Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
πλεον ελαχιστοι κανουν...ισως και αυτος να ειναι ο σκοπος
Δε λες πάλι καλά που έχουμε δίπλα μας παραλίες σε πολλά μέρη της Ελλάδας,έστω για διήμερο!Χωρίς να σημαίνει ότι δεν πρέπει να κράξουμε όλους αυτούς που μας έφεραν σε σημείο να το σκεφτόμαστε για διακοπές.Μπορούμε όμως να ψάχνουμε για πιο προσιτές τιμές,τόσα μέρη υπάρχουν.Και εγώ έχω κάνει τις διακοπαρες μου στις Κυκλάδες,αλλά χωρίς οικογένεια.Όταν κάνεις οικογένεια προσαρμόζεσαι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ποσες φορες γυρισες σπιτι μονος και σκεφτηκες οτι τα εχεις ζησει σχεδον ολα αλλα νιωθεις κενος.
και παρτυ και γκομενες και ταξιδια και και αλλα στο τελος τι? σε μενα τλχ εχει συμβει αρκετες φορες.
ειδικα αν μενεις μονος και ολο αυτο γιγαντωνεται στις γιορτες που ο καθενας μαζευεται οικογενειακα.
εχω ενα φιλο και δουλευει αποθηκαριος...περνει δε περνει 8-9 κατοσταρικα εχει ομως βρει μια καλη γυναικα μεσα σε αυτο τον βοθρο που ζουμε.Ετσι ναι..ανταλλαζω την ηρεμια της μοναξιας με αυτο που λες
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
ποσες φορες γυρισες σπιτι μονος και σκεφτηκες οτι τα εχεις ζησει σχεδον ολα αλλα νιωθεις κενος.
και παρτυ και γκομενες και ταξιδια και και αλλα στο τελος τι? σε μενα τλχ εχει συμβει αρκετες φορες.
ειδικα αν μενεις μονος και ολο αυτο γιγαντωνεται στις γιορτες που ο καθενας μαζευεται οικογενειακα.
Τότε φίλε πρέπει να αναθεωρήσεις πολλά πράγματα. Ξεκίνα με την καθημερινότητα σου.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
η ποσο περιεργα ενιωσα να μπαινω σε κλαμπ τα ξημερωματα για να βρω γκομενα στα 30+.
η να φτιαχνω τιντερ για τον ιδιο λογο.
και δεν συζηταω καν για την αισθηση που ειχα οταν πληρωσα κοπελα για να κανουμε σεξ(δεν κατακρινω, μιλαω μονο για μενα)
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Ωραια τα παιδιά και η οικογένεια αλλά όπως είπε ο Μαθιου Μακόναχι μετά από τέσσερα πακέτα τσιγάρα και μια κάσα μπύρες «μόλις κάνεις παιδιά, ζεις γι’ αυτά». Πάει η ελευθερία. Βάλε τώρα με το νου σου... να σου βγει η γυναίκα τέρας, να φας κέρατο, να σου βγει το παιδί με προβλήματα, να μπλέξει, να μη σε ακούει, να πεθάνει, να τρέχεις δικαστήρια με διαζύγιο, να δουλεύεις τρεις δουλειές, να ανεβάσεις πίεση, να να να.

Άσε... καλύτερα εργένης και ήρεμος με λεφτά. Γιατί, αν κάνεις παιδί, έχεις ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να είσαι πάντα εκεί, όχι να φύγεις. Δεν υπάρχει πιο σιχαμερό πράγμα για μένα από τύπο που κάνει παιδί (συνήθως για να κρατήσει την δικιά του) και μετά το παρατάει.
κι εγω τρεμω πολλα απ αυτα που λες αλλα ειμαι αισιοδοξος οτι οταν 2 ανθρωποι το θελουν, συνηθως τα καταφερνουν.
εξαλλου αν σκεφτονταν ετσι και οι γονεις μας, πολλοι απο μας δεν θα ειμασταν εδω.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
η ποσο περιεργα ενιωσα να μπαινω σε κλαμπ τα ξημερωματα για να βρω γκομενα στα 30+.
η να φτιαχνω τιντερ για τον ιδιο λογο.
και δεν συζηταω καν για την αισθηση που ειχα οταν πληρωσα κοπελα για να κανουμε σεξ(δεν κατακρινω, μιλαω μονο για μενα)
και γω το σκεφτομαι αυτο,μεχρι ομως να βρω κατι καλο και σωστο (αν ποτε βρω) τι θα κανω θα κλειστω σε μοναστηρι?
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Τότε φίλε πρέπει να αναθεωρήσεις πολλά πράγματα. Ξεκίνα με την καθημερινότητα σου.
αδερφε σε διαβεβαιω οτι την εχω ζησει τη ζωη μου και νιωθω χορτατος σε πολυ μεγαλο βαθμο.
αυτος ειναι και ο λογος που σκεφτομαι το επομενο βημα, εστω και χλιαρα.
παντα και μονο, αν εχω βρει την καταλληλη. θεωρω μεγα λαθος να πιεστεις για κατι τετοιο με οποια να ναι.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
και γω το σκεφτομαι αυτο,μεχρι ομως να βρω κατι καλο και σωστο (αν ποτε βρω) τι θα κανω θα κλειστω σε μοναστηρι?
οχι βεβαια κι εγω στο ψαξιμο ημουν με καθε τροπο που θεωρουσα οτι μου ταιριαζει.
αλλα το ευκολο σεξ ειναι και παγιδα.
επισης θεωρω οτι πρεπει να προσπαθουμε να βελτιωνουμε και τον εαυτο μας για καλυτερη τυχη(δεν υποννοω κατι)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
ποσες φορες γυρισες σπιτι μονος και σκεφτηκες οτι τα εχεις ζησει σχεδον ολα αλλα νιωθεις κενος.
και παρτυ και γκομενες και ταξιδια και και αλλα στο τελος τι? σε μενα τλχ εχει συμβει αρκετες φορες.
ειδικα αν μενεις μονος και ολο αυτο γιγαντωνεται στις γιορτες που ο καθενας μαζευεται οικογενειακα.
Το έχω ζήσει πολλάκις από τα 20 μέχρι τα 30 , μέσα από αυτό πήρα ένα πολύ σοβαρό μάθημα : Στην ζωή πρέπει να πατώ στα πόδια μου καλά αλλά και κάθε χαρά και δυστυχία ξεκινάει από εμένα ! Ολα τα υπόλοιπα λειτουργούν προσθετικά και μόνο. Είμαι ο αρχιτέκτονας της ζωής μου ! Οι άνθρωποι που συνάντησα και συναντώ απλώς περπατάμε μαζί στην ζωή, την επόμενη μέρα μπορεί να φύγουν και να έρθουν ξανά άλλοι. Life is journey to oneself !!!
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Οι γονείς μου χώρισαν όταν γεννήθηκα. Αν αυτό απαντάει σε κάτι.
ναι απανταει σε πολλα, οπως και το οτι οι δικοι μου ειναι ευτυχισμενοι και πολυ αγαπημενοι μαζι
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Το έχω ζήσει πολλάκις από τα 20 μέχρι τα 30 , μέσα από αυτό πήρα ένα πολύ σοβαρό μάθημα : Στην ζωή πρέπει να πατώ στα πόδια μου καλά αλλά και κάθε χαρά και δυστυχία ξεκινάει από εμένα ! Ολα τα υπόλοιπα λειτουργούν προσθετικά και μόνο. Είμαι ο αρχιτέκτονας της ζωής μου ! Οι άνθρωποι που συνάντησα και συναντώ απλώς περπατάμε μαζί στην ζωή, την επόμενη μέρα μπορεί να φύγουν και να έρθουν ξανά άλλοι. Life is journey to oneself !!!
τα ειπες ολα!!! και μονο η οικογενεια μενει για παντα, τλχ κατα κανονα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
αδερφε σε διαβεβαιω οτι την εχω ζησει τη ζωη μου και νιωθω χορτατος σε πολυ μεγαλο βαθμο.
αυτος ειναι και ο λογος που σκεφτομαι το επομενο βημα, εστω και χλιαρα.
παντα και μονο, αν εχω βρει την καταλληλη. θεωρω μεγα λαθος να πιεστεις για κατι τετοιο με οποια να ναι.
Μαζί σου!!!:hi:
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
καποιος μου ειπε μια μεγαλη κουβεντα....μην αναλωνεσαι σε πολλες σχεσεις γιατι σε φθειρουν.
με απλα λογια, ενα ελαττωμα που συναντας πρωτη φορα, μπορει να σου φανει και χαριτωμενο.
οταν το πετυχεις για 5η-10η τοτε γινεται ανυποφορο.
+ του οτι η υπομονη μας ολο και λιγοστευει. βαλε και το οτι γινομαστε ολο και πιο γεροπαραξενοι. γινεται ολο και πιο δυσκολο να εγκαταλειψεις τη βολη-ανεση της μοναξιας.
ειναι στατιστικα τεκμηριωμενο οτι οι ανθρωποι που μενουν με τους γονεις παντρευονται πιο νεοι, πιο ευκολα.
γιατι? θελουν να ζησουν κατι διαφορετικο, να το χαρουν αλλα και επειδη και δεν εχουν συζηθισει τις γλυκες της μοναξιας.
το να μενεις μονος 20-30 και με καποια λεφτα ειναι μαγικη εμπειρια.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
ενα μπουλιγκ του αξιζε...ισως να ξεφυγα λιγο παραπάνω,αλλα πιστεψε με αυτος ηταν που εξ αρχης ενω αρχιζα να γράφω διάφορες εμπειριες με γυναικες,(χωρις να τον πειράξω) αρχιζε να με κραζει...και αρχιζε να κραζει εναν που του εριχνε 20 χρονια (σεβασμος μηδεν δηλαδη)..
Υ.Γ Δεν μετανιωνω για το μπουλινγκ που του εκανα οσο ηταν μεσα,αλλα εχεις δικιο για το μπουλινγκ που του κανω οσο ειναι εκτος και δεν μπορει να υπερασπισει τον εαυτο του.
Ακριβώς έτσι, μην τσιμπάς στο παραμύθιασμα που επιχειρεί ο τύπος. Όχι απλά το ζήταγε ο οργανισμός του, αλλά σχεδόν παρακαλούσε και μετά θύμωνε που «γινόταν το χατήρι του»
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ακριβώς έτσι, μην τσιμπάς στο παραμύθιασμα που επιχειρεί ο τύπος. Όχι απλά το ζήταγε ο οργανισμός του, αλλά σχεδόν παρακαλούσε και μετά θύμωνε που «γινόταν το χατήρι του»
ξερω μεχρι που εχει δικιο και αδικο ο καθενας μας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom