Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Πήγα ως μάστορας σε σπίτι και μόλις είδε ο ένας τον άλλον ενθουσιάστηκα με,ήταν φανερό και ωραίο.μ αυτά κ με κεινα επειδή ξαναεπικοινωνησαμε βγήκαμε.περασαμε ωραία για πρώτο ραντεβού. Όντως το τελευταίο διάστημα της πέσαν όλα μαζεμένα.το επικαλέστηκε και είπε πως δε μπορεί λόγο φόρτου αυτό το διάστημα,την άλλη μέρα ,καπάκι.

Να το κόψω για κλασική γυναικεία δικαιολογία που δεν θέλει να ξαναβρεθεί η να δοσω λίγο χρόνο ακόμα.

Από τότε μόνο εγώ επικοινωνώ με κάνα μνμ.δεν έχει ξαναστείλει από μονη
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
1.108
Πόντοι
201
Πήγα ως μάστορας σε σπίτι και μόλις είδε ο ένας τον άλλον ενθουσιάστηκα με,ήταν φανερό και ωραίο.μ αυτά κ με κεινα επειδή ξαναεπικοινωνησαμε βγήκαμε.περασαμε ωραία για πρώτο ραντεβού. Όντως το τελευταίο διάστημα της πέσαν όλα μαζεμένα.το επικαλέστηκε και είπε πως δε μπορεί λόγο φόρτου αυτό το διάστημα,την άλλη μέρα ,καπάκι.

Να το κόψω για κλασική γυναικεία δικαιολογία που δεν θέλει να ξαναβρεθεί η να δοσω λίγο χρόνο ακόμα.

Από τότε μόνο εγώ επικοινωνώ με κάνα μνμ.δεν έχει ξαναστείλει από μονη
Κάθε μήνυμα που στέλνεις πρώτος, επιβεβαιώνει τη ματαιοδοξία της και σε βάζει ακόμα πιο ψηλά στη λίστα με τις σιγουράντζες. Και το ξέρεις πολύ καλά ότι αυτό γίνεται.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Πήγα ως μάστορας σε σπίτι και μόλις είδε ο ένας τον άλλον ενθουσιάστηκα με,ήταν φανερό και ωραίο.μ αυτά κ με κεινα επειδή ξαναεπικοινωνησαμε βγήκαμε.περασαμε ωραία για πρώτο ραντεβού. Όντως το τελευταίο διάστημα της πέσαν όλα μαζεμένα.το επικαλέστηκε και είπε πως δε μπορεί λόγο φόρτου αυτό το διάστημα,την άλλη μέρα ,καπάκι.

Να το κόψω για κλασική γυναικεία δικαιολογία που δεν θέλει να ξαναβρεθεί η να δοσω λίγο χρόνο ακόμα.

Από τότε μόνο εγώ επικοινωνώ με κάνα μνμ.δεν έχει ξαναστείλει από μονη
Διαγραφή και block.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Όταν γουστάρουμε γινόμαστε λίγο μαλακες. 30 είμαστε και οι δύο...τεσπά.

Εγώ θα έλεγα την κλασική περίπτωση όταν τον δαγκώνουμε,μηπω όντως υπάρχουν θέματα?οι εποχές είναι δυσκολες
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
1.108
Πόντοι
201
Όταν γουστάρουμε γινόμαστε λίγο μαλακες. 30 είμαστε και οι δύο...τεσπά.

Εγώ θα έλεγα την κλασική περίπτωση όταν τον δαγκώνουμε,μηπω όντως υπάρχουν θέματα?οι εποχές είναι δυσκολες
Αν έχει όντως θέματα, άστην να τα λύσει. Είσαι ήδη στη ζωή της, δεν υπάρχει λόγος να εκτεθείς.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Αν έχει όντως θέματα, άστην να τα λύσει. Είσαι ήδη στη ζωή της, δεν υπάρχει λόγος να εκτεθείς.
Είμαι ήδη στη ζωή της?εδώ λέμε ότι επικαλείται θέματα αδερφέ και δεν ξέρω αν αποφεύγει η όντως αυτό που μπορεί και να ισχύει.
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Τι τρεχει με το σάιτ και το νημα γιατι ειναι δυσλειτουργικα ? Μηπως banαρισμα ? Ομοιο με το block στο instagram που δεν εμφανιζει τα προφιλ που σε εχουν μπλοκαρει ? Ip black list playing ?
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
App Message GIF by Totem Project


Third Generation Illustration GIF by Digital Pratik
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Σήμερα μεσημέρι στο Ρουκ Ζουκ

Ελλεηνίδα 300 κιλά λίπος και σκατά μια αηδία κινούμενη, δήλωσε ότι λατρεύει το φαγητό και την Ιταλία και θέλει να πάει γιατί γουστάρει τους Ιταλούς … έχουν κάτι τις

Τι τρέχει με τις ελλεηνιδες … τι τρέχει ; Ψυχασθενείς είναι
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Σήμερα μεσημέρι στο Ρουκ Ζουκ

Ελλεηνίδα 300 κιλά λίπος και σκατά μια αηδία κινούμενη, δήλωσε ότι λατρεύει το φαγητό και την Ιταλία και θέλει να πάει γιατί γουστάρει τους Ιταλούς … έχουν κάτι τις

Τι τρέχει με τις ελλεηνιδες … τι τρέχει ; Ψυχασθενείς είναι
να βρει λοιπον εναν σαπιο cuck γλιτσο-μουνοδουλο ελληνα να την παει ενα ταξιδακι ιταλια να γαμηθει με οσους ιταλους θελει...

δεν βλεπω που ειναι το δυσκολο :think:
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Σήμερα μεσημέρι στο Ρουκ Ζουκ

Ελλεηνίδα 300 κιλά λίπος και σκατά μια αηδία κινούμενη, δήλωσε ότι λατρεύει το φαγητό και την Ιταλία και θέλει να πάει γιατί γουστάρει τους Ιταλούς … έχουν κάτι τις

Τι τρέχει με τις ελλεηνιδες … τι τρέχει ; Ψυχασθενείς είναι

Μηπως εννοουσε την ιταλικη κουζινα;
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
να βρει λοιπον εναν σαπιο cuck γλιτσο-μουνοδουλο ελληνα να την παει ενα ταξιδακι ιταλια να γαμηθει με οσους ιταλους θελει...

δεν βλεπω που ειναι το δυσκολο :think:
Άμα την έβλεπες τύπε … είναι πολύ δύσκολο … ο looser που θα την πάει θα του φύγουν όλα σε αεροπορικά … διπλές θέσεις και υπέρβαρο … δεν θα μείνουν λεφτά ούτε για φυστίκια στην Ιταλία :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μηπως εννοουσε την ιταλικη κουζινα;
Στην ερώτηση "είναι Κουβανέζικο" αντί για πούρο απάντησε "σάλτσα ; Φαγητό ;"
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Σήμερα μεσημέρι στο Ρουκ Ζουκ

Ελλεηνίδα 300 κιλά λίπος και σκατά μια αηδία κινούμενη, δήλωσε ότι λατρεύει το φαγητό και την Ιταλία και θέλει να πάει γιατί γουστάρει τους Ιταλούς … έχουν κάτι τις

Τι τρέχει με τις ελλεηνιδες … τι τρέχει ; Ψυχασθενείς είναι
Τις πιτσες λατρευει να καταβροχθισει τι δεν καταλαβες
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Τύπε άμα την έβλεπες … τις πίτσες η συγκεκριμένη τις έχει για κρέπες :confused:

Την φανταζεσαι να σταματαει σε μαγαζι και να ζηταει πιτσα;
Ατομικη εννοειτε κυρια μου;
Πλακα κανεις αγορι μου;
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Έτσι τα λένε αυτά για να τους πάει ταξίδι ο καρπαζοεισπράκτορας που έχουν για γκόμενο. :2funny:
Οι υπερμπουχέσες Ελληνίδες (δηλαδή το 1/3) λατρεύουν τις θηριώδεις ψωλές αράπηδων και τους τρομερούς Πακιστανούς επειδή δεν βρίσκουν εύκολα γνήσιο νορμάλ αράπη. Ας μου πει κάποιος πότε γάμησε χοντρή
και καύλωσε που το μουνί τους μοιάζει με σπηλιά και βγάζει 50 λίτρα υγρά οπότε μόνο με ψωλή ρόπαλο ευχαριστιούνται. Να γαμάτε βασιλικά έλεγαν οι παλιοί έτσι ώστε ότι και να γίνει, να το έχετε χαρεί.

:rockon:
Αντε πάλι με τους Πάκι … τύπε δεν φτάνουν για τις ελλεηνίδες τους έχει πάρει εργολαβία ο Πίξι :confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Την φανταζεσαι να σταματαει σε μαγαζι και να ζηταει πιτσα;
Ατομικη εννοειτε κυρια μου;
Πλακα κανεις Μαλάκας είσαι αγορι μου;
Στο έφτιαξα … γιατί έχουν και βόθρο για στόμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom