Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.057
Πόντοι
3.846
Οι Ελληνες εχετε (και εχουμε) τις Ελληνιδες που θελουμε.
Σας τρεχουν τα σαλια με την αγγλιδα που κυκλοφορει ξεβρακωτη και πηδιεται με ό,τι κινειται, και λετε "γιατι να μην ειναι και οι δικες μας τοσο ευκολες και να γαμαω" αλλά οταν θα την παντρευτειτε θα θελετε να μην φαινεται ο αστραγαλος της και να φροντιζει τα παιδια στο σπιτι. Ελα ρε τύποι. Να ειμαστε ειλικρινεις. Ο καθενας εχει αυτο που του αρμοζει και του αξιζει.
Σίγουρα φταίει η νοοτροπία που επικρατεί. Κάνει ο άλλος one night stand και μετά λέει "τι πουτάνα είναι αυτή με τη μία μου έκατσε". Έτσι γεμίζει ενοχές η Ελληνίδα και σου λέει θα βγάλω τα απωθημένα μου όταν φύγω από τη χώρα (ή έστω από την πόλη μου).
Σε χωριά υπάρχει ακόμη μεγάλη καταπίεση για τις γυναίκες πους τις κάνει βέβαια πολύ πιο λυσσάρες.
Το ερώτημα αν η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα δεν απαντάται τόσο εύκολα. Για μένα φταίει ότι ακόμη υπάρχει η νοοτροπία σε άντρες και γυναίκες "οι ξένες είναι για να τις γαμάμε και οι Ελληνίδες για σοβαρή σχέση και οικογένεια". Για αυτό βλέπεις ουρές σε studio και μπουρδέλα και άντρες και γυναίκες να είναι μέσα στα νεύρα και την κατάθλιψη.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Περυσι το καλοκαίρι στο Γκάζι με έναν φίλο μου, ειχαμε γνωριστεί με 2 Πολωνές, μας χαμογελασαν και τελειως στη ψυχρα πηγαμε και συστηθηκαμε στα Αγγλικά, οι τύπισσες σπουδαζαν εδω στην Αθήνα, σε κάτι τυπου κολλέγιο-σχολη, ουτε που θυμαμαι...
Μη στα πολυλογώ, πιάσαμε την συζήτηση το πώς ειναι οι ελληνιδες σαν γυναίκες, αφού μας ρώτησαν αυτές, και αντίστοιχα εμείς ρωτήσαμε πως ειναι οι Πολωνοι άντρες στον χαρακτήρα και συμπεριφορά.
Αφού αρχίσαμε εμείς τα δικά μας για τις ελληνιδες, τις θαψαμε κανονικά, "δεν είναι γυναίκες οι ελληνιδες, ολο ψώνια φρου φρού και αρώματα και clubbing, ενώ δεν ξέρουν να βράσουν ουτε ένα αυγό" ...
Έκπληκτες αυτές μας έλεγαν "μα δεν είναι σωστό αυτό, πρώτα η γυναίκα πρέπει να διαμορφωσει σωστα τον χαρακτήρα της και επειτα να επικεντρωθεί στην ομορφιά και τη διασκέδασή της"...

Έπειτα ξεκίνησαν αυτές να λενε για τους Πολωνούς άντρες " ο μέσος Πολωνός άντρας ειναι πολυ ντροπαλός, στην Πολωνία πιο πολύ κάνουμε οι γυναίκες τη πρώτη κίνηση, οι άντρες ειναι κολλημένοι με ταινίες βιντεοπαιχνιδια αυτοκίνητα κλπ, ενώ εμας δεν μας δίνουν τόση σημασία, για να αρχίσει ένα Πολωνός το φλερτ πρέπει να το εχει σκεφτεί μεσα του πολυ καιρο, ενώ εσείς οι Έλληνες μας κοιτάτε σαν σουβλάκι γυρο τζατζικι" μας είπαν χαριτολογώντας.

ΠΑΜΕ ΠΟΛΩΝΙΑ ΖΑΝ
Αν παω και δω τοση ευκολία δεν ξεκολλάω αλλιως θα ερθω ζουμπιτος να πηγαινω μεταξι οπως εκανα απο το καταρ που ημουν.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
21
Like
11.063
Πόντοι
4.546
Περυσι το καλοκαίρι στο Γκάζι με έναν φίλο μου, ειχαμε γνωριστεί με 2 Πολωνές, μας χαμογελασαν και τελειως στη ψυχρα πηγαμε και συστηθηκαμε στα Αγγλικά, οι τύπισσες σπουδαζαν εδω στην Αθήνα, σε κάτι τυπου κολλέγιο-σχολη, ουτε που θυμαμαι...
Μη στα πολυλογώ, πιάσαμε την συζήτηση το πώς ειναι οι ελληνιδες σαν γυναίκες, αφού μας ρώτησαν αυτές, και αντίστοιχα εμείς ρωτήσαμε πως ειναι οι Πολωνοι άντρες στον χαρακτήρα και συμπεριφορά.
Αφού αρχίσαμε εμείς τα δικά μας για τις ελληνιδες, τις θαψαμε κανονικά, "δεν είναι γυναίκες οι ελληνιδες, ολο ψώνια φρου φρού και αρώματα και clubbing, ενώ δεν ξέρουν να βράσουν ουτε ένα αυγό" ...
Έκπληκτες αυτές μας έλεγαν "μα δεν είναι σωστό αυτό, πρώτα η γυναίκα πρέπει να διαμορφωσει σωστα τον χαρακτήρα της και επειτα να επικεντρωθεί στην ομορφιά και τη διασκέδασή της"...

Έπειτα ξεκίνησαν αυτές να λενε για τους Πολωνούς άντρες " ο μέσος Πολωνός άντρας ειναι πολυ ντροπαλός, στην Πολωνία πιο πολύ κάνουμε οι γυναίκες τη πρώτη κίνηση, οι άντρες ειναι κολλημένοι με ταινίες βιντεοπαιχνιδια αυτοκίνητα κλπ, ενώ εμας δεν μας δίνουν τόση σημασία, για να αρχίσει ένα Πολωνός το φλερτ πρέπει να το εχει σκεφτεί μεσα του πολυ καιρο, ενώ εσείς οι Έλληνες μας κοιτάτε σαν σουβλάκι γυρο τζατζικι" μας είπαν χαριτολογώντας.

ΠΑΜΕ ΠΟΛΩΝΙΑ ΖΑΝ
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
21
Like
11.063
Πόντοι
4.546
Σε χωριά υπάρχει ακόμη μεγάλη καταπίεση για τις γυναίκες πους τις κάνει βέβαια πολύ πιο λυσσάρες.
Αυτό είναι αλήθεια. Έχω γνωρίσει όταν ήμουν στο στρατό χωριατοκόριτσο (από κανονικό κατσικοχώρι). Η ίδια μου είχε πει ότι ήθελε να γυρνάει και να πηδιέται σαν αχόρταγη, αλλά για άλλους λόγους δεν το έκανε πράξη....
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.751
Κριτικές
62
Like
45.564
Πόντοι
9.297

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.751
Κριτικές
62
Like
45.564
Πόντοι
9.297
Αν ηταν παρανομο να ζητουν ταυτοτητα οι καταστηματαρχες θα ειχε ηδη προσβληθει στα δικαστηρια, που παει το καθε ψεκι για ψυλλου πηδημα.
Απολυτως νομιμο ειναι.
Ακριβώς...οι ανενημερωτες μάζες των ψεκιων έχουν μείνει στο ότι ταυτότητα ζητάει μόνο η Αστυνομία.Αλλαξανε τα γράμματα...οποίος δεν γουστάρει ας αράξει σπίτι....και όπως είπαμε ας δίνουν κάτι και στους ταχυμεταφορεις.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τις ερωτεύεσαι για τη γλύκα τους και όχι για την εμφάνισή τους!
Για ΟΛΑ.....
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Πάντως με συζητήσεις που έχω κάνει ανά περιόδους με κοπέλες, μου έχουν πει ότι δεν εμπιστεύονται τους Έλληνες και για αυτι είναι διστακτικές...
Επειδή πολλοί άντρες στην αρχή είναι οκ και στη συνέχεια κερατωνουν κατά συρροή ...συν επιπλέον παράγοντες όπως καταχρήσεις και κακές συνήθειες που αποκαλύπτονται βαθμιαια...για αυτό και δεν εμπιστεύονται άτομα έξω του κύκλου τους και δεν ενδίδουν στο καμακι....εκτός αν είναι συνειδητοποιημένες ότι θέλουν μόνο σεξ...
Γεγονός είναι πάντως ότι οι Ελληνίδες είναι πιο "δύσκολες", από τις ευρωπαϊκές που δεν έχουν τόσα ταμπού ..
Στο εξωτερικό έχουν άλλη νοοτροπία κάτι που δεν είναι απαραίτητα καλό...
Π.χ γνωρίζεις μια Ρωσίδα, πωλονεζα κλπ κούκλα και ερωτεύεσαι... Θα αναρωτιέται μέσα σου αν ήταν του αρχαιότερου επαγγέλματος...
Εκτός αν δεν σε νοιάζει και θες να κάνεις μόνο σεξ η κι εσύ και η κοπέλα είστε πολύ νέοι..
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
21
Like
11.063
Πόντοι
4.546
Πάντως με συζητήσεις που έχω κάνει ανά περιόδους με κοπέλες, μου έχουν πει ότι δεν εμπιστεύονται τους Έλληνες και για αυτι είναι διστακτικές...
Επειδή πολλοί άντρες στην αρχή είναι οκ και στη συνέχεια κερατωνουν κατά συρροή ...συν επιπλέον παράγοντες όπως καταχρήσεις και κακές συνήθειες που αποκαλύπτονται βαθμιαια...για αυτό και δεν εμπιστεύονται άτομα έξω του κύκλου τους και δεν ενδίδουν στο καμακι....εκτός αν είναι συνειδητοποιημένες ότι θέλουν μόνο σεξ...
Γεγονός είναι πάντως ότι οι Ελληνίδες είναι πιο "δύσκολες", από τις ευρωπαϊκές που δεν έχουν τόσα ταμπού ..
Στο εξωτερικό έχουν άλλη νοοτροπία κάτι που δεν είναι απαραίτητα καλό...
Π.χ γνωρίζεις μια Ρωσίδα, πωλονεζα κλπ κούκλα και ερωτεύεσαι... Θα αναρωτιέται μέσα σου αν ήταν του αρχαιότερου επαγγέλματος...
Εκτός αν δεν σε νοιάζει και θες να κάνεις μόνο σεξ η κι εσύ και η κοπέλα είστε πολύ νέοι..
Το θέμα είναι ο καθένας μας τι ψάχνει και ανάλογα με αυτό που ψάχνει, στοχεύει και στο κατάλληλο τάργκετ γκρουπ. Τώρα ποια είναι καλύτερη, χειρότερη, μέτρια, λίγη σημασία έχει. 7083 σελίδες και ανακυκλώνουμε τα ίδια και τα ίδια.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Το θέμα είναι ο καθένας μας τι ψάχνει και ανάλογα με αυτό που ψάχνει, στοχεύει και στο κατάλληλο τάργκετ γκρουπ. Τώρα ποια είναι καλύτερη, χειρότερη, μέτρια, λίγη σημασία έχει. 7083 σελίδες και ανακυκλώνουμε τα ίδια και τα ίδια.
Σωστό αυτό που λες..αλλά επειδή βλέπω πολύ γκρίνια από εμάς, ας σκεφτούμε ότι οι γυναίκες μπορούν και μας ψυχολόγουν... Δηλαδή μια κοπέλα που θέλει να κάνει σοβαρή σχέση γιατί να μπλέξει με κάποιον που πίνει μισό μπουκάλι ουίσκι στη καθισια και μετά πάει στα στούντιο?
Πολλοί άντρες είμαστε σε τέτοια φάση...για να μας προτιμήσουν κοπέλες αξιόλογες πρέπει και εμείς να είμαστε αξιόλογοι...
Αλλιώς θα μείνουμε στη φάση του στούντιο, του κολ γκιρλ κλπ...
Ο άντρας δεν αρκεί να έχει μόνο λεφτά για να κάνει σοβαρό δεσμό με μια γυναίκα την οποία γουστάρει ...χρειάζεται και δομημένη προσωπικότητα. ..με τα λεφτά μόνο σεξ και ταξιδακια ( που φυσικά δεν είναι κακο)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ακριβώς...οι ανενημερωτες μάζες των ψεκιων έχουν μείνει στο ότι ταυτότητα ζητάει μόνο η Αστυνομία.Αλλαξανε τα γράμματα...οποίος δεν γουστάρει ας αράξει σπίτι....και όπως είπαμε ας δίνουν κάτι και στους ταχυμεταφορεις.
Εδω για να μπεις σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης για να γαμησεις δινεις ταυτοτητα, για να παρεις πακετο απο την κουριερ δειχνεις ταυτοτητα, και συζηταμε αν ειναι νομιμο να σου ζητησει ταυτοτητα ο καταστηματαρχης για να σε ταυτοποιησει, μην τυχον φανουν τα φοβερα και τρομερα προσωπικα σου δεδομενα, ξεχνωντας οτι η ταυτοτητα δεν περιεχει ΚΑΝΕΝΑ προσωπικο δεδομενο, γι' αυτον ακριβως τον λογο απαλειφθηκε το ΜΟΝΟ προσωπικο δεδομενο που αναγραφοταν, δηλαδη το θρησκευμα. Αν ρωτησουμε βεβαια ολους οσους τα επικαλουνται, τι ειναι "προσωπικα δεδομενα", αμφιβαλλω αν ξερουν.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.990
Like
18.015
Πόντοι
3.656
Πάντως με συζητήσεις που έχω κάνει ανά περιόδους με κοπέλες, μου έχουν πει ότι δεν εμπιστεύονται τους Έλληνες και για αυτι είναι διστακτικές...
Επειδή πολλοί άντρες στην αρχή είναι οκ και στη συνέχεια κερατωνουν κατά συρροή ...συν επιπλέον παράγοντες όπως καταχρήσεις και κακές συνήθειες που αποκαλύπτονται βαθμιαια...για αυτό και δεν εμπιστεύονται άτομα έξω του κύκλου τους και δεν ενδίδουν στο καμακι....εκτός αν είναι συνειδητοποιημένες ότι θέλουν μόνο σεξ...

Είναι γιατί όσο είσαι μπακούρι δε σε θέλουν κι όταν βρεις γκόμενα,μετά σε θέλουν όλες.Όταν απο'κει που'σουν αγάμητος και στο φτύσιμο ξαφνικά βλέπεις ματιές να σε καρφώνουν,βλέπεις να σου μιλάνε,γενικώς βλέπεις τις μετοχές σου να κάνουν limit up,πώς να μην κερατώσεις;Γι'αυτό σχεσάκηδες και παντρεμένοι γνωρίζουν και γαμάνε συνέχεια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Είναι γιατί όσο είσαι μπακούρι δε σε θέλουν κι όταν βρεις γκόμενα,μετά σε θέλουν όλες.Όταν απο'κει που'σουν αγάμητος και στο φτύσιμο ξαφνικά βλέπεις ματιές να σε καρφώνουν,βλέπεις να σου μιλάνε,γενικώς βλέπεις τις μετοχές σου να κάνουν limit up,πώς να μην κερατώσεις;Γι'αυτό σχεσάκηδες και παντρεμένοι γνωρίζουν και γαμάνε συνέχεια.
Αναλυση 12χρονου.
Αναποδα το βλεπεις.
Εσυ νομιζεις οτι αν βρεις γκομενα, μετα ολες σπευδουν να θελουν να παρουν τη θεση της, ενω οσο εισαι μπακουρι, δεν σε θελει καμια.

Αλλά δεν σκεφτεσαι το προφανες, οτι για να βρεθει ΜΙΑ να θελει να κανει σχεση μαζι σου, κατι ειδε, κατι της αρεσε, και αυτο το κατι προφανως αρεσει και σε αλλες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.990
Like
18.015
Πόντοι
3.656
Περυσι το καλοκαίρι στο Γκάζι με έναν φίλο μου, ειχαμε γνωριστεί με 2 Πολωνές, μας χαμογελασαν και τελειως στη ψυχρα πηγαμε και συστηθηκαμε στα Αγγλικά, οι τύπισσες σπουδαζαν εδω στην Αθήνα, σε κάτι τυπου κολλέγιο-σχολη, ουτε που θυμαμαι...
Μη στα πολυλογώ, πιάσαμε την συζήτηση το πώς ειναι οι ελληνιδες σαν γυναίκες, αφού μας ρώτησαν αυτές, και αντίστοιχα εμείς ρωτήσαμε πως ειναι οι Πολωνοι άντρες στον χαρακτήρα και συμπεριφορά.
Αφού αρχίσαμε εμείς τα δικά μας για τις ελληνιδες, τις θαψαμε κανονικά, "δεν είναι γυναίκες οι ελληνιδες, ολο ψώνια φρου φρού και αρώματα και clubbing, ενώ δεν ξέρουν να βράσουν ουτε ένα αυγό" ...
Έκπληκτες αυτές μας έλεγαν "μα δεν είναι σωστό αυτό, πρώτα η γυναίκα πρέπει να διαμορφωσει σωστα τον χαρακτήρα της και επειτα να επικεντρωθεί στην ομορφιά και τη διασκέδασή της"...

Έπειτα ξεκίνησαν αυτές να λενε για τους Πολωνούς άντρες " ο μέσος Πολωνός άντρας ειναι πολυ ντροπαλός, στην Πολωνία πιο πολύ κάνουμε οι γυναίκες τη πρώτη κίνηση, οι άντρες ειναι κολλημένοι με ταινίες βιντεοπαιχνιδια αυτοκίνητα κλπ, ενώ εμας δεν μας δίνουν τόση σημασία, για να αρχίσει ένα Πολωνός το φλερτ πρέπει να το εχει σκεφτεί μεσα του πολυ καιρο, ενώ εσείς οι Έλληνες μας κοιτάτε σαν σουβλάκι γυρο τζατζικι" μας είπαν χαριτολογώντας.

ΠΑΜΕ ΠΟΛΩΝΙΑ ΖΑΝ

Ο Έλληνας λόγω στέρησης και αγαμίας,αν του κάτσει καμια ξένη που τύχει να'ναι και λίγο ομορφούλα,θα πιρφορίσει σε dt,δεν υπάρχει περίπτωση.Παίζει και να την παρακαλάει για γάμο απ'την πρώτη μέρα,ενώ αυτή μπορεί να ψάχνει μόνο πούτσα.Κάπως έτσι είναι όλοι οι μεσόγειοι,σου κάθεται τώρα καμια ξανθούλα μουνίτσα και ξεχνάς και τ'όνομά σου. :smiling-face-with-heart-eyes:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.924
Πόντοι
3.556
Ο Έλληνας λόγω στέρησης και αγαμίας,αν του κάτσει καμια ξένη που τύχει να'ναι και λίγο ομορφούλα,θα πιρφορίσει σε dt,δεν υπάρχει περίπτωση.Παίζει και να την παρακαλάει για γάμο απ'την πρώτη μέρα,ενώ αυτή μπορεί να ψάχνει μόνο πούτσα.Κάπως έτσι είναι όλοι οι μεσόγειοι,σου κάθεται τώρα καμια ξανθούλα μουνίτσα και ξεχνάς και τ'όνομά σου. :smiling-face-with-heart-eyes:
Αυτα ισχυουν για τους ΑΓΑΜΗΤΟΥΣ
Δεν ειναι ολοι ΑΓΑΜΗΤΟΙ
Μην το γενικευουμε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ο Έλληνας λόγω στέρησης και αγαμίας,αν του κάτσει καμια ξένη που τύχει να'ναι και λίγο ομορφούλα,θα πιρφορίσει σε dt,δεν υπάρχει περίπτωση.Παίζει και να την παρακαλάει για γάμο απ'την πρώτη μέρα,ενώ αυτή μπορεί να ψάχνει μόνο πούτσα.Κάπως έτσι είναι όλοι οι μεσόγειοι,σου κάθεται τώρα καμια ξανθούλα μουνίτσα και ξεχνάς και τ'όνομά σου. :smiling-face-with-heart-eyes:
Αν εισαι αγαμητος, προφανως
Αλλά δεν ειναι ολοι ετσι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Πάντως εμένα δε μου έχει δοθεί η εντύπωση ότι αν σε βλέπουν μαζί με γκόμενα αυτό σε κάνει από μόνο του αυτομάτως πιο ελκυστικό.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.751
Κριτικές
62
Like
45.564
Πόντοι
9.297
Εδω για να μπεις σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης για να γαμησεις δινεις ταυτοτητα, για να παρεις πακετο απο την κουριερ δειχνεις ταυτοτητα, και συζηταμε αν ειναι νομιμο να σου ζητησει ταυτοτητα ο καταστηματαρχης για να σε ταυτοποιησει, μην τυχον φανουν τα φοβερα και τρομερα προσωπικα σου δεδομενα, ξεχνωντας οτι η ταυτοτητα δεν περιεχει ΚΑΝΕΝΑ προσωπικο δεδομενο, γι' αυτον ακριβως τον λογο απαλειφθηκε το ΜΟΝΟ προσωπικο δεδομενο που αναγραφοταν, δηλαδη το θρησκευμα. Αν ρωτησουμε βεβαια ολους οσους τα επικαλουνται, τι ειναι "προσωπικα δεδομενα", αμφιβαλλω αν ξερουν.
Μια ΠΟΥΤΑΝΑΦΕΡΑΜΕ....εγώ είμαι εμβολιασμενος.Αλλα αν η σύνοδος μου στο ξενοδοχείο ημιδιαμονης είναι ανεμβολιαστη τι γίνεται;Εκτός αν δεν έχει καμμία σημασία από την στιγμή που τα στοιχεία τα δικά μου θα είναι αυτά που θα φαίνονται στο ξενοδοχείο και όχι της συνόδου μου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom