Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Ένα θα σου πω:

Όλη την ώρα "μωρό μου σου αρέσω?", "γιατί μίλησες με αυτήν,σε γουστάρει?" κλπ.

Θες και χειρότερο?Βλέπαμε ταινία μια φορά,με ρώτησε αν μου αρέσει η πρωταγωνίστρια.Της είπα ναι και κάθισε να τη συγκρίνει με τον εαυτό της.....
χαλαρα σε σχεση με αυτα που εχω γνωρισει απο τα 16 μου....---
εκει που λες τα χω δει ολα παντα θα υπαρχει μια πιο τοξικη...συνηθως τις κοβω στο δεκαλεπτο...(εχω κανει και λαθη βεβαια)....ομως την εχω πατησει 2,3 φορες γιατι εξ αρχης δεν ακουσα ενστικτο-
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
χαλαρα σε σχεση με αυτα που εχω γνωρισει απο τα 16 μου....---
εκει που λες τα χω δει ολα παντα θα υπαρχει μια πιο τοξικη...συνηθως τις κοβω στο δεκαλεπτο...(εχω κανει και λαθη βεβαια)....ομως την εχω πατησει 2,3 φορες γιατι εξ αρχης δεν ακουσα ενστικτο-
Χαλαρά μεν,εκνευριστικά δε

Τότε που έκανε τη σύγκριση,σηκώθηκα και έφυγα γιατί ο παραλογισμός είχε βαρέσει κόκκινο.

Καταλαβαίνεις απόλυτα τη στάση μου νομίζω .
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
η ελευθερια του λογου ειναι ελευθερια του λογου! αν η δικη σου ελευθερια ειναι κλεισμενη σε κονσερβα καλως η δικη μου δεν ειναι

το ασπρο ειναι ασπρο! το μαυρο ειναι μαυρο! ο ψηλος ειναι ψηλος! ο χοντρος ειναι χοντρος! και ο πουστης ειναι πουστης!
Κι ο θύτης είναι θύτης. Ή δεν είναι γιατί το θύμα το άξιζε αυτό που έπαθε;
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.623
Κριτικές
1
Like
5.560
Πόντοι
2.356

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.623
Κριτικές
1
Like
5.560
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
οι πατριαρχιστες δε παμε σε τρελογιατρους τυπε!

αυτα ειναι τασεις που ακολουθουν οσοι ειναι φιλοφεμινιστες
Τον τρελογιατρό πάντως τον χρειάζεσαι,αν κρίνω από όσα είπες το ΣΚ.
Αρα όλοι όσοι σε κράζαμε τις προάλλες,είμαστε ''φιλοφεμινιστές''?
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.623
Κριτικές
1
Like
5.560
Πόντοι
2.356
Τον τρελογιατρό πάντως τον χρειάζεσαι,αν κρίνω από όσα είπες το ΣΚ.
Αρα όλοι όσοι σε κράζαμε τις προάλλες,είμαστε ''φιλοφεμινιστές''?
οχι. μερικοι ειναι, μερικοι τους παριστανουν (γιατι και η υποκροσια ειναι ταση και μεσα στο παιχνιδι, αν θες να γαμας πιο ευκολα, πρεπει να πας με το ρευμα) μερικοι γουσταρουν μπουλιγκ γιατι ετσι (ειστε ελεεινοι που διωξατε μεχρικαι το σαντμαν αν και καλο θα του κανει ειναι η αληθεια μιας και η ζωη ειναι εκει εξω) κλπ κλπ κλπ

εφοσον μια αποψη τιθεται χωρις υπευθυνη δηλωση και ονοματεπωνυμο τυπε προφανως και δε λαμβανεται σοβαρα ουτε σαν αποψη ουτε σαν προθεση, εκτος αν καποιος απο σας ειναι φιλαρακι μου και εχει τον αερα να μιλησει ρεαλιστικα και σταρατα χωρις "περσονες"

τωρα αν εσυ λαμβανεις οτι διαβαζεις στο μπου.κομ ως αληθεια, να το κοιταξεις διοτι οπως και στις κριτικες αλλα λεει η γιαγια μου, αλλα ακουν τα αυτια μου (τις ρεαλιστικες κριτικες οχι τις προμοτορικες)...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.153
Like
50.895
Πόντοι
12.756
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
οχι. μερικοι ειναι, μερικοι τους παριστανουν (γιατι και η υποκροσια ειναι ταση και μεσα στο παιχνιδι, αν θες να γαμας πιο ευκολα, πρεπει να πας με το ρευμα) μερικοι γουσταρουν μπουλιγκ γιατι ετσι (ειστε ελεεινοι που διωξατε μεχρικαι το σαντμαν αν και καλο θα του κανει ειναι η αληθεια μιας και η ζωη ειναι εκει εξω) κλπ κλπ κλπ

εφοσον μια αποψη τιθεται χωρις υπευθυνη δηλωση και ονοματεπωνυμο τυπε προφανως και δε λαμβανεται σοβαρα ουτε σαν αποψη ουτε σαν προθεση, εκτος αν καποιος απο σας ειναι φιλαρακι μου και εχει τον αερα να μιλησει ρεαλιστικα και σταρατα χωρις "περσονες"

τωρα αν εσυ λαμβανεις οτι διαβαζεις στο μπου.κομ ως αληθεια, να το κοιταξεις διοτι οπως και στις κριτικες αλλα λεει η γιαγια μου, αλλα ακουν τα αυτια μου (τις ρεαλιστικες κριτικες οχι τις προμοτορικες)...
Αφού τότε η εκάστοτε άποψη τίθεται χωρίς υπεύθυνη δήλωση και ονοματεπώνυμο,και δε λαμβάνεται σοβαρά τότε γιατί επιμένεις ακόμη?

Ως αλήθεια,όχι δεν τα λαμβάνω όλα.Όμως,άλλο να γράψεις μια τρολιά και άλλο να αρχίσεις με επιμονή μια ακραία ρητορική.Εσύ έκανες το δεύτερο αλλά δεν θες να το δεχθείς.Όταν ο άλλος γράφει ακραία πράγματα,τότε θα υπάρξουν αντιδράσεις.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.623
Κριτικές
1
Like
5.560
Πόντοι
2.356
Αφού τότε η εκάστοτε άποψη τίθεται χωρίς υπεύθυνη δήλωση και ονοματεπώνυμο,και δε λαμβάνεται σοβαρά τότε γιατί επιμένεις ακόμη?

Ως αλήθεια,όχι δεν τα λαμβάνω όλα.Όμως,άλλο να γράψεις μια τρολιά και άλλο να αρχίσεις με επιμονή μια ακραία ρητορική.Εσύ έκανες το δεύτερο αλλά δεν θες να το δεχθείς.Όταν ο άλλος γράφει ακραία πράγματα,τότε θα υπάρξουν αντιδράσεις.
τα νιαουρισματα δεν λαμβανονται ως αντιδρασεις τυπε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom