Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εσυ δεν εισαι αυτος που εγραφε τις μαλακιες για να μας σηκωνεται το τσουτσουνι?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η σε μπερδευω με αλλον
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Τύποι, στους γκουρού της αυτοβελτίωσης από το men of style έχει πάει κανείς;

Απορία το έχω
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Τύποι, στους γκουρού της αυτοβελτίωσης από το men of style έχει πάει κανείς;

Απορία το έχω
δεν εχω πάει, απλά εδω μέσα έχει γραφτεί πολλές φορές ότι είναι μούφα η φάση και κάποιοι ζήταγαν τα λεφτά τους πισω....
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
δεν εχω πάει, απλά εδω μέσα έχει γραφτεί πολλές φορές ότι είναι μούφα η φάση και κάποιοι ζήταγαν τα λεφτά τους πισω....

Δεν θέλω να πάω, το τελευταίο διάστημα πετάγονται από παντού χορηγούμενες που δίνουν "συμβουλές" και αναρωτήθηκα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
εδω θες σιγουρα 2 χιλ και πανω για οικογενεια...προυπόθεση βεβαια ειναι να ξαναγυρισουν οι τιμες στα φυσιολογικα

Τί 2 χιλιάρικα;Εδώ κάνουν παιδιά για να τα ζουν οι γέροι.Ειδικά στην επαρχία.Φτάνει πχ η γυναίκα 28-29-30 και δουλεύει-δε δουλεύει,θέλει παιδί.Κάνουν μεγάλη ζημιά οι γέροι λέγοντας κάντε παιδιά και εδώ είμαστε εμεις.Και βλέπεις κάτι ζευγάρια άντρας με 700 ευρώ ή άνεργος,γυναίκα άνεργη,κι έχουν 1-2 παιδιά.Πώς ζούνε αυτοί;Απ'τους γέρους.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
ποσες φορες γυρισες σπιτι μονος και σκεφτηκες οτι τα εχεις ζησει σχεδον ολα αλλα νιωθεις κενος.
και παρτυ και γκομενες και ταξιδια και και αλλα στο τελος τι? σε μενα τλχ εχει συμβει αρκετες φορες.
ειδικα αν μενεις μονος και ολο αυτο γιγαντωνεται στις γιορτες που ο καθενας μαζευεται οικογενειακα.

Αν τα έχεις ζήσει σχεδόν όλα,κενός δεν νιώθεις ποτέ.Κενός νιώθεις αν ΔΕΝ τα έχεις ζήσει

Δηλαδή τί θέλεις να σε περιμένει στο σπίτι,καμια ελλεεινίδα χοντροκώλα σύζυγος με τα μούτρα κάτω;Οκ,αν κάποιοι θέλουν αυτό,πρόβλημά τους.

Να σε περιμένει καμια μουνάρα Σλάβα ή έστω μουνάρα ελλεεινίδα,το καταλαβαίνω.Είσαι τυχερός να βρεις τέτοιες;Αν όχι,καλύτερα άδειο σπίτι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
Τύποι, στους γκουρού της αυτοβελτίωσης από το men of style έχει πάει κανείς;

Απορία το έχω
Μύστη υπάρχουν άρθρα στο νετ με τρόπους βελτίωσης, αμα είναι αυτοί γκουρού εγώ είμαι ο Αθανάσιος Διάκος :confused: :confused: :confused:
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Αν τα έχεις ζήσει σχεδόν όλα,κενός δεν νιώθεις ποτέ.Κενός νιώθεις αν ΔΕΝ τα έχεις ζήσει

Δηλαδή τί θέλεις να σε περιμένει στο σπίτι,καμια ελλεεινίδα χοντροκώλα σύζυγος με τα μούτρα κάτω;Οκ,αν κάποιοι θέλουν αυτό,πρόβλημά τους.

Να σε περιμένει καμια μουνάρα Σλάβα ή έστω μουνάρα ελλεεινίδα,το καταλαβαίνω.Είσαι τυχερός να βρεις τέτοιες;Αν όχι,καλύτερα άδειο σπίτι
τονισα οτι μιλαω για καποια που σου κανει και οχι οτι βρεις μπροστα σου.
η πρωην μου ειναι στελεχος σε πολυεθνικη με 2κ το μηνα και πολυ καλες προοπτικες για παραπανω.
εμφανισιμη, με τροπους κτλ αλλα δε μου εκανε το κλικ και αποχωρησα.
τωρα οσο για το τι εχει ζησει ο καθενας μας και πως νιωθει ειναι υποκειμενικο και πολυ σχετικο.
μπορει απλα να βλεπουμε διαφορετικα τη ζωη.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Μύστη υπάρχουν άρθρα στο νετ με τρόπους βελτίωσης, αμα είναι αυτοί γκουρού εγώ είμαι ο Αθανάσιος Διάκος :confused: :confused: :confused:
Σε λίγο τούτοι δώ θα βαφτίσουν και τον Πορτοσάλτε, ως γκουρού της ενημέρωσης. Ρεε τους κιαρατάδες... :2funny:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746

Η θεια του Τζιμακου εισβαλλει στα γραφεια του μπου για να ζητησει εξηγησεις για το μπαναρισμα
Μλκ τι τσιριμπάσαινα είν’ τούτη.... :2funny:
Λέει ο voice overάκιας: ο παρθενικός επιβάτης αυτού του ταξιδιού, δυστυχώς έπεσε σε παγόβουνο. (κάμερα στο βουνό τη μάνα του και metal μουσική) Ή μήπως οι κριτές θα πέσουν πάνω σε αυτό;; :2funny: :2funny:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
και γω το σκεφτομαι αυτο,μεχρι ομως να βρω κατι καλο και σωστο (αν ποτε βρω) τι θα κανω θα κλειστω σε μοναστηρι?
Μόνο μην τρυπώσεις σε κάνα γυναικείο μοναστήρι και μετά ψάχνει η ηγούμενη που εξαφανίστηκαν όλες οι κάτω των 30 εμφανίσιμες δόκιμες καλόγριες... :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Μόνο μην τρυπώσεις σε κάνα γυναικείο μοναστήρι και μετά ψάχνει η ηγούμενη που εξαφανίστηκαν όλες οι κάτω των 30 εμφανίσιμες δόκιμες καλόγριες... :2funny: :2funny:
Θα το παιξω καλόγρια θα βάλω περουκα και όταν τις πετυχω μόνες θα τις ξεμουνιασω
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
:wanker:
 

Συνημμένα

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    85,6 KB · Εμφανίσεις: 45
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
Μόνο μην τρυπώσεις σε κάνα γυναικείο μοναστήρι και μετά ψάχνει η ηγούμενη που εξαφανίστηκαν όλες οι κάτω των 30 εμφανίσιμες δόκιμες καλόγριες... :2funny: :2funny:
Δουλεύα μια μέρα σε έναν ιερέα (γνωριζόμαστε) και μου πρότεινε να πάμε σε ένα μοναστήρι για προσευχή, τον ρώτησα εάν έχει καλόγριες να κάνω παιχνίδι και με αποκάλεσε διεστραμμένο :confused: :confused: :confused:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Δουλεύα μια μέρα σε έναν ιερέα (γνωριζόμαστε) και μου πρότεινε να πάμε σε ένα μοναστήρι για προσευχή, τον ρώτησα εάν έχει καλόγριες να κάνω παιχνίδι και με αποκάλεσε διεστραμμένο :confused: :confused: :confused:
Ποιος ήταν να προτείνω στη σύνοδο την άμεση καθαίρεση του. Άκου εκεί να σε πει διεστραμμένο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom