Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Εδώ μέσα όλοι γαμάνε και ταυτόχρονα γράφουν και στο bou :2funny:
Ότι δε γαμάμε τώρα πάει να πει ότι δε γαμήσαμε ποτέ όπως εσύ; Ή άμα γαμάς, δεν μπαίνεις και στο μπου για να ξελαμπικάρεις;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Παίζει και η επιστήμη να έχει σηκώσει τα χέρια ψηλά με την περίπτωσή του.
Αν δεν κανει ομως το πρωτο βημα να αποδεχθει οτι εχει προβλημα, δεν γινεται τιποτα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.990
Like
18.018
Πόντοι
3.656
To θέμα είναι να τα βρίσκετε....πολλού κυκλοφορούν με μπάζα γιατί τους συνδέουν άλλα κοινά (π.χ. καταγωγή η σπουδές η απλά η ανάγκη να μην είναι μόνοι).
Το να κυκλοφορείς με μπαζο σημαίνει ότι δεν θα την διεκδικήσει κάνεις γιατί απλά δεν βλέπεται....εγγυημένη αποκλειστικότητα...τρατζικ....όμως το κάνουν πολλοί.

Κυκλοφορούν με μπάζα γιατί δεν έχουν άλλη επιλογή.Ή μπαζογαμία ή αγαμία και προτιμούν το πρώτο.Εξαιρώ όσους είναι και οι ίδιοι μπάζοι
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Κυκλοφορούν με μπάζα γιατί δεν έχουν άλλη επιλογή.Ή μπαζογαμία ή αγαμία και προτιμούν το πρώτο.Εξαιρώ όσους είναι και οι ίδιοι μπάζοι
Το βρήκες, μπράβο. Όσοι σου λέμε ότι δεν ισχύουν αυτά που πιστεύεις είμαστε όλοι μπαζογαμιάδες που βολευόμαστε λόγω αγαμίας ή επειδή είμαστε και οι ίδιοι μπάζοι. :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ελπίζω να μην τα λες και παραέξω αυτά..μόνο εδώ που είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων
Ρε τύπε μιλαμε σοβαρα τωρα?
Εγω δεν πλησιαζω καν ατομο αν ξερω οτι ειναι ανεμβολιαστο, και θα κάνω σεξ με ανεμβολιαστη γκομενα?
Περαιτερω, δεν θελω να εχω σχεση με ανεμβολιαστα ατομα γιατι θεωρω οτι κατι δεν παει καλα με το μυαλο τους. Εχω κάνει περα και συγγενικα μου προσωπα γι αυτο. Δεν καταλαβαινω τι σου φαινεται παραξενο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το βρήκες, μπράβο. Όσοι σου λέμε ότι δεν ισχύουν αυτά που πιστεύεις είμαστε όλοι μπαζογαμιάδες που βολευόμαστε λόγω αγαμίας ή επειδή είμαστε και οι ίδιοι μπάζοι. :confused:
Εχει βρει ολες τις απαντησεις που θα τον κρατησουν στασιμο μεχρι τα 90 του. Καμια σωτηρια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.990
Like
18.018
Πόντοι
3.656
Μαλλον δεν εχεις παρει χαμπαρι οτι εισαι σε ενα πουτανοσαιτ που κατα κανονα τα μελη γαμανε

Εγώ πάντως εδώ μέσα για κανέναν δε βάζω χέρι στη φωτιά ότι γαμάει.Μιλάω για κανονικές γκόμενες,όχι πουτάνες.Εκτός από όσους μένουν ή πηγαινοέρχονται εξωτερικό.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εγώ πάντως εδώ μέσα για κανέναν δε βάζω χέρι στη φωτιά ότι γαμάει.Μιλάω για κανονικές γκόμενες,όχι πουτάνες.Εκτός από όσους μένουν ή πηγαινοέρχονται εξωτερικό.
Καλο θα σου εκανε να γαμησεις και καμια πουτανα καποτε παντως
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Εχει βρει ολες τις απαντησεις που θα τον κρατησουν στασιμο μεχρι τα 90 του. Καμια σωτηρια
Απορώ πως εμείς ασχολούμαστε ακόμα μαζί του που πάμε να τον βοηθήσουμε και μας προσβάλλει κι από πάνω.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εδω για να μπεις σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης για να γαμησεις δινεις ταυτοτητα, για να παρεις πακετο απο την κουριερ δειχνεις ταυτοτητα, και συζηταμε αν ειναι νομιμο να σου ζητησει ταυτοτητα ο καταστηματαρχης για να σε ταυτοποιησει, μην τυχον φανουν τα φοβερα και τρομερα προσωπικα σου δεδομενα, ξεχνωντας οτι η ταυτοτητα δεν περιεχει ΚΑΝΕΝΑ προσωπικο δεδομενο, γι' αυτον ακριβως τον λογο απαλειφθηκε το ΜΟΝΟ προσωπικο δεδομενο που αναγραφοταν, δηλαδη το θρησκευμα. Αν ρωτησουμε βεβαια ολους οσους τα επικαλουνται, τι ειναι "προσωπικα δεδομενα", αμφιβαλλω αν ξερουν.
Δεν θελω να ξερει ρε δικηγορε ο αλλος πως με λενε η πως λενε τους γονεις μου η που γεννηθηκα.
Καλυτερα μπαρκοντ και φωτογραφια παρα ολα τα υπολοιπα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Απορώ πως εμείς ασχολούμαστε ακόμα μαζί του που πάμε να τον βοηθήσουμε και μας προσβάλλει κι από πάνω.
Μα δεν εχει μπει εδω για να ζητησει βοηθεια, κατι που θα ηταν απολυτα σεβαστο. Εχει μπει για να βρει τροπο να δικαιωσει τις στρεβλες αποψεις του, ενω κατα βαθος θελει απλως να μιρλιαζει και να το παιζει ντραμα κουιν
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Δεν θελω να ξερει ρε δικηγορε ο αλλος πως με λενε η πως λενε τους γονεις μου η που γεννηθηκα.
Καλυτερα μπαρκοντ και φωτογραφια παρα ολα τα υπολοιπα
Ε πηγαινε και ζησε σε μια σπηλια.
ΑΜΚΑ δεν δινεις οταν πας σε νοσοκομειο? Εκει φατσα καρτα ειναι η ηλικια σου.
Τι αλλο θα ακουσω.
Ναι ρε τύπε, ολοι εχουν μεγαλο καημο να μαθουν που γεννηθηκες και πώς λενε τον πατερα σου, ποιος νομιζεις οτι εισαι?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.753
Κριτικές
62
Like
45.564
Πόντοι
9.297
Ρε τύπε μιλαμε σοβαρα τωρα?
Εγω δεν πλησιαζω καν ατομο αν ξερω οτι ειναι ανεμβολιαστο, και θα κάνω σεξ με ανεμβολιαστη γκομενα?
Περαιτερω, δεν θελω να εχω σχεση με ανεμβολιαστα ατομα γιατι θεωρω οτι κατι δεν παει καλα με το μυαλο τους. Εχω κάνει περα και συγγενικα μου προσωπα γι αυτο. Δεν καταλαβαινω τι σου φαινεται παραξενο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εχει βρει ολες τις απαντησεις που θα τον κρατησουν στασιμο μεχρι τα 90 του. Καμια σωτηρια
Είναι θετικό πάντως που σε καιρούς όπου το προσδόκιμο ζωής πέφτει, υπάρχει εκτίμηση για μέλος μας ότι θα πιάσει τα 90....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.753
Κριτικές
62
Like
45.564
Πόντοι
9.297
Ε πηγαινε και ζησε σε μια σπηλια.
ΑΜΚΑ δεν δινεις οταν πας σε νοσοκομειο? Εκει φατσα καρτα ειναι η ηλικια σου.
Τι αλλο θα ακουσω.
Ναι ρε τύπε, ολοι εχουν μεγαλο καημο να μαθουν που γεννηθηκες και πώς λενε τον πατερα σου, ποιος νομιζεις οτι εισαι?
Ο μέσος νεοέλληνας νομίζει ότι είναι τόσο φίρμα που όλοι θα τον σταματάνε για αυτόγραφο,ερωτική εξομολόγηση κτλ.....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Είναι θετικό πάντως που σε καιρούς όπου το προσδόκιμο ζωής πέφτει, υπάρχει εκτίμηση για μέλος μας ότι θα πιάσει τα 90....
Απο πού κι ως πού πεφτει το προσδοκιμο ζωης?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.753
Κριτικές
62
Like
45.564
Πόντοι
9.297
Απο πού κι ως πού πεφτει το προσδοκιμο ζωης?
Λόγω κινεζικής πανούκλας....είχα διαβάσει για μείον 6 μήνες...σιγά τα αυγά θα πεις όμως η πτώση είναι πτώση και ίσως είναι πιο έντονη το επόμενο διάστημα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Λόγω κινεζικής πανούκλας....είχα διαβάσει για μείον 6 μήνες...σιγά τα αυγά θα πεις όμως η πτώση είναι πτώση και ίσως είναι πιο έντονη το επόμενο διάστημα.
Ναι εχεις δικιο, διαβαζω για 4 μηνες στην Ελλαδα λογω της πανδημιας.
Επισης βλεπω οτι μειωνεται κατα 1.5 ετη λογω ατμοσφαιρικης ρυπανσης και 2 χρονια αν εχεις δεικτη μαζας σωματος πανω απο 30

Σε λιγο μου φαινεται θα χρωσταμε και χρονια
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Εδώ που τα λέμε, είναι λίγο creepy να μαθαίνει ο κάθε άκυρος μαγαζάτορας το ονοματεπώνυμό σου. Αν ήθελα να το ξέρει, θα του το έλεγα μόνος μου ή θα το τύπωνα πάνω στην μπλούζα μου να το βλέπουν όλοι. Αλλά τώρα που το πλαστικό χρήμα έχει γίνει υποχρεωτικό, δε θα φανεί έτσι κι αλλιώς στα στοιχεία της κάρτας σου; Η ανωνυμία δυστυχώς έχει πλέον χαθεί οριστικά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.753
Κριτικές
62
Like
45.564
Πόντοι
9.297
Ναι εχεις δικιο, διαβαζω για 4 μηνες στην Ελλαδα λογω της πανδημιας.
Επισης βλεπω οτι μειωνεται κατα 1.5 ετη λογω ατμοσφαιρικης ρυπανσης και 2 χρονια αν εχεις δεικτη μαζας σωματος πανω απο 30

Σε λιγο μου φαινεται θα χρωσταμε και χρονια
Εμείς οι μπουρδελιαρηδες έχοντας απαλλαγεί από την μιζέρια που δέρνει τις μάζες που εξαρτώνται από μια γυναίκα για την σεξ.ευχαριστηση τους έχουμε προσδόκιμο στα 117 έτη κατά μέσο όρο.Εξαιρουνται οι περιπτώσεις που πάνε για ακα και όσοι την πατήσουν λόγω κινεζικής πανούκλας.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.753
Κριτικές
62
Like
45.564
Πόντοι
9.297
Εδώ που τα λέμε, είναι λίγο creepy να μαθαίνει ο κάθε άκυρος μαγαζάτορας το ονοματεπώνυμό σου. Αν ήθελα να το ξέρει, θα του το έλεγα μόνος μου ή θα το τύπωνα πάνω στην μπλούζα μου να το βλέπουν όλοι. Αλλά τώρα που το πλαστικό χρήμα έχει γίνει υποχρεωτικό, δε θα φανεί έτσι κι αλλιώς στα στοιχεία της κάρτας σου; Η ανωνυμία δυστυχώς έχει πλέον χαθεί οριστικά.
Το διαγράφει αμέσως από την μνήμη του....το μόνο που έχει αξία είναι τα λεφτά που θα αφήσεις στο μαγαζί του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom