Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Ξέκωλες Αγγλίδες στο Μάντσεστερ.Λέτε θα γαμούσε ένας Ελληναράς σε τέτοιο περιβάλλον ή θα έσφιγγε παχιές?


Βουλγάρες σείονται στον ήχο του κλαρίνου.Πιο γνώριμο περιβάλλον αλλά σίγουρα μεγαλύτερη επιτυχία?


Mακρια απο Αγγλιδες.Κολλας το οτιδηποτε για πλακα....
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
21
Like
11.063
Πόντοι
4.546
Αν γυμνάζεσαι,είσαι καθαρός,αλλά...χωρίς κύκλο και κανονικό επάγγελμα (όχι εργάτης και τέτοια δηλαδή),στην Ελλάδα απλά μεγαλώνεις τις πιθανότητες να γνωρίζεις...5αρια.Κι αυτές με τύχη,να τις πετύχεις χωρίς γκόμενο και να ψάχνονται με άγνωστο.Γάμησε τα δηλαδή.
Όρισε τι εστί κανονικό επάγγελμα. Διευθυντής σε πολυεθνική ας πούμε?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.994
Like
18.022
Πόντοι
3.656
Όρισε τι εστί κανονικό επάγγελμα. Διευθυντής σε πολυεθνική ας πούμε?

Οτιδήποτε πλην εργάτη,αποθηκάριου,ντελιβερά,γενικώς χαμάλη που έχουν μηδέν στάτους

Δ.υ,στρατιωτικοί,μπάτσοι,γιατροί,δικηγόροι,ιδιοκτήτες μαγαζιών,γυμναστές,καθηγητές,τέτοια επαγγέλματα γουστάρουν οι ελλεεινίδες
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
21
Like
11.063
Πόντοι
4.546
Οτιδήποτε πλην εργάτη,αποθηκάριου,ντελιβερά,γενικώς χαμάλη που έχουν μηδέν στάτους

Δ.υ,στρατιωτικοί,μπάτσοι,γιατροί,δικηγόροι,ιδιοκτήτες μαγαζιών,γυμναστές,καθηγητές,τέτοια επαγγέλματα γουστάρουν οι ελλεεινίδες
Άρα κανονικό επάγγελμα=επάγγελμα με στάτους. Εσύ τι δουλειά κάνεις?
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.773
Like
6.984
Πόντοι
1.056
Και πού ξέρεις ότι δεν είναι κανένας ψυχάκιας που θα σε ψάξει στα social media ή θα βρει και που μένεις με τα μέσα που έχει; :confused:
Συνέβη σε γνωστή μου. Τη stalkάρισε ο πορτιέρης που τη σκάναρε το Σάββατο σε μπαρ στα Βριλήσσια.
αυτο θα συμβει μονο σε γυναικες γαμευσιμες. οι αντρες δε κινδυνευουν απο αυτο. ορεξη θα ειχε κιολας να ψαξει μια ψωλη :2funny:
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.773
Like
6.984
Πόντοι
1.056
οσοι κυκλοφορουν με μπαζα το κανουν απο αναγκη..και εγω και ο καθενας θα μπορουσαμε να ειχαμε σχεση με μια χοντρη 100κιλα και να βγαιναμε εδω να λεγαμε ειδατε ποσο πολυ γαμαω και δερνω..αλλα δεν το κανουμε προφανως γιατι εχουμε καλο γουστο και επειδη δεν ειμαστε ανωμαλοι βιτσιοζοι να γαμαμε τη χοντρη που βρωμαει ιδρωτιλα τζατζικιλα κια κλανιλα..
καλα ας μεινει απλυτη και αξυριστη μια καυλα και θα δεις πως βρωμαει και αυτη. μια απτις κουνιαδες μου που ειναι γαμευσιμη και τον παιζω για παρτυ της, μολις βγηκε απο τουαλετα στο πεθερικο σπιτι, και μπηκα εγω, μου ρθε να ξερασω. δε βρωμουσε μονο σκατιλα το μπανιο, και ξυνιλα μαζι....
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.773
Like
6.984
Πόντοι
1.056
Βουλγάρες σείονται στον ήχο του κλαρίνου.Πιο γνώριμο περιβάλλον αλλά σίγουρα μεγαλύτερη επιτυχία?

σκετη καυλα. πολυ καλυτερο περιβαλλον απο το εκτρωμα που λεγεται ελληνικο club.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
οσοι κυκλοφορουν με μπαζα το κανουν απο αναγκη..και εγω και ο καθενας θα μπορουσαμε να ειχαμε σχεση με μια χοντρη 100κιλα και να βγαιναμε εδω να λεγαμε ειδατε ποσο πολυ γαμαω και δερνω..αλλα δεν το κανουμε προφανως γιατι εχουμε καλο γουστο και επειδη δεν ειμαστε ανωμαλοι βιτσιοζοι να γαμαμε τη χοντρη που βρωμαει ιδρωτιλα τζατζικιλα κια κλανιλα..
Δε θα έλεγε κανένας πόσο πολύ γαμάς, αλλά πόσο απελπισμένος είσαι. Ένα μπάζο, αν σέβεσαι λίγο τον εαυτό σου, δεν το κυκλοφορείς έξω. Το καλύτερο θα ήταν να μην το γαμάς καθόλου, αλλά άμα έχεις συμβιβαστεί έτσι, ας μην το βλέπει τουλάχιστον ο κόσμος.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Ξέκωλες Αγγλίδες στο Μάντσεστερ.Λέτε θα γαμούσε ένας Ελληναράς σε τέτοιο περιβάλλον ή θα έσφιγγε παχιές?


Βουλγάρες σείονται στον ήχο του κλαρίνου.Πιο γνώριμο περιβάλλον αλλά σίγουρα μεγαλύτερη επιτυχία?



Πάντως τέτοια πράγματα όπως Αγγλία,Βουλγαρία,Πολωνία κτλ στη Γερμανία δε βλέπεις.
Μια χαρά γαμουσαμε οταν κάναμε μεταπτυχιακά εκεί.

Μια και εκεί μόνο με το youtube πήγες, ψάξε να βρεις το hacienta. Κάθε εβδομάδα και με άλλη είμασταν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.773
Like
6.984
Πόντοι
1.056
το 2008 ημουν 18. ειχα παει χερσονησο κρητη με το πατερα μου , εναν φιλο του και με το 13χρονο γιο του. κατσαμε 4 μερες εκει. εγω ηθελα να γαμησω σαν τρελος αλλα δεν ηξερα που και πως. τελοςπαντων τελευταια μερα μου την εδωσε και βγηκα στο πεζοδρομο με τα κλαμπακια μονος το βραδυ. δεν ειχε ξεκινησει ακομα η σεζον δεν ειχε πολυ τουριστα. μπηκα σε ενα. το μαγαζι μεσα ειχε αγγλιδες χορευτριες λιγους ντοπιους, και αλβανους. εκατσα μονος , και μετα βρεθηκα μαζι με ντοπιους και χορευτριες να με κερνανε σφηνακια, να εχω γινει πιτα και να χορευουμε ολοι μαζι. με μια ξανθουλα ειχαμε βρεθει πιο κοντα και ειχαμε πιασει και κουβεντα, μιλουσαμε στα αγγλικα. μολις αρχησε να ξημερωνει της λεω ι μαστ γκο λαστ ναιτ τουντεϊ. οοοο νο ντοντ γοοοου και να με αγκαλιαζει και να μη μαφηνει να φυγω. υποψιν δε πληρωσα φραγκο. δε γαμησα.... αν ημουν πιο εξυπνος κτλ μπορει να γινοταν αλλα πιο ειναι το θεμα.... οτι σε μαγαζι με ελληνιδες δε προκειται να γινοταν αυτο που εγινε μαυτην
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Μια χαρά γαμουσαμε οταν κάναμε μεταπτυχιακά εκεί.

Μια και εκεί μόνο με το youtube πήγες, ψάξε να βρεις το hacienta. Κάθε εβδομάδα και με άλλη είμασταν.
ξεκωλιάρες οι αγγλίδες αλλα δεν τις λες και απο τις ομορφότερες
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Αν γυμνάζεσαι,είσαι καθαρός,αλλά...χωρίς κύκλο και κανονικό επάγγελμα (όχι εργάτης και τέτοια δηλαδή),στην Ελλάδα απλά μεγαλώνεις τις πιθανότητες να γνωρίζεις...5αρια.Κι αυτές με τύχη,να τις πετύχεις χωρίς γκόμενο και να ψάχνονται με άγνωστο.Γάμησε τα δηλαδή.
Χωρίς κύκλο παπάρια βρίσκεις.. Είναι σαν να έχεις ένα όπλο να βαράς στον αέρα μπορεί ένα στο εκατομμύριο να πετύχεις καμία μπεκατσα?.. Έτσι είναι στην Ελλάδα χωρίς κυκλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom