Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Να τρελαθεί η ελλεεινίδα με άγνωστο και να θέλει να τον γνωρίσει την ίδια μέρα,είναι επιστημονική φαντασία.Στο εξωτερικό μπορεί να το κάνουν,με γνωστό σαν τον Στέιθαμ μπορεί να το κάνουν,με μπαρμαν μπορεί να το κάνουν,αλλά μ'έναν τυχαίο που βλέπουν έξω δεν γίνεται.Εκτός αν είναι τίποτα τερατώδους εμφάνισης,φαλακρές κλπ αλλά εκεί πρέπει να'σαι Νικ 14844


ΔΑΣΚΑΛΕ θυμασαι την ιστορια με το "λουκουμακι-dog"???:happy::tooth: το γκομενακι που ειχε βγαλει τον ρεξ βολτα??
....που μου εστειλε την ιδια μερα??? πιστευω οτι αν πηγαινα να τη βρω εν τελει αυθημερον,πολυ πιθανον να μου καθοταν γιατι ειχε παρει φωτια το μουνακι της!

το οτι καθυστερησα να της απαντησω ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ,θελοντας να δειξω χαρακτηρα επειδη αυτη μου εστειλε μετα απο τρεις ωρες,παραλιγο να αποβει.. μοιραιο!
επειτα απο πολυ μηνυματικο ψησιμο τον τελευταιο καιρο ....και εχοντας καταλαβει οτι εχει σχεση,το καστρο επεσε τις πρωτες πρωινες ωρες της 17ης Νοεμβριου!:woldman::fuck1: σαν το Πολυτεχνειο:2funny:
μου το ομολογησε η ιδια πως καταλαβε οτι ελεγα μαλακιες,αλλα τις αρεσαν γιατι πρωτη φορα της ετυχε ενα σκηνικο τοσο χυμα!
αρα δεν επιδοκιμασε τις μαλακιες ,αλλα τον τροπο που τις..πλασαρα!

μου εστειλε μετα απο 3 ωρες οχι για να μαθει αν βρηκα το δρομο,αλλα γιατι τη βασανιζαν οι τυψεις για τον δικο της:confused::*
η γκομενα ειναι μεγαλωμενη με πιανο και γαλλικα,οποτε καταλαβαινεις ποσο οκνυρα νιωθει σε ενα περιβαλλον καταπιεσμενων.
για πιανο δε ξερω,το κλαρινο το δουλευει αψογα παντως?:hi: ουτε εγω πιστευω ακομη οτι γαμησα τετοιο κομματι!

ουτε κοινωνικες δεξιοτητες χρειαζονται, ουτε κοιλιακοι..ΟΥΤΕ ΚΟΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ. ολα ειναι θεμα στρατηγικης

τωρα μου στελνει μηνυματα να πιουμε γαλλικο γιακομπ φουντουκι... :* :* ? της λεω "φουντουκι η κατι αλλο"?

και μου στελνει emoticons με γελακια η ρουφιανα???
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Macchiato δεν θέλω να σε γειωσω αλλά μάλλον το γκομενακι σε έπαιζε.. Μας είχες πει ότι ήτανε και 8αρο οπότε μην περίμενε τώρα να γαμηθει με έναν τυχαίο από το δρομο?.. Το πιο πιθανό Τυπε είναι να ήταν μαζί. Με τον πυρφορουλη γκομενουλο όταν σου έστελνε τα emoticons και τα μξμιματα και να σε κορόιδευανε και οι 2 μαζί!! ?.. Τα κάνουν πολύ συχνά αυτά οι ελλεινιδες, λένε στο πυρφοροι, α Τάκη έλα να δεις ένα λιγουρι που μου την έπεσε στο δρόμο και γελάνε μαζί.. Πιθανότατα να σου στέλνε ο γκομενο τις καρδούλες καο να γελάνε παρέα με το λιγουρι!!? ??.. Δε σιμφωνω,αλλά σου λέω οι ελλεινιδες τα κάνουνε αυτα?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Να τρελαθεί η ελλεεινίδα με άγνωστο και να θέλει να τον γνωρίσει την ίδια μέρα,είναι επιστημονική φαντασία.Στο εξωτερικό μπορεί να το κάνουν,με γνωστό σαν τον Στέιθαμ μπορεί να το κάνουν,με μπαρμαν μπορεί να το κάνουν,αλλά μ'έναν τυχαίο που βλέπουν έξω δεν γίνεται.Εκτός αν είναι τίποτα τερατώδους εμφάνισης,φαλακρές κλπ αλλά εκεί πρέπει να'σαι Νικ 14844
Εύκολες είναιωρε οι ελλεινιδες αλλά πρέπει να σε ξέρουν να είσαι στην ίδια παρέα.. Άμα σε ξέρουν το παίρνουν τσιμπουκι στο πρώτο ραντεβού?.. Μεγάλα πουτανακι είναι, απλά έχουν κόλλημα, πρέπει να είσαι γνωστός τους για να κάτσουμε, η, άμα είσαι άγνωστος να είσαι τίποτα πλούσιος, λίγο διάσημος η έστω μπάρμαν.. Αλλιώς φτινεις αίμα και παίζει να τρως πολύ χυλόπιτα και κοροϊδία από τις ελλεινιδες στην προσπάθεια να βρεις κάποια εκτός παρέας, γνωστων.. ?
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Έκανα badoo με τοποθεσία Φιλιππίνες το ένα ταίριασμα μετά το άλλο και συνέχεια μηνύματα .Σε τι χώρα γεννήθηκα ρε πουστη μου
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
τυπε μην εισαι τοσο σιγουρος και καχυποπτος!!!
Θες να μ πεις πως από Τετάρτη μέχρι την Δευτέρα δεν έχει χρονο μια δυο ωριτσες να βγουμε για ένα καφέ η μπυρα? Και μ λες οτι εγω ειμαι καχύποπτος?
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Έκανα badoo με τοποθεσία Φιλιππίνες το ένα ταίριασμα μετά το άλλο και συνέχεια μηνύματα .Σε τι χώρα γεννήθηκα ρε πουστη μου
ουκρανια επρεπε να βαλει ρε τυπε για να εχεις και ελπιδα να κατεβουν προς τα δω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Έκανα badoo με τοποθεσία Φιλιππίνες το ένα ταίριασμα μετά το άλλο και συνέχεια μηνύματα .Σε τι χώρα γεννήθηκα ρε πουστη μου
Γουσταρεις φιλιππινεζακια τύπε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Στα σόσιαλ όλοι θέλουν να δείχνουν ότι κάνουν ζωάρα.Δεν πα να έχει ο άλλος 1 ευρώ στην τσέπη και 0 στην τράπεζα,μπορεί να ανεβάζει καπνίζοντας κανα πούρο ή φώτο από ταξίδι με χορηγία της γιαγιάς του.Μην κοιτάτε τα σόσιαλ,όσο πιο δυστυχισμένος είναι ο άλλος τόσο πιο πολύ θέλει να δείχνει το αντίθετο.

χαχαχαχα εγω μια φορα εκανα κατι παραπλησιο(χωρις υπερβολες)για Καλαματιανη kinky νοσηλευτρια,(φρεσκο)παντρεμενη!
οσο ειχα ακομη fb και ανεχομουν τα τσεκινς και τα ταγκς:jerking2:
τοτε συνηδειτοποιησα οτι οι Σερραιες μπροστα στις Καλαματιανες ειναι μαθητριες ? ?
μα την Παναγια , δεν πουλαω φιδια με αφορμη ΤΗΝ ειδηση των ημερων:tooth::tooth:

ημουν λοιπον για καφε σε παρακμιακο μπιτσομπαρο Χαλκιδικης και εβαλα location "Messinia" για να δω την αντιδραση της:dancing::dancing::dancing:
τετοια καβλιαρα γυναικα δεν εχω ξαναγνωρισει ΔΑΣΚΑΛΕ,δυστυχως η γνωριμια παρεμεινε ηλεκτρονικη!
καναμε sexting επι 3 μηνες, αλλα τοτε δεν υπηρχε αεροπορικη συνδεση Θεσσαλονικης-Καλαματας! ε, και να πηγαινα αμαξατος στο αγνωστο ,δε μ' εψηνε τοσο:think: ημουν και φοιτητακος,επρεπε να ζυγισω εξοδα-εσοδα μετακινησης-ενδεχομενα ρισκα -value for money

το εχω κριμα στο λαιμο μου πως δε γαμησα τετοια πουτανιαρα γυναικα. νεα,ακομπλεξαριστη και αναφτρα.
με την πρωτη ευκαιρια το εχω στοχο να κατεβω ενα καλοκαιρι προς Καλαματα-Μανη-Μονεμβασια-Ελαφονησο.
Χαλκιδικη,Μυκονος και μαλακιες! ισως το καλο κλιμα και το ελαιολαδο τις αναβει τοσο:rockon::rockon::rockon:

να σημειωσω πως με μπλοκαρε οταν σταματησαμε να μιλαμε.
ως status δεν ειχε βαλει "married"!μου ειχε πει πως αν κατεβαινα, θα φροντιζε να βρεθουμε καπου εχεμυθα. αν γινοταν καμια στραβη ομως,εγω δεν ηξερα τα κατατοπια:tooth:

στο ηλεκτρονικο νταλαβερι οι ΝΟΤΙΕΣ ειναι πολυ πιο ανοιχτες απο τις κομπλεξικες εδω πανω.
το εχω αναφερει ξανα,στην περσινη καραντινα ανταλλαξα επαφη με 3 Αθηναιες μεσω ψευτοπροφιλ στο fb,ειδικων συνθηκων λογω καραντινας!
Η μικρη απ 'οτι καταλαβαινω σκυλογαμιεται και δυσκολα θα την πετυχω διαθεσιμη,τιποτα δεν αποκλειω βεβαια σε δευτερο βαθμο!
Αρχικα θα παιξω μπαλα με τις αλλες,36αρα και 47αρα :truce:με απασχολει το θεμα της διαμονης,εχω τη δυνατοτητα να μεινω σε εναν παλιοφιλο αρχιδακι που δουλευει Αθηνα,αλλα επειδη πιστευω οτι θα μου φερει αρνητικη ενεργεια,λεω να τον παρω για καφε αφοτου σκοραρω:woldman::woldman::woldman:
αρα πρεπει να βρω ξενοδοχειο καπου προς νοτια προαστια,η μια Νεα Σμυρνη και η αλλη Γλυφαδα. η πλακα ειναι οτι η μικρη που σκυλογαμιεται μενει Αργυρουπολη,η οποια βρισκεται στο ενδιαμεσο απ' οτι εχω τσεκαρει:grin::grin::grin:

το θεμα ειναι να το παρω αποφαση γιατι δεν ειμαι και πολυ των ταξιδιων,ιδιως οταν υπαρχει Θεσσαλονικη θεματακι οπως τωρα.
σκεφτομαι τα εξοδα ,αλλα απο την αλλη ειναι κριμα γιατι η φαση με την Καλαματιανη μου εχει αφησει απωθημενο για τις νοτιες:undecided::rockon:
λεω να αρχισω να εξοικονονομω απο τωρα χρηματα, ωστε να κατεβω καπου μεταξυ Χριστουγεννων-Πρωτοχρονιας
στην καραντινα ειχα καβλωσει φουλ και πως τα εφερε η μοιρα ,μονο με νοτιες να παιξω μπαλα:think:

προτεινω ανοιγμα θρεντ για "ΝοτιοΕλλεηνιδες":rockon::rockon::rockon:
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Γουσταρεις φιλιππινεζακια τύπε?
Εσύ νομίζεις κοροϊδεύω έχεις δει τι ωραία μουνακια έχει εκεί φτιάξε ένα για δοκιμή και σύγκρινε Ελλάδα με φιλιπινες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ουκρανια επρεπε να βαλει ρε τυπε για να εχεις και ελπιδα να κατεβουν προς τα δω!
Και Ουκρανια είχα βάλει αλλά δεν μιλάνε αγγλικά και το άλλαξα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εσύ νομίζεις κοροϊδεύω έχεις δει τι ωραία μουνακια έχει εκεί φτιάξε ένα για δοκιμή και σύγκρινε Ελλάδα με φιλιπινες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και Ουκρανια είχα βάλει αλλά δεν μιλάνε αγγλικά και το άλλαξα
Ουκρανία είχα ματσάρει με τρέλα μουνια όταν είχα πάει αλλά όταν τους έλεγα ότι είμαι τουρίστας ξενερωνανε
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εύκολες είναιωρε οι ελλεινιδες αλλά πρέπει να σε ξέρουν να είσαι στην ίδια παρέα.. Άμα σε ξέρουν το παίρνουν τσιμπουκι στο πρώτο ραντεβού?.. Μεγάλα πουτανακι είναι, απλά έχουν κόλλημα, πρέπει να είσαι γνωστός τους για να κάτσουμε, η, άμα είσαι άγνωστος να είσαι τίποτα πλούσιος, λίγο διάσημος η έστω μπάρμαν.. Αλλιώς φτινεις αίμα και παίζει να τρως πολύ χυλόπιτα και κοροϊδία από τις ελλεινιδες στην προσπάθεια να βρεις κάποια εκτός παρέας, γνωστων.. ?
Οπως λες σωστα φιλε αγκρον και το ξερουμε οι περισσοτεροι οι ελληνιδες τελικα δεσμευονται μεσω γνωστου και φιλικου κυκλου ειναι ντε φακτο και δεν αλλαζει.οποιος δεν εχει κυκλο θα κοπιασει πολυ να χτυπησει γκομενα.

Ενα αλλο ερωτημα ειναι οτι οι ελληνιδες ειναι επιλεκτικες και δεν γαμιουνται οπως αλλες γυναικες αλλων χωρών.
Ειναι περισσοτερο της σταθερης σχεσης η ελληνιδα και αυτο να ξέρετε κανει ζημια στη πιατσα.
Πολλες ελληνιδες ειναι σε σχεση 5 και 10 χρόνια και αυτο σημαινει πολλα.
Ξερω μια 7.5αρα τα εχει με ενα μπουλη 7 η 8 χρόνια.
Με λιγα λογια 8 χρονια η γκομενα αυτη ειναι εκτος εμβελειας,τι σηναινει εκτος οτι εχει σχεση θελει να ειναι πιστη και δινει χ σε αλλους χωρις να σημαινει οτι τελικα θα παρει το μπουλη,οπότε εχασε τα νιατα της αλλα και ο καθε ψωλαρεος θα μπορουσε να την χαρει.
Σε αλλες χωρες αυτο δεν συμβαινει,εκει σε ενα δυο χρονια παντρευονται οποτε διαγράφονται οριστικα και δεν ειναι χρονια σε μια σχεση σταντ μπαι.
Οι γνωστες ας πουν περι αυτου γιατι το φαινομενο αυτο τωρα το επεξεργαζομαι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Γενικως ελλαδα και καμάκι δε πανε μαζι...εσυ καμάκι μπορεις να κανεις ναι,το αν θα πάρεις τα παπαρια μου αυτο ειναι αλλο θεμα.Εδω μονο μπούληδες με καλη δουλεια.Το θεμα ειναι γιατι μια ωραία γυναίκα επιλέγει το δρομο της μιζέριας αντι να βρει εναν αντρα να ευχαριστηθεί τα νιάτα της και τη ζωη της επιλέγουν να κάτσουν με εναν μπούλη 5 χρονια μονο και μονο απο ανασφάλεια....ανασφάλεια κυριοι. προσφατα ειχα βγει με μια γκομενα και το κουβεντιάζαμε αυτο,εν τελη μου το παραδέχτηκε και η ιδια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.290
Κριτικές
62
Like
44.938
Πόντοι
9.297
Γενικως ελλαδα και καμάκι δε πανε μαζι...εσυ καμάκι μπορεις να κανεις ναι,το αν θα πάρεις τα παπαρια μου αυτο ειναι αλλο θεμα.Εδω μονο μπούληδες με καλη δουλεια.Το θεμα ειναι γιατι μια ωραία γυναίκα επιλέγει το δρομο της μιζέριας αντι να βρει εναν αντρα να ευχαριστηθεί τα νιάτα της και τη ζωη της επιλέγουν να κάτσουν με εναν μπούλη 5 χρονια μονο και μονο απο ανασφάλεια....ανασφάλεια κυριοι. προσφατα ειχα βγει με μια γκομενα και το κουβεντιάζαμε αυτο,εν τελη μου το παραδέχτηκε και η ιδια.
Απεσπασες ομολογία...ευ γέ!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Ρε όνειδος του Τεπελενίου, εδώ μιλάμε για κανονικές γυναίκες, όχι τους αξύριστους τράβελους που σε κανονίζουν στο Αγκύρας.
ρε μανία με αυτό το Αγκυρας.... Εσυ μαλλον πρέπει να έχεις απωθημένα απο ξεγυρισμένο στραπονιασμα στο παρελθόν....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Ισχυει.
Αν μια 8αρα ελληνιδα παει για λιγες μερες λευκορωσια ουκρανια η πολωνια θα της πεσει η αυτοπεποιθηση κατακορυφα.
Θα παθει ουσιαστικα σοκ γιατι θα βρει μια μαζα πολυ ωραιων γυναικων αλλα και θα δει επισης οτι εκει η μπογια της δεν πιανει,μηδεν καμακι απο ντοπιο και γενικα θα δει την υπερεκτιμιμενη αξια που ειχε στην ελλαδα να μην την εχει εκει.
Για τις ελληνιδες η ελλαδα ειναι καλα και κατω αραβοαφρικανικες χωρες,αν ξεμυτισουν στο βορα θα παθουν καταθλιψη
Σωστός...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Εδω για να μπεις σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης για να γαμησεις δινεις ταυτοτητα, για να παρεις πακετο απο την κουριερ δειχνεις ταυτοτητα, και συζηταμε αν ειναι νομιμο να σου ζητησει ταυτοτητα ο καταστηματαρχης για να σε ταυτοποιησει, μην τυχον φανουν τα φοβερα και τρομερα προσωπικα σου δεδομενα, ξεχνωντας οτι η ταυτοτητα δεν περιεχει ΚΑΝΕΝΑ προσωπικο δεδομενο, γι' αυτον ακριβως τον λογο απαλειφθηκε το ΜΟΝΟ προσωπικο δεδομενο που αναγραφοταν, δηλαδη το θρησκευμα. Αν ρωτησουμε βεβαια ολους οσους τα επικαλουνται, τι ειναι "προσωπικα δεδομενα", αμφιβαλλω αν ξερουν.
Εγω πχ που έμπαινα στο Bill, δεν μου ζητούσαν ταυτότητα μέχρι και τον Νοέμβριο του 2020. Και σίγουρα δεν είμαι και ο μόνος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Ιδέες για 30+ :
Εντάξει...βρείτε τρόπο να κοινωνικοποιηθείτε..
Στη θέση σας θα πήγαινα σε σχολές χορού ( παραδοσιακά, αλλά και άλλων χορών )..
Σύλλογοι παραδοσιακοί, πολιτισμικοί κλπ
Επίσης αν ζείτε στην επαρχία αποφύγετε στούντιο και στριπτίζαδικα για να μη βγείτε κάρτα .. θα σας αποφεύγουν οι κοπέλες...
Κατάντια λέγεται αυτό όταν για να βγάλεις γκόμενα πρέπει να πας σε σχολή χορού κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom