Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τα χουμε πει πολλές φορές μα μια σύνοψη των βασικών σημείων είναι εδώ

1.Οι γυναίκες έχουν άλλο σκεπτικό από το δικό μας.Άλλη αφετηρία.Δεν έχουν τόσο ανάγκη το σεξ όσο εμείς.Αυτό που χρειάζονται είναι να νοιώσουν ασφάλεια εκτός από έλξη.

2.Άλλο πράγμα ο όμορφος άνδρας(ο κούκλος),άλλο ο γοητευτικός.

Μου χε πει 8 άρι τύπισσα κάποτε για τον κολλητό της που ήταν κούκλος με σωματάρα και κοιλιακούς φέτες:

''Τι να τον κάνω αυτόν εκτός από τα πάμε για ένα καφέ να συγκρίνουμε τις ομορφιές μας και να πούμε για τι ρούχα ψωνίσαμε?''

Ο γοητευτικός άνδρας είναι κάτι διαφορετικό από τον κούκλο.

Είναι λίγο αλητήριος,έχει κοινωνικό στάτους και αν είναι πλούσιος ξέρει να κάνει χρήση του πλούτου του για να γαμεί(επιλογή ντυσίματος,κοινωνικών δραστηριοτήτων)

Με βάση αυτά μπορεί κανείς να κάνει μια αυτοαξιολόγηση και να βελτιώσει λιγάκι τον εαυτό του(όχι τρομακτικές αλλαγές,γιατί αν αλλάξεις απότομα θα φαίνεται πως είσαι έξω από τα νερά σου και θα προκαλεί αρνητική εντύπωση)

3.Εκεί έξω υπάρχει πολλή μοναξιά.Πολλή όμως.Παραπάνω απ όση φαντάζεσαι και μπορείς να διαννοηθείς.Πολλοί άνθρωποι είναι διαταραγμένοι συναισθηματικά και κοινωνικά.'Ανδρες και γυναίκες.

4.Το σκεπτικό των γυναικών και η αναζήτηση από αυτές ασφαλών επιλογών τις ωθεί να κάνουν κωμικές επιλογές.
Δε θα παντρευτούν τον πιο ωραίο,αλλά αυτόν που τις κάνει να νοιώθουν ασφάλεια και εμπιστοσύνη.Με αυτόν θα τεκνοποιήσουν.Κάποια στιγμή που ο μέτριος φλώρος που επέλεξαν τις παραμελήσει επειδή μοιραία κάθε σχέση ιφίσταται φθορά στο χρόνο,θα επιλέξει ένα νεαρό κούκλο για να νοιώσει λίγο γυναίκα και αυτό θα χρεωθεί ως απιστία.

5.Πολλοί άνδρες θέλουν τη γυναίκα που θα δουν σοβαρά να είναι με λίγα χιλιόμετρα,να μην έχει πολλές εμπειρίες να μην έχει πάει με πολλούς.
Εγώ θα πω πως αυτό δεν έχει ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.
Η γυναίκα πρέπει απλά να μάθει να σέβεται τον σύντροφό της και να μη μοιράζεται μαζί του λεπτομέριες για το ερωτικό της παρελθόν.
Ούτε και ο άνδρας να ρωτά όμως.
Αυτό το χεις ξανακάνει με άλλον?Είμαι εκείνος που την έχει μεγαλύτερη?
ΑΝΟΗΣΙΕΣ που απλά καταλήγουν σε υποβάθμιση μιας σχέσης.

6.Ο γάμος και η τεκνοποίηση είναι κάτι εντελώς διαφορετικό από την έλξη και τον έρωτα.
Είναι ένα άγραφο σύμφωνο συμβίωσης με στόχο να προκύψει μια οικογένεια στην οποία θα προκύψουν παιδιά που θα μεγαλώσουν με ασφαλείς συνθήκες.

Είναι η συνύπαρξη δυο ανθρώπων για να μη μείνουν μόνοι τους.

Ο άνθρωπος την προιστορική εποχή επιβίωνε καλύτερα όταν κινούταν σε αγέλες.Οργάνωνε την εστία του,την ασφάλειά του απέναντι στα άγρια θηρία, το κυνήγι του για να τραφέι,κτλ

Εκεί βασίστηκε η μορφοποίηση των κοινωνικών δομών με πυρήνα την οικογένεια.

7.Ακριβώς για τον παραπάνω λόγο,τρομάζει τις γυναίκες μια προσέγγιση στο δρόμο ή καμάκι στο μετρό,κτλ

Εκείνη τη στιγμή βρίσκεσαι εκτός ζώνης εμπιστοσύνης τους.

Οι πιο πολλές πάντως γνώρισαν τον γκόμενό τους από κοινή παρέα ή από επειδή πήγαιναν μαζί σε κάποια δραστηριότητα.

8.Μερικοί άνθρωποι είναι κοινωνικά απομονωμένοι,αν και είναι χαρισματικοί.Αυτό κάνει την εύρεση γκόμενας δύσκολη υπόθεση.

Δυστυχώς αυτό δεν είναι κάτι που αλλάζεις εύκολα.Ακόμη και να πας πχ γυμναστήριο ή να ασχοληθείς με παραδοσιακούς χωρούς κτλ

Ακόμη και αν καταφέρεις να μπεις σε μια παρέα,γρήγορα η παρέα θα μυριστεί την αντικοινωνική σου κατάσταση και θα σε κάνει με τρόπο πέρα.

Άρα καλό να γίνεις κυνηγός και να μάθεις να τρώς το θήραμά σου στο φτερό.

Οι χαρισματικοί άνθρωποι μπορούν να υποδυθούν τον κοινωνικό έξω καρδιά άνθρωπο για σύντομο χρονικό διάστημα και να καταφέρουν να πηδήξουν.

Όμως αργά η γρήγορα θα τους βγει στην επιφάνεια αυτό που πραγματικά είναι...γιατί η προσποίηση και η τελειότητα που θα εκπέμπουν θα κουράσει

Ο αυθεντικός άνθρωπος ποτέ δεν κουράζει.Απλά δε γίνεται πάντα αποδεκτός από την αρχή.

Εμάς δε μας νοιάζει όμως να κερδίσουμε νόμπελ σωστής συμπεριφοράς...

Εμάς μας νοιάζει να χώσουμε τον πουτσοκέφαλό μας σε κανά μουνάκι....

9.Η ζωή τελικά είναι μικρή και ο θάνατος είναι τρομακτικός.
Ας αφήσουμε λοιπόν τις πολλές αναλύσεις και ας κινηθούμε όπως μπορεί ο καθένας με τα εφόδια που του έδωσε η φύση.

Το να μένει κάποιος στάσιμος είναι ότι χειρότερο.

Καλύτερο ένα ελλεινό και τρισάθλιο καμάκι παρά να καθόμαστε στ αυγά μας....

10.Η αυτογνωσία είναι ότι πιο σπουδαίο μάγκες μου.Δεν έχει κανένα νόημα να προσπαθούμε να αλλάξουμε,αν δε γνωρίζουμε από που ξεκινάμε.Ποιές είναι οι δυνατότητές μας και τα όριά μας.

Πάνω απ όλα πρέπει να αγαπήσουμε εμάς τους ίδιους χωρίς να είμαστε αυτηροί κριτές των πάντων.

Η συγχώρεση ατελειών σε μας και τους γύρω μας είναι λυτρωτική.

Ας αλαφρύνουμε την καρδούλα μας και ας γεμίσουμε τη ζωή μας χιούμορ,χαμόγελο,καλαμπουράκι,φαντασία και ευγένεια....

Ευτυχώς τύπε που γράφεται και κανα τέτοιο ποστ εδώ πέρα από σοβαρούς ανθρώπους.Γιατί με τα ψυχωτικά τρολ που μόνο επιτίθονται,το φορουμ έχει πάρει την κάτω βόλτα

Τεράστια κουβέντα αυτή που λες στο τέλος 'η συγχώρεση ατελειών σε μας και τους γύρω μας είναι λυτρωτική'.Αν βρεις έναν τέτοιο άνθρωπο στη ζωή σου,μέσα σε όλη αυτή τη σκατίλα που ζούμε,είσαι πολύ τυχερός.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Ευτυχώς τύπε που γράφεται και κανα τέτοιο ποστ εδώ πέρα από σοβαρούς ανθρώπους.Γιατί με τα ψυχωτικά τρολ που μόνο επιτίθονται,το φορουμ έχει πάρει την κάτω βόλτα

Τεράστια κουβέντα αυτή που λες στο τέλος 'η συγχώρεση ατελειών σε μας και τους γύρω μας είναι λυτρωτική'.Αν βρεις έναν τέτοιο άνθρωπο στη ζωή σου,μέσα σε όλη αυτή τη σκατίλα που ζούμε,είσαι πολύ τυχερός.
Σημασία έχει να γίνουμε πρώτα εμείς αυτός ο άνθρωπος φίλε μου

Φαντάσου τον εαυτό σου να περιμένεις σε ένα λιμάνι να δέσει το καράβι με τον ιδανικό για σένα άνθρωπο.
Και να περιμένεις και να περιμένεις...
Και να βλέπεις καράβια και καράβια να φτάνουν,να αποβιβάζουν κόσμο που κανείς δεν είναι για σένα.
Να έχεις βαρεθεί να λες " να αυτός είναι ο άνθρωπός μου,αυτή είναι η στιγμή μου"και να μην ειναι ετσι τελικα...
Πόσο ψυχοφθόρο ε;
Ενώ αν πας να κάτσεις στο ταβερνάκι εκεί κοντά να πιεις ένα κρασάκι,να ακούσεις μουσική,να ρίξεις και μια ζεμπεκιά...
Να διασταυρώσεις το βλέμμα σου με κάποια άλλη θαμώνα που βρίσκεται εκεί...
Να αστειευτείς μαζί της,να της στείλεις ένα σφηνάκι και μια πρόσκληση να πιεί μαζί σου..
Και πάλι αν σου αρνηθεί να σηκώσεις από μακριά το ποτήρι σου και να πιεις "γεια μας"
Να ζησεις φιλε μου...
Η ευτυχια ειναι στη διαδρομη και οχι στο στοχο...
Ασε τα καραβια να πηγαινοερχονται και μη ζηλευεις τους άλλους..
Χτισε τη δικη σου ζωη τις δικες σου επιλογες...
Και απομακρυνσουν οσο γινεται απο το λιμανι...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Ευτυχώς τύπε που γράφεται και κανα τέτοιο ποστ εδώ πέρα από σοβαρούς ανθρώπους.Γιατί με τα ψυχωτικά τρολ που μόνο επιτίθονται,το φορουμ έχει πάρει την κάτω βόλτα

Τεράστια κουβέντα αυτή που λες στο τέλος 'η συγχώρεση ατελειών σε μας και τους γύρω μας είναι λυτρωτική'.Αν βρεις έναν τέτοιο άνθρωπο στη ζωή σου,μέσα σε όλη αυτή τη σκατίλα που ζούμε,είσαι πολύ τυχερός.
Για να βρεις πρέπει όμως και να ψάχνεις...

Σε λίγες μέρες κατεβαίνω Θεσσαλονίκη,θες να δώσουμε ραντεβού θανάτου στη Νέα Παραλία να μου δείξεις και εμένα που πετυχαίνεις τους συνδυασμούς πρεζάκι με μοντέλο,πάκη με μοντέλο,χοντροκαράφλα με μοντέλο,κ.λ.π.;
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Σημασία έχει να γίνουμε πρώτα εμείς αυτός ο άνθρωπος φίλε μου

Φαντάσου τον εαυτό σου να περιμένεις σε ένα λιμάνι να δέσει το καράβι με τον ιδανικό για σένα άνθρωπο.
Και να περιμένεις και να περιμένεις...
Και να βλέπεις καράβια και καράβια να φτάνουν,να αποβιβάζουν κόσμο που κανείς δεν είναι για σένα.
Να έχεις βαρεθεί να λες " να αυτός είναι ο άνθρωπός μου,αυτή είναι η στιγμή μου"και να μην ειναι ετσι τελικα...
Πόσο ψυχοφθόρο ε;
Ενώ αν πας να κάτσεις στο ταβερνάκι εκεί κοντά να πιεις ένα κρασάκι,να ακούσεις μουσική,να ρίξεις και μια ζεμπεκιά...
Να διασταυρώσεις το βλέμμα σου με κάποια άλλη θαμώνα που βρίσκεται εκεί...
Να αστειευτείς μαζί της,να της στείλεις ένα σφηνάκι και μια πρόσκληση να πιεί μαζί σου..
Και πάλι αν σου αρνηθεί να σηκώσεις από μακριά το ποτήρι σου και να πιεις "γεια μας"
Να ζησεις φιλε μου...
Η ευτυχια ειναι στη διαδρομη και οχι στο στοχο...
Ασε τα καραβια να πηγαινοερχονται και μη ζηλευεις τους άλλους..
Χτισε τη δικη σου ζωη τις δικες σου επιλογες...
Και απομακρυνσουν οσο γινεται απο το λιμανι...
Είτε αλληγορικά του τα γράψεις είτε όχι δε νογάει !

Για να βρεις πρέπει όμως και να ψάχνεις...

Σε λίγες μέρες κατεβαίνω Θεσσαλονίκη,θες να δώσουμε ραντεβού θανάτου στη Νέα Παραλία να μου δείξεις και εμένα που πετυχαίνεις τους συνδυασμούς πρεζάκι με μοντέλο,πάκη με μοντέλο,χοντροκαράφλα με μοντέλο,κ.λ.π.;
Πολύ ευχαρίστως θα σου έλεγε αλλά εκείνες τις μέρες έχει κλείσει να δει τέτοιους συνδυασμούς σε άλλο μέρος :confused:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Πολύ ευχαρίστως θα σου έλεγε αλλά εκείνες τις μέρες έχει κλείσει να δει τέτοιους συνδυασμούς σε άλλο μέρος :confused:
Τότε θα πάω μόνος μου να στήσω τρίποδο για μία ώρα και θα ανεβάσω το βίντεο εδώ.

Αλοίμονό του αν δεν περάσουν τουλάχιστον 10 Κουασιμόδοι χεράκι-χεράκι με τοπ μόντελς
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Τότε θα πάω μόνος μου να στήσω τρίποδο για μία ώρα και θα ανεβάσω το βίντεο εδώ.

Αλοίμονό του αν δεν περάσουν τουλάχιστον 10 Κουασιμόδοι χεράκι-χεράκι με τοπ μόντελς
Επειδή ο Σαντ λέει μαλακίες όταν στηθείς εκεί πάρε και κανα υπογλώσσιο μην σου γυρίσουν τα μάτια ανάποδα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Είτε αλληγορικά του τα γράψεις είτε όχι δε νογάει !


Πολύ ευχαρίστως θα σου έλεγε αλλά εκείνες τις μέρες έχει κλείσει να δει τέτοιους συνδυασμούς σε άλλο μέρος :confused:
Τύπε λες στη κωριό να μάθανε τις τάσεις ηδονοβλεψίας του Σαντ και να του κρεμάσανε κουδούνια? :confused: :confused:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τότε θα πάω μόνος μου να στήσω τρίποδο για μία ώρα και θα ανεβάσω το βίντεο εδώ.

Αλοίμονό του αν δεν περάσουν τουλάχιστον 10 Κουασιμόδοι χεράκι-χεράκι με τοπ μόντελς
Βαλκάνιε είχα την τιμητική μου από τον Μίρλα Μαν στο νήμα "Το νέο Bourdela.com"
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Τότε θα πάω μόνος μου να στήσω τρίποδο για μία ώρα και θα ανεβάσω το βίντεο εδώ.

Αλοίμονό του αν δεν περάσουν τουλάχιστον 10 Κουασιμόδοι χεράκι-χεράκι με τοπ μόντελς
Κουασιμοδους με μοντελα δε θα δεις σιγουρα.Ακραιο.
Ουτε βεβαια μοντελους με μοντελα.Παλι ακραιο.
Ωστοσο θα δεις αρκετα συχνα 5 αρια ανδρες με 7 αρια γυναικες.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Κουασιμοδους με μοντελα δε θα δεις σιγουρα.Ακραιο.
Ουτε βεβαια μοντελους με μοντελα.Παλι ακραιο.
Ωστοσο θα δεις αρκετα συχνα 5 αρια ανδρες με 7 αρια γυναικες.
Πιο πιθανό να δεις μοντέλους με μοντέλες (Και ναι είναι πολύ συνηθισμένο),παρά κουασιμόδους με μοντέλες.
Υπάρχουν εξαιρέσεις, αλλά γενικά θα δεις τα περισσότερα ζευγάρια σε ανάλογο εμφανισιακό επίπεδο.

Αποδεχθείτε επιτέλους μερικοί την δύναμη της εξωτερικής εμφάνισης.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΑΓΑΠΗ ΜΟΝΟ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ
Υπάρχει ακόμη αυτό το ναυάγιο?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.147
Like
50.882
Πόντοι
12.756
Πιο πιθανό να δεις μοντέλους με μοντέλες (Και ναι είναι πολύ συνηθισμένο),παρά κουασιμόδους με μοντέλες.
Υπάρχουν εξαιρέσεις, αλλά γενικά θα δεις τα περισσότερα ζευγάρια σε ανάλογο εμφανισιακό επίπεδο.

Αποδεχθείτε επιτέλους μερικοί την δύναμη της εξωτερικής εμφάνισης.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Υπάρχει ακόμη αυτό το ναυάγιο?
ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙΣ Ε ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ ο ψεκας
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Πιο πιθανό να δεις μοντέλους με μοντέλες (Και ναι είναι πολύ συνηθισμένο),παρά κουασιμόδους με μοντέλες.
Υπάρχουν εξαιρέσεις, αλλά γενικά θα δεις τα περισσότερα ζευγάρια σε ανάλογο εμφανισιακό επίπεδο.

Αποδεχθείτε επιτέλους μερικοί την δύναμη της εξωτερικής εμφάνισης.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Υπάρχει ακόμη αυτό το ναυάγιο?
Δεν εχω κανενα θεμα να την αποδεχτω.
Δεν ειναι οτι ειμαι ασχημος και εχω παραπονο.Μαλιστα στα νιατα μου υπηρξα 9 αρι με τραγικα ποσοστα αποτυχιας.Και δεν ημουν και κανας φλωρος ε;
Τωρα σαν 7 αρι πηδαω πολυ περισσοτερο.
Περα απο αυτο ομως:
Γυναικες ωραιες βλεπεις συχνα.Ανδρες ωραιους δε βλεπεις.Σπανια.
Ειναι γεγονος.
Εκτος κι αν εχουμε διαφορετικα στανταρ του τι σημαινει ωραιος.
Για μενα ωραιος δεν ειναι απλα ενας σφιξακιας με συμβατικο προσωπο
Απο τετοιους βρωμαει ο τοπος
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Ευτυχώς τύπε που γράφεται και κανα τέτοιο ποστ εδώ πέρα από σοβαρούς ανθρώπους.Γιατί με τα ψυχωτικά τρολ που μόνο επιτίθονται,το φορουμ έχει πάρει την κάτω βόλτα

Τεράστια κουβέντα αυτή που λες στο τέλος 'η συγχώρεση ατελειών σε μας και τους γύρω μας είναι λυτρωτική'.Αν βρεις έναν τέτοιο άνθρωπο στη ζωή σου,μέσα σε όλη αυτή τη σκατίλα που ζούμε,είσαι πολύ τυχερός.
Τι να συγχωρέσεις εσύ? Αφού όλα σου φταίνε. Εκτός και αν εννοείς να σε συγχωρέσουν οι άλλοι :buck2:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
@Γιώργος Κρους :Εδώ η πιο πρόσφατη επιτυχία του.
Ωραία ταινία.Φαντάζομαι πόσοι τόνοι σπέρματος χύθηκαν γι'αυτή τη σκηνή

ilLwW9.gif
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.623
Κριτικές
1
Like
5.560
Πόντοι
2.356
3-4 σελίδες πιο πίσω έγραψε ότι την έβρισκε με σκηνή βιασμού
καλα τυπε σκηνοθετημενη σκηνη ειναι και μπορει να την δει μεμονωμενα! δηλαδη αυτοι που την βρισκαν με τις 50 αποχρωσεις του γκρι πανε κατευθειαν μεσα?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
καλα τυπε σκηνοθετημενη σκηνη ειναι και μπορει να την δει μεμονωμενα! δηλαδη αυτοι που την βρισκαν με τις 50 αποχρωσεις του γκρι πανε κατευθειαν μεσα?
Καμία δικαιολογία για αυτό που είπε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom