Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Μέσος άντρας,χωρίς κατάλληλες παρέες ή δουλειά με γκόμενες,σε μεγαλύτερες ηλικίες είναι αποκλεισμένος απ'το παιχνίδι.Γι'αυτό σχεδόν όλοι κοιτάνε να παντρευτούν στα 30 το πολύ 35,γιατί μετά έχει μοναξιά

Η Ελλάδα δεν είναι Αγγλία που βγαίνεις έξω το βράδυ και γνωρίζεις άγνωστες γκόμενες στα μπαρ.Επίσης δεν δουλεύουν και τα σόσιαλ όπως δουλεύουν στο εξωτερικό.Δυο άγνωστοι μόνοι δεν είναι ταμπού να γνωριστούν στο εξωτερικό,εδώ είναι.Όχι για μας,για τις γυναίκες
Εγώ 36 πάντως βγαίνω με την μαμα
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Δεν εχω κανενα θεμα να την αποδεχτω.
Δεν ειναι οτι ειμαι ασχημος και εχω παραπονο.Μαλιστα στα νιατα μου υπηρξα 9 αρι με τραγικα ποσοστα αποτυχιας.Και δεν ημουν και κανας φλωρος ε;
Τωρα σαν 7 αρι πηδαω πολυ περισσοτερο.
Περα απο αυτο ομως:
Γυναικες ωραιες βλεπεις συχνα.Ανδρες ωραιους δε βλεπεις.Σπανια.
Ειναι γεγονος.
Εκτος κι αν εχουμε διαφορετικα στανταρ του τι σημαινει ωραιος.
Για μενα ωραιος δεν ειναι απλα ενας σφιξακιας με συμβατικο προσωπο
Απο τετοιους βρωμαει ο τοπος
Εμένα μου φαίνεται το ίδιο σπάνιο...έχει να κάνει και με το που μένεις φυσικά.

Φυσικά το όμορφος,γυμνασμένος δεν λέει κάτι από μόνο του. Ο καθένας προσελκύει αυτό που είναι.
Ένας γυμνασμένος, όμορφος αλλά ούφο στην καλύτερη θα προσεγγίσει κάτι ανάλογο που συμβαίνει αρκετά συχνά.
Όμως ένας με καλή δουλειά,στάτους,στυλ και νορμάλ προς καλή εμφάνιση θα μπορέσει να χτυπήσει ένα πιο ολοκληρωμένο μωρό που δεν θα το έχει και για βιτρίνα.

Εξού και αυτό που είπες ότι οι περισσότεροι γνωρίζονται από κοινές παρέες,κοινό περιβάλλον,δουλειά. Έχουν αντίστοιχο επίπεδο,χαρακτήρα κτλ και λογικά και ανάλογη εμφάνιση. Κάποιες φορές όταν ο ένας ή ο άλλος δεν έχει επιλογές στο περιβάλλον και δεν θέλει να ρισκάρει (συνήθως συμβαίνει με τις γυναίκες) θα συμβιβαστεί με αυτόν τον μέτριο που όμως ταιριάζουν τα χνώτα τους και τον ξέρει.
Φυσικά υπάρχουν και οι σχέσεις που γίνονται σε ράντομ χώρους,Online κτλ αλλά είναι η μειοψηφία...είναι αρκετά δύσκολο να βρεις κάποιον τυχαία για να κάνεις σχέση γιατί η πιθανότητα να έχεις κοινά με αυτό το άτομο είναι ελάχιστες.
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Επίσης τώρα τελευταία μια μαλάκια και την άλλη μέρα νιώθω κομμένος. Το παλιό χτυκιο εμβόλιο φταιει η γεράσαμε
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
3.Εκεί έξω υπάρχει πολλή μοναξιά.Πολλή όμως.Παραπάνω απ όση φαντάζεσαι και μπορείς να διαννοηθείς.Πολλοί άνθρωποι είναι διαταραγμένοι συναισθηματικά και κοινωνικά.'Ανδρες και γυναίκες.

Να σταθώ και σ'αυτό.

Μοναξιά υπάρχει μόνο λόγω των γυναικών.Το πιστεύω απόλυτα

Όταν πολλές κάθονται μόνες ή ασχολούνται μόνο με το 5-10% των αντρών.Αποτέλεσμα,να έχουν μόνο αυτοί επιλογές και όλοι οι άλλοι να φτύνουν αίμα να βρουν έστω και μια μέτρια γκόμενα

Δεν πιστεύω να βρεις και πολλούς άντρες μόνους που θα σου πουν 'μου αρέσει που είμαι μόνος'.Ενώ γυναίκες θα βρεις.

Επίσης,δεν θα βρεις πολλούς που να έχουν επιλογές να γαμήσουν έστω και μπάζα,και να μην τα γαμάνε.Γυναίκες να έχουν επιλογές αλλά να μη γαμιούνται,θα βρεις
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Να σταθώ και σ'αυτό.

Μοναξιά υπάρχει μόνο λόγω των γυναικών.Το πιστεύω απόλυτα

Όταν πολλές κάθονται μόνες ή ασχολούνται μόνο με το 5-10% των αντρών.Αποτέλεσμα,να έχουν μόνο αυτοί επιλογές και όλοι οι άλλοι να φτύνουν αίμα να βρουν έστω και μια μέτρια γκόμενα

Δεν πιστεύω να βρεις και πολλούς άντρες μόνους που θα σου πουν 'μου αρέσει που είμαι μόνος'.Ενώ γυναίκες θα βρεις.

Επίσης,δεν θα βρεις πολλούς που να έχουν επιλογές να γαμήσουν έστω και μπάζα,και να μην τα γαμάνε.Γυναίκες να έχουν επιλογές αλλά να μη γαμιούνται,θα βρεις
Da42naMUwAULbI5.jpg
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Να σταθώ και σ'αυτό.

Μοναξιά υπάρχει μόνο λόγω των γυναικών.Το πιστεύω απόλυτα

Όταν πολλές κάθονται μόνες ή ασχολούνται μόνο με το 5-10% των αντρών.Αποτέλεσμα,να έχουν μόνο αυτοί επιλογές και όλοι οι άλλοι να φτύνουν αίμα να βρουν έστω και μια μέτρια γκόμενα

Δεν πιστεύω να βρεις και πολλούς άντρες μόνους που θα σου πουν 'μου αρέσει που είμαι μόνος'.Ενώ γυναίκες θα βρεις.

Επίσης,δεν θα βρεις πολλούς που να έχουν επιλογές να γαμήσουν έστω και μπάζα,και να μην τα γαμάνε.Γυναίκες να έχουν επιλογές αλλά να μη γαμιούνται,θα βρεις
Ειμαι μονος και το απολαμβανω
Δε θα αντεχα σε σχεση
Αληθεια λεω
Τσακωμοι ζηλιες διαφωνιες
Κορεσμος
Απαιτησεις
Δεσμευση
Πιστεψε με η γκομενα δεν ειναι το αντιδοτο στη μοναξια.
Οι μονες καλες στιγμες που θυμαμαι απο παλιες μου σχεσεις ειναι τα γαμησια.
Πριν και μετα ενας πονοκεφαλος.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.258
Πόντοι
14.936
Ειμαι μονος και το απολαμβανω
Δε θα αντεχα σε σχεση
Αληθεια λεω
Τσακωμοι ζηλιες διαφωνιες
Κορεσμος
Απαιτησεις
Δεσμευση
Πιστεψε με η γκομενα δεν ειναι το αντιδοτο στη μοναξια.
Οι μονες καλες στιγμες που θυμαμαι απο παλιες μου σχεσεις ειναι τα γαμησια.
Πριν και μετα ενας πονοκεφαλος.
τα ειπες ολα αλανι σε αυτο το μηνυμα.
με βρισκεις απολυτα συμφωνο.
ευγε και παλι ευγε.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
τα ειπες ολα αλανι σε αυτο το μηνυμα.
με βρισκεις απολυτα συμφωνο.
ευγε και παλι ευγε.
Τυπαρα μου εκτιμω τοσο εσενα οσο το σχολιο σου!:hi:
Το κεφαλι μας ησυχο θελουμε και το κεφι μας ακμαιο!
:headbang2:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ειμαι μονος και το απολαμβανω
Δε θα αντεχα σε σχεση
Αληθεια λεω
Τσακωμοι ζηλιες διαφωνιες
Κορεσμος
Απαιτησεις
Δεσμευση
Πιστεψε με η γκομενα δεν ειναι το αντιδοτο στη μοναξια.
Οι μονες καλες στιγμες που θυμαμαι απο παλιες μου σχεσεις ειναι τα γαμησια.
Πριν και μετα ενας πονοκεφαλος.

Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός.Άλλος το απολαμβάνει,άλλος μπορεί να υποφέρει,ειδικά αν δεν μπορεί να βγει εύκολα απ'τη μοναξιά.

Η γκόμενα αν είναι όπως τη θες και φτιάξετε μια υγιή σχέση (κι εννοώ να επενδύσετε και οι δύο σ'αυτή και όχι μόνο ο ένας),είναι αντίδοτο στη μοναξιά,ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες που χάνεις και τις παρέες και μένεις μόνος.Βασικά είναι το μόνο αντίδοτο,γιατί μετά καταλήγεις κι εσύ σε σκυλιά και γατιά και πληρώνεις πουτάνες να σε αγκαλιάζουν.

Δεν πιστεύω να υπάρχει κανένας που να λέει θέλω στα 35,40,45 να είμαι ένα μπακούρι στο περιθώριο.Εκτός αν έχει καεί από κανα διαζύγιο που μόνο εκεί του δίνω ένα δίκιο.Αλλά ακόμα κι αυτοί ξαναπαντρεύονται μετά
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός.Άλλος το απολαμβάνει,άλλος μπορεί να υποφέρει,ειδικά αν δεν μπορεί να βγει εύκολα απ'τη μοναξιά.

Η γκόμενα αν είναι όπως τη θες και φτιάξετε μια υγιή σχέση (κι εννοώ να επενδύσετε και οι δύο σ'αυτή και όχι μόνο ο ένας),είναι αντίδοτο στη μοναξιά,ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες που χάνεις και τις παρέες και μένεις μόνος.Βασικά είναι το μόνο αντίδοτο,γιατί μετά καταλήγεις κι εσύ σε σκυλιά και γατιά

Δεν πιστεύω να υπάρχει κανένας που να λέει θέλω στα 35,40,45 να είμαι ένα μπακούρι στο περιθώριο.Εκτός αν έχει καεί από κανα διαζύγιο που μόνο εκεί του δίνω ένα δίκιο.Αλλά ακόμα κι αυτοί ξαναπαντρεύονται μετά
broxo.jpg
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Εγώ μετά από καυγάδες με γονείς πολλά χρόνια αστυνομίες κτλ. Επίσης καφενείο τον γονέων πολλά χρόνια δουλεύω και εκεί καυγάδες μεταξύ πελατών σχεδόν καθημερινά. Δεν υπάρχει περίπτωση να παντρευτω δεν έχω υπομονή για παιδιά με τίποτα. Θα πλήρωνα για γυναίκα για να καλύψω βιολογική ανάγκη για παραπάνω όχι.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.437
Πόντοι
456
Αυτό που συμβαίνει στην Ελλάδα με τις γυναίκες 30 plus συμβαίνει σε όλο τον κόσμο. Και έξω έχουν ψυχοπάθεια και συμπλέγματα αλλά όχι στο βαθμό που έχουν οι δικές μας. Πχ εκεί που η ξένη θα πει BBW η δικιά μας θα πει λίγες καμπύλες :jerking2: Όταν η ξένη λέει career oriented εννοεί χειρούργος, ενώ η δικιά μας βοηθός administrator ταμείου στον ΑΒ :jerking: . Όταν η ξένη δηλώνει ανεξάρτητη όντως είναι. Η δικιά μας όμως θέλει να πει πως της έκοψαν το χαρτζιλίκη οι γονείς και με τη βια επιβιώνει. Παραδείγματα άφθονα.

Στο δια ταύτα τώρα. Έστω πως έχουμε 100 αγοράκια και 100 κοριτσάκια στην ίδια ηλικία. Έως τα 30, 30 κοριτσάκια θα βρουν τα αντίστοιχα αγοράκια για σχέση κτλ. Άλλα 20 θα τα φτιάξουν με μεγαλύτερους. Οπότε περισεύουν από το αρχικό γκρουπ 70 αγόρια και 50 κορίτσια.
Από τα 70 αγόρια τα 10 γίνονται μπουρδελόβιοι :rockon:έχοντας καταλάβει το νόημα οπότε μας μένουν 60.
Από τους 60 άλλοι 10 παίρνουν τα βουνά ή δεν βλέπονται οπότε μας μένουν 50.
Από τα 50 κορίτσια έως τα 35 θα σχετιστούν με κάποιον τα 20. 10 από το ίδιο ηλικιακό γκρουπ και 10 με μεγαλύτερους.
Οπότε μένουν 30 κορίτσια και 40 αγόρια από την αρχική ομάδα.
Τα 30 κοριτσάκια που έμειναν επειδή έχουν θεματάκια όμως δεν αρέσουν στα αγοράκια τα οποία και λοκάρουν νεώτερες. Οπότε από τους 40 της παρέας οι 20 θα σχετιστούν με νεώτερες.
Από το αρχικό γκρουπ λοιπόν τι μας μένει; 30 κοριτσάκια και 20 αγοράκια που το ένα δεν γουστάρει να βλέπει το άλλο.

Η διαφορά από εδώ και πέρα είναι πως τα 30 κορίτσια θα προστεθούν στις λοιπές ορδές από αγάμητες καρακάξες και τα 20 αγόρια θα προστεθούν σε περιβάλλον μεγάλου ανταγωνισμού για τις νεώτερες.

Όπως προκύπτει, από τα 30 και πάνω γυναίκες βρίσκεις. Αξιόλογες γυναίκες κομματάκι δύσκολο. Αυτό λένε και οι άντρες σε όλον τον πλανήτη.

Από το παράδειγμα αφαιρέθηκαν ΛΟΑΤΚΙ :gay:καταστάσεις για απλούστευση. Φυσικά μπορεί να παραμετροποιηθεί με ακριβέστερα δεδομένα:coffee:.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Αυτό που συμβαίνει στην Ελλάδα με τις γυναίκες 30 plus συμβαίνει σε όλο τον κόσμο. Και έξω έχουν ψυχοπάθεια και συμπλέγματα αλλά όχι στο βαθμό που έχουν οι δικές μας. Πχ εκεί που η ξένη θα πει BBW η δικιά μας θα πει λίγες καμπύλες :jerking2: Όταν η ξένη λέει career oriented εννοεί χειρούργος, ενώ η δικιά μας βοηθός administrator ταμείου στον ΑΒ :jerking: . Όταν η ξένη δηλώνει ανεξάρτητη όντως είναι. Η δικιά μας όμως θέλει να πει πως της έκοψαν το χαρτζιλίκη οι γονείς και με τη βια επιβιώνει. Παραδείγματα άφθονα.

Στο δια ταύτα τώρα. Έστω πως έχουμε 100 αγοράκια και 100 κοριτσάκια στην ίδια ηλικία. Έως τα 30, 30 κοριτσάκια θα βρουν τα αντίστοιχα αγοράκια για σχέση κτλ. Άλλα 20 θα τα φτιάξουν με μεγαλύτερους. Οπότε περισεύουν από το αρχικό γκρουπ 70 αγόρια και 50 κορίτσια.
Από τα 70 αγόρια τα 10 γίνονται μπουρδελόβιοι :rockon:έχοντας καταλάβει το νόημα οπότε μας μένουν 60.
Από τους 60 άλλοι 10 παίρνουν τα βουνά ή δεν βλέπονται οπότε μας μένουν 50.
Από τα 50 κορίτσια έως τα 35 θα σχετιστούν με κάποιον τα 20. 10 από το ίδιο ηλικιακό γκρουπ και 10 με μεγαλύτερους.
Οπότε μένουν 30 κορίτσια και 40 αγόρια από την αρχική ομάδα.
Τα 30 κοριτσάκια που έμειναν επειδή έχουν θεματάκια όμως δεν αρέσουν στα αγοράκια τα οποία και λοκάρουν νεώτερες. Οπότε από τους 40 της παρέας οι 20 θα σχετιστούν με νεώτερες.
Από το αρχικό γκρουπ λοιπόν τι μας μένει; 30 κοριτσάκια και 20 αγοράκια που το ένα δεν γουστάρει να βλέπει το άλλο.

Η διαφορά από εδώ και πέρα είναι πως τα 30 κορίτσια θα προστεθούν στις λοιπές ορδές από αγάμητες καρακάξες και τα 20 αγόρια θα προστεθούν σε περιβάλλον μεγάλου ανταγωνισμού για τις νεώτερες.

Όπως προκύπτει, από τα 30 και πάνω γυναίκες βρίσκεις. Αξιόλογες γυναίκες κομματάκι δύσκολο. Αυτό λένε και οι άντρες σε όλον τον πλανήτη.

Από το παράδειγμα αφαιρέθηκαν ΛΟΑΤΚΙ :gay:καταστάσεις για απλούστευση. Φυσικά μπορεί να παραμετροποιηθεί με ακριβέστερα δεδομένα:coffee:.
Τύπε στήσε το σε excel γιατί ο Σαντ έμεινε μόνο στο "Και έξω έχουν ψυχοπάθεια και συμπλέγματα αλλά όχι στο βαθμό που έχουν οι δικές μας." :confused:
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
766
Κριτικές
8
Like
901
Πόντοι
366
Αυτό που συμβαίνει στην Ελλάδα με τις γυναίκες 30 plus συμβαίνει σε όλο τον κόσμο. Και έξω έχουν ψυχοπάθεια και συμπλέγματα αλλά όχι στο βαθμό που έχουν οι δικές μας. Πχ εκεί που η ξένη θα πει BBW η δικιά μας θα πει λίγες καμπύλες :jerking2: Όταν η ξένη λέει career oriented εννοεί χειρούργος, ενώ η δικιά μας βοηθός administrator ταμείου στον ΑΒ :jerking: . Όταν η ξένη δηλώνει ανεξάρτητη όντως είναι. Η δικιά μας όμως θέλει να πει πως της έκοψαν το χαρτζιλίκη οι γονείς και με τη βια επιβιώνει. Παραδείγματα άφθονα.

Στο δια ταύτα τώρα. Έστω πως έχουμε 100 αγοράκια και 100 κοριτσάκια στην ίδια ηλικία. Έως τα 30, 30 κοριτσάκια θα βρουν τα αντίστοιχα αγοράκια για σχέση κτλ. Άλλα 20 θα τα φτιάξουν με μεγαλύτερους. Οπότε περισεύουν από το αρχικό γκρουπ 70 αγόρια και 50 κορίτσια.
Από τα 70 αγόρια τα 10 γίνονται μπουρδελόβιοι :rockon:έχοντας καταλάβει το νόημα οπότε μας μένουν 60.
Από τους 60 άλλοι 10 παίρνουν τα βουνά ή δεν βλέπονται οπότε μας μένουν 50.
Από τα 50 κορίτσια έως τα 35 θα σχετιστούν με κάποιον τα 20. 10 από το ίδιο ηλικιακό γκρουπ και 10 με μεγαλύτερους.
Οπότε μένουν 30 κορίτσια και 40 αγόρια από την αρχική ομάδα.
Τα 30 κοριτσάκια που έμειναν επειδή έχουν θεματάκια όμως δεν αρέσουν στα αγοράκια τα οποία και λοκάρουν νεώτερες. Οπότε από τους 40 της παρέας οι 20 θα σχετιστούν με νεώτερες.
Από το αρχικό γκρουπ λοιπόν τι μας μένει; 30 κοριτσάκια και 20 αγοράκια που το ένα δεν γουστάρει να βλέπει το άλλο.

Η διαφορά από εδώ και πέρα είναι πως τα 30 κορίτσια θα προστεθούν στις λοιπές ορδές από αγάμητες καρακάξες και τα 20 αγόρια θα προστεθούν σε περιβάλλον μεγάλου ανταγωνισμού για τις νεώτερες.

Όπως προκύπτει, από τα 30 και πάνω γυναίκες βρίσκεις. Αξιόλογες γυναίκες κομματάκι δύσκολο. Αυτό λένε και οι άντρες σε όλον τον πλανήτη.

Από το παράδειγμα αφαιρέθηκαν ΛΟΑΤΚΙ :gay:καταστάσεις για απλούστευση. Φυσικά μπορεί να παραμετροποιηθεί με ακριβέστερα δεδομένα:coffee:.
fly να γράφεις συχνά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom