Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.376
Like
72.672
Πόντοι
12.756
σπιτι χωρις μηχανημα παγου απλα δεν ειναι σπιτι την σημερον ημέρα
ΤΕΛΟΣ
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
και οι γυναικες και οι αντρες που τα κανουν αυτα τα 2 ειναι ξεφτυλισμενα οντα

Eδω τυπε η Γλυφαδιωτισσα που μιλουσα εβλεπε tv με τον δικο της στον καναπε και μου απαντουσε λες και ηταν με καμια φιλη της :confused:
Καποια στιγμη την επιασε κριση διακριτικοτητας και μου ειπε να στελνω πχιο..αργα!
Φαντασου αυτη να ειχε παιδι...παλι καλα!Γαμος 5ετιας, αλλα απ' οτι καταλαβα παει για διαλυση. Μακαρι να σωθει ο φουκαρας....

Τα παιδια ειναι το παν...Ο φυσικος προορισμος καθε ανθρωπου που φιλοξενειται στη γη.
Απο τη στιγμη που απεκτησα ανηψια,εχω δει αλλιως το σκηνικο..και εχω αναθεωρησει πολλες απο τις αποψεις μου..
...Σχεδον 2 ετων κοριτσακι να μου κλεινει τα ματια και να μου κανει γκριματσες..:) Αυτες οι στιγμες δεν ανταλλασσονται με τιποτα αλλο στον κοσμο. Παρεμπιπτοντως,τα κοριτσακια απο μικρη ηλικια ειναι πολυ πιο δραστηρια και ευστροφα απο εμας...
Βλεπω αγορακια που εκαναν οι φιλοι του αδερφου μου και κοιμουνται ολη μερα ορθια...η ανηψια μου περα δωθε,δεν καθεται στιγμη....παιρνει ακομα και τα υγρα μαντηλακια για να σκουπιζει τα τραπεζια:tooth::tooth::tooth:

Για μενα ο μοναδικος σοβαρος λογος γαμου η αποκτηση διαδοχου-ων..ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. Ουτε συνυπαρξη ,ουτε συντροφικοτητα..
Σιγουρα και αυτες χρειαζονται, αλλα καταντουν αγγαρεια καποια στιγμη. Τα παιδια ειναι ο θεματοφυλακας ενος γαμου:hi:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
Eδω τυπε η Γλυφαδιωτισσα που μιλουσα εβλεπε tv με τον δικο της στον καναπε και μου απαντουσε λες και ηταν με καμια φιλη της :confused:
Καποια στιγμη την επιασε κριση διακριτικοτητας και μου ειπε να στελνω πχιο..αργα!
Φαντασου αυτη να ειχε παιδι...παλι καλα!Γαμος 5ετιας, αλλα απ' οτι καταλαβα παει για διαλυση. Μακαρι να σωθει ο φουκαρας....

Τα παιδια ειναι το παν...Ο φυσικος προορισμος καθε ανθρωπου που φιλοξενειται στη γη.
Απο τη στιγμη που απεκτησα ανηψια,εχω δει αλλιως το σκηνικο..και εχω αναθεωρησει πολλες απο τις αποψεις μου..
...Σχεδον 2 ετων κοριτσακι να μου κλεινει τα ματια και να μου κανει γκριματσες..:) Αυτες οι στιγμες δεν ανταλλασσονται με τιποτα αλλο στον κοσμο. Παρεμπιπτοντως,τα κοριτσακια απο μικρη ηλικια ειναι πολυ πιο δραστηρια και ευστροφα απο εμας...
Βλεπω αγορακια που εκαναν οι φιλοι του αδερφου μου και κοιμουνται ολη μερα ορθια...η ανηψια μου περα δωθε,δεν καθεται στιγμη....παιρνει ακομα και τα υγρα μαντηλακια για να σκουπιζει τα τραπεζια:tooth::tooth::tooth:

Για μενα ο μοναδικος σοβαρος λογος γαμου η αποκτηση διαδοχου-ων..ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. Ουτε συνυπαρξη ,ουτε συντροφικοτητα..
Σιγουρα και αυτες χρειαζονται, αλλα καταντουν αγγαρεια καποια στιγμη. Τα παιδια ειναι ο θεματοφυλακας ενος γαμου:hi:
χωρις ομως αισθηματα,συντροφικοτητα δεν ερχονται τα παιδια..και πιστευω οτι αν ο σκοπος ειναι ΜΟΝΟ για να κανεις παιδια και παντρευεσαι ΜΟΝΟ για αυτο συνηθως ερχεται χωρισμος...
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.813
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • 463A9691-C632-43FB-9CE0-EDD24F7A7E45.jpeg
    463A9691-C632-43FB-9CE0-EDD24F7A7E45.jpeg
    159,9 KB · Εμφανίσεις: 18
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
μου επιασε μια μουνιτσα τη κουβεντα στο σουπερ μαρκετ..δουλευε εκει στα ραφια.."κυριε να σας βοηθησω?? " εψαχνα μια μαρκα καφε στα ραφια....με τα πολλα μ λεει "χριστινα με λενε" ...αφου συστηθηκαμε περιμενει αυριο εντυπωσεις για τον καφε που μου προτινε... :tooth: :tooth: :tooth: τωρα τελευταια εχω πολλες επιτυχιες στα σουπερ μαρκετ...τι στο διαολο ρε γμτ..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
αφου μιλαγαμε μ λεει ειμαι 26....(ω να σου γαμησω λεω μεσα μ...αλλαζω θεμα τι να τις πω ?? 40??)
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.376
Like
72.672
Πόντοι
12.756
μου επιασε μια μουνιτσα τη κουβεντα στο σουπερ μαρκετ..δουλευε εκει στα ραφια.."κυριε να σας βοηθησω?? " εψαχνα μια μαρκα καφε στα ραφια....με τα πολλα μ λεει "χριστινα με λενε" ...αφου συστηθηκαμε περιμενει αυριο εντυπωσεις για τον καφε που μου προτινε... :tooth: :tooth: :tooth: τωρα τελευταια εχω πολλες επιτυχιες στα σουπερ μαρκετ...τι στο διαολο ρε γμτ..
μην τσιμπας τυπε, για να παρεις την καρτα με τους ποντους ειναι
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
μου επιασε μια μουνιτσα τη κουβεντα στο σουπερ μαρκετ..δουλευε εκει στα ραφια.."κυριε να σας βοηθησω?? " εψαχνα μια μαρκα καφε στα ραφια....με τα πολλα μ λεει "χριστινα με λενε" ...αφου συστηθηκαμε περιμενει αυριο εντυπωσεις για τον καφε που μου προτινε... :tooth: :tooth: :tooth: τωρα τελευταια εχω πολλες επιτυχιες στα σουπερ μαρκετ...τι στο διαολο ρε γμτ..
Άλλαξε λίγο την ιστορία γιατί με τον καφέ δε γίνεται πολύ πιστευτή, πες ότι σου πρότεινε μάρκα τυριού
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.047
Like
13.084
Πόντοι
2.606

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.813
Πόντοι
3.556
μου επιασε μια μουνιτσα τη κουβεντα στο σουπερ μαρκετ..δουλευε εκει στα ραφια.."κυριε να σας βοηθησω?? " εψαχνα μια μαρκα καφε στα ραφια....με τα πολλα μ λεει "χριστινα με λενε" ...αφου συστηθηκαμε περιμενει αυριο εντυπωσεις για τον καφε που μου προτινε... :tooth: :tooth: :tooth: τωρα τελευταια εχω πολλες επιτυχιες στα σουπερ μαρκετ...τι στο διαολο ρε γμτ..
τύπε τι μαρκα ηταν ο καφές ; :undecided: :undecided: :undecided:
 

Συνημμένα

  • 1A77EEB2-C24B-4F0A-B994-CF1458DD8722.jpeg
    1A77EEB2-C24B-4F0A-B994-CF1458DD8722.jpeg
    79,2 KB · Εμφανίσεις: 26

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom