Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (5 μέλη και 57 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.835
Like
17.887
Πόντοι
3.656
μια αλλη με ταραξε στις καρδουλες και τα μωρο μου να σε δω...και μετα μου το ακυρωνει για αυριο,μου λεει κυριακη και βλεπουμε..ααρε σαντ μαν

Τί δουλειά τους έχεις πει ότι κάνεις;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Κι εγώ αν βάλω πχ επάγγελμα δικηγόρος,ξέρεις πόσες θα μου στέλνουν;
βαλε...αλλα δεν παω το ψεμα στα ακρα..ομως οι γυναικες δεν θελουν ο αντρας να κανει επαγγελμα που να εχει παρε δωσε με πολλες γυναικες...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εχω "ψαρεψει" καμια 20ρια περιπτωσεις-γνωμες γυναικων για πιο λογο δεν γουστάρουν ταριφες,και μου ειπανε ολες ακριβως τον ιδιο λογο.ΟΥΤΕ ΣΥΝΕΝΝΟΗΜΕΝΕΣ ΝΑ ΗΤΑΝ.. οτι δε θα εκαναν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ κατι με ταριφα επειδη μπαινουν πολλες γυναικες στο ταξι και την πεφτουν....(οπως μου ανεφεραν και αλλα παρομοια επαγγελματα ) ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Τωρα θα μου πεις...σε νοιαζει? οχι..εγω να γαμησω θελω δε θα τις παντρευτω...ξερεις καποιον που να γαμαει ελληνιδα με το σταυρο στο χερι?
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Κι εγώ αν βάλω πχ επάγγελμα δικηγόρος,ξέρεις πόσες θα μου στέλνουν;
αν λες στις γκομενες ακριβως οτι εισαι και τι κανεις,τοτε εισαι χαζος!! να το θυμασαι αυτο :cool2:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Κι εγώ αν βάλω πχ επάγγελμα δικηγόρος,ξέρεις πόσες θα μου στέλνουν;
Βάλτο ρε μλκ να δούμε τι μεζέ θα πιάσει η απόχη σου. Κι αν δεις ότι ζορίζει το πράμα δώσε ένα πενηντάρικο στον Άλεξ να συνεχίσει εκείνος το παιχνίδι. Σιγά το πολύ πολύ να πάρουν χαμπάρι ότι κανείς από τους δυο σας δεν είναι κανονικός δικηγόρος ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.835
Like
17.887
Πόντοι
3.656
εχω "ψαρεψει" καμια 20ρια περιπτωσεις-γνωμες γυναικων για πιο λογο δεν γουστάρουν ταριφες,και μου ειπανε ολες ακριβως τον ιδιο λογο.ΟΥΤΕ ΣΥΝΕΝΝΟΗΜΕΝΕΣ ΝΑ ΗΤΑΝ.. οτι δε θα εκαναν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ κατι με ταριφα επειδη μπαινουν πολλες γυναικες στο ταξι και την πεφτουν....(οπως μου ανεφεραν και αλλα παρομοια επαγγελματα ) ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ

Κάτσε ρε φίλε γιατί μπερδεύτηκα

Απ'τη μια δε γουστάρουν ταρίφες αλλά απ'την άλλη τους την πέφτουν;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Κάτσε ρε φίλε γιατί μπερδεύτηκα

Απ'τη μια δε γουστάρουν ταρίφες αλλά απ'την άλλη τους την πέφτουν;
οι ταριφες την πεφτουν στις γυναικες οχι οι γυναικες στους ταριφες...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και γενικως μπαινοβγαινουν πολλες γυναικες καθε μερα...δεν εχει σημασια τι κανω εγω αν γαμαω στη πραγματικοτητα (που δε γαμαω απο το ταξι) αλλα τι πιστευουν οι ιδιες
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.605
Like
5.241
Πόντοι
1.056
Τωρα θα μου πεις...σε νοιαζει? οχι..εγω να γαμησω θελω δε θα τις παντρευτω...ξερεις καποιον που να γαμαει ελληνιδα με το σταυρο στο χερι?


Σορρυ κιόλας αλλα οταν ακούω "ταριφας".....μου έρχεται στο μυαλό ενας σαπιοκοιλιας βρωμιλος, με καράφλα και ηλικία κοντά στα 55-60.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
οι ταριφες την πεφτουν στις γυναικες οχι οι γυναικες στους ταριφες...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και γενικως μπαινοβγαινουν πολλες γυναικες καθε μερα...δεν εχει σημασια τι κανω εγω αν γαμαω στη πραγματικοτητα (που δε γαμαω απο το ταξι) αλλα τι πιστευουν οι ιδιες
ΡΕ μλκ το έχω απορία πάντως. Πως γίνεται με τόσες γκόμενες που μπαινοβγαίνουν καθημερινά, εσύ να ψαρεύεις σχεδόν αποκλειστικά από τα datάδικα... Μα την αλήθεια, πως;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Σορρυ κιόλας αλλα οταν ακούω "ταριφας".....μου έρχεται στο μυαλό ενας σαπιοκοιλιας βρωμιλος, με καράφλα και ηλικία κοντά στα 55-60.
θα σου φανει περιεργο αλλα στις παλιες εποχες οι ταριφες οντως γαμουσανε..τωρα δε ξερω μπορει να γαμουσανε και αυτοι οι σαπιοκοιλιαδες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.835
Like
17.887
Πόντοι
3.656
οι ταριφες την πεφτουν στις γυναικες οχι οι γυναικες στους ταριφες...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και γενικως μπαινοβγαινουν πολλες γυναικες καθε μερα...δεν εχει σημασια τι κανω εγω αν γαμαω στη πραγματικοτητα (που δε γαμαω απο το ταξι) αλλα τι πιστευουν οι ιδιες

Γνωστό ότι οι ταρίφες είναι όλοι λιγούρια,ότι γυναίκα μπει στο ταξί της την πέφτουν.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ΡΕ μλκ το έχω απορία πάντως. Πως γίνεται με τόσες γκόμενες που μπαινοβγαίνουν καθημερινά, εσύ να ψαρεύεις σχεδόν αποκλειστικά από τα datάδικα... Μα την αλήθεια, πως;
αν δεν το ζησεις δε θα καταλαβεις..οποτε οτι και να σου πω αδικος κοπος.Πραγματικα και δε θα καταλαβεις,και δε θα με πιστεψεις....
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
αν δεν το ζησεις δε θα καταλαβεις..οποτε οτι και να σου πω αδικος κοπος.Πραγματικα και δε θα καταλαβεις,και δε θα με πιστεψεις....
Τόση απέχθεια στο ταριφαλίκι οι μπασμένες εε;
ρε με κάτι πριγκίπισσες απ’ τα λιντλ πού’ χουμε μπλέξει να ούμε...;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
το τι μουνι εχασα στα 26-28 που το ελεγα σε ολες :jerking: δε περιγραφεται...απλως αργησα να παρω μπρος γιατι ημουν νεος και απονηρευτος και δε πηγαινε το μυαλο μου στο ποσο κομπλεξαρες ειναι οι γυναικες...λεω ρε πουστη δε μπορει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom