Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Ξεκωλογος

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
49
Πόντοι
0
όχι θα κάτσουν να σκάσουν...
μουνοδουλοι-πυρφοροι.jpg
Το θέμα δεν είναι αυτές τι κάνουν το θέμα είναι οι αποτυχημένοι που πάνε και πληρώνουν για να δουν φωτογραφίες από αυτές και να κάνουν και συνδρομή
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.225
Κριτικές
81
Like
7.951
Πόντοι
7.865
οι χειροτερες ειναι οσες ακομη την υποστηριζουν και παω στοιχημα οτι ΚΑΜΙΑ τους δε την ξερει πραγματικα ουτε αυτην ουτε και κανεναν απο το χωριο της
και δεν πρόκειται να μάθουν γιατί είναι λήξαν το θέμα και κακώς δεν της έκαναν μηνυσεις για ηθική βλάβη και να τρέχει και να μην φτάνει το τσόλι.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
ha.JPG


Τουλάχιστον κάποιες έχουν ξυπνήσει.

Φυσιολογικα πραγματα στην ζωη, εχουν καταντησει να μας κανουν εντυπωση!

Αυτο ειναι και το φυσιολογικο. Και ευτυχως υπαρχουν λιγοστες φυσιολογικες γυναικες..
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
και δεν πρόκειται να μάθουν γιατί είναι λήξαν το θέμα και κακώς δεν της έκαναν μηνυσεις για ηθική βλάβη και να τρέχει και να μην φτάνει το τσόλι.
δεν μπορουν γιατι δεν ειπε οτι με βιασε ο ταδε ειπε οτι μπορει να με βιασε! ηξερε το μαθημα της καλα.... τα οσα ειπε στο μακη ειναι ασχετα με τα οσα ειπε στο δικαστηριο...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.899
Πόντοι
27.261
Πολύ ενδιαφέρον θα είναι όταν η κάθε μαλακισμένη ξεκινήσει κυτταρίτιδες κτλ και δεν μπορεί να κάνει όλο αυτό το κολπάκι και θα πρέπει να βρεί τον μαλάκα να βολευτεί.Όπως λοιπόν θα νομίζει ότι νίκησε,να στείλεις σε πεθερικάγονείς και γαμπρό φωτογραφίες σε ένα φακελάκι με την ξεκωλιάρα.Εδω κάποιοι χαίρονται που οι κόρες τους κάνουν βίζιτες, θα μου πείς...Σωστό.Αλλά οι πιο πολλοί μονο και μονο που θα σκέφτονται τον κοινωνικό περίγυρο,θα τις κλάσουν.
αυτο βαλτο στις ονλυφατζουδες να σκυλιασουν που μας παρακαλανε να τις δουμε! εγω ουτε οταν το ειχαν ανοιχτο δωρεαν εμπαινα να δω την καθε πικραμενη που περιμενει εκατομμυρια απο το μουνι της!
σιγα βρε αγριανθρωποι, πως κανετε ετσι ??? :tooth:
καλα κανουν βρε... με τοσα χαϊβανια που υπαρχουν.
σιγα μη μεινουν στα 700/μηνιατικο και να πηγαινουν με το σταυρο στο χερι.
ιζι μανεϊ λεμε :rockon:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
σιγα βρε αγριανθρωποι, πως κανετε ετσι ??? :tooth:
καλα κανουν βρε... με τοσα χαϊβανια που υπαρχουν.
σιγα μη μεινουν στα 700/μηνιατικο και να πηγαινουν με το σταυρο στο χερι.
ιζι μανεϊ λεμε :rockon:
ε τι 700 τι 900! η αλλη σηκωθηκε πηγε γερμανια αφου εκανε 135 επαγγελματα ελλαδα και παλι ελληνες πελατες ψαχνει μπας και! το μουνι της αν ηθελε το επαιζε και εδω περα! οποτε μαλλον τα σκατωσε και εκει περα.... απορω ποιο θα ειναι το επομενο επαγγελμα της!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.899
Πόντοι
27.261
ε τι 700 τι 900! η αλλη σηκωθηκε πηγε γερμανια αφου εκανε 135 επαγγελματα ελλαδα και παλι ελληνες πελατες ψαχνει μπας και! το μουνι της αν ηθελε το επαιζε και εδω περα! οποτε μαλλον τα σκατωσε και εκει περα.... απορω ποιο θα ειναι το επομενο επαγγελμα της!
ελα που δε ξερεις...
1674989874470.jpeg
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.899
Πόντοι
27.261

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Όταν οι γυναίκες είναι 20, ζουν με τα λεφτά των γονιών και τους την πέφτουν οι πάντες και τα πάντα όλα είναι εύκολα. Έχω παρατηρήσει πως αυτές που τρώνε τα μούτρα τους και μένουν στο ράφι είναι αυτές που στα 30 και στα 40 έχουν τη νοοτροπία που είχαν όταν ήταν 20. Το γέλιο έρχεται όταν συνειδοτοποιούν πλέον πως δεν προξενούν το ίδιο ενδιαφέρον. Όσο αγαπούλης και να είναι κάποιος όταν παίρνει γραμμή πως έχει μπλέξει με ναυάγιο την κάνει με ελαφρά. Δεν συζητάμε για το οικονομικό βέβαια. Ποιος θέλει να του τρώει λεφτά μια γυναίκα που πλέον δεν μπορεί να προσφέρει τίποτα;

Το ακόμα πιο γελοίο είναι πως ακόμα και τότε προσπαθούν να εργαλοιοποιήσουν το σεξ :jerking: Λες και άλλη δουλειά δεν έχουμε από το να χαλβαδιάζουμε μούμιες και ψυχολογικά ναυάγια μπας και γαμήσουμε.

Γιατί,στα 30-40 δεν τους την πέφτουν οι πάντες και τα πάντα;Δεν έχει 40αρες-50ρες-60αρες που τους την πέφτουν 25ρηδες και 30ρηδες;

Με τόση αγαμια και μοναξια που παίζει στους αντρες,οι γυναίκες μέχρι τα 60 μπορούν να έχουν στρατιές.Μια χαρά ασχολούνται και με μούμιες και με ψυχολογικά ναυάγια,μέσα στην αγαμία που τους δέρνει.Μη μιλήσω για κάτι δικά μας ναυάγια 30-35 που θέλουν να τις παντρευτούν κιόλας
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
10
Like
13.048
Πόντοι
3.846
Σχετικά με αυτό που λες για την ΕΣΣΔ μου ήρθε στο μυαλό μια συζήτηση που είχα με μια Ρωσιδα στο παρελθόν και μου είχε πει πως της είχε κάνει εντύπωση πόσοι άντρες και γυναίκες είναι ελευθεροι στα 30 ή στα 40 η έχουν πάρει διαζύγιο στην Ελλάδα.
Αν και ξεφεύγει από τη συζήτηση, αυτό ήταν και παραμένει ένας από τους μεγαλύτερους μύθους που πουλάνε οι αριστεροί για να πιάσουν ψηφοφόρους.

- Ότι οι πολίτες στα κομμουνιστικά καθεστώτα ήταν κομμουνιστές. Τεράστιο ψέμα. Μόνο τα κομματόσκυλα που είχαν συμφέρον ήταν με το καθεστώς. Ρωσίδα που έδειχνε φωτογραφία της τάξης της στο Λύκειο με τις στολές όταν μπήκαν στη νεολαία δηλαδή στην Kosmosol. (υπήρχαν διαβαθμίσεις ,αρχικά λέγεσαι πουλάκι, μετά young pioneer, μετά Kosmosol μετά comrade. Της λέω υπήρχε κάποιος που δε γράφηκε. Μου απάντησε ότι θεωρητικά είχες το δικαίωμα αλλά θα είχες τόσα προβλήματα με την αστυνομία μετά που κανείς δεν το έκανε. Τρανή απόδειξη ότι από όπου φεύγει ο κομμουνισμός εκτός του ότι το κηρύσουν εθνική εορτή ,το κομμουνιστικό κόμμα δεν παίρνει ούτε την ψήφο του και όλοι γίνονται καπιταλιστές.
Ειδικά οι Ρώσοι και οι Βαλκάνιοι ήταν πάντα συντηρητικοί άνθρωποι, πολύ της εκκλησίας και της παράδοσης. Για αυτό στη Ρωσία κάνει κουμάντο το κόμμα των Χριστιανοδημοκρατών.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Γιατί,στα 30-40 δεν τους την πέφτουν οι πάντες και τα πάντα;Δεν έχει 40αρες-50ρες-60αρες που τους την πέφτουν 25ρηδες και 30ρηδες;

Με τόση αγαμια και μοναξια που παίζει στους αντρες,οι γυναίκες μέχρι τα 60 μπορούν να έχουν στρατιές.Μια χαρά ασχολούνται και με μούμιες και με ψυχολογικά ναυάγια,μέσα στην αγαμία που τους δέρνει.Μη μιλήσω για κάτι δικά μας ναυάγια 30-35 που θέλουν να τις παντρευτούν κιόλας
ρε σαμπ αντι να γκρινιαζεις συνεχεια γιατι δε γαμας και λιγο σε καμια ιεροδουλη?δες εμενα που εχω ανεβασει ηδη 20 κριτικες και δε ειμαι 30-35 σα εσενα αλλα 20-25,πιο μυαλο εχω εγω απο σενα που ειμαι νεος παρα εσυ που εισαι ολοκληρος μαντραχαλος,διαβασε καμια κριτικη μου μπας και βαλεις μυαλο και πεις ο oreos23 εχει δικιο,πρεπει να γαμαω και εγω ιεροδουλες αντι να κλαψομουνιαζω για τις ελληνιδες,yolo αδερφε ξυπνα και ξεκινα τις ιεροδουλες και ασε τις γκρινιες για τις ελληνιδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
ρε σαμπ αντι να γκρινιαζεις συνεχεια γιατι δε γαμας και λιγο σε καμια ιεροδουλη?δες εμενα που εχω ανεβασει ηδη 20 κριτικες και δε ειμαι 30-35 σα εσενα αλλα 20-25,πιο μυαλο εχω εγω απο σενα που ειμαι νεος παρα εσυ που εισαι ολοκληρος μαντραχαλος,διαβασε καμια κριτικη μου μπας και βαλεις μυαλο και πεις ο oreos23 εχει δικιο,πρεπει να γαμαω και εγω ιεροδουλες αντι να κλαψομουνιαζω για τις ελληνιδες,yolo αδερφε ξυπνα και ξεκινα τις ιεροδουλες και ασε τις γκρινιες για τις ελληνιδες.
Δεν υπάρχουν φράγκα για ιερόδουλες. Αν δώσουν "γάμα-pass" τότε το συζητάμε.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Δεν υπάρχουν φράγκα για ιερόδουλες. Αν δώσουν "γάμα-pass" τότε το συζητάμε.
αμα δε υπαρχουν φραγκα τοτε ας πατε στα 10 ευρω και στα 20 που ειναι για αφραγκους μπατιρηδες,δε σας ειπα να πατε σε στουντιο και call girl.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
ρε σαμπ αντι να γκρινιαζεις συνεχεια γιατι δε γαμας και λιγο σε καμια ιεροδουλη?δες εμενα που εχω ανεβασει ηδη 20 κριτικες και δε ειμαι 30-35 σα εσενα αλλα 20-25,πιο μυαλο εχω εγω απο σενα που ειμαι νεος παρα εσυ που εισαι ολοκληρος μαντραχαλος,διαβασε καμια κριτικη μου μπας και βαλεις μυαλο και πεις ο oreos23 εχει δικιο,πρεπει να γαμαω και εγω ιεροδουλες αντι να κλαψομουνιαζω για τις ελληνιδες,yolo αδερφε ξυπνα και ξεκινα τις ιεροδουλες και ασε τις γκρινιες για τις ελληνιδες.

Φιλε αν στα 20-25 πας μόνο με πουτάνες,σε κόβω εντελώς ακοινώνητο.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Φιλε αν στα 20-25 πας μόνο με πουτάνες,σε κόβω εντελώς ακοινώνητο.
μονο με πουτανες παω και ειμαι 20-25 και οι 20 κριτικες που βλεπεις δε ειναι οι συνολικες φορες αγοραιου,ολες οι φορες ειναι καμια 50αρια αλλα βαριεμαι να γραψω και τις αλλες,οσο για το ακοινωνητος κανεις λαθος φιλε,ξερεις ποσα αγορια στη ηλικια μου δε γαμανε καθολου γκομενες εξω και πανε μονο με πουτανες ή και καποιοι που δε γαμανε ουτε γκομενες ουτε πουτανες,δε ειμαι ο μονος που γαμαω μονο πουτανες,πολλοι στη ηλικια μου και πιο μεγαλοι αγαμητοι ειναι και πανε η με πουτανες η με τιποτα,οι ελληνιδες ειναι προβληματικες δυστιχως και πολλα αγορια ή πουτανες θα γαμανε μονο ή τιποτα,και στη τελικη δε κανω καμακι,δε γουσταρω τις ελληνιδες γιατι ειναι αντιπαθητικες φεμινιστριες που ολο χιλοπιτες ριχνουν,καλυτερα ο αγοραιος μαν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
αμα δε υπαρχουν φραγκα τοτε ας πατε στα 10 ευρω και στα 20 που ειναι για αφραγκους μπατιρηδες,δε σας ειπα να πατε σε στουντιο και call girl.
Ετσι, να πάμε εκεί να κολλήσουμε και τίποτα, γιατί τί μας έλειπε τώρα, ένα αφροδίσιο :undecided:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ετσι, να πάμε εκεί να κολλήσουμε και τίποτα, γιατί τί μας έλειπε τώρα, ένα αφροδίσιο :undecided:
απο το να μεινετε αγαμητοι καλυτερα στο 10αρικο και 20αρικο,και εγω αφραγκος ειμαι και γιαυτο παω φυλης και μεταξ,αν δεις τις κριτικες μου φυλης ειναι και μεταξ και κανα στουντιο αλλα οχι συχνα,ειναι τι προτιμα ο καθενας,προτιμας να μεινεις αγαμητος ή να γαμας εστω και σε φτηνομερη?εγω προτιμω το δευτερο
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Η αληθεια ειναι οτι αυτη η ανισορροπια αναμεσα στη δυναμη αντρων-γυναικων εναι συντριπτικα υπερ των γυναικων λογω ημων,
που ειμαστε ανικανοι να ζησουμε χωρις αγαπουλες, ή τουλ την ψευδαισθηση αυτων, και
δεν εχουμε υπομονη να κανουμε τις γκομενες να πεσουν πρωτες.

Αυτες καιγονται παραπανω για σεξ αλλα το κρυβουν καλυτερα. Εμεις, ορμωμενοι και απο ολη την κοινωνικη φεικ πιεση που λεει οτι ''ο αντρας κανει το πρωτο βημα'' - το οποιο μονο στη σκατοχωρα μας υπαρχει, παμε και τρωμε τα μουτρα μας, δινοντας αερα ,δυναμη και το δικαιωμα στις βρωμοελληνιδες να μας κανουν τη ζωη κολαση.

Και μετα γκρινιαζουμε κι απο πανω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom