Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Γενικα οι ελληνιδες ειναι τεμπελες,πολυ λιγες θα πετυχεις να δουλευουν κανονικα.
Τα θελουν ολα ετοιμα σερβισμενα.
Εδω οι αλβανες και οι βουλγαρες λιωνουν στη δουλειά
Φορανε κατι συναδελφισσες με καταγωγη απο Αλβανια κατι κολαν, σωματαρες. Και να λεει η αλλη σε συζητησεις, Προσεχω τι τρωω, μην παχυνω. Παντρεμενες με παιδια οι περισσοτερες. Και ειναι συναδελφισσες Ελληνιδες, και μικρες ακομα σε ηλικια, και τις βλεπεις στο διαλειμα τρωνε ο,τι βρουν μπροστα τους ανεξελεγκτα, και το σωμα τους και η περιφερεια τους, αν και μικρες ακομα, τεινει να φαρδυνει ανευ επιστροφης.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Το περιεργο ειναι το τοσο γρηγορα..θα το καταλαβαινα αν ηταν κοντα 40 και η δυο..
Η κοπελα ειχε σχεση με καποιον παλιοτερα για αρκετα χρονια..και τωρα ξαφνικα γινονται ολα τοσο γρηγορα.
Για δουλεια ενταξει προσωρινο ειναι που δεν δουλευει, πιθανον να γυρισει σε κανα γραφειο παλι.
Ναι είναι λίγο γρήγορο.. μάλλον η κοπέλα πίεσε λίγο την κατάσταση.. βγήκε από μακροχρόνια σχέση, σκεφτεται: " πρέπει να αποκατασταθω, πάω τριάντα" ανάλογη κατάσταση μου έτυχε κι εμένα γύρω στα 30..βιαζόταν κι αυτή, είχε βγει από μακροχρόνια σχέση κι ήθελε άμεσα σταθερή - επίσημη σχέση... Δεν ταιριάζαμε κι απομακρύνθηκα ( δεν το μετάνιωσα - αυτή μετά από μένα άμεσα γνώρισε κάποιον και παντρεύτηκαν στον χρονο)..νομίζω μετά από μεγάλες σχέσεις, καλό είναι να υπάρχει ένα διάστημα μοναξιάς κι αποτοξίνωσης.. τέλος πάντων...θα μας ενημερώνεις για τις εξελίξεις...χαχαχα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.619
Πόντοι
3.346
Φορανε κατι συναδελφισσες με καταγωγη απο Αλβανια κατι κολαν, σωματαρες. Και να λεει η αλλη σε συζητησεις, Προσεχω τι τρωω, μην παχυνω. Παντρεμενες με παιδια οι περισσοτερες. Και ειναι συναδελφισσες Ελληνιδες, και μικρες ακομα σε ηλικια, και τις βλεπεις στο διαλειμα τρωνε ο,τι βρουν μπροστα τους ανεξελεγκτα, και το σωμα τους και η περιφερεια τους, αν και μικρες ακομα, τεινει να φαρδυνει ανευ επιστροφης.
Οι Ελληνιδες δεν ειναι μονο οτι τρωνε πολυ,αλλα δεν γυμναζονται κι ολας.
Ουτε οι αλβανιδες βεβαια,αλλα αυτες δεν τρωνε τοσο και δουλευουν περισσοτερο γιατι ετσι εχουν μαθει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.619
Πόντοι
3.346
Ναι είναι λίγο γρήγορο.. μάλλον η κοπέλα πίεσε λίγο την κατάσταση.. βγήκε από μακροχρόνια σχέση, σκεφτεται: " πρέπει να αποκατασταθω, πάω τριάντα" ανάλογη κατάσταση μου έτυχε κι εμένα γύρω στα 30..βιαζόταν κι αυτή, είχε βγει από μακροχρόνια σχέση κι ήθελε άμεσα σταθερή - επίσημη σχέση... Δεν ταιριάζαμε κι απομακρύνθηκα ( δεν το μετάνιωσα - αυτή μετά από λίγο καιρό παντρεύτηκε)..νομίζω μετά από μεγάλες σχέσεις, καλό είναι να υπάρχει ένα διάστημα μοναξιάς κι αποτοξίνωσης.. τέλος πάντων...θα μας ενημερώνεις για τις εξελίξεις...χαχαχα
Το καλοκαιρι τελειωνουν ολα, γινεται ο γαμος!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.619
Πόντοι
3.346

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Ναι είναι λίγο γρήγορο.. μάλλον η κοπέλα πίεσε λίγο την κατάσταση.. βγήκε από μακροχρόνια σχέση, σκεφτεται: " πρέπει να αποκατασταθω, πάω τριάντα" ανάλογη κατάσταση μου έτυχε κι εμένα γύρω στα 30..βιαζόταν κι αυτή, είχε βγει από μακροχρόνια σχέση κι ήθελε άμεσα σταθερή - επίσημη σχέση... Δεν ταιριάζαμε κι απομακρύνθηκα ( δεν το μετάνιωσα - αυτή μετά από μένα άμεσα γνώρισε κάποιον και παντρεύτηκαν στον χρονο)..νομίζω μετά από μεγάλες σχέσεις, καλό είναι να υπάρχει ένα διάστημα μοναξιάς κι αποτοξίνωσης.. τέλος πάντων...θα μας ενημερώνεις για τις εξελίξεις...χαχαχα

Οι ελλεεινίδες χωρίζουν από μακροχρόνια σχέση και σε λίγες μέρες είναι με τον άλλο.Και έχεις τους μαλάκες πιρφόρους να κλαίνε και να πίνουν αν τους χωρίσει η γκόμενα και να την παρακαλάνε να γυρίσει.

Γι'αυτό λέμε μή δένεστε με καμία ποτέ,οι ελλεεινίδες είναι τομαρίστριες όσο δεν πάει.Ότι και να νομίζετε ότι ζήσατε μαζί,αυτή σε μια μέρα τα έχει ξεχάσει με το που χωρίσετε.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.619
Πόντοι
3.346
Καταληξαμε. αλβανιδες για να παντρευτουμε. Ελληνιδες για να χωρισουμε.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Οι ελλεεινίδες χωρίζουν από μακροχρόνια σχέση και σε λίγες μέρες είναι με τον άλλο.Και έχεις τους μαλάκες πιρφόρους να κλαίνε και να πίνουν αν τους χωρίσει η γκόμενα και να την παρακαλάνε να γυρίσει.

Γι'αυτό λέμε μή δένεστε με καμία ποτέ,οι ελλεεινίδες είναι τομαρίστριες όσο δεν πάει.Ότι και να νομίζετε ότι ζήσατε μαζί,αυτή σε μια μέρα τα έχει ξεχάσει με το που χωρίσετε.
Πολλες φορές συμβαίνει αυτό που λες.. η πρώην που ανέφερα στο προηγούμενο ποστ, τα είχε 7 χρόνια με κάποιον, χώρισαν, γνώρισε εμένα, με πίεζε από την αρχή για επισημοποίηση, μετά από 6 μήνες έφυγα, άμεσα βρήκε άλλον ( τον οποίο μάλλον έψηνε παράλληλα με εμένα), παντρεύτηκε σε ένα χρόνο, έκαναν παιδί, του έριξε και κάτι κέρατα από ότι μου είπαν μετά .. ο άνδρας της δούλευε δύο δουλειές, είχε μείνει μίσος .. τρελοκομείο ...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Φορανε κατι συναδελφισσες με καταγωγη απο Αλβανια κατι κολαν, σωματαρες. Και να λεει η αλλη σε συζητησεις, Προσεχω τι τρωω, μην παχυνω. Παντρεμενες με παιδια οι περισσοτερες. Και ειναι συναδελφισσες Ελληνιδες, και μικρες ακομα σε ηλικια, και τις βλεπεις στο διαλειμα τρωνε ο,τι βρουν μπροστα τους ανεξελεγκτα, και το σωμα τους και η περιφερεια τους, αν και μικρες ακομα, τεινει να φαρδυνει ανευ επιστροφης.

Οι ελλεεινίδες έχουν που έχουν κακά γονίδια οι πιο πολλές,δεν προσέχουν κιόλας,δεν γυμνάζονται,πώς να μην φαρδαίνουν;Γι'αυτό αν βρεθεί καμια ομορφούλα 7αρι πχ με καμια μάνα Ρωσίδα,Πολωνέζα κλπ αμέσως ξεχωρίζει σαν τη μύγα μες στο γάλα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.619
Πόντοι
3.346
Οι ελλεεινίδες έχουν που έχουν κακά γονίδια οι πιο πολλές,δεν προσέχουν κιόλας,δεν γυμνάζονται,πώς να μην φαρδαίνουν;Γι'αυτό αν βρεθεί καμια ομορφούλα 7αρι πχ με καμια μάνα Ρωσίδα,Πολωνέζα κλπ αμέσως ξεχωρίζει σαν τη μύγα μες στο γάλα.
Τυπε Ανθε-ελληνιδας εισαι!
τι σου εχουν κανει;; μια χαρα κοριτσια ειναι..απλα τρωνε απο μικρες και την εχου δει λιγο. :P
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Κι ομως τον καταφερε..αγαμητος ο τυπος απο σω ξερω οχι,ειχε σχεσεις πιο πριν..
Τωρα πως τον καταφερε αυτη και τοσο γρηγορα..ειναι ν' απορεις.

Μήπως ήταν κανένας εντελώς σαβουρογάμης και επειδή του έκατσε απλά ένα πιο 'εμφανίσιμο' μπάζο αμέσως το παντρεύτηκε;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.619
Πόντοι
3.346
Μήπως ήταν κανένας εντελώς σαβουρογάμης και επειδή του έκατσε απλά ένα πιο 'εμφανίσιμο' μπάζο αμέσως το παντρεύτηκε;
Μπαα η πρωην που βλεπω στο φβ του (εχει φωτο ακομα) ειναι πιο ωραια απο την τωρινη.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Φορανε κατι συναδελφισσες με καταγωγη απο Αλβανια κατι κολαν, σωματαρες. Και να λεει η αλλη σε συζητησεις, Προσεχω τι τρωω, μην παχυνω. Παντρεμενες με παιδια οι περισσοτερες. Και ειναι συναδελφισσες Ελληνιδες, και μικρες ακομα σε ηλικια, και τις βλεπεις στο διαλειμα τρωνε ο,τι βρουν μπροστα τους ανεξελεγκτα, και το σωμα τους και η περιφερεια τους, αν και μικρες ακομα, τεινει να φαρδυνει ανευ επιστροφης.
Μεγαλα ποσοστα παχυσαρκίας στις ελληνιδες,περα απο το γενετικο θεμα της μεγαλης περιφερειας τωρα εχουν παρει και κιλα.
Ειναι και καποιες φιτ αλλα το θεμα ειναι ποσο μπορουν να το διατηρήσουν.
Οι σλαβοειδης ελληνιδες λογω κρασης κρατιουνται οι υπολοιπες μετα τις πρωτες γεννες φαρδαινουν και δεν μαζευονται.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οι ελλεεινίδες έχουν που έχουν κακά γονίδια οι πιο πολλές,δεν προσέχουν κιόλας,δεν γυμνάζονται,πώς να μην φαρδαίνουν;Γι'αυτό αν βρεθεί καμια ομορφούλα 7αρι πχ με καμια μάνα Ρωσίδα,Πολωνέζα κλπ αμέσως ξεχωρίζει σαν τη μύγα μες στο γάλα.
Μην συγκρινεις ελληνιδες με λοιπά βαλκανια και μπλοκ.
Ενα 5% των ελληνιδων ειναι σλαβοειδης κυριως απο τα μερη της πρωην γιουγκοσλαβιας οι υπολοιπες ειναι μιξη τουρκιας αρβανιτιας και ντοπιου πληθυσμου.
Πηγαινοντας βουλγαρια θα καταλαβεις τη διαφορα αν και εκει εκαναν μεγαλη ζημια οι γυφτοι,εχουν αναμειχθει με ντοπιο πληθυσμο με αποτελεσμα το 50% των βουλγαρων να ειναι σκουρόχρωμοι,ενω αν πετύχεις βουλγαρα μη αναμειγμενη με γυφταριο εχει ιδια χαρακτηριστικα με το ρουμανα και μολδαβεζα.
Οι σλαβοι χωριζονται σε νοτιους σλαβους κεντρικους και βορειους.
Νοτιοι ειναι γιουγκοσλαβοι βουλγαροι Ρουμάνοι μολδαβοι
Κεντρικοι σλαβοι ειναι ουγγροι σλοβακοι ουκρανοι λευκορωσοι πολωνοι και βορειοι σλαβοι ειναι οι χωρες της βαλτικης και ολο το βόρειο κομματι της Ρωσίας απο μοσχα και πανω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.291
Κριτικές
62
Like
44.938
Πόντοι
9.297
Ακριβως το αντιθετο εγινε..
Η κοπελα που την ξερω και καλυτερα, δυσκολο εως απιθανο να εβρισκε κατι καλυτερο απο αυτον.
το παιδι αν ψαχνοταν μαλλον ναι..αλλα τον καταφερε μεσα σε περιπου 4 μηνες σχεση!
Προσεξε τωρα τι εκανε η πονηρη..πηγε και δουλεψε για λιγο καιρο σε καφε για να εχει παρε δωσε με κοσμο (εκει τον γνωρισε)
προηγουμενη δουλεια σε γραφειο σηκωνε τηλ.
τωρα δεν δουλευει πουθενα ?
Αν βρήκε τον μήνα που θρέφει τους 11( που μάλλον ισχύει γιατί είπες ότι έχει καλή δουλειά ο τύπος) φυσικά και δεν θα δουλεύει.Δεκτον ....αρκει να είναι Ο.Κ.στα του νοικοκυριού.Αλλιως πακέτο πίσω στην μάνα της...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Αν βρήκε τον μήνα που θρέφει τους 11( που μάλλον ισχύει γιατί είπες ότι έχει καλή δουλειά ο τύπος) φυσικά και δεν θα δουλεύει.Δεκτον ....αρκει να είναι Ο.Κ.στα του νοικοκυριού.Αλλιως πακέτο πίσω στην μάνα της...

Τί δουλειά να κάνει δηλαδή ο 30ρης για να συντηρεί κι αυτήν;Το πολύ κανα χιλιάρικο να βγάζει,τώρα αν υπάρχουν από πίσω και τίποτα χιλιάρικα συντάξεις απ'τους γέρους,λογικό είναι αυτή να αράξει,σου λέει θα κάνω και κανα παιδί και σιγά μην ξαναδουλέψω
 
Εγγρ.
7 Ιουλ 2021
Μηνύματα
134
Like
426
Πόντοι
21
Μην συγκρινεις ελληνιδες με λοιπά βαλκανια και μπλοκ.
Ενα 5% των ελληνιδων ειναι σλαβοειδης κυριως απο τα μερη της πρωην γιουγκοσλαβιας οι υπολοιπες ειναι μιξη τουρκιας αρβανιτιας και ντοπιου πληθυσμου.

Έχει και άλλες. Στη βόρεια ελλάδα υπάρχει ελληνικός πληθυσμός με νοτιοσλαβικό στοιχείο από την ενσωμάτωση της μακεδονίας πριν 100 χρόνια.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.062
Κριτικές
9
Like
13.031
Πόντοι
3.836
Μην συγκρινεις ελληνιδες με λοιπά βαλκανια και μπλοκ.
Ενα 5% των ελληνιδων ειναι σλαβοειδης κυριως απο τα μερη της πρωην γιουγκοσλαβιας οι υπολοιπες ειναι μιξη τουρκιας αρβανιτιας και ντοπιου πληθυσμου.
Πηγαινοντας βουλγαρια θα καταλαβεις τη διαφορα αν και εκει εκαναν μεγαλη ζημια οι γυφτοι,εχουν αναμειχθει με ντοπιο πληθυσμο με αποτελεσμα το 50% των βουλγαρων να ειναι σκουρόχρωμοι,ενω αν πετύχεις βουλγαρα μη αναμειγμενη με γυφταριο εχει ιδια χαρακτηριστικα με το ρουμανα και μολδαβεζα.
Οι σλαβοι χωριζονται σε νοτιους σλαβους κεντρικους και βορειους.
Νοτιοι ειναι γιουγκοσλαβοι βουλγαροι Ρουμάνοι μολδαβοι
Κεντρικοι σλαβοι ειναι ουγγροι σλοβακοι ουκρανοι λευκορωσοι πολωνοι και βορειοι σλαβοι ειναι οι χωρες της βαλτικης και ολο το βόρειο κομματι της Ρωσίας απο μοσχα και πανω.
Ούγγροι και Εσθονοί δεν είναι σλάβοι, το καταλαβαίνεις και από τη γλώσσα. Ουγγαρία - Φινλανδία - Εσθονία είναι μογγολικό φύλο (όχι Μογγόλοι της Μογγολίας, μογγολικό φύλο). Λιθουανοί και Λεττονοί πιο κοντά στους Σλάβους για πολλά χρόνια ήταν κομμάτι είτε της Πολωνίας, είτε της Ρωσίας.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.062
Κριτικές
9
Like
13.031
Πόντοι
3.836
Πολλες φορές συμβαίνει αυτό που λες.. η πρώην που ανέφερα στο προηγούμενο ποστ, τα είχε 7 χρόνια με κάποιον, χώρισαν, γνώρισε εμένα, με πίεζε από την αρχή για επισημοποίηση, μετά από 6 μήνες έφυγα, άμεσα βρήκε άλλον ( τον οποίο μάλλον έψηνε παράλληλα με εμένα), παντρεύτηκε σε ένα χρόνο, έκαναν παιδί, του έριξε και κάτι κέρατα από ότι μου είπαν μετά .. ο άνδρας της δούλευε δύο δουλειές, είχε μείνει μίσος .. τρελοκομείο ...
έχω βγει με κοπέλα πρώτο ραντεβού (ηλικία και οι δύο μας 32) και μου είπε "τον πρώην μου τον χώρισα γιατί δεν το έπαιρνε απόφση να με ζητήσει". Δεύτερο ραντεβού δεν υπήρξε. Τελικά η κοπέλα αν και πολύ εμφανίσιμη και με σταθερή δουλειά παντρεύτηκε κοντά στα 40 της.

Στην Ελλάδα λένε πολλές για φεμινισμό, αλλά είναι όλο λόγια. Εδώ δεν υπάρχει κράτος πρόνοιας για ανύπαντρες μητέρες όπως σε άλλες χώρες και μια γυναίκα δε μπορεί να σταθεί χωρίς την υποστήριξη του συζύγου ή τη διατροφή αν χωρίσει. Αν χωρίσει χωρίς να κάνει παιδί, θα ξαναπαντρευτεί σε χρόνο dt. Αν χωρίσει με παιδί θα ψάξει να βρει κανένα πιο πλούσιο από τον πρώην όσο θα περνά η μπογιά της.
Ελάχιστες είναι αυτές που μπορούν στα σταθούν στη ζωή μόνες τους. Υπάρχει φυσικά και η περίπτωση ο άντρας να αναβαθμιστεί οικονομικά ή να εξασφαλιστεί επαγγελματικά από ένα γάμο, αλλά θα υπάρχουν απαιτήσεις από εκείνον. Θα πρέπει να δουλέψει για να μην ξεφτιλιστεί στα πεθερικά του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom