούλα μου κλπκλπ". Τραγική η κατάσταση του... Μου έδωσε την εντύπωση ότι η κουραστική προσωπικότητα της γυναίκας του τον είχε γονατίσει .. αυτή να περιαυτολογει διαρκώς και να μιλά για τα προβλήματα της.. ανυπόφορη εντελώς..

Κλασικός ανάρχιδος στραποναρισμένος πυρφόρος.

Φαντάζομαι και η μάνα της θα έχει εγκατασταθεί μόνιμα μαζί τους για να τους πλένει και να τους ταϊζει
:jerking:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Και εσύ σε ένα πληκτρολόγιο είσαι εδώ....


:cheesy:
Ναι αλλά εγώ δεν ψαρεύω ερασιτέχνες ναυάγια....επενδύω στην επαγγελματική ποιότητα και ορμάω σε ερασιτέχνες ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ωσάν εναπομεινας greek lover!
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Ναι αλλά εγώ δεν ψαρεύω ερασιτέχνες ναυάγια....επενδύω στην επαγγελματική ποιότητα και ορμάω σε ερασιτέχνες ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ωσάν εναπομεινας greek lover!
Έτσι λες κρυμμένος πίσω από ένα πληκτρολόγιο....
Χρησιμοποιείς και εσύ το "όργανό του σατανά"!!!!

:rockon:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Έτσι λες κρυμμένος πίσω από ένα πληκτρολόγιο....
Χρησιμοποιείς και εσύ το "όργανό του σατανά"!!!!

:rockon:
Δεν πλησιαζω ερασιτεχνες λέγοντας " δώσε ινστα" λες και είμαι κανας έφηβος καγκουρας.....
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Να σε δω γλυμένο μαλλί με μπριγιαντίνι,γυαλί ηλίου στο μακό μπλουζάκι και Σταν Σμιθ να ξεροχύσω.....

:grin:
Σε ποια ομάδα παίζει αυτός ο Σμιθ ;
Έχει κοινοτικό διαβατήριο η θα πάρει θέση ξένου;
Τα μιλφ θέλουν ντύσιμο κύρους για να βλέπουν ότι αυτός που έχουν μπροστά τους ξεχωρίζει από την καγκουροκαφρομαζα....
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
660
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Σύμφωνα με τη eurostat 70 τις εκατό τα διαζύγια στην Ελλάδα άντε πάτε παντρευτητε
Παράξενα νούμερα και δεν τα πιστεύω!

Στην τάξη της κόρης μου, από τα 20 παιδιά, μόνο τα 2 είναι από χωρισμένη οικογένεια. Στην πολυκατοικία μου, κανένας! Στη διπλανή, επίσης κανένας. Τα διαζύγια είναι κάπως πιο συχνά σε οικογένειες που τα παιδιά έχουν πια μεγαλώσει. Από όσα ακούω και μαθαίνω γύρω μου, δε μπορώ να βάλω τα διαζύγια πέρα από το 20%. Εντάξει, η Eurostat έχει πιο μεγάλο δείγμα, όμως η δική μου εμπειρία είναι πολύ διαφορετική.

Ακόμα, από όλες τις περιπτώσεις διαζυγίων που ξέρω, το παλιό μοτίβο, όπου ο σύζυγος έβρισκε γκόμενα, οπότε ο γάμος διαλύονταν, έχει πια αντιστραφεί. Πέντε περιπτώσεις στον κοντινό μου κύκλο, όπου ο σύζυγος έπιασε τη γυναίκα του με άλλον. Καμία όπου η σύζυγος έπιασε τον άντρα της με άλλη. Φλωρέψαμε μάγκες!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Τα μιλφ θέλουν ντύσιμο κύρους για να βλέπουν ότι αυτός που έχουν μπροστά τους ξεχωρίζει από την καγκουροκαφρομαζα....

Εκτος απ'τα μιλφ που ψάχνουν μικρότερους,όπως πχ η Ηλιάδη

Εκεί θέλουν καγκουροκαφρόμαζα
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Ήρθε η ώρα να προβώ σε μια αποκάλυψη -εξομολόγηση

Είμαι ελλεηνιδος Γουστάρω μόνο ωραίες , που έχουν χρήμα , στάτους , θέση κτλ , και τις υπόλοιπες τις έχω γραμμένες στα αρχίδια μου .

Κατά καιρούς διάφορες τύπισσες ,[ μπάζα , φτωχές κτλ ] ζιγκολό με έχουν ανεβάσει , πουτανο για τα λεφτά ,και χίλια δυο άλλα με έχουν κατεβάσει . Αυτό όμως δεν ισχύει διότι εάν ίσχυε δεν θα ήμουν και πελάτης σε βίζιτες .

Απλά κάποια στιγμή πρέπει να λέμε την αλήθεια .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom