Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Τα έχουμε ξαναπεί, η ζωή για τον άντρα ξεκινάει μετά τα 40... Με την προϋπόθεση ότι μέχρι τότε έχει προσέξει 1) την υγεία του και 2) να έχει μια σταθερή εργασία.
Ακραίο αλλά οι προϋποθέσεις σου πολύ σωστές
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
αν το εβλεπε υστερα απο καμια ωρα οκ,να πω εκανα μαλακια,κοιμοταν,ειχε δουλεια κατι ρε παιδι μου....σου λεω σε κλασματα δευτερολεπτου ειδε οτι την εσβησα..τα μηνυματα δεν τα ειδε?? (η εκανε οτι δεν τα εβλεπε)...οχι τυπε
Μπορεί να χρειάστηκε να πάει τουαλέτα μια στιγμή ή ο,τιδήποτε άλλο. Μόλις γύρισε είδε αμέσως ότι την έσβησες και δικαίως νευρίασε.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
αν το εβλεπε υστερα απο καμια ωρα οκ,να πω εκανα μαλακια,κοιμοταν,ειχε δουλεια κατι ρε παιδι μου....σου λεω σε κλασματα δευτερολεπτου ειδε οτι την εσβησα..τα μηνυματα δεν τα ειδε?? (η εκανε οτι δεν τα εβλεπε)...οχι τυπε
Τίποτα καθυστερημένη θα ήταν μύστη μου, μην ασχολείσαι..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ακραίο αλλά οι προϋποθέσεις σου πολύ σωστές
Καθόλου ακραίο μύστη, πολύ σωστή η τοποθέτηση του άνωθεν μύστη
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Μπορεί να χρειάστηκε να πάει τουαλέτα μια στιγμή ή ο,τιδήποτε άλλο. Μόλις γύρισε είδε αμέσως ότι την έσβησες και δικαίως νευρίασε.
στελνω ενα και υστερα απο ενα μισαωρο αλλο ενα...πρωτον..δευτερον γυναικα που να μη παρει ακομα και στο ταφο της το κινητο και το ινστα,δεν υπάρχει...οποτε μιλαμε για τρελη συμπτωση ολως τυχαιως να αντιδρασει μονο στη περιπτωση που την εσβησα...και τριτον..πως ειδε οτι την εσβησα μεσα σε 3 χιλ followers? τυπε ξερω πολυ καλα ολες αυτες οι γκομενες εχουν διαφορα app που σε ειδοποιουν αμεσως ποιος σε εσβησε...οποτε ασε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
μαγκες θελω μια γνωμη...μιλουσα πριν κανα 2ωρο με ενα ωραιο μουνακι απο το badoo,αλλαξαμε και ινστα..μου ελεγε οτι ηταν αρρωστη κτλ κτλ....σε καποια στιγμη της λεω οκ θα παω σε μια δουλεια και ξανα ερχομαι...μου λεει "οκ καλα να περνας"...υστερα απο κανα 2 ωρο της εστειλα να δω τι κανει και δεν απαντησε....Της ξανα εστειλα αλλο ενα μηνυμα (δεν το διαβασε) και δεν απαντησε και παλι.Την εσβησα....αφου την σβηνω,δεν περνανε δευτερολεπτα και αρχιζει να με βριζει. (μαλιστα με εκραξε μια στο ινστα και μια στο badoo) "δε πας καλα,εισαι κομπλεξικος κτλ κτλ"....λοιπον θα σας πω τη γνωμη μου σαν αντρας και να μου πειτε και σεις.Εγω ξερω τι εκανα και γιατι το εκανα....και μαλιστα εγω ξερω πολυ καλα οτι εβλεπε οτι της ειχα στειλει,αλλα με εκλανε επιτηδες οποτε επειδη δεν περιμενε εγω να αντιδρασω ετσι,(να τη σβησω δηλ) αντεδρασε και αυτη με αυτον τον τροπο....στην περιπτωση που ελειπε και δεν ειχε δει οτι της ειχα στειλει...πως τοτε με εβρισε στο καπακι που την εσβησα??? αρα??? ηταν μεσα και απλα με εκλανε...
Μην ασχολείσαι με την κάθε βλαμμένη στο διαδίκτυο γιατί για να επικοινωνήσεις μαζί της πρέπει να ρίξεις πολύ χαμηλά το επίπεδο με αποτέλεσμα στο τέλος να καταντήσεις σαν αυτές...ΜΑΚΡΥΑ!!! :coffee: :badair:
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
στελνω ενα και υστερα απο ενα μισαωρο αλλο ενα...πρωτον..δευτερον γυναικα που να μη παρει ακομα και στο ταφο της το κινητο και το ινστα,δεν υπάρχει...οποτε μιλαμε για τρελη συμπτωση ολως τυχαιως να αντιδρασει μονο στη περιπτωση που την εσβησα...και τριτον..πως ειδε οτι την εσβησα μεσα σε 3 χιλ followers? τυπε ξερω πολυ καλα ολες αυτες οι γκομενες εχουν διαφορα app που σε ειδοποιουν αμεσως ποιος σε εσβησε...οποτε ασε
ΟΚ, για το δεύτερο πάω πάσο, ίσως έχεις δίκιο, θα επιμείνω όμως στο πρώτο ότι εξαρχής δεν έπρεπε να της στείλεις καθόλου.
Μη φανεί ότι κουνάω το δάκτυλο, τα έχω κάνει και εγώ τέτοια λάθη πάμπολλες φορές, απο εμπειρία μιλάω.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Είναι σαφές λοιπόν πως δεν μπορείς να κατανοήσεις τη στάση των ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Χειραφετημένων Γυναικών της Γερμανίας και της Σκανδιναβίας, οι οποίες εδώ και δεκαετίες πληρώνουν τα δικά τους. Άλλη μια απόδειξη, για ποιο λόγο η Ελλάδα δεν μπορεί να λογαριαστεί σαν Ευρωπαική Χώρα
Ναι γι αυτό αυτές οι κοινωνίες πάνε μπροστά δημιουργώντας ευτυχισμένες οικογένειες. Αν δεν κάνω λάθος είναι η κορυφαία χώρα σε κτηνοβασία. Και οι Σκανδιναβοι η πρώτοι σε κατάθλιψη και γι αυτό το ρίχνουν στο ποτό να ξεχαστούν. σορρυ αλλά έχω αλλά πρότυπα ευτυχίας. Α ξέχασα...και οι γκόμενές τους λύσσανε τα καλοκαίρια εδώ και σε άλλες ερωτικές χώρες
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ΟΚ, για το δεύτερο πάω πάσο, ίσως έχεις δίκιο, θα επιμείνω όμως στο πρώτο ότι εξαρχής δεν έπρεπε να της στείλεις καθόλου.
μιλαγαμε και της ειπα θα σου στειλω μετα παω σε μια δουλεια...μετα μ λεει "οκ καλα να περνας"...βεβαια δεν μου αρεσε ο τροπος που το ειπε,αλλα και παλι δε καταλαβαινω γιατι να ξενερωσει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καλα να περασεις οχι καλα να περνας....αλλο το ενα αλλο το αλλο σορυ (εχει μεγαλη διαφορα)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
Μην ασχολείσαι με την κάθε βλαμμένη στο διαδίκτυο γιατί για να επικοινωνήσεις μαζί της πρέπει να ρίξεις πολύ χαμηλά το επίπεδο με αποτέλεσμα στο τέλος να καταντήσεις σαν αυτές...ΜΑΚΡΥΑ!!! :coffee: :badair:
Μύστη τα έκοψα όλα τα σόσιαλ γιατι δεν τα μπορώ...έκανα το λάθος και έφτιαξα ακαου στο τουιτερ, σε μια άκυρη της γράφω κόμεντ χαβαλέ και μου έστειλε πμ με μπινελίκια, της απάντησα να βρει να κάνει σεξ να ηρεμήσει και δεν ξαναπάντησε :rockon: :rockon: :rockon:
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
μιλαγαμε και της ειπα θα σου στειλω μετα παω σε μια δουλεια...μετα μ λεει "οκ καλα να περνας"...
Απο εκεί και μετά δεν έπρεπε να ξαναστείλεις. Μόνο τηλέφωνο κι αυτό μετά απο κανα δυο μέρες.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
μαγκες θελω μια γνωμη...μιλουσα πριν κανα 2ωρο με ενα ωραιο μουνακι απο το badoo,αλλαξαμε και ινστα..μου ελεγε οτι ηταν αρρωστη κτλ κτλ....σε καποια στιγμη της λεω οκ θα παω σε μια δουλεια και ξανα ερχομαι...μου λεει "οκ καλα να περνας"...υστερα απο κανα 2 ωρο της εστειλα να δω τι κανει και δεν απαντησε....Της ξανα εστειλα αλλο ενα μηνυμα (δεν το διαβασε) και δεν απαντησε και παλι.Την εσβησα....αφου την σβηνω,δεν περνανε δευτερολεπτα και αρχιζει να με βριζει. (μαλιστα με εκραξε μια στο ινστα και μια στο badoo) "δε πας καλα,εισαι κομπλεξικος κτλ κτλ"....λοιπον θα σας πω τη γνωμη μου σαν αντρας και να μου πειτε και σεις.Εγω ξερω τι εκανα και γιατι το εκανα....και μαλιστα εγω ξερω πολυ καλα οτι εβλεπε οτι της ειχα στειλει,αλλα με εκλανε επιτηδες οποτε επειδη δεν περιμενε εγω να αντιδρασω ετσι,(να τη σβησω δηλ) αντεδρασε και αυτη με αυτον τον τροπο....στην περιπτωση που ελειπε και δεν ειχε δει οτι της ειχα στειλει...πως τοτε με εβρισε στο καπακι που την εσβησα??? αρα??? ηταν μεσα και απλα με εκλανε...
Είναι ξεκάθαρο, είναι πολλά τα ψυχολογικά. Οι περισσότερες έχουν τρελά θέματα και αυτό φένεται απο τiς πράξεις, και με τον τρόπο που μιλάνε. Μην κολλάς, θα βρείς πολλές τέτοιες στον δρόμο σου, απλά εσυ ξέρεις, απτόητος! :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
Ναι γι αυτό αυτές οι κοινωνίες πάνε μπροστά δημιουργώντας ευτυχισμένες οικογένειες. Αν δεν κάνω λάθος είναι η κορυφαία χώρα σε κτηνοβασία. Και οι Σκανδιναβοι η πρώτοι σε κατάθλιψη και γι αυτό το ρίχνουν στο ποτό να ξεχαστούν. σορρυ αλλά έχω αλλά πρότυπα ευτυχίας.
Είμαι παρομοίων προτιμήσεων μύστη αλλά είναι δύσκολα τα πράγματα δυστυχώς..
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
στελνω ενα και υστερα απο ενα μισαωρο αλλο ενα...πρωτον..δευτερον γυναικα που να μη παρει ακομα και στο ταφο της το κινητο και το ινστα,δεν υπάρχει...οποτε μιλαμε για τρελη συμπτωση ολως τυχαιως να αντιδρασει μονο στη περιπτωση που την εσβησα...και τριτον..πως ειδε οτι την εσβησα μεσα σε 3 χιλ followers? τυπε ξερω πολυ καλα ολες αυτες οι γκομενες εχουν διαφορα app που σε ειδοποιουν αμεσως ποιος σε εσβησε...οποτε ασε
Πιθανότατα ήταν ένα συνηθισμένο τεστ που κάνουν και κοπηκες.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Απο εκεί και μετά δεν έπρεπε να ξαναστείλεις. Μόνο τηλέφωνο κι αυτό μετά απο κανα δυο μέρες.
δεν εχω το νουμερο της..της ειπα για viber αλλα δε δεχτηκε. και φυσικα εγω της ειπα μετα (επειδη επεμενε για ινστα) οτι αν θες ακολουθους,δεν κανω...την προειδοποιησα οτι δεν ειμαι τετοιος τυπος
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
ΟΚ, για το δεύτερο πάω πάσο, ίσως έχεις δίκιο, θα επιμείνω όμως στο πρώτο ότι εξαρχής δεν έπρεπε να της στείλεις καθόλου.
Μη φανεί ότι κουνάω το δάκτυλο, τα έχω κάνει και εγώ τέτοια λάθη πάμπολλες φορές, απο εμπειρία μιλάω.
Κι εγώ πολύ χειρότερα έχω κάνει γι αυτό τα λέω.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
δεν εχω το νουμερο της..της ειπα για viber αλλα δε δεχτηκε. και φυσικα εγω της ειπα μετα (επειδη επεμενε για ινστα) οτι αν θες ακολουθους,δεν κανω...την προειδοποιησα οτι δεν ειμαι τετοιος τυπος
Ε φυσικά δεν δέχτηκε, η κοπέλα από αυτά που περιγράφεις είναι μόνο για ινστα και για να μαζέψει followers. Οπότε κακώς ασχολήθηκες μαζί της εξαρχής.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
μιλαγαμε και της ειπα θα σου στειλω μετα παω σε μια δουλεια...μετα μ λεει "οκ καλα να περνας"...βεβαια δεν μου αρεσε ο τροπος που το ειπε,αλλα και παλι δε καταλαβαινω γιατι να ξενερωσει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καλα να περασεις οχι καλα να περνας....αλλο το ενα αλλο το αλλο σορυ (εχει μεγαλη διαφορα)
Γιατί δεν πρέπει να της δίνεις αναφορά τι θα κάνεις. Δεν έχετε κάτι. χάνεσαι και την αφήνεις να αναρωτιέται μέχρι να ξαναεμφανιστεις και φυσικά χωρίς εξηγήσεις και απολογίες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Begood

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Είμαι παρομοίων προτιμήσεων μύστη αλλά είναι δύσκολα τα πράγματα δυστυχώς..
Σίγουρα είναι και πρέπει να προσπαθούμε κι εμείς ώστε να αυξήσουμε τις πιθανότητες μας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν εχω το νουμερο της..της ειπα για viber αλλα δε δεχτηκε. και φυσικα εγω της ειπα μετα (επειδη επεμενε για ινστα) οτι αν θες ακολουθους,δεν κανω...την προειδοποιησα οτι δεν ειμαι τετοιος τυπος
Σου έχω ξαναπεί ότι αυτά δεν τα λένε αλλά τα κάνουν
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Σίγουρα είναι και πρέπει να προσπαθούμε κι εμείς ώστε να αυξήσουμε τις πιθανότητες μας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σου έχω ξαναπεί ότι αυτά δεν τα λένε αλλά τα κάνουν
εχεις δικιο...το ξερω κανω και γω μαλακιες καμια φορα αλλα πρεπει να καταλάβουν επιτελους ολες αυτες οτι δεν ειναι και ολοι μαλακες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom