Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Τη μόνη δικαιολογία που μπορώ να δεχτώ από γυναίκα για να σου πει "από Δευτέρα" Ενώ είναι τεταρτη, είναι να θέλει όντως να γαμηθει μαζί σου αλλά να έχει περιοδο
μηπως βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα τυπε και παρεξηγεις? δεν ειναι ολες ιδιες!!!!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Πολύ συνηθισμένη ατάκα γκόμενας στο online dating. Απορώ πως εκπλήσσεσαι.
Σπάνια μου το λένε.. είναι όμως κάποιες που δε θα στο πουν, και αντε τρέχα γυρευε τι να πιστεψω γω τώρα.. Αλλά οι πιο συνηθισμένοι λόγοι είναι τα νταραβέρια με αλλους
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
μηπως βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα τυπε και παρεξηγεις? δεν ειναι ολες ιδιες!!!!
Τυπε όταν μια γκομενα σε γουστάρει και θέλει να βγει μαζί σου θα κουνήσει γη και ουρανό.. Όλα τα αλλά τα ακουω βερεσέ.. Μα τι διάολο 20 χρονών είσαι?
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Τυπε όταν μια γκομενα σε γουστάρει και θέλει να βγει μαζί σου θα κουνήσει γη και ουρανό.. Όλα τα αλλά τα ακουω βερεσέ.. Μα τι διάολο 20 χρονών είσαι?
ναι τυπε εκοψε φλεβα απο το τιντερ λες και δεν ειχε να παιξει μπαλα με αλλους 50 ταυτοχρονα μονο σε εκεινη την πλατφορμα!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.290
Κριτικές
62
Like
44.938
Πόντοι
9.297
Τί δουλειά να κάνει δηλαδή ο 30ρης για να συντηρεί κι αυτήν;Το πολύ κανα χιλιάρικο να βγάζει,τώρα αν υπάρχουν από πίσω και τίποτα χιλιάρικα συντάξεις απ'τους γέρους,λογικό είναι αυτή να αράξει,σου λέει θα κάνω και κανα παιδί και σιγά μην ξαναδουλέψω
Ίσα ίσα με το παιδί αυξάνονται κατακόρυφα τα έξοδα και αν δεν δουλεύει μετά από κάνα δυο χρόνια θα είναι όλοι επί ξύλου κρεμαμενοι.
Συμφωνώ ότι το πολύ κάνα χιλιάρικο να βγάζει...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
έχω βγει με κοπέλα πρώτο ραντεβού (ηλικία και οι δύο μας 32) και μου είπε "τον πρώην μου τον χώρισα γιατί δεν το έπαιρνε απόφση να με ζητήσει". Δεύτερο ραντεβού δεν υπήρξε. Τελικά η κοπέλα αν και πολύ εμφανίσιμη και με σταθερή δουλειά παντρεύτηκε κοντά στα 40 της.

Στην Ελλάδα λένε πολλές για φεμινισμό, αλλά είναι όλο λόγια. Εδώ δεν υπάρχει κράτος πρόνοιας για ανύπαντρες μητέρες όπως σε άλλες χώρες και μια γυναίκα δε μπορεί να σταθεί χωρίς την υποστήριξη του συζύγου ή τη διατροφή αν χωρίσει. Αν χωρίσει χωρίς να κάνει παιδί, θα ξαναπαντρευτεί σε χρόνο dt. Αν χωρίσει με παιδί θα ψάξει να βρει κανένα πιο πλούσιο από τον πρώην όσο θα περνά η μπογιά της.
Ελάχιστες είναι αυτές που μπορούν στα σταθούν στη ζωή μόνες τους. Υπάρχει φυσικά και η περίπτωση ο άντρας να αναβαθμιστεί οικονομικά ή να εξασφαλιστεί επαγγελματικά από ένα γάμο, αλλά θα υπάρχουν απαιτήσεις από εκείνον. Θα πρέπει να δουλέψει για να μην ξεφτιλιστεί στα πεθερικά του.
Ξερεις τι βλεπω εγω ομως για χωρισμενες με παιδι; Μιλαμε 40-45-50 χρονων. Να ανεβαζουν φωτογραφιες απο το ωραιο σπιτι τους, χαμογελαστες, ανετες, Με τα ταξιδια τους. Και με τα υψηλα στανταρντς τους αν βρεθει, αν, το κοροιδο, <ανεξαρτητος οικονομικα>, οπως το γραφουν, δηλαδη να τα χει, αλλιως ουτε καν. Δεν φαινεται να καιγονται ιδιαιτερα.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Ξερεις τι βλεπω εγω ομως για χωρισμενες με παιδι; Μιλαμε 40-45-50 χρονων. Να ανεβαζουν φωτογραφιες απο το ωραιο σπιτι τους, χαμογελαστες, ανετες, Με τα ταξιδια τους. Και με τα υψηλα στανταρντς τους αν βρεθει, αν, το κοροιδο, <ανεξαρτητος οικονομικα>, οπως το γραφουν, δηλαδη να τα χει, αλλιως ουτε καν. Δεν φαινεται να καιγονται ιδιαιτερα.
Ας είναι καλά η γονική τράπεζα που τους τα σκάει. Ξέρω χωρισμένες και ανύπαντρες που τους τα σκαν οι γονείς ακόμα. 37 χρονών η άλλη, δουλειά ότι να είναι και της πείραν οι γονείς αυτοκίνητο 30 χιλιάρικα. Καλομαθημένες μεγαλομπεμπέκες όλες.

Εκεί που παθαίνουν όλες σοκ είναι μόλις οι γονείς έχουν απαιτήσεις από τις μεγαλομπεμπέκες να τους γηροκομήσουν και σταματάνε τα εμβάσματα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Ίσα ίσα με το παιδί αυξάνονται κατακόρυφα τα έξοδα και αν δεν δουλεύει μετά από κάνα δυο χρόνια θα είναι όλοι επί ξύλου κρεμαμενοι.
Συμφωνώ ότι το πολύ κάνα χιλιάρικο να βγάζει...

Αν έχουν γέρους με συντάξεις και περιουσία,δεν θα έχουν κανένα πρόβλημα.Υπάρχει πολύ έτοιμο χρήμα ακόμα στην Ελλάδα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Ξερεις τι βλεπω εγω ομως για χωρισμενες με παιδι; Μιλαμε 40-45-50 χρονων. Να ανεβαζουν φωτογραφιες απο το ωραιο σπιτι τους, χαμογελαστες, ανετες, Με τα ταξιδια τους. Και με τα υψηλα στανταρντς τους αν βρεθει, αν, το κοροιδο, <ανεξαρτητος οικονομικα>, οπως το γραφουν, δηλαδη να τα χει, αλλιως ουτε καν. Δεν φαινεται να καιγονται ιδιαιτερα.

Στα σόσιαλ όλοι θέλουν να δείχνουν ότι κάνουν ζωάρα.Δεν πα να έχει ο άλλος 1 ευρώ στην τσέπη και 0 στην τράπεζα,μπορεί να ανεβάζει καπνίζοντας κανα πούρο ή φώτο από ταξίδι με χορηγία της γιαγιάς του.Μην κοιτάτε τα σόσιαλ,όσο πιο δυστυχισμένος είναι ο άλλος τόσο πιο πολύ θέλει να δείχνει το αντίθετο.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Γενικα οι ελληνιδες ειναι τεμπελες,πολυ λιγες θα πετυχεις να δουλευουν κανονικα.
Τα θελουν ολα ετοιμα σερβισμενα.
Εδω οι αλβανες και οι βουλγαρες λιωνουν στη δουλειά
Σε όλες τις καφετέριες εστιατόρια, τζάμπο, σούπερ μάρκετ. Είναι όλες αλβανιδες.. Μέχρι και σε βενζινάδικο εισα αλβανιδα ωραίο γκομενακι. Η αλβανιδα δίνει πόλη σημασία άμα δουλεύεις, αν βρεις αλβαμιδα γκομενα πρέπει να της δείξεις ότι κάτι κανεις?, ότι ξυπνάς να πας για δουλειά, αλλιώς σε θεωρεί ότ8 δεν είσαι άντρας!σου λέει γιατί δε δουλεύεις και τέτοια, η ελλεινιδα στο μουνι της άμα δουλεύεις εσύ ή όχι, τα φράγκα να της δίνεις κια ας πουλάς και ναρκωτικά, δεν την νοιάζει την Ελλεινιδα πως βρήκες τα λεφτά.. Οι ελλεινιδες μέσα σε όλα τα κακα που έχουνε είναι και πολύ τεμπελες..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.290
Κριτικές
62
Like
44.938
Πόντοι
9.297
Στα σόσιαλ όλοι θέλουν να δείχνουν ότι κάνουν ζωάρα.Δεν πα να έχει ο άλλος 1 ευρώ στην τσέπη και 0 στην τράπεζα,μπορεί να ανεβάζει καπνίζοντας κανα πούρο ή φώτο από ταξίδι με χορηγία της γιαγιάς του.Μην κοιτάτε τα σόσιαλ,όσο πιο δυστυχισμένος είναι ο άλλος τόσο πιο πολύ θέλει να δείχνει το αντίθετο.
Άρα τα ναυάγια που ψάχνουν για σχέση εκεί μέσα έχουν χάσει από τα αποδυτήρια...
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Το πρώτο που θα σου πω είναι ότι αν είχα φάει 12658 ban από κάπου,βαριά στο 3ο ban θα αποχωρούσα οριστικά
και θα ψαχνόμουν με την πάρτη μου μήπως έχω κανά θέμα και στη συνέχεια θα προσπαθούσα να αλλάξω.

Όσο για τα υπόλοιπα, είναι τελείως βασικές γνώσεις ότι π.χ.οι Βαλτικοί δεν είναι Σλάβοι.
Δεν είναι κακό να μην ξέρεις,απλά όταν κάνεις και γεωγραφική κατανομή των Σλάβων
βάζοντας Ούγγρους και Βαλτικούς,πάει να πει ότι δεν γνωρίζεις ούτε τα στοιχειώδη.
Βάλε μεσεντζερ ισνταγκραμ
ναι τυπε εκοψε φλεβα απο το τιντερ λες και δεν ειχε να παιξει μπαλα με αλλους 50 ταυτοχρονα μονο σε εκεινη την πλατφορμα!
.. Αν μια μέτρια θέλει να γαμηθει μπορεί να το κάνει χωρίς κόπο την ίδια μέρα, τώρα τι λένε μερικοί ότι βλέπουν γύρω τους ελλεινιδες χωρίς Αντρές εγώ βερεσέ τα άκου όλα αυτα?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Τυπε όταν μια γκομενα σε γουστάρει και θέλει να βγει μαζί σου θα κουνήσει γη και ουρανό.. Όλα τα αλλά τα ακουω βερεσέ.. Μα τι διάολο 20 χρονών είσαι?

Όχι απ'το τίντερ όμως.Θα το κάνει αν είσαι στον κύκλο της ή ξερω γω δουλεύεις σε κανα μαγαζί που συχνάζει και σε βλέπει συνέχεια.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Το πρώτο που θα σου πω είναι ότι αν είχα φάει 12658 ban από κάπου,βαριά στο 3ο ban θα αποχωρούσα οριστικά
και θα ψαχνόμουν με την πάρτη μου μήπως έχω κανά θέμα και στη συνέχεια θα προσπαθούσα να αλλάξω.

Όσο για τα υπόλοιπα, είναι τελείως βασικές γνώσεις ότι π.χ.οι Βαλτικοί δεν είναι Σλάβοι.
Δεν είναι κακό να μην ξέρεις,απλά όταν κάνεις και γεωγραφική κατανομή των Σλάβων
βάζοντας Ούγγρους και Βαλτικούς,πάει να πει ότι δεν γνωρίζεις ούτε τα στοιχειώδη.
Ε καλά αυτό με τα μπαν πια πρέπει να γίνει ολόκληρο θέμα για ποιους λόγους τρώει κάποιος μπαν γιατί βλέπω άλλους να βρίζουμε αλλά μπαν δεν τρωνε?.. Ο αρχηγός καλά τα λέει εννοεί ανατολική Ευρώπη, πρώην μπλοκ, λογικό είναι να βάζω Ρωσία.ε Εσθονίααζι γιατί είναι γείτονες.. Μας έβγαλες τους εσθονους για μογγολους, γεωγραφία περνεις κουλούρι!! ?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Άρα τα ναυάγια που ψάχνουν για σχέση εκεί μέσα έχουν χάσει από τα αποδυτήρια...

Εγώ δεν λέω ότι δεν έχει και νορμάλ τύπους εκεί μέσα που όντως ψάχνουν σχέση,ακόμα και σύζυγο.Αλλά καταλήγουν εκεί γιατί δεν έχουν άλλες επιλογές.Αν δεν έχεις καθόλου επαφή με γυναίκες στη ζωή σου,ή όσες ξέρεις είναι πιασμένες,δύο επιλογές υπάρχουν μόνο,τα σοσιαλ και το πέσιμο σε άγνωστες.Με ότι αυτό συνεπάγεται στην Ελλάδα
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Όχι απ'το τίντερ όμως.Θα το κάνει αν είσαι στον κύκλο της ή ξερω γω δουλεύεις σε κανα μαγαζί που συχνάζει και σε βλέπει συνέχεια.
Για να βρεις Ελλάδα γκομενα εκτός παρέας, κύκλου και γνωστών πρέπει να φτύσεις αίμα κια σπέρμα μαζί.. Απλά είναι mission impossible?.. Το σπαστικό βεβεια είναι ότι οι ελλεινιδες είναι υπερβολικά πανεύκολες να πηδηχτουν αμα είστε από τον ίδιο κύκλο παρέα, θα σου την πέσουν αυτές!! ?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Για να βρεις Ελλάδα γκομενα εκτός παρέας, κύκλου και γνωστών πρέπει να φτύσεις αίμα κια σπέρμα μαζί.. Απλά είναι mission impossible?.. Το σπαστικό βεβεια είναι ότι οι ελλεινιδες είναι υπερβολικά πανεύκολες να πηδηχτουν αμα είστε από τον ίδιο κύκλο παρέα, θα σου την πέσουν αυτές!! ?

Να τρελαθεί η ελλεεινίδα με άγνωστο και να θέλει να τον γνωρίσει την ίδια μέρα,είναι επιστημονική φαντασία.Στο εξωτερικό μπορεί να το κάνουν,με γνωστό σαν τον Στέιθαμ μπορεί να το κάνουν,με μπαρμαν μπορεί να το κάνουν,αλλά μ'έναν τυχαίο που βλέπουν έξω δεν γίνεται.Εκτός αν είναι τίποτα τερατώδους εμφάνισης,φαλακρές κλπ αλλά εκεί πρέπει να'σαι Νικ 14844
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Αυτο σημαινει οτι παραλληλα ειχε και τον αλλον που ηταν στην καβατζα. Και αφου χωρισε τον πρωτο, εμφανισε τοσο γρηγορα σαν νεο αμορε τον δευτερο που ηταν η κρυφη της καβατζα. Για αυτο μην πιστευετε τις γυναικες ολο ψεμματα μας λενε. Και τα λενε τοσο πειστικα που θα ζηλευαν την ερμηνεια τους και ηθοποιοι με οσκαρ.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:προσυπογραφω. μου τυχαινει τωρα τελευταια να ειμαι στη θεση του "νεου" (σκετο).

οταν αντιληφθω οτι παω να γινω "νεο αμορε"-δηλαδη δεσιμο και τα τοιαυτα-,τρεπομαι εις ατακτον φυγην.
ετσι παιρνω εκδικηση και για λογαριασμο του παλιου:rockon:

αλιμονο σε οσους ειναι συναισθηματικοι και ξηγημενοι με τις γυναικες σημερα. δε θελουν αντρικεια συμπεριφορα!
...θα τις φερεστε πουστικα,οπως κανουν αυτες σ 'εμας! ακομα και αν σας το παιζουν μυξοπαρθενες. ΠΡΟΣΟΧΗ ,ειδικα με αυτες.
οι πουστιες παντοτε θα πρεπει να συνοδευονται απο σεβασμο και ευγενεια! ετερον εκατερον:thumbsup:

αν δεν μπορειτε να φερθειτε πονηρα οπως αυτες,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ μη φερεστε ξηγημενα. στη χειροτερη ουδετεροτητα!

αναφορα λοχου επισης δε θα δινετε σε καμια,περαν της μανας σας! και σε αυτην,εξαρταται απο τις συνθηκες:2funny:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ναι τυπε εκοψε φλεβα απο το τιντερ λες και δεν ειχε να παιξει μπαλα με αλλους 50 ταυτοχρονα μονο σε εκεινη την πλατφορμα!
Ρε τυπε.. Κανεις ότι δε καταλαβαίνεις τι γραφω? Δεν είπα όχι,εγώ τα ξερω αυτα απλά σου λέω να μη κάνει η γκομενα πως εγώ δε καταλαβαίνω.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Ρε τυπε.. Κανεις ότι δε καταλαβαίνεις τι γραφω? Δεν είπα όχι,εγώ τα ξερω αυτα απλά σου λέω να μη κάνει η γκομενα πως εγώ δε καταλαβαίνω.
τυπε μην εισαι τοσο σιγουρος και καχυποπτος!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom