Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Εγώ τύποι πήγα από περιέργεια να ρωτήσω για γυμναστήριο.. Οι τύποι λένε 400ευρω το χρόνο.. Άσχετο από αυτό κάνω μια βόλτα στο χώρο είχε 2 μουνάκια κλασικές ελλεεινίδες και καμιά δεκαριά ψωλες.. Η ψωλαρια ούτε καν μιλούσε στα μουνάκια.. Φαίνεται δηλαδή ότι υπάρχει πρόβλημα με τις γυναίκες στο ελλαδισταν.. Μέχρι και εγώ αν ήμουνα εκεί τουλάχιστον τα βασικά ένα γεια πως είσαι θα τα έλεγα στα γκομενακια.. Εκεί βλέπεις 25αρηδες ούτε ένα γεια δεν μπορούσανε να πουνε?χωρίς κύκλο γνωστούς δεν μπορούνε να φλερτάρουν οι Έλληνες!
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
ξεκωλιάρες οι αγγλίδες αλλα δεν τις λες και απο τις ομορφότερες
Έχει και πολύ ωραίες. Όταν εμένα Ρόδο εβελεπς τις μισές Αγγλίδες χοντρες αλλά οι άλλες μισές ητνα να βαράς μαλάκια ξανθιές μουναρες με ωραίο πρόσωπο δέρμα.. Οι ελλεινιδες ας πούμε μοκροδιαφορες έχουν μεταξύ τους, άμα δεις μια ελλεινιδα είναι σαν να τις έχεις δει ολες?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Χωρίς κύκλο παπάρια βρίσκεις.. Είναι σαν να έχεις ένα όπλο να βαράς στον αέρα μπορεί ένα στο εκατομμύριο να πετύχεις καμία μπεκατσα?.. Έτσι είναι στην Ελλάδα χωρίς κυκλο
Αν δεν τα καταφερνετε με τους κυκλους, δοκιμαστε τριγωνα και τετραγωνα, κατι μπορει να γινει
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.996
Like
18.023
Πόντοι
3.656
Αν έμενες μονιμα εκεί, κι είχες καλή δουλειά, όλο και κάνα καλό μωρό θα βρισκες...

Παλιότερα ήταν βέβαιο,όσοι πηγαίναν μόνιμοι εξωτερικό παντρεύονταν όλοι ντόπιες,Αγγλίδες,Γερμανίδες,Ολλανδέζες,Βελγίδες κλπ.Άλλα ήθη τότε,δεν υπήρχε και η ξενοφοβία που υπάρχει τώρα,τότε βλέπαν μελαχρινό και του ορμούσανε.Όχι όπως τώρα που έχουν γεμίσει ξένους παντού.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Αν γυμνάζεσαι,είσαι καθαρός,αλλά...χωρίς κύκλο και κανονικό επάγγελμα (όχι εργάτης και τέτοια δηλαδή),στην Ελλάδα απλά μεγαλώνεις τις πιθανότητες να γνωρίζεις...5αρια.Κι αυτές με τύχη,να τις πετύχεις χωρίς γκόμενο και να ψάχνονται με άγνωστο.Γάμησε τα δηλαδή.
και ποιοι γαμάνε τα 7-8ρια και πάνω? εγω κατι λούληδες βλέπω
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
εδω εχεις περισσότερες πιθανότητας να γαμάς αν εισαι γιατρός (και μαλάκας) παρα ωραιος άντρας και σωστός με μια απλή δουλεια.Πες γιατρός στην ελλεηνίδα και σου εχει ανοιξει τα ποδια ουτε ο βανταμ δε κανει τετοιο σπαγγάτο
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
και ποιοι γαμάνε τα 7-8ρια και πάνω? εγω κατι λούληδες βλέπω
Τις πιτσιρίκες 7 κι 8 οι συμφοιτητές τους..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εδω εχεις περισσότερες πιθανότητας να γαμάς αν εισαι γιατρός (και μαλάκας) παρα ωραιος άντρας και σωστός με μια απλή δουλεια.Πες γιατρός στην ελλεηνίδα και σου εχει ανοιξει τα ποδια ουτε ο βανταμ δε κανει τετοιο σπαγγάτο
Μετράει πολύ το επάγγελμα στις δικές μας
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
εδω εχεις περισσότερες πιθανότητας να γαμάς αν εισαι γιατρός (και μαλάκας) παρα ωραιος άντρας και σωστός με μια απλή δουλεια.Πες γιατρός στην ελλεηνίδα και σου εχει ανοιξει τα ποδια ουτε ο βανταμ δε κανει τετοιο σπαγγάτο
Γιατροί έπρεπε να γίνουμε ..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
και ποιοι γαμάνε τα 7-8ρια και πάνω? εγω κατι λούληδες βλέπω
οι πλουσιοι της γαμανε,που δεν ειναι καθολου λιγοι στην ελλαδα,καθως και οσοι τις ξερουν καιρο απο κοινη αρε,κυκλο,κοινουε γνωστους..σου λεει η ελλεινιδα,σε αυτον θα κατσω γιατι τον ξερω,για να βγαινω κιολας καμια βολτα..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
αν εισαι γιατρός η δικηγόρος ολως περιέργως πεφτουν και οι προτάσεις βροχή απο σοι-ξαδέρφες...(εχω μερικές φίλες να σου γνωρίσω) :grin: :grin: καλο παιδί καλο παιδί (μαλάκας ειναι αλλα γιατρός τι σε νοιάζει?)
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
αν εισαι γιατρός η δικηγόρος ολως περιέργως πεφτουν και οι προτάσεις βροχή απο σοι-ξαδέρφες...(εχω μερικές φίλες να σου γνωρίσω) :grin: :grin: καλο παιδί καλο παιδί (μαλάκας ειναι αλλα γιατρός τι σε νοιάζει?)
παπαρια βγαζουν οι δικηγοροι..οι γιατροι ναι..εγω αν ημουνα γυναικολογος ου πανε οι ελλεινιδες για εξετασεις κονδιλοματα και ετσι..θα εκανα στη ψυχρα προταση αν ερχοτανε κανα καλο γκομεανκι..θες τζαμπα εξετασεις??κατσε μου!!!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.996
Like
18.023
Πόντοι
3.656
και ποιοι γαμάνε τα 7-8ρια και πάνω? εγω κατι λούληδες βλέπω

Όσοι είναι στην παρέα τους ή τις έχουν απ'το σχολείο.Συνήθως 7αρια-8αρια πάντα έχουν γκόμενο απ'το σχολείο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
τωρα αυτα που σου λεω τα ξέρω απο πρώτο χερι...δεν τα λεω στη τύχη,τις εχω ακούσει να μιλανε δηλ.καθε μερα τις ακούω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom