Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
βεβαια εχει και 30χιλ μαλακες μεσα...εγω φυσικα της ξεκαθαρισα οτι αν ψαχνει ακολουθους δεν ειμαι ο καταλληλος...(αν δε κατσει θα τη σβησω...εγω το λιθαράκι μου σε αυτη τη μαλακια δε θα το βαλω)
Αφου είσαι δυνατός μύστης μη μασας με τους φολουερς , βιτρίνα είναι :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
τύπε εισαι λαθος.....εισαι πολυ λαθος και θα την πατησεις.Μη μου ζητησεις να στο αναλυσω.ειμαι κουρασμενος
Σωστός η λάθος αυτό είναι το μότο μου μέχρι σήμερα. Πολλές φορές με δικαίωσε και κάποιες μου κακοφάνηκε, ίσως και να το μετάνιωσα. Σήμερα είμαι με κάποια που εκτιμάει αυτό που είμαι και μου το ανταποδίδει με το παραπάνω. Όταν λοιπόν βρίσκεις την σωστή για σένα (ελπίζω να είναι αυτή), συνειδητοποιεις ότι όλες οι άλλες ήταν για να σε "εκπαιδευσουν " και να σε βοηθήσουν να γίνεις αυτό που είσαι σήμερα. Ήταν δηλαδή απλώς εμπειρίες και διδάγματα χωρίς περαιτέρω σημασία.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
Σωστός η λάθος αυτό είναι το μότο μου μέχρι σήμερα. Πολλές φορές με δικαίωσε και κάποιες μου κακοφάνηκε, ίσως και να το μετάνιωσα. Σήμερα είμαι με κάποια που εκτιμάει αυτό που είμαι και μου το ανταποδίδει με το παραπάνω. Όταν λοιπόν βρίσκεις την σωστή για σένα (ελπίζω να είναι αυτή), συνειδητοποιεις ότι όλες οι άλλες ήταν για να "εκπαιδευσουν " και να σε βοηθήσουν να γίνεις αυτό που είσαι σήμερα. Ήταν δηλαδή απλώς εμπειρίες και διδάγματα χωρίς περαιτέρω σημασία.
Τα σέβη μου φίλτατε :hi: :hi: :hi:
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Σιγο
Εδώ έχεις λάθος...όλοι όσοι βλέπουν εμάς άνω των 30 ,που τυχαίνει και να εργαζομαστε ,να παραμένουμε μόνοι αναρωτιούνται τι δεν πάει καλά.Πρωτοι οι γονείς....φυσικά δεν μας νοιάζει και τόσο γιατί ξέρουμε ότι αυτά είναι τυχερά.Οι γυναίκες όμως ακόμα και αν δεν βλέπονται και είναι μηδενικά κοινωνικά και οικονομικά όλο και θα βρουν κάποιο ναυάγιο.
Στατιστικά έχουν πιο πολλές επιλογές από εμάς
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Σωστός η λάθος αυτό είναι το μότο μου μέχρι σήμερα. Πολλές φορές με δικαίωσε και κάποιες μου κακοφάνηκε, ίσως και να το μετάνιωσα. Σήμερα είμαι με κάποια που εκτιμάει αυτό που είμαι και μου το ανταποδίδει με το παραπάνω. Όταν λοιπόν βρίσκεις την σωστή για σένα (ελπίζω να είναι αυτή), συνειδητοποιεις ότι όλες οι άλλες ήταν για να σε "εκπαιδευσουν " και να σε βοηθήσουν να γίνεις αυτό που είσαι σήμερα. Ήταν δηλαδή απλώς εμπειρίες και διδάγματα χωρίς περαιτέρω σημασία.
εγω δε λεω για τις σωστες...για τις σωστες πρεπει να εισαι και εσυ σωστος,οχι ομως να εισαι και σωστος σε αυτες που σου φερονται λαθος
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Σιγο

Στατιστικά έχουν πιο πολλές επιλογές από εμάς
Oι γυναικα ρε φιλε αμα ξεπερασει τα 35 αρχιζει να ειναι υποψηφια για ραφι. Το ιδιο ειναι με τον αντρα που και στα 45 μπορει να βρει μια 30αρα να παντρευτει?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Αφου είσαι δυνατός μύστης μη μασας με τους φολουερς , βιτρίνα είναι :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
ναι αλλα δε θελει και πολυ για να γίνεις και συ βιτρινα....βεβαια εγω με το πρωτο "διαβάστηκε" και κλασιμο,γινομαι λουης.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
ναι αλλα δε θελει και πολυ για να γίνεις και συ βιτρινα....βεβαια εγω με το πρωτο "διαβάστηκε" και κλασιμο,γινομαι λουης.
Οχι ρε ουτε καν, γκομενοβοσκοι δεν γινόμαστε ποτέ :rockon:
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
εγω δε λεω για τις σωστες...για τις σωστες πρεπει να εισαι και εσυ σωστος,οχι ομως να εισαι και σωστος σε αυτες που σου φερονται λαθος
Συμφωνήσαμε αναλυτικά και σε βάθος ότι διαφωνούμε πληρωσ σε αυτό το θέμα τλχ.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Oι γυναικα ρε φιλε αμα ξεπερασει τα 35 αρχιζει να ειναι υποψηφια για ραφι. Το ιδιο ειναι με τον αντρα που και στα 45 μπορει να βρει μια 30αρα να παντρευτει?
Μα είπα ότι είμαστε σε πολύ καλύτερη μοίρα σε αυτό το θέμα. Αλλά κι εμείς έχουμε βιολογικά θέματα αλλά και κοινωνικά. τι να τα κάνεις τα παιδιά αν δε μπορείς να τα χαρείς και να τα βοηθήσεις. Άσε που δύσκολα θα προλάβεις να χαρείς και την αίσθηση του παππού και να στηρίξεις το νέο γονέα.
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Μα είπα ότι είμαστε σε πολύ καλύτερη μοίρα σε αυτό το θέμα. Αλλά κι εμείς έχουμε βιολογικά θέματα αλλά και κοινωνικά. τι να τα κάνεις τα παιδιά αν δε μπορείς να τα χαρείς και να τα βοηθήσεις. Άσε που δύσκολα θα προλάβεις να χαρείς και την αίσθηση του παππού και να στηρίξεις το νέο γονέα.
Μια χαρα ειναι ο αντρας στα 40+ και καλος πατερας θα γινει. Αντιθετα η γυναικα σε αυτη την ηλικια δεν κανει παιδια συνηθως.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Μια χαρα ειναι ο αντρας στα 40+ και καλος πατερας θα γινει. Αντιθετα η γυναικα σε αυτη την ηλικια δεν κανει παιδια συνηθως.
Ναι περίπου το ίδιο λέμε απλά μην πάμε και στα 50
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.047
Like
6.623
Πόντοι
1.056
Ομως έχουν και τον αγώνα με τον ΄΄χρόνο΄΄ κατι που εμείς δεν έχουμε !

Το πιο σημαντικο φιλτατε!

Ο χρονος, ειναι το μοναδικο πραγμα που δεν αγοραζεται και που δεν γυριζει πισω!!

Και σε αυτο, εχουμε το πλεονεκτημα! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom