Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Τα χουμε πει πολλές φορές μα μια σύνοψη των βασικών σημείων είναι εδώ

1.Οι γυναίκες έχουν άλλο σκεπτικό από το δικό μας.Άλλη αφετηρία.Δεν έχουν τόσο ανάγκη το σεξ όσο εμείς.Αυτό που χρειάζονται είναι να νοιώσουν ασφάλεια εκτός από έλξη.

2.Άλλο πράγμα ο όμορφος άνδρας(ο κούκλος),άλλο ο γοητευτικός.

Μου χε πει 8 άρι τύπισσα κάποτε για τον κολλητό της που ήταν κούκλος με σωματάρα και κοιλιακούς φέτες:

''Τι να τον κάνω αυτόν εκτός από τα πάμε για ένα καφέ να συγκρίνουμε τις ομορφιές μας και να πούμε για τι ρούχα ψωνίσαμε?''

Ο γοητευτικός άνδρας είναι κάτι διαφορετικό από τον κούκλο.

Είναι λίγο αλητήριος,έχει κοινωνικό στάτους και αν είναι πλούσιος ξέρει να κάνει χρήση του πλούτου του για να γαμεί(επιλογή ντυσίματος,κοινωνικών δραστηριοτήτων)

Με βάση αυτά μπορεί κανείς να κάνει μια αυτοαξιολόγηση και να βελτιώσει λιγάκι τον εαυτό του(όχι τρομακτικές αλλαγές,γιατί αν αλλάξεις απότομα θα φαίνεται πως είσαι έξω από τα νερά σου και θα προκαλεί αρνητική εντύπωση)

3.Εκεί έξω υπάρχει πολλή μοναξιά.Πολλή όμως.Παραπάνω απ όση φαντάζεσαι και μπορείς να διαννοηθείς.Πολλοί άνθρωποι είναι διαταραγμένοι συναισθηματικά και κοινωνικά.'Ανδρες και γυναίκες.

4.Το σκεπτικό των γυναικών και η αναζήτηση από αυτές ασφαλών επιλογών τις ωθεί να κάνουν κωμικές επιλογές.
Δε θα παντρευτούν τον πιο ωραίο,αλλά αυτόν που τις κάνει να νοιώθουν ασφάλεια και εμπιστοσύνη.Με αυτόν θα τεκνοποιήσουν.Κάποια στιγμή που ο μέτριος φλώρος που επέλεξαν τις παραμελήσει επειδή μοιραία κάθε σχέση υφίσταται φθορά στο χρόνο,θα επιλέξει ένα νεαρό κούκλο για να νοιώσει λίγο γυναίκα και αυτό θα χρεωθεί ως απιστία.

5.Πολλοί άνδρες θέλουν τη γυναίκα που θα δουν σοβαρά να είναι με λίγα χιλιόμετρα,να μην έχει πολλές εμπειρίες να μην έχει πάει με πολλούς.
Εγώ θα πω πως αυτό δεν έχει ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.
Η γυναίκα πρέπει απλά να μάθει να σέβεται τον σύντροφό της και να μη μοιράζεται μαζί του λεπτομέριες για το ερωτικό της παρελθόν.
Ούτε και ο άνδρας να ρωτά όμως.
Αυτό το χεις ξανακάνει με άλλον?Είμαι εκείνος που την έχει μεγαλύτερη?
ΑΝΟΗΣΙΕΣ που απλά καταλήγουν σε υποβάθμιση μιας σχέσης.

6.Ο γάμος και η τεκνοποίηση είναι κάτι εντελώς διαφορετικό από την έλξη και τον έρωτα.
Είναι ένα άγραφο σύμφωνο συμβίωσης με στόχο να χτιστεί μια οικογένεια στην οποία θα προκύψουν παιδιά που θα μεγαλώσουν με ασφαλείς συνθήκες.

Είναι η συνύπαρξη δυο ανθρώπων για να μη μείνουν μόνοι τους.

Ο άνθρωπος την προιστορική εποχή επιβίωνε καλύτερα όταν κινούταν σε αγέλες.Οργάνωνε έτσι καλύτερα την εστία του,την ασφάλειά του απέναντι στα άγρια θηρία, το κυνήγι του για να τραφεί,κτλ

Εκεί βασίστηκε η μορφοποίηση των κοινωνικών δομών με πυρήνα την οικογένεια.

7.Ακριβώς για τον παραπάνω λόγο,τρομάζει τις γυναίκες μια προσέγγιση στο δρόμο ή καμάκι στο μετρό,κτλ

Εκείνη τη στιγμή βρίσκεσαι εκτός ζώνης εμπιστοσύνης τους.

Οι πιο πολλές πάντως γνώρισαν τον γκόμενό τους από κοινή παρέα ή επειδή πήγαιναν μαζί σε κάποια δραστηριότητα.

8.Μερικοί άνθρωποι είναι κοινωνικά απομονωμένοι,αν και είναι χαρισματικοί.Αυτό κάνει την εύρεση γκόμενας δύσκολη υπόθεση.

Δυστυχώς αυτό δεν είναι κάτι που αλλάζεις εύκολα.Ακόμη και να πας πχ γυμναστήριο ή να ασχοληθείς με παραδοσιακούς χορούς κτλ

Ακόμη και αν καταφέρεις να μπεις σε μια παρέα,γρήγορα η παρέα θα μυριστεί την αντικοινωνική σου κατάσταση και θα σε κάνει με τρόπο πέρα.

Άρα καλό να γίνεις κυνηγός και να μάθεις να τρώς το θήραμά σου στο φτερό.

Οι χαρισματικοί άνθρωποι μπορούν να υποδυθούν τον κοινωνικό έξω καρδιά άνθρωπο για σύντομο χρονικό διάστημα και να καταφέρουν να πηδήξουν.

Όμως αργά η γρήγορα θα τους βγει στην επιφάνεια αυτό που πραγματικά είναι...γιατί η προσποίηση και η τελειότητα που θα εκπέμπουν θα κουράσει

Ο αυθεντικός άνθρωπος ποτέ δεν κουράζει.Απλά δε γίνεται πάντα αποδεκτός από την αρχή.

Εμάς δε μας νοιάζει όμως να κερδίσουμε νόμπελ σωστής συμπεριφοράς...

Εμάς μας νοιάζει να χώσουμε τον πουτσοκέφαλό μας σε κανά μουνάκι....

9.Η ζωή τελικά είναι μικρή και ο θάνατος είναι τρομακτικός.
Ας αφήσουμε λοιπόν τις πολλές αναλύσεις και ας κινηθούμε όπως μπορεί ο καθένας με τα εφόδια που του έδωσε η φύση.

Το να μένει κάποιος στάσιμος είναι ότι χειρότερο.

Καλύτερο ένα ελλεινό και τρισάθλιο καμάκι παρά να καθόμαστε στ αυγά μας....

10.Η αυτογνωσία είναι ότι πιο σπουδαίο μάγκες μου.Δεν έχει κανένα νόημα να προσπαθούμε να αλλάξουμε,αν δε γνωρίζουμε από που ξεκινάμε.Ποιές είναι οι δυνατότητές μας και τα όριά μας.

Πάνω απ όλα πρέπει να αγαπήσουμε εμάς τους ίδιους χωρίς να είμαστε αυτηροί κριτές των πάντων.

Η συγχώρεση ατελειών σε μας και τους γύρω μας είναι λυτρωτική.

Ας αλαφρύνουμε την καρδούλα μας και ας γεμίσουμε τη ζωή μας χιούμορ,χαμόγελο,καλαμπουράκι,φαντασία και ευγένεια....
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ολα τυπε ωραια αναλυση ειδικα...
"
5.Πολλοί άνδρες θέλουν τη γυναίκα που θα δουν σοβαρά να είναι με λίγα χιλιόμετρα,να μην έχει πολλές εμπειρίες να μην έχει πάει με πολλούς.
Εγώ θα πω πως αυτό δεν έχει ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.
Η γυναίκα πρέπει απλά να μάθει να σέβεται τον σύντροφό της και να μη μοιράζεται μαζί του λεπτομέριες για το ερωτικό της παρελθόν.
Ούτε και ο άνδρας να ρωτά όμως.
Αυτό το χεις ξανακάνει με άλλον?Είμαι εκείνος που την έχει μεγαλύτερη?
ΑΝΟΗΣΙΕΣ που απλά καταλήγουν σε υποβάθμιση μιας σχέσης."
......
ειχα φιλους παλιοτερα που θελαν ΠΑΡΘΕΝΑ η να εχει παει με 1-2 lol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
οταν ελεγα ρε τυπε δηλαδη να μην εχει εμπειριες τι θα παρεις αμαξι με 0 χιλιομετρα δεν ξεραν τι να πουν...
η αληθεια ηταν πολλοι φοβουνται συγκριση εστω κ αν δεν το λενε ποτε-
οκ και εγω δεν θα ηθελα να παρω μια που την εχουν γαμησει ολοι οι φιλοι μου ολη μου την ζωη 30-40 φιλοι γνωστοι...το να εχει 6,7 γκομενους δεν θα ταν εγκλημα...
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Να σταθώ και σ'αυτό.

Μοναξιά υπάρχει μόνο λόγω των γυναικών.Το πιστεύω απόλυτα

Όταν πολλές κάθονται μόνες ή ασχολούνται μόνο με το 5-10% των αντρών.Αποτέλεσμα,να έχουν μόνο αυτοί επιλογές και όλοι οι άλλοι να φτύνουν αίμα να βρουν έστω και μια μέτρια γκόμενα

Δεν πιστεύω να βρεις και πολλούς άντρες μόνους που θα σου πουν 'μου αρέσει που είμαι μόνος'.Ενώ γυναίκες θα βρεις.

Επίσης,δεν θα βρεις πολλούς που να έχουν επιλογές να γαμήσουν έστω και μπάζα,και να μην τα γαμάνε.Γυναίκες να έχουν επιλογές αλλά να μη γαμιούνται,θα βρεις
ρε τυπε υπαρχει ΚΑΝΟΝΑΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ντε και καλα πρεπει να γαμησουν ολοι επειδη υπαρχει προσφορα???
ακομη και σε 2δες στα νιατα μου αν μια απο 2 δεν γουσταρε δεν γαμιονταν με το ζορι με τον κολλητο αλλου...
πως θα γινει...
δεν υπαρχει για μενα πιο υποτιμητικο απο το charity fuck......
δεν ξερω αν ποτε καποια που εδωσε charity fuck...αλλα και εγω δεν εχω δωσει....
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός.Άλλος το απολαμβάνει,άλλος μπορεί να υποφέρει,ειδικά αν δεν μπορεί να βγει εύκολα απ'τη μοναξιά.

Η γκόμενα αν είναι όπως τη θες και φτιάξετε μια υγιή σχέση (κι εννοώ να επενδύσετε και οι δύο σ'αυτή και όχι μόνο ο ένας),είναι αντίδοτο στη μοναξιά,ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες που χάνεις και τις παρέες και μένεις μόνος.Βασικά είναι το μόνο αντίδοτο,γιατί μετά καταλήγεις κι εσύ σε σκυλιά και γατιά και πληρώνεις πουτάνες να σε αγκαλιάζουν.

Δεν πιστεύω να υπάρχει κανένας που να λέει θέλω στα 35,40,45 να είμαι ένα μπακούρι στο περιθώριο.Εκτός αν έχει καεί από κανα διαζύγιο που μόνο εκεί του δίνω ένα δίκιο.Αλλά ακόμα κι αυτοί ξαναπαντρεύονται μετά
Να μαλάκα, ντροπή του ανθρώπινου είδους
unnamed.jpg
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.849
Κριτικές
21
Like
10.996
Πόντοι
4.546
Η γυναίκα πρέπει απλά να μάθει να σέβεται τον σύντροφό της και να μη μοιράζεται μαζί του λεπτομέριες για το ερωτικό της παρελθόν.
Ούτε και ο άνδρας να ρωτά όμως.
Σε αυτό συμφωνώ 100%. Πιστεύω ότι σε ορισμένες περιπτώσεις (αυτή είναι μία από αυτές) η άγνοια σώζει. Μιας και δεν ξέρεις, δε σε απασχολεί άρα είσαι πιο ήσυχος, συνεπώς πιο υγειής σχέση.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Σε αυτό συμφωνώ 100%. Πιστεύω ότι σε ορισμένες περιπτώσεις (αυτή είναι μία από αυτές) η άγνοια σώζει. Μιας και δεν ξέρεις, δε σε απασχολεί άρα είσαι πιο ήσυχος, συνεπώς πιο υγειής σχέση.
πολλοι μαλακες ρωτανε μονοι τους
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ολα τυπε ωραια αναλυση ειδικα...
"
5.Πολλοί άνδρες θέλουν τη γυναίκα που θα δουν σοβαρά να είναι με λίγα χιλιόμετρα,να μην έχει πολλές εμπειρίες να μην έχει πάει με πολλούς.
Εγώ θα πω πως αυτό δεν έχει ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.
Η γυναίκα πρέπει απλά να μάθει να σέβεται τον σύντροφό της και να μη μοιράζεται μαζί του λεπτομέριες για το ερωτικό της παρελθόν.
Ούτε και ο άνδρας να ρωτά όμως.
Αυτό το χεις ξανακάνει με άλλον?Είμαι εκείνος που την έχει μεγαλύτερη?
ΑΝΟΗΣΙΕΣ που απλά καταλήγουν σε υποβάθμιση μιας σχέσης."
......
ειχα φιλους παλιοτερα που θελαν ΠΑΡΘΕΝΑ η να εχει παει με 1-2 lol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
οταν ελεγα ρε τυπε δηλαδη να μην εχει εμπειριες τι θα παρεις αμαξι με 0 χιλιομετρα δεν ξεραν τι να πουν...
η αληθεια ηταν πολλοι φοβουνται συγκριση εστω κ αν δεν το λενε ποτε-
οκ και εγω δεν θα ηθελα να παρω μια που την εχουν γαμησει ολοι οι φιλοι μου ολη μου την ζωη 30-40 φιλοι γνωστοι...το να εχει 6,7 γκομενους δεν θα ταν εγκλημα...

Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα το παρελθόν των γυναικών

Αν έχει πάει με δεκάδες,το πιθανότερο να κρύβει πάμπολλα ψυχολογικά λουσμένα με χύσια

Αν έχει κάνει μια,δυο μακροχρόνιες δυνατές σχέσεις,σημαίνει ότι τα'χει ζήσει όλα μ'αυτές κι εσένα σε βλέπει μόνο σαν μέσο γονιμοποίησης
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.258
Πόντοι
14.936
Τυπαρα μου εκτιμω τοσο εσενα οσο το σχολιο σου!:hi:
Το κεφαλι μας ησυχο θελουμε και το κεφι μας ακμαιο!
:headbang2:

Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός.Άλλος το απολαμβάνει,άλλος μπορεί να υποφέρει,ειδικά αν δεν μπορεί να βγει εύκολα απ'τη μοναξιά.

Η γκόμενα αν είναι όπως τη θες και φτιάξετε μια υγιή σχέση (κι εννοώ να επενδύσετε και οι δύο σ'αυτή και όχι μόνο ο ένας),είναι αντίδοτο στη μοναξιά,ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες που χάνεις και τις παρέες και μένεις μόνος.Βασικά είναι το μόνο αντίδοτο,γιατί μετά καταλήγεις κι εσύ σε σκυλιά και γατιά και πληρώνεις πουτάνες να σε αγκαλιάζουν.

Δεν πιστεύω να υπάρχει κανένας που να λέει θέλω στα 35,40,45 να είμαι ένα μπακούρι στο περιθώριο.Εκτός αν έχει καεί από κανα διαζύγιο που μόνο εκεί του δίνω ένα δίκιο.Αλλά ακόμα κι αυτοί ξαναπαντρεύονται μετά
ρε καλο μου φιλαρακι sad μην αγιοποιεις τις σχεσεις στο εχω ξαναπει γιατι αμα ζησεις
το παραλογο μιας τετοιας καταστασης να εισαι σιγουρος οτι δεν θα θελησεις να
ξαναπερασεις αυτα που περασες.
στο λεει ενας ανθρωπος που υπηρξε θυμα αυτης της λεγομενης "συντροφικοτητας"
και την εχω πληρωσει πολυ ακριβα αλλα σιγουρα υπαρχουν και χειροτερα δυστυχως.
μην ταλαιπωρεισαι να σκεφτεσαι ποσο ωραια θα ηταν.
γιατι πολυ απλα μπορει και να μην ηταν.
τα εχουμε ξαναπει αυτα αλλωστε.
δεν εχεις ακουσει το τραγουδι της βιταλη που λεει "και μαζι και μονος παλι νοιωθω μονος"?
στο στελνω και δωσε βαση στους στιχους.
μεγαλη αληθεια..
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός.Άλλος το απολαμβάνει,άλλος μπορεί να υποφέρει,ειδικά αν δεν μπορεί να βγει εύκολα απ'τη μοναξιά.

Η γκόμενα αν είναι όπως τη θες και φτιάξετε μια υγιή σχέση (κι εννοώ να επενδύσετε και οι δύο σ'αυτή και όχι μόνο ο ένας),είναι αντίδοτο στη μοναξιά,ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες που χάνεις και τις παρέες και μένεις μόνος.Βασικά είναι το μόνο αντίδοτο,γιατί μετά καταλήγεις κι εσύ σε σκυλιά και γατιά και πληρώνεις πουτάνες να σε αγκαλιάζουν.

Δεν πιστεύω να υπάρχει κανένας που να λέει θέλω στα 35,40,45 να είμαι ένα μπακούρι στο περιθώριο.Εκτός αν έχει καεί από κανα διαζύγιο που μόνο εκεί του δίνω ένα δίκιο.Αλλά ακόμα κι αυτοί ξαναπαντρεύονται μετά
"χανεις ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΚΟΜΕΝΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΘΕΣ μετα απο κανα 2μηνο 6μηνο ξεβρακωνεται η αληθεια"
συμβουλη....παρε μουσουλμανα με μαντηλα η μπουρκα---αν την θες οπως θες ΕΣΥ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
"χανεις ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΚΟΜΕΝΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΘΕΣ μετα απο κανα 2μηνο 6μηνο ξεβρακωνεται η αληθεια"
συμβουλη....παρε μουσουλμανα με μαντηλα η μπουρκα---αν την θες οπως θες ΕΣΥ

Ε δεν είναι έτσι ρε φίλε,κάποιοι περνάνε καλά και με σχέσεις,εννοείται θέλει και τύχη βέβαια για να βρεις αυτές που αξίζουν.Όσες κι αν είναι αυτές
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα το παρελθόν των γυναικών
Στην περίπτωση σου η γυναίκα δεν έχει να "απειληθεί" από τίποτα στο παρελθόν σου

Αν έχει πάει με δεκάδες,το πιθανότερο να κρύβει πάμπολλα ψυχολογικά λουσμένα με χύσια
Ενώ εσύ είσαι ντάξει ας πούμε

Αν έχει κάνει μια,δυο μακροχρόνιες δυνατές σχέσεις,σημαίνει ότι τα'χει ζήσει όλα μ'αυτές κι εσένα σε βλέπει μόνο σαν μέσο γονιμοποίησης
Αυτή τουλάχιστον κάτι έχει ζήσει, εσύ ? Γονιμοποίηση, εσένα ? Να βγει το παιδί ήδη χαλασμένο πριν προλάβει αυτή να το χαλάσει ?
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Ε δεν είναι έτσι ρε φίλε,κάποιοι περνάνε καλά και με σχέσεις,εννοείται θέλει και τύχη βέβαια για να βρεις αυτές που αξίζουν.Όσες κι αν είναι αυτές
ΤΙΠΟΤΑ δεν ειναι οπως φαινεται φιλε....ΕΞΩ...
και απο γνωστους μην περιμενεις να σου πει κανεις λογο εγωισμου.εμποσοσυνης τα προβληματα του...
ναι υπαρχουν ζευγαρια κομπλε.....και θα υπαρχουν-
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Στην περίπτωση σου η γυναίκα δεν έχει να "απειληθεί" από τίποτα στο παρελθόν σου


Ενώ εσύ είσαι ντάξει ας πούμε


Αυτή τουλάχιστον κάτι έχει ζήσει, εσύ ? Γονιμοποίηση, εσένα ? Να βγει το παιδί ήδη χαλασμένο πριν προλάβει αυτή να το χαλάσει ?

Τουλάχιστον αδερφή σαν εσένα δε θα βγει

Άντε ρε παλιοεμμονικοί στις τρύπες σας,αι σιχτίρ πάντε να σας γαμήσει κανένας έξω να συνέλθετε,που έχετε κρεμαστεί όλοι σε μένα
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
το ΠΑΡΕΛΘΟΝ μπορεις πολυ ανετα να το καταλαβεις εως ενα σημειο, φυσικα δεν γινεται τα παντα ολα..
ενας με κοινη λογικη συναναστροφη, και εμπειριες....σε ενα μεγαλο βαθμο εχει καταλαβει....
η μονη περιπτωση να φαει τοιχο ειναι..
-καψουρα...
-φιλοτιμο
---επηρεασμος απο λαθος ατομα.....
αν βγαλεις αυτα τα 3 εχεις ΚΑΘΑΡΟ ΜΥΑΛΟ...ετσι εως ενα σημειο καταλαβαινεις....τι θα ζησεις και να περιμενεις σε ενα ποσοστο παντα....
τωρα αν αυτη που πηρες εχει κανει 2 one night stand με μαυρο η μια παρτουζα δεν θα το μαθεις....
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Τουλάχιστον αδερφή σαν εσένα δε θα βγει
Ρε μπαγάσα μπροστά είσαι ???!!!!!!!!! Λες και το φλιτζάνι ?

Άντε ρε παλιοεμμονικοί στις τρύπες σας,αι σιχτίρ πάντε να σας γαμήσει κανένας έξω να συνέλθετε,που έχετε κρεμαστεί όλοι σε μένα
Όταν θα λες μαλακία θα πέφτει φάπα
 

@ρχιδι

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2020
Μηνύματα
37
Like
36
Πόντοι
0
Ragnar και λοιποί που τα έχετε βάλει με τον Sad man. Πρέπει να παραδεχτείτε πως έχει και λίγο δίκιο. Δεν το έχουν όλοι με τις γυναίκες. Όσο για γυμναστήρια και καλό ντύσιμο το θεωρείτε επένδυση που θα σας ανοίξει τον δρόμο στο να προσελκύσετε γκομενάκια; Το κάνετε για εσάς ή για τις γκόμενες σε τελική ανάλυση; Και τι γκόμενες θα γνωρίσετε; Γκόμενες που κοιτάνε μόνο το απ' έξω; Ο Troubaman έχει κάνει κάποια σχόλια που τα βρίσκω πολύ σωστά. Οι γυναίκες στην Ελλάδα έχουν πολλές αρνητικές ιδιαιτερότητες.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τουλάχιστον αδερφή σαν εσένα δε θα βγει
Troll mode on
Τύπε στα τελευταία σου ποστς όλο για αδερφές και πούστηδες λες.
Ρε μπας και το γύρισες και το αφήνεις να αιωρείται στην ατμόσφαιρα?

Άντε ρε παλιοεμμονικοί στις τρύπες σας,αι σιχτίρ πάντε να σας γαμήσει κανένας έξω να συνέλθετε,που έχετε κρεμαστεί όλοι σε μένα
Troll mode off
Πάλι έσπασες?
 

@ρχιδι

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2020
Μηνύματα
37
Like
36
Πόντοι
0
Και εσύ φίλε Sad man. Ρίξε λίγο νερό στο κρασί σου και μην περιμένεις να γνωρίσεις κανένα 9ρι. Βολέψου με ότι σου καθήσει. Κάνε κανένα πέσιμο και ότι βγεί. Κυνήγησέ το λίγο... που ξέρεις, όλο και κάτι θα βγεί. Επισκέψου και κανένα καλό πορνείο στη Θεσσαλονίκη.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Ragnar και λοιποί που τα έχετε βάλει με τον Sad man. Πρέπει να παραδεχτείτε πως έχει και λίγο δίκιο. Δεν το έχουν όλοι με τις γυναίκες. Όσο για γυμναστήρια και καλό ντύσιμο το θεωρείτε επένδυση που θα σας ανοίξει τον δρόμο στο να προσελκύσετε γκομενάκια; Το κάνετε για εσάς ή για τις γκόμενες σε τελική ανάλυση; Και τι γκόμενες θα γνωρίσετε; Γκόμενες που κοιτάνε μόνο το απ' έξω; Ο Troubaman έχει κάνει κάποια σχόλια που τα βρίσκω πολύ σωστά. Οι γυναίκες στην Ελλάδα έχουν πολλές αρνητικές ιδιαιτερότητες.
Τύπε μου για να κάνει ο troubaman αυτά τα σχόλια πα να πει ότι βλέπει πέρα από την εμφάνιση μόνο ... ταυτόχρονα έχει παραδεχτεί ότι συναναστράφηκε και γυναίκες που άξιζαν ... αυτές δεν έπεσαν από τον ουρανό αλλά τις κυνήγησε !!!!

Ο Σαντ δεν βλέπει πέρα από τη μύτη του και κλαίει ολημερίς και οληνυχτίς για να δικαιολογήσει την απραξία του

Και εσύ φίλε Sad man. Ρίξε λίγο νερό στο κρασί σου και μην περιμένεις να γνωρίσεις κανένα 9ρι. Βολέψου με ότι σου καθήσει. Κάνε κανένα πέσιμο και ότι βγεί. Κυνήγησέ το λίγο... που ξέρεις, όλο και κάτι θα βγεί. Επισκέψου και κανένα καλό πορνείο στη Θεσσαλονίκη.
Μια που του το πες ... μια που το έκανε :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom