Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Ιδέες για 30+ :
Εντάξει...βρείτε τρόπο να κοινωνικοποιηθείτε..
Στη θέση σας θα πήγαινα σε σχολές χορού ( παραδοσιακά, αλλά και άλλων χορών )..
Σύλλογοι παραδοσιακοί, πολιτισμικοί κλπ
Επίσης αν ζείτε στην επαρχία αποφύγετε στούντιο και στριπτίζαδικα για να μη βγείτε κάρτα .. θα σας αποφεύγουν οι κοπέλες...
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
τωρα αυτα που σου λεω τα ξέρω απο πρώτο χερι...δεν τα λεω στη τύχη,τις εχω ακούσει να μιλανε δηλ.καθε μερα τις ακούω
πως αντεχεις τυπε επιδομα ανθυγιεινης εργασιας να ακους τις μαλακιες των ελλεινιδψων και να οδηγας κιολας στην αθηνα
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Ιδέες για 30+ :
Εντάξει...βρείτε τρόπο να κοινωνικοποιηθείτε..
Στη θέση σας θα πήγαινα σε σχολές χορού ( παραδοσιακά, αλλά και άλλων χορών )..
Σύλλογοι παραδοσιακοί, πολιτισμικοί κλπ
Επίσης αν ζείτε στην επαρχία αποφύγετε στούντιο και στριπτίζ άδικα για να μη βγείτε κάρτα .. θα σας αποφεύγουν οι κοπέλες...
εγω παντως οποτε περναω εξω απο τη σχολη χορου ολο κατι ψωλαρια βλεπω και κατι θειτσες που χορευον κρητικους χορους τα γκομενακια πανε στα λατιν και στα pole dances!!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
εγω παντως οποτε περναω εξω απο τη σχολη χορου ολο κατι ψωλαρια βλεπω και κατι θειτσες που χορευον κρητικους χορους τα γκομενακια πανε στα λατιν και στα pole dances!!
Εκεί θα πας στα λατιν και τα τανγκό...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
πως αντεχεις τυπε επιδομα ανθυγιεινης εργασιας να ακους τις μαλακιες των ελλεινιδψων και να οδηγας κιολας στην αθηνα
ε και τι να κάνω..δικο μου ειναι. οτι και να κάνεις στην αθηνα σκατα θα φας εκτος και αν εισαι απατεώνας
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Εκεί θα πας στα λατιν και τα τανγκό...
εγω γυμνασηριο πηγαινα προ κοβιντ και επαιρνα τα παπαρια μου οι γκομενιτσες με κοιταγανε σαν τον βιαστη ε δε γαμιεται λεω πηρα οργανα στο σπιτι να γλιτωνω και τα 400αρια τις συνδρομες
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
εγω παντως οποτε περναω εξω απο τη σχολη χορου ολο κατι ψωλαρια βλεπω και κατι θειτσες που χορευον κρητικους χορους τα γκομενακια πανε στα λατιν και στα pole dances!!
εγω να κουνάω το κώλο μου σα μαλάκας για να ρίχνω γυναίκες δε παιζει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

στο λεω γιατι εχω φίλο που το κανει τον κοιτούσα και γέλαγα
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
ε και τι να κάνω..δικο μου ειναι. οτι και να κάνεις στην αθηνα σκατα θα φας εκτος και αν εισαι απατεώνας
βρηκες καμια πελατισα να ψηνεται για πουτσα η μονο τιποτα ελεεινιδες που εχουνε σχεση με τον ιδιο βλακα τα τελευταια 25χρονια??
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
βρηκες καμια πελατισα να ψηνεται για πουτσα η μονο τιποτα ελεεινιδες που εχουνε σχεση με τον ιδιο βλακα τα τελευταια 25χρονια??
οχι...απο γκόμενες καθε μερα μπαινο- βγαίνουν αλλα τίποτα.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
εγω γυμνασηριο πηγαινα προ κοβιντ και επαιρνα τα παπαρια μου οι γκομενιτσες με κοιταγανε σαν τον βιαστη ε δε γαμιεται λεω πηρα οργανα στο σπιτι να γλιτωνω και τα 400αρια τις συνδρομες
Γυμναστικη κάνε σπίτι σου ..δεν ξέρω πού μένεις, αλλά αν έχει πάνε σε σχολές σύγχρονου χορού...σεμνά και ταπεινά. . Θα πας για να μάθεις να χορεύεις...λιγο- λίγο γίνονται παρέες, φιλίες, κλπ...
Δε θα δείξεις ότι ψάχνεται για γνωριμίες.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
εγω να κουνάω το κώλο μου σα μαλάκας για να ρίχνω γυναίκες δε παιζει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

στο λεω γιατι εχω φίλο που το κανει τον κοιτούσα και γέλαγα
Αν ήμουν 30 - 35 θα πήγαινα...κυκλοφορούν τρελά μωρά στο χώρο...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Αν ήμουν 30 - 35 θα πήγαινα...κυκλοφορούν τρελά μωρά στο χώρο...
μωρε ναι...απλα ειναι και ορισμένα πράγματα που δεν μου βγαινουν (τελικα...γιατι το ειχα σκεφτεί κάποτε και γω)
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Βρείτε στο θνσταγξραμ καμία σχολή χορού ... Θα πάθετε ζημιά με αυτές που θα δείτε ..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
μωρε ναι...απλα ειναι και ορισμένα πράγματα που δεν μου βγαινουν (τελικα...γιατι το ειχα σκεφτεί κάποτε και γω)
Εντάξει...το λέω για τους πιο νέους .. είναι καλή φάση...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
καλα ας μεινει απλυτη και αξυριστη μια καυλα και θα δεις πως βρωμαει και αυτη. μια απτις κουνιαδες μου που ειναι γαμευσιμη και τον παιζω για παρτυ της, μολις βγηκε απο τουαλετα στο πεθερικο σπιτι, και μπηκα εγω, μου ρθε να ξερασω. δε βρωμουσε μονο σκατιλα το μπανιο, και ξυνιλα μαζι....
Προφανως και έχεσε και ειχε και περιοδο

Αυτο παλι, που καποιοι νομιζουν οτι οι μουναρες δεν μυριζουν ποτέ ενω οι χοντρες βρωμανε, δειχνει παιδικο μυαλο
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Επίσης κάτι ακόμα που βοηθά σε γνωριμίες είναι οι χορωδίες .. ψάξτε το...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.765
Κριτικές
62
Like
45.582
Πόντοι
9.297
Εγώ τύποι πήγα από περιέργεια να ρωτήσω για γυμναστήριο.. Οι τύποι λένε 400ευρω το χρόνο.. Άσχετο από αυτό κάνω μια βόλτα στο χώρο είχε 2 μουνάκια κλασικές ελλεεινίδες και καμιά δεκαριά ψωλες.. Η ψωλαρια ούτε καν μιλούσε στα μουνάκια.. Φαίνεται δηλαδή ότι υπάρχει πρόβλημα με τις γυναίκες στο ελλαδισταν.. Μέχρι και εγώ αν ήμουνα εκεί τουλάχιστον τα βασικά ένα γεια πως είσαι θα τα έλεγα στα γκομενακια.. Εκεί βλέπεις 25αρηδες ούτε ένα γεια δεν μπορούσανε να πουνε?χωρίς κύκλο γνωστούς δεν μπορούνε να φλερτάρουν οι Έλληνες!
Αυτό είναι δείγμα συναισθηματικής ανωριμότητας....ολοι αυτοί που αποτελούν τον κύκλο δεν έχουν φύγει ποτέ από τον τόπο μόνιμης εγκατάστασης.Εξω από αυτόν είναι μηδενικά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσης κάτι ακόμα που βοηθά σε γνωριμίες είναι οι χορωδίες .. ψάξτε το...
Χορωδίες και κάθε είδους σύλλογοι.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.996
Like
18.023
Πόντοι
3.656
Ιδέες για 30+ :
Εντάξει...βρείτε τρόπο να κοινωνικοποιηθείτε..
Στη θέση σας θα πήγαινα σε σχολές χορού ( παραδοσιακά, αλλά και άλλων χορών )..
Σύλλογοι παραδοσιακοί, πολιτισμικοί κλπ
Επίσης αν ζείτε στην επαρχία αποφύγετε στούντιο και στριπτίζαδικα για να μη βγείτε κάρτα .. θα σας αποφεύγουν οι κοπέλες...

30+ μόνο αν έχεις γυναίκες στη δουλειά σου, μπορείς να γνωρίσεις.Αν όχι,τον ήπιες.Γι'αυτό λέω για κάτι δουλειές όπως εργάτης,αποθηκάριος,φύλακας και τέτοια,εκεί είσαι καταδικασμένος.Μακάρι να δούλευε το ίντερνετ,στο εξωτερικό όλοι έτσι γνωρίζονται,εδώ πέρα ακόμα είναι ταμπού:headbang:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
παπαρια βγαζουν οι δικηγοροι..οι γιατροι ναι..εγω αν ημουνα γυναικολογος ου πανε οι ελλεινιδες για εξετασεις κονδιλοματα και ετσι..θα εκανα στη ψυχρα προταση αν ερχοτανε κανα καλο γκομεανκι..θες τζαμπα εξετασεις??κατσε μου!!!
Το prestige μέτραει
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
30+ μόνο αν έχεις γυναίκες στη δουλειά σου, μπορείς να γνωρίσεις.Αν όχι,τον ήπιες.Γι'αυτό λέω για κάτι δουλειές όπως εργάτης,αποθηκάριος,φύλακας και τέτοια,εκεί είσαι καταδικασμένος.Μακάρι να δούλευε το ίντερνετ,στο εξωτερικό όλοι έτσι γνωρίζονται,εδώ πέρα ακόμα είναι ταμπού:headbang:
Μην είσαι δογματικός ρε φίλε ...πειραματισου όσο έχεις ακόμα χρόνο...εκτός αν πνιγεσαι στη δουλειά και δε προλαβαίνεις. ..
Αν έχεις χρόνο πάνε σε κάνα σύλλογο ( αυτά που έγραψα μην επαναλαμβάνω) και αναμιξου με τον κόσμο...
Όλο αποφθέγματα βγάζεις:"εδώ μόνο έτσι είναι", " εδώ πρέπει αυτό" κλπ...χαλάρωσε, αυτοσχεδίασε και ότι γίνει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom