Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.078
Κριτικές
2
Like
21.931
Πόντοι
6.236
Ουτε αυτά μ'αρέσουν.. Γενικά δε χορευω
Ε τι να σε κάνουμε.... Ξέρεις πώς κοιτάζουν οι γυναίκες πάντως αυτόν που σέρνει πρώτος τον χορό; Ιδίως άμα φοράει φουστανέλα!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
σε σχολες χορου ρε τυπε θα ενιωθα αδερφαρα....δεν το θεωρεις αυτοταπεινωση?:confused::confused::confused:
οπως και οι γυναικες που παιζουν ποδοσφαιρο,για μενα ειναι αντρες με μουνι:confused::confused::confused:

εχει τυχει να παω σε μπαρακια του "χωρου", οπου κανουν συνεχεια μαζωξεις με ατομα απο σχολες χορου...:confused::confused::confused::confused:
οντως εχει μουναρες ,αλλα η φαση πολυ περιεργη.... εγω προσπαθουσα να χωθω σε καμια,αλλα οι μπουταρες περα δωθε με αποσυντονιζαν!
....με αγχωνε η ολη διαδιακασια,πριν καν αναψω τσιγαρο να απολαυσω το ποτο μου,μου εκαναν χειραψια μονες τους για να χορεψω:hi:
....εγω δεν ηθελα να χορεψω,να καβλαντισω ηθελα! εκνευριστηκα καποια στιγμη απο τον πανικο:confused::confused::confused::confused::confused:

Χουφτωσα τουλαχιστον 3 φορες καταλαθος κωλομερια,μπουτια κλπ

ΕΤΣΙ ,αναγκαστικα υποδυθηκα τον ΒΕΓΓΟ και χιμηξα στο πανηγυρι :rockon: :rockon: πιο καραγκιοζης δεν εχω νιωσει στη ζωη μου!
Πριφανως για να νοιώσεις αυτοταπεινωμενος και καραγκιόζης όπως λες, μάλλον κάτι δε σου ταιριάξε στη φαση...εγώ δεν ξέρω πως θα ένιωθα ... Δεν έχω πάει ποτέ σε σχολές χορού, και δεν πρόκειται, λόγω ηλικίας πλέον...
Ξαναλέω όμως ότι αν ήμουν 30 Πλας και μόνος , θα δοκίμαζα σίγουρα...κι αν δεν μου ταίριαζαν οι σαμπες και οι ρούμπες θα το γυρναγα στα παραδοσιακά...( Στα παραδοσιακά παίζει πολύ παιχνίδι από ότι λένε..)
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Σοβαρά Τυπε χουφτωσες.. ?Άρα δίκιο έχουν οι άλλοι πιο πάνω που μας λένε να πάμε σε σχολές χορου?
Μη το σκέφτεσαι πάνε .. μόνο που θα βρίσκεσαι μέσα στις γυναίκες, θα ανεβάσεις τεστοστερόνη φουλ και θα πρήζεσαι περισσότερο, όταν κάνεις βάρη...
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Πότε θα καταλαβετε οτι δεν τον ενδιαφερει διολου να βρει γυναικα αλλά τον νοιαζει μονο να γκρινιαζει σαν γεροντοκορη?
Χρειάζεται να ξεκολλήσει από το τέλμα.. κατά τα άλλα νομίζω είναι νορμάλ άτομο...
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.747
Κριτικές
1
Like
5.726
Πόντοι
2.356
Αυτό το λάθος κάνουμε, όπως μα παίζουν πρέπει να παίζουμε, σάλια, δούλεμα κτλ μέχρι να κάνουμε αυτό που θέλουμε, όσο χαλιομαστε μπαινουμε στο παιχνίδι τους, είμαι κ λίγο μεγαλύτερος από σενα . Αν θες με ακούς
για αυτο γαμαει αυτος που παιζει....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στην ηλικία μου ψάχνω αλλά άντε βρες ελεύθερη αν δεν μένεις σε μεγάλο μέρος.
γιατι να βρεις ελευθερη τυπε? για να ναι ελευθερη κουσουρια εχει! ορμα σε παντρεμενες και σχεσοβαρεμενες...
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Στα 90 σου, δεν σε κρατούν τα πόδια σου ε;
Λες να πάω? Θα ξανανιώσω αν περιτριγυρίζομαι από πολλές πιτσιρίκες που έχουν τις ορμόνες τους στα κόκκινα ... Το πολυ- πολύ να μείνω στα χέρια κάποιας παρτενέρ, ενώ θα χορεύουμε ταγκό κολλητά μεταξύ μας...( με τα χέρια μου λίγο πάνω από τον ποπουδακο της)..
( Όταν το γράψουν οι εφημερίδες, θα λέτε : "ποιο μέλος ήταν αυτός ?")
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.078
Κριτικές
2
Like
21.931
Πόντοι
6.236
Λες να πάω? Θα ξανανιώσω αν περιτριγυρίζομαι από πολλές πιτσιρίκες που έχουν τις ορμόνες τους στα κόκκινα ... Το πολυ- πολύ να μείνω στα χέρια κάποιας παρτενέρ, ενώ θα χορεύουμε ταγκό κολλητά μεταξύ μας...( με τα χέρια μου λίγο πάνω από τον ποπουδακο της)..
( Όταν το γράψουν οι εφημερίδες, θα λέτε : "ποιο μέλος ήταν αυτός ?")
?

Θα καμαρώσουμε όλοι μας και θα κρατάμε ένος λεπτού σιγή σε όποια σεξουαλική δραστηριότητα κάνουμε εκείνες τις μέρες, ζηλεύοντας σε για τον τρόπο που έφυγες και αναπολώντας τα σοφά σου post στο bou....Άξιος!!! Άξιος!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.328
Like
16.855
Πόντοι
3.556

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.481
Like
72.842
Πόντοι
12.756

παιζει για ανδροκτονια τυποι :undecided::undecided::undecided:
ηρθε η ωρα να κανουμε το δικό μας metoo τυπε ...
εσυ θα μπεις ή εισαι τίποτα :effemine: φτερωτός άδωνης ?
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.328
Like
16.855
Πόντοι
3.556
ηρθε η ωρα να κανουμε το δικό μας metoo τυπε ...
εσυ θα μπεις ή εισαι τίποτα :effemine: φτερωτός άδωνης ?
τυπε θα χρειαστουμε και νομικη καλυψη για το κινημα. ο δικηγορος του σαη ειναι μποσικος ομως γιατι σττο πρωτο μπραφ με καμια ντρηχο θα μασ ριξει πιστολι:wanker::wanker::wanker::undecided::undecided::undecided:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
?

Θα καμαρώσουμε όλοι μας και θα κρατάμε ένος λεπτού σιγή σε όποια σεξουαλική δραστηριότητα κάνουμε εκείνες τις μέρες, ζηλεύοντας σε για τον τρόπο που έφυγες και αναπολώντας τα σοφά σου post στο bou....Άξιος!!! Άξιος!!!
Ο Αττίλας νομίζω απεβίωσε την πρώτη νυχτα του γάμου του με την νιοστή γυναίκα του ( η οποία ήταν μάξιμουμ 15)...
Αξεπέραστος!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.078
Κριτικές
2
Like
21.931
Πόντοι
6.236
Ο Αττίλας νομίζω απεβίωσε την πρώτη νυχτα του γάμου του με την νιοστή γυναίκα του ( η οποία ήταν μάξιμουμ 15)...
Αξεπέραστος!
Καλά, εντάξει όχι και 15. Είπαμε 25-30. Αναρωτιέμαι πάντως αν υπάρχει καλύτερος θάνατος...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Πριφανως για να νοιώσεις αυτοταπεινωμενος και καραγκιόζης όπως λες, μάλλον κάτι δε σου ταιριάξε στη φαση...εγώ δεν ξέρω πως θα ένιωθα ... Δεν έχω πάει ποτέ σε σχολές χορού, και δεν πρόκειται, λόγω ηλικίας πλέον...
Ξαναλέω όμως ότι αν ήμουν 30 Πλας και μόνος , θα δοκίμαζα σίγουρα...κι αν δεν μου ταίριαζαν οι σαμπες και οι ρούμπες θα το γυρναγα στα παραδοσιακά...( Στα παραδοσιακά παίζει πολύ παιχνίδι από ότι λένε..)
Ε πόσο είσαι 80?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Μη το σκέφτεσαι πάνε .. μόνο που θα βρίσκεσαι μέσα στις γυναίκες, θα ανεβάσεις τεστοστερόνη φουλ και θα πρήζεσαι περισσότερο, όταν κάνεις βάρη...
Σαλονικιός είσαι και συ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom