Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
εκτακτη αναφορα καταστασης.....................μολις γυρισα στο σπιτι. και δεν εννοω απο το μαγαζι-οινοπνευματοποτειο. εκει ημουν πιο πριν. μετα απο αυτο, εκανα κατασκοπεια σε μια μουνιτσα απο ενα διπλανο χωριο. καποιοι απο τη παρεα ειχαμε τις υποψιες οτι κερατωνει τον αντρα της. και ετσι εγω αποφασησα να τη παρακολουθησω. και οντως ειδα οτι πηδιεται με ενα γνωστο απο τη περιοχη. τι να κανω? να το πω στον αντρα της? που ειναι και πολυ καλο παιδι και κανουμε παρεα που κ που. ενω αυτη ειναι μια πουτανιτσα που γαμιεται με ενα μαλακα. τι να κανω? η κατασταση απο οτι φαινεται ετσι θα συνεχιστει. ο αντρας της δε πολυβγαινει στα μαγαζια της περιοχης. μονο αυτη βγαινει. και ο μαλακας γαμιας της. και μετα συναντιουντε. ενω ο αντρας της και το μικρο παιδι τους ειναι στο σπιτι. ειναι μεγαλη αδικια αυτη. θελω να μαθευτει η αληθεια. πρεπει να μαθευτει αυτο που γινεται.
Πρόσεξε γιατι, αντι να πας την καταδώσεις εσύ, στο τέλος αυτές που ειναι παντρεμένες έχουν τον διάολο μέσα τους, θα σε βγάλει σε όλο το χωριό εσένα gay και τον άντρα της αστροναύτη, αν νομίζεις ότι θα τα βγάλεις εύκολα πέρα με σατανική μοιχαλιδα, είσαι γελασμένος. Δεν ξέρεις που πας να μπλέξεις.......
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
γιατι πλεον εχουμε γεμισει παντου λιγουριδες και πεφτουλες ,ο αλλος ουτε διεξοδο εχει πλεον τα μπουρδελακια που πηγαινε πιο παλια και εβρισκε ωραιες με 20 ευρουλακια, τωρα παει και βρισκει μπαζα και μετριοτητες, αρα οποια και να βρει εξω στον κοσμο θα την παρει, και λεφτα θα χαλαει για παρτη της και το σκυλακι της θα γινει.
επισης σταματησαν να ερχονται γυναικες απο χωρες οπως πολωνια και ρωσια να βρουν γαμπρο και γεμισαμε πακιστανους και μαυρους, και ετσι αναλογιστεις οτι μεχρι την ηλικια των 40 υπαρχουν περισσοτεροι αντρες απο γυναικες, τοτε καταλαβαινει καποιος οτι μειωθηκαν οι διαθεσιμες γυναικες για καθε αντρα. εξω βγαινεις μια βολτα σαββατο βραδυ και βλεπεις σαφως περρισοτερους νεαρους αντρες σε σχεση με νεαρες γυναικες να ειναι σε παρεες.

Αφού οι περισσότεροι γκόμενα θέλουν για να μην είναι μπακούρια

Οι γκόμενες το ξέρουν αυτό και κάνουν ότι θέλουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Δεν διαφωνώ ότι τριπλασιάστηκαν τα διαζύγια,διαφωνώ στο θέμα της μονογονεϊκής οικογένειας.Οι ελλεεινίδες δεν χωρίζουν γιατί θέλουν μονογονεϊκή οικογένεια όπως πολλές δυτικές,αλλά για να ξαναπαντρευτούν άλλον.

Κι όπως έχουμε πει πολλές φορές,στην Ελλάδα ακόμα και χωρισμένες με παιδιά,άνετα βρίσκουν άντρες να τις ξαναπαντρευτούν.Ακόμα και μικρότερους
ακόμα κι αν έχεις δίκιο, και πάλι αυτό που έγραψα στην αρχή ισχύει. Οι γυναίκες δεν διστάζουν να χωρίσουν, και τα διαζύγια αυξάνονται συνεχώς, άρα δεν είναι πάντα στο χέρι του άντρα να συνεχιστεί η οικογένεια
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
φιλε Ιωάννη μποκολε Δυστυχως η γυναίκα κάνει κουμάντο παντού .Να είσαι καλά .(μας κάνουν πολλές φορές ότι θέλουν αυτές ).
 

Novabot

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
ειχα φτιαξει ενα αντρικο προφιλ 24 χρονων χωρις φωτο και ενα γυναικειο προφιλ 24 χρονων χωρις φωτο με ακριβως το ιδιο επιθετο και δεν ανεφερα πουθενα στις πληροφοριες του προφιλ για τοπο κατοικιας, δουλεια και εκπαιδευση . για να δω απο περιεργεια ποσο τρελο πεσιμο υπαρχει στην ελλαδα
εεεε λοιπον στο αντρικο προφιλ κανενας δεν με εκανε αντ, κανενας δεν μου εστειλε μηνυμα
ενω στο γυναικειο προφιλ με εκαναν αντ 50 αντρες διαφορων ηλικιων, και μου εστειλαν μηνυματα κουκλα τι κανεις, θελω να σε γνωρισω,χρονια πολλα για την γιορτη σου, ενας με ρωταγε αν πηγαινα στην ταδε περιοχη σχολειο
επομενως στην ελλαδα μονο και μονο που εισαι γκομενα κατω των 30, και να εισαι αμορφωτη ,ηλιθια, κοντοχοντρη , να μην εχεις δουλεψει ποτε στην ζωη σου, σε θελουν για το μουνι σου το φρεσκο, απο πιτσιρικαδες μεχρι παπουδες γιατι η λιγουρια εχει φτασει σε τρελα επιπεδα πλεον
βεβαια αν εισαι νεαρος αυτο απο μονο του δεν μετραει, θα πρεπει να εχεις καλη εμφανιση, λεφτα, καλη δουλεια, αμαξι, να εχεις στυλ, μορφωση, και χιλιες δυο μαλακιες,για να σε επιλεξει η αλλη με βαση τα κριτηρια της
Αυτή είναι η πηγή του κακού τα social media και το Online dating. Τους έχει δώσει κυριολεκτικά αμέτρητες επιλογές και χωρίς να κουνήσουν το μικρό τους δακτυλάκι. Ποτέ άλλοτε στην ανθρώπινη ιστορία δεν είχαν οι γυναίκες τόσες απεριόριστες επιλογές να γκομενίσουν. Ακόμα και 15 χρόνια πριν μπορεί να ήταν πιο εύκολο να κάνουν γνωριμίες αλλά τουλάχιστον έπρεπε να βγουν και λίγο κι από το σπίτι στο κλαμπ, στη σχολή, δουλειά, κάποια παρέα κλπ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
φιλε Ιωάννη μποκολε Δυστυχως η γυναίκα κάνει κουμάντο παντού .Να είσαι καλά .(μας κάνουν πολλές φορές ότι θέλουν αυτές ).
Ναι. Το έμαθα αργά ότι παίζουμε με σημαδεμένα χαρτιά. Δεν μπορούμε να κερδίσουμε, το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να αρνηθούμε να παίξουμε το παιχνίδι και να αποχωρήσουμε. Ο καθένας ας τραβήξει το δικό του δρόμο, κι ευτυχώς που υπάρχουν σεξεργάτριες
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
propose will you marry me GIF by WWE


λεμε ΝΑΙ στη προταση γάμου. μια τοση δα στιγμη φέρνει ευτυχια για ΟΛΟΚΛΗΡΗ τη ζωη. τολμήστε το. ΤΩΡΑ :wanker::wanker::wanker:
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Η 'άλλη' μπορεί να είναι άεργη,άφραγκη,βρωμιάρα,να είναι όλη μέρα στο ινσταγκραμ και το τικ τοκ,και μ'ένα απλά ψιλομέτριο σώμα,να την παρακαλάει ένα τσούρμο στα γόνατα με το δαχτυλίδι

Βρες μου αντίστοιχους άντρες που θα τους ήθελε καμία.

Μην προσπαθείτε κάποιοι να δικαιολογήσετε ή να συγκρίνετε κατάστασεις

Ωραία . Δηλαδή διάφοροι απελπισμένοι άνδρες κτλ [ολόκληρο τσούρμο ] παρακαλάει την κάθε άεργη , βρωμιάρα , μπάζο κτλ κτλ κτλ [ο.κ και συμφωνώ]

Και με ρωτάς ρητορικά, το ποια γυναίκα θα έκανε κάτι τέτοιο για κάποιον αντίστοιχο τύπο κτλ κτλ κτλ [το να παρακαλάει δηλαδή κάποιον άεργο βρομιάρη μπάζο κτλ ] η να τον θέλει κτλ

ο.κ και επίσης συμφωνώ

Δηλαδή επί της ουσίας παραδεχόμαστε ότι όντως εκείνες είναι πιο νορμάλ από ότι το τσούρμο των ανδρών κτλ . Και ότι εκείνες δεν κάνουν τέτοιες χονδρομαλακίες . Τα περί δικαιολογίας καταστάσεων κτλ που κολλάνε ?

Εκτός και εάν εννοείς ότι όπως διάφοροι κυνηγάνε μπάζα βρωμιάρες κτλ , έτσι και διάφορες πρέπει να κυνηγούν άεργους βρομιάρηδες μπάζα τριμαλακες κτλ για να μην είναι μπήξε και δείξε

[Αν ισχύει το τελευταίο ], Ρε συ είμαστε με τα καλά μας ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Σύμφωνα με τη eurostat 70 τις εκατό τα διαζύγια στην Ελλάδα άντε πάτε παντρευτητε

Ο γάμος σαν θεσμός στην σημερινή εποχή απέτυχε .Εδώ και χρόνια παπαλα η δουλειά . Και απέτυχε διότι έμπαζε , [και από μόνος του] ,από παντού Είναι ένας ξεπερασμένος θεσμός άλλης εποχής και άλλης χιλιετίας , που εξυπηρετούσε τότε διάφορες καταστάσεις , αλλά σήμερα όχι .

Τα μεγαλύτερα και παντός είδους εγκλήματα , και οι πιο ακραίες νοσηρές καταστάσεις , μέσα σε γάμους έχουν υπάρξει , και με την βιτρίνα του πατρίς θρησκεία οικογένεια .

Ο καθένας φυσικά κάνει τις επιλογές του και αναλόγως πορεύεται , αλλά και σε καμιά περίπτωση δεν μπορεί να πει μετά , είτε ότι έπεσε από τα σύννεφα , είτε ότι οι πάντες και τα πάντα φταίνε εκτός από αυτόν.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Ωραία . Δηλαδή διάφοροι απελπισμένοι άνδρες κτλ [ολόκληρο τσούρμο ] παρακαλάει την κάθε άεργη , βρωμιάρα , μπάζο κτλ κτλ κτλ [ο.κ και συμφωνώ]

Και με ρωτάς ρητορικά, το ποια γυναίκα θα έκανε κάτι τέτοιο για κάποιον αντίστοιχο τύπο κτλ κτλ κτλ [το να παρακαλάει δηλαδή κάποιον άεργο βρομιάρη μπάζο κτλ ] η να τον θέλει κτλ

ο.κ και επίσης συμφωνώ

Δηλαδή επί της ουσίας παραδεχόμαστε ότι όντως εκείνες είναι πιο νορμάλ από ότι το τσούρμο των ανδρών κτλ . Και ότι εκείνες δεν κάνουν τέτοιες χονδρομαλακίες . Τα περί δικαιολογίας καταστάσεων κτλ που κολλάνε ?

Εκτός και εάν εννοείς ότι όπως διάφοροι κυνηγάνε μπάζα βρωμιάρες κτλ , έτσι και διάφορες πρέπει να κυνηγούν άεργους βρομιάρηδες μπάζα τριμαλακες κτλ για να μην είναι μπήξε και δείξε

[Αν ισχύει το τελευταίο ], Ρε συ είμαστε με τα καλά μας ?

Το τί είναι νορμάλ και τί όχι στην Ελλάδα,σηκώνει πολλή κουβέντα.

Σε μια 'νορμάλ' κοινωνία,ψάχνονται και άντρες και γυναίκες.Στην Ελλάδα όμως,το πράγμα είναι μονόπλευρο.Μόνο άντρες ψάχνουν γυναίκα.Και το καταλαβαίνεις παντού.Υπερπροσφορά αντρών για τις γυναίκες,πείνα για τους άντρες.

Μ'αυτήν την κατάσταση,δεν κάνει καμία έκπληξη το να παρακαλάνε πολλοί και τις άεργες,και τα μπάζα,και όλες,από τη στιγμή που δεν υπάρχουν επιλογές.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456

το κονκλαβιο του macchiato δεν πληρωνει μουνετες , ΜΟΝΟ πληρωνεται απο αυτες :tooth:

οσον αφορα το αρθρο , ουδεν κρυπτον υπο τον ηλιο :coffee::coffee: παρουσιαζουν τη Θεσσαλονικη ως Λας Βεγκας οι αμπαλοι αρδισκοι.

ΟΛΑ γινονται σχεδον φανερα, αν οι τρομπες της αρσενικης φυλης παιζουν ολη ωρα με τα κινητα τους,θα γαμανε ΜΟΝΟ οι σπονσορες και οι τρομπες θα πληρωνουν το ξενοδοχειο,αρκει να εχουν αποκομισει πεντε μουνοπροφιλ ινσταγκραμ για να κοιμηθουν ευτυχισμενοι :uglystupid:
τις προαλλες βγηκα Αχιλλειον και Μπλανκ ,οπου διεξαγονται τα περιβοητα κυριακατικα παρτυ(γελαει ο κοσμος, αν τα συγκρινουμε με αυτα παλιοτερων εποχων μεσα στην πολη)
παραλιγο να παιξω φαση με ενα αλογο υποδοχης - αναλογιες μοντελου,ενω εγω βγηκα μονο και μονο επειδη μ' εσυρε μια παρεα συναδελφων.εξυνα τις αρχιδαρες μου επι 2 ωρες σαν τον Μπισμπικη σε μια καρεκλα,σερφαροντας για στοιχημα και αθλητικα.

οι αλλοι με ειρωνευονταν οσο δηθεν χορευαν ,αλλα οταν εκανα νοημα στο αλογο , κρυφτηκαν:jerking2:
αυριο ισως παω αποκλειστικα γι' αυτην,θα πιω μια μπυρα και χωρις πολλα πολλα θα της δωσω ραβασακι χερι με χερι.
στα αρχιδια μου ,τη σταμπαρα και θα κανω κινηση για να μην το εχω κριμα στο λαιμο μου.
αν μου κατσει,θα ειναι τιποτα μυστηριο ,οπως γραφει το αρθρο??? εκτος αμα εννοει τιποτα κωλομπαρα,οποτε μαλλον το 2023 προσγειωθηκε στον ελλαδικο χωρο:tooth:

αν κινεισαι-φερεσαι-μιλας ανθρωπινα ,το εκτιμουν τα πορνιδια ,να ξερεις. δε θελει πολυ μπλα-μπλα,αυτο το λαθος ισως εκανα και εγω παλιοτερα,λογω μετεφηβικης ανωριμοτητας. γι αυτο δε μπορω να κακισω οσους ειναι 18-24,οι υπολοιποι ειναι τρομπες ολκης.
.....νομιζεις πως δεν εχουν πληξει οι μουνετες με τοσους μαλακες γυρω τους?
εγω βεβαια διανυω μια φαση οπου θελω να εστιασω στη σταδιοδρομια μου και δεν εχω πολυ χρονο για μουνοτραβηγματα.

μονο fast track διαδικασιες και οτι κατσει,τουλαχιστον μεχρι να φτασει το καλοκαιρακι :sunglasses:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Το τί είναι νορμάλ και τί όχι στην Ελλάδα,σηκώνει πολλή κουβέντα.

Σε μια 'νορμάλ' κοινωνία,ψάχνονται και άντρες και γυναίκες.Στην Ελλάδα όμως,το πράγμα είναι μονόπλευρο.Μόνο άντρες ψάχνουν γυναίκα.Και το καταλαβαίνεις παντού.Υπερπροσφορά αντρών για τις γυναίκες,πείνα για τους άντρες.

Μ'αυτήν την κατάσταση,δεν κάνει καμία έκπληξη το να παρακαλάνε πολλοί και τις άεργες,και τα μπάζα,και όλες,από τη στιγμή που δεν υπάρχουν επιλογές.
Φυσικά η επιλογή του μοναχικού ασυμβίβαστου μπουρδελιαρη φαντάζει ως ουτοπική....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
το κονκλαβιο του macchiato δεν πληρωνει μουνετες , ΜΟΝΟ πληρωνεται απο αυτες :tooth:

οσον αφορα το αρθρο , ουδεν κρυπτον υπο τον ηλιο :coffee::coffee: παρουσιαζουν τη Θεσσαλονικη ως Λας Βεγκας οι αμπαλοι αρδισκοι.

ΟΛΑ γινονται σχεδον φανερα, αν οι τρομπες της αρσενικης φυλης παιζουν ολη ωρα με τα κινητα τους,θα γαμανε ΜΟΝΟ οι σπονσορες και οι τρομπες θα πληρωνουν το ξενοδοχειο,αρκει να εχουν αποκομισει πεντε μουνοπροφιλ ινσταγκραμ για να κοιμηθουν ευτυχισμενοι :uglystupid:
τις προαλλες βγηκα Αχιλλειον και Μπλανκ ,οπου διεξαγονται τα περιβοητα κυριακατικα παρτυ(γελαει ο κοσμος, αν τα συγκρινουμε με αυτα παλιοτερων εποχων μεσα στην πολη)
παραλιγο να παιξω φαση με ενα αλογο υποδοχης - αναλογιες μοντελου,ενω εγω βγηκα μονο και μονο επειδη μ' εσυρε μια παρεα συναδελφων.εξυνα τις αρχιδαρες μου επι 2 ωρες σαν τον Μπισμπικη σε μια καρεκλα,σερφαροντας για στοιχημα και αθλητικα.

οι αλλοι με ειρωνευονταν οσο δηθεν χορευαν ,αλλα οταν εκανα νοημα στο αλογο , κρυφτηκαν:jerking2:
αυριο ισως παω αποκλειστικα γι' αυτην,θα πιω μια μπυρα και χωρις πολλα πολλα θα της δωσω ραβασακι χερι με χερι.
στα αρχιδια μου ,τη σταμπαρα και θα κανω κινηση για να μην το εχω κριμα στο λαιμο μου.
αν μου κατσει,θα ειναι τιποτα μυστηριο ,οπως γραφει το αρθρο??? εκτος αμα εννοει τιποτα κωλομπαρα,οποτε μαλλον το 2023 προσγειωθηκε στον ελλαδικο χωρο:tooth:

αν κινεισαι-φερεσαι-μιλας ανθρωπινα ,το εκτιμουν τα πορνιδια ,να ξερεις. δε θελει πολυ μπλα-μπλα,αυτο το λαθος ισως εκανα και εγω παλιοτερα,λογω μετεφηβικης ανωριμοτητας. γι αυτο δε μπορω να κακισω οσους ειναι 18-24,οι υπολοιποι ειναι τρομπες ολκης.
.....νομιζεις πως δεν εχουν πληξει οι μουνετες με τοσους μαλακες γυρω τους?
εγω βεβαια διανυω μια φαση οπου θελω να εστιασω στη σταδιοδρομια μου και δεν εχω πολυ χρονο για μουνοτραβηγματα.

μονο fast track διαδικασιες και οτι κατσει,τουλαχιστον μεχρι να φτασει το καλοκαιρακι :sunglasses:
To άλογο το πλησιασες διαδικτυακά πρώτα;
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Το τί είναι νορμάλ και τί όχι στην Ελλάδα,σηκώνει πολλή κουβέντα.

Σε μια 'νορμάλ' κοινωνία,ψάχνονται και άντρες και γυναίκες.Στην Ελλάδα όμως,το πράγμα είναι μονόπλευρο.Μόνο άντρες ψάχνουν γυναίκα.Και το καταλαβαίνεις παντού.Υπερπροσφορά αντρών για τις γυναίκες,πείνα για τους άντρες.

Μ'αυτήν την κατάσταση,δεν κάνει καμία έκπληξη το να παρακαλάνε πολλοί και τις άεργες,και τα μπάζα,και όλες,από τη στιγμή που δεν υπάρχουν επιλογές.
Προσωπικά θα το θέσω λίγο διαφορετικά . Σε μια κοινωνία , ψάχνονται και άνδρες , όπως ψάχνονται και γυναίκες , αλλά που ο καθένας και η καθεμιά , έχουν τα δικά τους κριτήρια , τα δικά τους θέλω ,την δική τους στάση ζωής και για τους δικούς τους πάντα λόγους , και αυτό είναι δικαίωμα τους

Τα πράγματα είναι απλά .Η έχουμε τα ίδια γούστα , τα ίδια θέλω κτλ όποτε κάνουμε “χωρίο” είτε όχι και ο καθένας τραβάει τον δρόμο του .Το να χρεώνουμε τον άλλον η την άλλη , λόγο του ότι έχει διαφορετικά γούστα , και θέλω κτλ από εμάς ,όχι μόνο δεν στέκει ,και με την καμία , άλλα και μπορεί να φτάσει η όλη φάση ,ακόμη και σε τέρμα παθετικ καταστάσεις .

Είπες και μόνος σου ότι το “νορμάλ” είναι σχετικό . Οπότε και ο καθένας και η καθεμιά πράττει ανάλογα και σύμφωνα με το δικό του -της “νορμάλ” , και δεν είναι υποχρεωμένοι το να πράττουν σύμφωνα με το δικό σου η με το δικό μου κτλ
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
263
Like
735
Πόντοι
81

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Προσωπικά θα το θέσω λίγο διαφορετικά . Σε μια κοινωνία , ψάχνονται και άνδρες , όπως ψάχνονται και γυναίκες , αλλά που ο καθένας και η καθεμιά , έχουν τα δικά τους κριτήρια , τα δικά τους θέλω ,την δική τους στάση ζωής και για τους δικούς τους πάντα λόγους , και αυτό είναι δικαίωμα τους

Τα πράγματα είναι απλά .Η έχουμε τα ίδια γούστα , τα ίδια θέλω κτλ όποτε κάνουμε “χωρίο” είτε όχι και ο καθένας τραβάει τον δρόμο του .Το να χρεώνουμε τον άλλον η την άλλη , λόγο του ότι έχει διαφορετικά γούστα , και θέλω κτλ από εμάς ,όχι μόνο δεν στέκει ,και με την καμία , άλλα και μπορεί να φτάσει η όλη φάση ,ακόμη και σε τέρμα παθετικ καταστάσεις .

Είπες και μόνος σου ότι το “νορμάλ” είναι σχετικό . Οπότε και ο καθένας και η καθεμιά πράττει ανάλογα και σύμφωνα με το δικό του -της “νορμάλ” , και δεν είναι υποχρεωμένοι το να πράττουν σύμφωνα με το δικό σου η με το δικό μου κτλ

Άντρες-γυναίκες δεν έχουν τα ίδια κριτήρια

Ο άντρας,και λίγο να του αρέσει μια γυναίκα,θα θέλει να τη γνωρίσει.

Η γυναίκα και να της αρέσει κάποιος,αν δεν ικανοποιεί τα άλλα της κριτήρια,δεν θέλει ούτε να τον γνωρίσει
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Βρέθηκα σε παρέα που ήταν κι ένα ζευγάρι . Παντρεμένοι αρκετό καιρό. Σχετικά νεοι γύρω στα 40. Αυτή να μιλά ακατάπαυστα, ο αλλος να είναι σιωπηλός και να παίζει με το κινητό. Να ψελλίζει που και που , "ναι μωρό μου, ναι καρδούλα μου κλπκλπ". Τραγική η κατάσταση του... Μου έδωσε την εντύπωση ότι η κουραστική προσωπικότητα της γυναίκας του τον είχε γονατίσει .. αυτή να περιαυτολογει διαρκώς και να μιλά για τα προβλήματα της.. ανυπόφορη εντελώς..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom