Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Βρέθηκα σε παρέα που ήταν κι ένα ζευγάρι . Παντρεμένοι αρκετό καιρό. Σχετικά νεοι γύρω στα 40. Αυτή να μιλά ακατάπαυστα, ο αλλος να είναι σιωπηλός και να παίζει με το κινητό. Να ψελλίζει που και που , "ναι μωρό μου, ναι καρδούλα μου κλπκλπ". Τραγική η κατάσταση του...
Τον ρώτησες ποιο μέλος είναι;
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.054
Πόντοι
456
Μαλάκες άκουσε legit κοριτσάκι 15 ετών σήμερα να λέει " τον πέταξα , είμαι ελεύθερο πουλί , τώρα κλαίει". Το έλεγε γελόντας με αυτό που κατάφερε.

Ρε απο μικρά τα μαθαίνουνε ρε !
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.985
Πόντοι
4.546
Βρέθηκα σε παρέα που ήταν κι ένα ζευγάρι . Παντρεμένοι αρκετό καιρό. Σχετικά νεοι γύρω στα 40. Αυτή να μιλά ακατάπαυστα, ο αλλος να είναι σιωπηλός και να παίζει με το κινητό. Να ψελλίζει που και που , "ναι μωρό μου, ναι καρδούλα μου κλπκλπ". Τραγική η κατάσταση του... Μου έδωσε την εντύπωση ότι η κουραστική προσωπικότητα της γυναίκας του τον είχε γονατίσει .. αυτή να περιαυτολογει διαρκώς και να μιλά για τα προβλήματα της.. ανυπόφορη εντελώς..
Τυπε μου, ο τύπος ήταν απασχολημένος στο κινητό να διαβάζει τις τελευταίες κριτικές στο μπου, ώστε να αποφασίσει σε ποια κορασίδα να πάει, όταν θα πει στην γυναίκα του ότι "θα πάω με τα φιλαράκια να δω τον αγώνα το απόγευμα ".
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Αν θέλετε μουνι που δε θα σας φύγει πηγαίνετε σε κάποια φτωχή χώρα και μείνετε εκεί.βέβαια και εκεί οι ντόπιοι άντρες θα λένε μα τι τρέχει με αυτές τις καμποτζιανες,αλλά στα φρυδια μας.

Το 60% των γυναικών έχουν φάει πουτσα/παρατημα από κάποιον που τις είχε στο κλασιμο και βγάζουν όλα τα κόμπλεξ σε όποιον δείχνει πραγματικό ενδιαφέρον ειτε είναι χωμένες με τα σοσιαλ. Μιλάω για ηλικίες 40 και κάτω.

Στο δε Ελλαδιστάν οι μισές έχουν πλυμένο σώβρακο και ζεστό φαΐ από τη μάνα ,όποτε στην πρώτη δυσκολία θα την κάνουν από μια σχέση. Μέσα τους είναι τελείως ναυάγια και δυστυχισμένες όσο και αν το παίζουν μουρατες στα σοσιαλ.

Ευτυχως δεν έχουν την πλήρη αυτογνωσία αλλιώς θα αυτοκτονούσαν.

Τώρα οποίος θέλει να τον βρέξει και τα παραπάνω τον ρίχνουν ψυχολογικά, ας αποδεχτεί ότι δεν θα βγάλει άκρη και ειτε να πορνομεταναστευσει ειτε να πηγαίνει μονο με τανες. Στο ενδιάμεσο σκληρη αποταμίευση, επενδύσεις, αυτοβελτίωση και στο τέλος συνταξιοδότηση σε κάποια φτωχή χώρα που οι άνθρωποι αν και αμόρφωτοι ξέρουν οτι οποίος γεννήθηκε με πουτσα δεν ειναι γυναίκα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
εννοειται πως οχι ! δεν εχω καν ινστα και τετοιες μλκιες:jerking:
Ωραίος ...και εγώ τα ίδια...πάντα προσεγγίζω στα ίδια και παληκαρισια χωρίς "αιτήματα" και λοιπά πουστριλικια.
Απλώς σε τέτοιες περιπτώσεις οι γκόμενες είναι πιο εύκολο να πεισθούν μέσω τρίτου κοινού γνωστού δύο περιβάλλον.
Υποθέτω ότι εσύ δεν έκανες ούτε αυτό και κινήθηκες παραδοσιακά ΜΟΝΟΣ.
Αν κάτσει ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ....Βαρέθηκα να βλέπω εραστές του πληκτρολογίου!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.571
Πόντοι
1.056
Στο δε Ελλαδιστάν οι μισές έχουν πλυμένο σώβρακο και ζεστό φαΐ από τη μάνα ,όποτε στην πρώτη δυσκολία θα την κάνουν από μια σχέση. Μέσα τους είναι τελείως ναυάγια και δυστυχισμένες όσο και αν το παίζουν μουρατες στα σοσιαλ.

Ευτυχως δεν έχουν την πλήρη αυτογνωσία αλλιώς θα αυτοκτονούσαν.

Σκληρες αληθειες (ιδιαιτερα για τις γυναικες)..

Πολλες το εχουν κανει το μηραιο ασχετα αν δεν το μαθαινουμε..

Για μενα ισως η γυναικα ειναι σε χειροτερη μοιρα (δεν μιλαω για τις πουτανες) σε αυτην την εποχη που ζουμε σε σχεση με τον αντρα..
(ισως το αναλυσω καποια φορα)
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Βρέθηκα σε παρέα που ήταν κι ένα ζευγάρι . Παντρεμένοι αρκετό καιρό. Σχετικά νεοι γύρω στα 40. Αυτή να μιλά ακατάπαυστα, ο αλλος να είναι σιωπηλός και να παίζει με το κινητό. Να ψελλίζει που και που , "ναι μωρό μου, ναι καρδούλα μου κλπκλπ". Τραγική η κατάσταση του... Μου έδωσε την εντύπωση ότι η κουραστική προσωπικότητα της γυναίκας του τον είχε γονατίσει .. αυτή να περιαυτολογει διαρκώς και να μιλά για τα προβλήματα της.. ανυπόφορη εντελώς..
Κι όμως...αυτά τα ναυάγια θεωρούνται "κοινωνικά πρότυπα" μόνο και μόνο επειδή παντρεύτηκαν....:confused::headbang:
Εγώ φρικαρω όταν ακούω διαρκώς πληθυντικό όπως χθες...."ΚΑΝΑΤΕ" παρέλαση;Λες και κάνουν παρέλαση οι γονείς....
"ΠΕΡΑΣΑΤΕ" στις Πανελλήνιες;
"ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ"...Καταλαβαίνεις πόσο γελοίο γίνεται και πόσο τραγικό ταυτόχρονα γιατί μιλάμε για άτομα που έχουν χάσει τον εαυτό τους άρα γίνονται υπερπροστατευτικα μέχρι αηδιας....ποτέ δεν το έλεγαν οι παλιότεροι αυτό ...οι νέοι γονείς το λένε και βλέπουμε τι χάλια έχουν βγάλει που φύτεψαν κινητά σε πεντάχρονα γιατί οι ίδιοι είναι ανίκανοι να τα καθοδηγήσουν.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Ωραίος ...και εγώ τα ίδια...πάντα προσεγγίζω στα ίδια και παληκαρισια χωρίς "αιτήματα" και λοιπά πουστριλικια.
Απλώς σε τέτοιες περιπτώσεις οι γκόμενες είναι πιο εύκολο να πεισθούν μέσω τρίτου κοινού γνωστού δύο περιβάλλον.
Υποθέτω ότι εσύ δεν έκανες ούτε αυτό και κινήθηκες παραδοσιακά ΜΟΝΟΣ.
Αν κάτσει ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ....Βαρέθηκα να βλέπω εραστές του πληκτρολογίου!

Αν δεν έχεις όμως και κάποιο σοσιαλ,κι αυτό σε βάζει στην κατηγορία του ακοινώνητου,εξωγήινου κλπ

Εκτός αν βρεις καμία που κι αυτή δεν ασχολείται,πράγμα σπανιότατο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Αν δεν έχεις όμως και κάποιο σοσιαλ,κι αυτό σε βάζει στην κατηγορία του ακοινώνητου,εξωγήινου κλπ

Εκτός αν βρεις καμία που κι αυτή δεν ασχολείται,πράγμα σπανιότατο
Mα και οι λεγόμενοι εραστές του πληκτρολογίου στο τέλος δεν κάνουν τίποτα εκτός αν είναι τόσο διαταραγμένοι και αυτοι οσο και αυτές που είναι εκεί μέσα...
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Σκληρες αληθειες (ιδιαιτερα για τις γυναικες)..

Πολλες το εχουν κανει το μηραιο ασχετα αν δεν το μαθαινουμε..

Για μενα ισως η γυναικα ειναι σε χειροτερη μοιρα (δεν μιλαω για τις πουτανες) σε αυτην την εποχη που ζουμε σε σχεση με τον αντρα..
(ισως το αναλυσω καποια φορα)
Έχουν άγνοια αλλά οι πιο πολλές είναι με σοβαρά ψυχολογικά.

Γνώρισα πιτσιρικα ,22 χρονων, καλό μουνι ,όλη μέρα σοσιαλ και κάποιες φορές να κουμπώνει λεξοτανίλ λόγω πίεσης.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Mα και οι λεγόμενοι εραστές του πληκτρολογίου στο τέλος δεν κάνουν τίποτα εκτός αν είναι τόσο διαταραγμένοι και αυτοι οσο και αυτές που είναι εκεί μέσα...

Απλά λέω ότι στις γυναίκες ακούγεται περίεργο αν δεν ασχολείσαι καθόλου με σοσιαλ.Το θεωρούν δεδομένο
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Έχουν άγνοια αλλά οι πιο πολλές είναι με σοβαρά ψυχολογικά.

Γνώρισα πιτσιρικα ,22 χρονων, καλό μουνι ,όλη μέρα σοσιαλ και κάποιες φορές να κουμπώνει λεξοτανίλ λόγω πίεσης.
Πίεση ;;;;
Γιατί;;;;
Επειδή δουλεύει και σπουδάζει και πασχίζει να βοηθήσει την οικογένεια της;
Απλά λέω ότι στις γυναίκες ακούγεται περίεργο αν δεν ασχολείσαι καθόλου με σοσιαλ.Το θεωρούν δεδομένο
Αυτό ισχύει για τις τελείως αποβλακωμενες....
Αυτές που έχουν καει από την ψευτιά στα σοσιαλ μύδια και έχουν μερικά ΑΚΟΜΑ υγιή εγκεφαλικά κύτταρα ,θεωρούν μεγάλο προσόν το να μην είσαι εκεί γιατί αυτό σημαίνει ότι είσαι ΑΛΗΘΙΝΟΣ!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Έχουν άγνοια αλλά οι πιο πολλές είναι με σοβαρά ψυχολογικά.

Γνώρισα πιτσιρικα ,22 χρονων, καλό μουνι ,όλη μέρα σοσιαλ και κάποιες φορές να κουμπώνει λεξοτανίλ λόγω πίεσης.
Γνώρισες μέσω σοσιαλ μύδια;Η δούλευε σε καφετέρια και την γνώρισες εκεί;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Πίεση ;;;;
Γιατί;;;;
Επειδή δουλεύει και σπουδάζει και πασχίζει να βοηθήσει την οικογένεια της;

Αυτό ισχύει για τις τελείως αποβλακωμενες....
Αυτές που έχουν καει από την ψευτιά στα σοσιαλ μύδια και έχουν μερικά ΑΚΟΜΑ υγιή εγκεφαλικά κύτταρα ,θεωρούν μεγάλο προσόν το να μην είσαι εκεί γιατί αυτό σημαίνει ότι είσαι ΑΛΗΘΙΝΟΣ!
Δούλευε σε ελεγκτική εννιά ώρες τη μέρα και κάτι πάθαινε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γνώρισες μέσω σοσιαλ μύδια;Η δούλευε σε καφετέρια και την γνώρισες εκεί;
Μέσω γνωστών. Ο γλειφομουνιξ δε χτυπάει μουνια στα σοσιαλ. Τα μουνια χτυπάνε αυτόν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Δούλευε σε ελεγκτική εννιά ώρες τη μέρα και κάτι πάθαινε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μέσω γνωστών. Ο γλειφομουνιξ δε χτυπάει μουνια στα σοσιαλ. Τα μουνια χτυπάνε αυτόν
Το βρίσκω πιο υγιές αυτό όμως γυναίκα που είναι τόσο εκτεθειμένη τα σοσιαλ μύδια είναι ήδη τελειωμένη .
Η καημένη μισεί την δουλειά της ....θα πάθει κάνα ψυχοσωματικό!
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Το βρίσκω πιο υγιές αυτό όμως γυναίκα που είναι τόσο εκτεθειμένη τα σοσιαλ μύδια είναι ήδη τελειωμένη .
Η καημένη μισεί την δουλειά της ....θα πάθει κάνα ψυχοσωματικό!
Τύπε στα 22 δουλεύεις σαν να μην υπάρχει αύριο. Και κανεις τουμπεκα για το μπικικινι. Αν μάθει από τώρα στα λεξοτανίλ όταν το παιδί της θα είναι άρρωστο η όταν πιάσει τον άντρα της με τον κολλητό του τι θα κάνει ;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Τύπε στα 22 δουλεύεις σαν να μην υπάρχει αύριο. Και κανεις τουμπεκα για το μπικικινι. Αν μάθει από τώρα στα λεξοτανίλ όταν το παιδί της θα είναι άρρωστο η όταν πιάσει τον άντρα της με τον κολλητό του τι θα κάνει ;
Θα πηδήξει από την πολυκατοικια της....μηδέν ψυχικές αντοχές....ναυάγιο από την κούνια της!
Καλύτερα φύγε μακρυά γιατί και να σου κάτσει θα φύγεις από κοντά της σύντομα κάτι που θα την ωθήσει στο σάλτο μορταλε ακόμα πιο σύντομα!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Τον ρώτησες ποιο μέλος είναι;

Τυπε μου, ο τύπος ήταν απασχολημένος στο κινητό να διαβάζει τις τελευταίες κριτικές στο μπου, ώστε να αποφασίσει σε ποια κορασίδα να πάει, όταν θα πει στην γυναίκα του ότι "θα πάω με τα φιλαράκια να δω τον αγώνα το απόγευμα ".
Μήπως τον παρεξήγησα τελικά και να είναι τόσο μεγάλη σουπιά? Μακάρι! Χαχαχαχ
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom