Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Passionfruits

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
66
Like
489
Πόντοι
20
Δεν υπάρχει κανόνας τυπε μου..οι περισσότεροι κάνουν σχέση λόγο ανασφάλειας και καταλήγουν να είναι πιο πεσμένοι και πιεσμένοι από πριν.Προσωπικα η τελευταία μου σχεση ήταν τόσο τοξική που ήμουν σε κατάθλιψη και δεν το είχα καταλάβει.Τωρα ελεύθερος πια... νιώθω πιο ξεκούραστος,πιο γεμάτος,και έχω ποιοτικό χρόνο με εμένα.Επιλογες έχω απο μούνια εξω πολλά.. και τώρα που άνοιξαν και τα μπουρδελα...ζω έναν παράδεισο.
Σωθηκες δηλαδή! Μια χαρά!
 

Passionfruits

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
66
Like
489
Πόντοι
20
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Και εμένα η τελευταια μου σχεση ηταν με τον πιο τοξικο ανθρωπο που μπορεις να συναντησεις. Χιλιες φορες μονος και ελευθερος, δεν το συζηταω καν!
Τώρα σκέψου ότι απολαμβάνεις την ελευθερία σου.

Πολλοί όμως κάνουν το λάθος και μένουν σε μια τοξική σχέση,είτε λόγω φόβου είτε για να δείχνουν στους υπόλοιπους πως έχουν σχέση.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.990
Like
13.008
Πόντοι
2.606

Passionfruits

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
66
Like
489
Πόντοι
20
Τώρα σκέψου ότι απολαμβάνεις την ελευθερία σου.

Πολλοί όμως κάνουν το λάθος και μένουν σε μια τοξική σχέση,είτε λόγω φόβου είτε για να δείχνουν στους υπόλοιπους πως έχουν σχέση.
Και το να μενεις και να ξερεις τους λογους ειναι ευτυχημα. Φαντασου να νομιζεις πως ειναι ο ανθρωπος της ζωης σου και τελικα απλα να σε χειριζεται και να σε χρησιμοποιει και να σε προδιδει κιολας και εσυ να ζεις στον κοσμο σου...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Και το να μενεις και να ξερεις τους λογους ειναι ευτυχημα. Φαντασου να νομιζεις πως ειναι ο ανθρωπος της ζωης σου και τελικα απλα να σε χειριζεται και να σε χρησιμοποιει και να σε προδιδει κιολας και εσυ να ζεις στον κοσμο σου...
Χειριστικός,τοξικός και νάρκισσος φαντάζομαι
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εγω θα προτιμουσα μια σχεση εστω και τοξικη απο το να μαι 5 χρονια μονος αγαμητος και να γερασω κ ψοφησω μονος… :sad2:
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.963
Πόντοι
1.056
Εγω θα προτιμουσα μια σχεση εστω και τοξικη απο το να μαι 5 χρονια μονος αγαμητος και να γερασω κ ψοφησω μονος… :sad2:
αμα εισαι σε τοξικη σχεση , σεξ δε θα υπαρχει, η μονο για να της κανεις παιδι-παιδια.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.519
Like
11.559
Πόντοι
3.506
Έφυγε ο Σαβ, μπαναρίστηκε ο Σαντμαν, μαστούρωσε ο Καραμάνης από τη ζέστη και τα μουρλόχαπα και το νήμα σέρνεται παίχτες μου.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.200
Like
72.338
Πόντοι
12.756
μια χαρα ειναι το νημα , μαλλον το διαβασαν οι Ελληνίδες και εγιναν όπως τις θελουν τα μέλη του σαητ
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Περασαν 4 χρονια απο την τελευταια σχεση… που θα βρουμε ενα καλο κοριτσι πριν τα…50;
Δεν υποφερεται αλλο η μοναξια… ειδικα αν δεν εχεις και καθολου παρεες… :sad2:
μην εισαι μαλακας μη βαζεις οριο δεν εισαι γκομενα!!!
αν πιεσεις εαυτο θα κλεισεις τα ματια σε στραβα πραγματα και θα χασεις χρονο+μυαλο...
απλα εχε ανοικτα ματια και επιλογες....
αν ερθει ηρθε αν οχι στα @@@@@---
σωστα εγραψε αλλο μελος νασαι με ατομα κ να νιωθεις μονος...
πριν λιγο καιρο μετραγα τα λεπτα να φυγει αλλη απο σπιτι, αντι να απολαμβανω παρεα-
οκ το σεξ καλυπτει αλλα δεν καλυπτει τα παντα και οταν δεν τα βρισκεις εστω τα βασικα να λες καλυτερα solo
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Εγω θα προτιμουσα μια σχεση εστω και τοξικη απο το να μαι 5 χρονια μονος αγαμητος και να γερασω κ ψοφησω μονος… :sad2:
αν εχει ωραιο κωλαρακι που στο δινει βυζαρες ειναι λεπτη με ωραια φατσα μπορεις να παραβλεψεις ως ενα βαθμο την τοξικοτητα του χαραχτηρα της
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ο (κατά τα άλλα συμπαθής) Στράτος έγραψε χθες πως θα προτιμούσε ακόμη και τοξική σχέση παρά μοναξιά.

Δίχως αμφιβολιά η μακράς διαρκείας μοναξιά είναι κάτι οδυνηρό,σε ρίχνει ψυχολογικά και αδειάζεις από ενέργεια.Όμως αξίζει να τα θυσιάσεις όλα ακόμη και για μια τοξική σχέση?

ΛΑΘΟΣ.

Με την τοξική σχέση θα γίνεις ακόμη χειρότερα Στράτο.Μια σχέση ακόμη και αρρωστημένη δεν σου εγγυάται την ευτυχία ή την επίλυση των προβλημάτων σου.Δεν είναι γιατρικό η σχέση από τα δεινά που έχει ο καθένας μας.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
αν εχει ωραιο κωλαρακι που στο δινει βυζαρες ειναι λεπτη με ωραια φατσα μπορεις να παραβλεψεις ως ενα βαθμο την τοξικοτητα του χαραχτη
για κανα μηνα το πολυ! ΚΑΙ ΑΝ....μπορει να λυνεις το σεξ ομως η ψυχικη σου υγεια γαμιεται, ασε που μετα απο 4,5 γαμησια ρωτας τον εαυτο σου...ΤΙ ΚΑΝΩ!!! οταν εχεις αυτοσεβασμο. εξαρταται βεβαια ποσο τοξικη ειναι-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom