Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
και μένα προσωπικά στ αρχίδια μου τι σκέφτεσαι για τη δικιά σου κόρη. Γράφω ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ στην Κοινωνία της Δύσης. Οποιαδήποτε αντρική ενέργεια επισύρει κατηγόριες, η αντίστοιχη γυναικεία είτε δεν αναφέρεται καν, είτε επιδοκιμάζεται
Σωστα, ρε δεν αντεχω τους φεμινισμους τους.
Εδω μεσα στο σαιτ αντρικο σαιτ μπουρδελιεριδων και υπαρχουν ποσοι φεμινιστες...
Δεν ξερω ειλικρινά εχω απογοητευτει
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τελικα οι πουτανες θα καταληξουν να ειναι οι μονες γυναικες με τις οποιες θα εχεις ουσιαστικη επαφη ...

Χωρις να σου πριζουν τα αρχιδια
Χωρις να σε κατηγωρουν για σεξισμο
Χωρις να κυνδηνευεις να βρεθεις στα δικαστηρια για διατροφες και κακοποηση

Μια απλη ανταλαγη sex for money
Οτι προσφερουν ολες ...!
Οταν τα λεω εγω φιλε.
Απαξιωση ολων των εξω γυναικων και απασχοληση μονο με τον αγοραιο ερωτα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Σε γενικες γραμμες και γω δε μπορω τα πολλα πολλα. Η απαντηση στο γιατι οι περισσοτερες γυναικες τα εχουν με μπουληδες ειναι γιατι αυτοι τις ανεχονται.Σε εναν παραγματικο αντρα ξερουν οτι δεν μπορουν να κανουν μαλακιες οποτε καταφευουν σε αυτους τους λουληδες! Μια γυναικα πρεπει να ειναι υποτακτικη,να μαγειρευει να ρουφαει και να ξερει ποτε πρεπει να το βουλωσει. οταν μια γυναικα καταλαβει αυτα τα απλα πραγματα,τοτε μπορει να κρατησει τον οποιοδηποτε αντρα.Αλλα αυτο που λεω τωρα αντε τραβα πες το σε μια τυπικη κλασισκη ελληνιδα,θα σου φερει το ποτηρι στο κεφαλι ουτε να τα ακουν δε θελουν.Και επειδη εγω δε παιζει να καθομαι να ανεχομαι ολες αυτες τις μαλακιες,εχω καταφυγει στις πουτανες. Εκτος και αν βρω καμια χαλαρη,ουτε πολλα πολλα,ουτε να με ζαλιζει,να ξερει να με τσιμπουκωνει,να το βουλωνει και να μη γκρινιαζει.-λιγο δυσκολο για ελληνιδα- ..τοτε και γω ναι θα μπω σε δεσμευση με μια τετοια..(αλλα το χομπι με τα μπουρδελακια δε σταματαει)
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Φεμινίστριες οι Ελληνίδες?:2funny:
Μόνο να γελάσει μπορεί κανείς με αυτά μου λέτε. Οι πιο υποτακτικές και εύκολες γυναίκες είναι και δεν τις νοιάζει καθόλου το πορτοφόλι.
Όσο και να τις φτύνετε , ο κόσμος έχει αλλάξει και δεν είστε 40 χρόνια πριν που δεν υπήρχαμε εμείς, ούτε είστε καμιά Ουγγαρία να περιμένουν απο εσάς πότε θα κουνηθείτε. Πλέον καλύπτουμε το κενό που αφήνετε :rockon:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Θα σου πω...
Τώρα που μιλάμε είμαι 25 και αυτή 22
Γνωριστήκαμε μέσω Facebook, εγω ήμουν 20 αυτή 17
γενικά το έπαιζε πολύ μη μου απτου, έβαζε φωτο προκλητικές, με τον μισό κωλο έξω βυζάρες χειλάρες και όλα τα συναφή, μόλις έβλεπες τις φωτο της έλεγες αυτήν την παίρνουν 10 άτομα κάθε μερα ή κάνει βίζιτες.
Τίποτα από όλα αυτά όμως, δυσκολοπρόσιττη μεν, wannabe high class επίπεδο και είμαι η πιο μουναρα που κυκλοφορεί, αλλα; ήταν παρθένα! Κι όμως.

Βγήκαμε για καφέ με τα χίλια ζόρια, με ζορισε πολύ, λογικό, της μιλούσαν καμιά 100αρια άντρες κάθε μερα και είχε θέσει πολυ ψηλά τον πήχη, την ημέρα που βγήκαμε για καφέ όμως, αφού μιλούσαμε κάνα δίμηνο μέσω Facebook και τηλεφώνου, η τύπισσα έγινε σαν παντζάρι από τη ντροπή της, με το ζόρι έβγαζε μηλιά.
Την Ρωτούσα, τι έχεις;;
Μου λέει, δεν ξέρω νιώθω πολύ περίεργα, δεν φταις εσύ.

Με τα πολλά αφού βγήκαμε για καφέ την πήγα σπίτι της το βράδυ, φιλιθήκαμε σταυρωτά στο μάγουλο και την καληνυχτισα.

Την επόμενη μέρα μου έστελνε η ίδια, άφαντος εγώ δεν απαντούσα, της απάντησα τελικά το απόγευμα, και ήμουν ολιγομίλητος, η τύπισσα μόνο που δεν έβαλε τα κλάμματα.
"Αντώνη γιατί μου το κάνεις αυτό, τι έπαθες τι έκανα;;"

Εγώ εν τω μεταξύ είχα καυλωσει με το όλο σκηνικό που την σκύλα την έκανα γατάκι και την είχα στο τσεπάκι μου.
Μετά από κάποιο καιρό αφού ξαναβγηκαμε, ήμουν ολιγομίλητος και γενικά ρε παιδί μου μιλούσα περί αερων και υδάτων όχι για μας τους 2 .
Η τύπισσα πετάχτηκε πάνω μου και με φίλησε, "εσύ είσαι δικός μου δεν θα σε αφήσω ποτέ" μου είπε.

Από τότε, τα φτιάξαμε, όλα καλά, της πήρα την παρθενιά μετά από 3 μήνες, και γενικά περνούσαμε πολύ όμορφα, κάναμε πλάκα γελούσαμε κοιμομασταν αγκαλιά, μέχρι που έφτασε ένας χρόνος σχέσης και άρχισα να βαριέμαι φουλ, άρχισα γενικά να μαλακιζομαι, να φλερτάρω πολλές, να στέλνω μηνύματα στο Facebook σε διάφορες , μέχρι που αυτό έπεσε στην υπόληψη της και μου έκανε σκηνές ζηλοτυπιας.

Από τότε την χώρισα εγώ ο ίδιος, αν ήθελα θα μπορούσα να την κρατήσω, βαρέθηκα όμως.

Μετά από κάποιους μήνες ένιωσα την απουσία της, προσπάθησα να την ξαναπλησιασω, αρχιδια μύδια, τίποτα δεν κατάφερα, μέχρι που μου είπε να μην την ξαναενοχλησω ποτέ, έτσι και έγινε, της ορκίστηκα και εγώ ότι δεν θα της ξαναμιλήσω.

Μετά από κάποιους μήνες που είχα γενέθλια μου ευχήθηκε, το ίδιο έκανα και εγώ με την σειρά μου στα δικά της γενέθλια.
Αυτό συνεχιζεται εδώ και 4 χρόνια.
Μέχρι που και πριν 4 μήνες στην ονομαστική μου γιορτή μου έστειλε αίτημα φιλίας και το πήρε πίσω μέσα σε 5 λεπτά.
Και έφτασε η στιγμή να ξαναστείλει μήνυμα χθες μεσάνυχτα.
Αυτή είναι η ιστορία μου με αυτήν περιληπτικά .
Μακρια φιλε μην μπλεξεις παλι.
Οταν μενει μπακουρι σε θυμάται οταν οχι δεν σε ξερει.
Γενικα οι γυνακες επενδυουν και το εχω καταλαβει καλα.
Οταν βρουν καπαρο δεν σε ξερουν οταν εχπυν αναγκη σου κανουν ντεμεναδες μεχρι να γινει το δικο τους.
Οταν βαζουν πανω απο ολα το συμφερον και τη βολη τους τοτε τι ασχολείστε.
Εγω εδω και 2 χρονια δεν ασχολουμαι καν και εχω βρει την υγεια μου,εχω ενεργεια χρονο και μου μενει χρημα μιας και το λογαριαζω.
Π.χ οταν ηθελα να φτιαξω τη μπεμπα κρατηθηκα 1 μηνα δεν πηγα σε τσαρδι και την έφτιαξα.
Με γκομενα θα μ επριζε ηθελε ποτα ξενυχτια φαγητα καλοπεραση και το αμαξι θα πήγαινε απο μηνα σε μηνα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Φεμινίστριες οι Ελληνίδες?:2funny:
Μόνο να γελάσει μπορεί κανείς με αυτά μου λέτε. Οι πιο υποτακτικές και εύκολες γυναίκες είναι και δεν τις νοιάζει καθόλου το πορτοφόλι.
Όσο και να τις φτύνετε , ο κόσμος έχει αλλάξει και δεν είστε 40 χρόνια πριν που δεν υπήρχαμε εμείς, ούτε είστε καμιά Ουγγαρία να περιμένουν απο εσάς πότε θα κουνηθείτε. Πλέον καλύπτουμε το κενό που αφήνετε :rockon:
τα εννοεις η τρολαρεις?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Θα σου πω κατι πανω σε αυτο που λες.Ολες λιγο πολυ το κοιτανε αυτο.Απλως να αποφευγεις γυναικες που το πρωτο πραγμα που θα σε ρωτησουν ειναι το επαγγελμα.. δεν εννοω απλα καποια στιγμη να σε ρωτησει,αυτο ειναι νορμαλ.Αλλα εννοω για γυναικες που σε ξεκινανε "πως σε λενε,με τι ασχολεισαι" ...μακρυα απο αυτες
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
τα εννοεις η τρολαρεις?
Ότι καταλαβαίνεις. Δεν έχω κανένα παράπονο από τις Ελληνίδες.
Εντάξει δεν είναι και όλα ιδανικά. Κάποιες έχουν ρατσίσταρους και προκατειλημμένους γονείς και δεν θέλουν οι κόρες τους να γίνουν μουσουλμάνες. Αλλά αλλάζει και αυτό. Βλέπουν τούρκικα σίριαλ στη τηλεόραση καθώς και άλλες εκπομπές που παρουσιάζουν τον υπέροχο πολιτισμό μας και χαλαρώνουν. Ήδη πολλά αδέρφια έχουν αλλαξοπιστήσει αρκετές κοπέλες και τις έφεραν στον σωστό δρόμο του Αλλάχ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ότι καταλαβαίνεις. Δεν έχω κανένα παράπονο από τις Ελληνίδες.
Εντάξει δεν είναι και όλα ιδανικά. Κάποιες έχουν ρατσίσταρους και προκατειλημμένους γονείς και δεν θέλουν οι κόρες τους να γίνουν μουσουλμάνες. Αλλά αλλάζει και αυτό. Βλέπουν τούρκικα σίριαλ στη τηλεόραση καθώς και άλλες εκπομπές που παρουσιάζουν τον υπέροχο πολιτισμό μας και χαλαρώνουν. Ήδη πολλά αδέρφια έχουν αλλαξοπιστήσει αρκετές κοπέλες και τις έφεραν στον σωστό δρόμο του Αλλάχ.
περι ορεξεως...αμα δεν εχεις εσυ θεμα,εμενα μου περισσευει...αλλα τωρα..για να καταλαβω..ο αλαχ που κολαει?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.240
Like
24.160
Πόντοι
6.056
Ότι καταλαβαίνεις. Δεν έχω κανένα παράπονο από τις Ελληνίδες.
Εντάξει δεν είναι και όλα ιδανικά. Κάποιες έχουν ρατσίσταρους και προκατειλημμένους γονείς και δεν θέλουν οι κόρες τους να γίνουν μουσουλμάνες. Αλλά αλλάζει και αυτό. Βλέπουν τούρκικα σίριαλ στη τηλεόραση καθώς και άλλες εκπομπές που παρουσιάζουν τον υπέροχο πολιτισμό μας και χαλαρώνουν. Ήδη πολλά αδέρφια έχουν αλλαξοπιστήσει αρκετές κοπέλες και τις έφεραν στον σωστό δρόμο του Αλλάχ.
κακο τρολλινκ ρε μαν σορρυ κιολας :undecided:
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
περι ορεξεως...αμα δεν εχεις εσυ θεμα,εμενα μου περισσευει...αλλα τωρα..για να καταλαβω..ο αλαχ που κολαει?
Μιλάω για γάμους. Εμείς οι άντρες δεν αλλάζουμε. Αυτές πρέπει να αλλάξουν. Ευτυχώς οι νέες γενιές δεν έχουν χριστιανικά και πολιτιστικά ιδανικά και έτσι θαυμάζουν την ζωή του μωάμεθ και βρίσκουν νόημα ζωής στο κοράνι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
εγω δε βρισκω νοημα σε κανενα θεο η καθε ειδους θεοτητα..μονο στον εαυτο μου πιστευω και ειναι ο μονος που θα με ξελασπωσει
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.793
Like
14.532
Πόντοι
3.656
Σωστα, ρε δεν αντεχω τους φεμινισμους τους.
Εδω μεσα στο σαιτ αντρικο σαιτ μπουρδελιεριδων και υπαρχουν ποσοι φεμινιστες...
Δεν ξερω ειλικρινά εχω απογοητευτει
Αν οι μπουρδελιάρηδες, οι οποίοι θεωρητικά δεν κρέμονται από το μουνί κάποιας Ελεηνίδας για να γαμήσουν, προσπαθούν να τις υπερασπίσουν, καταλαβαίνεις πόση μουνοδουλίαση έχει επικρατήσει στην υπόλοιπη Κοινωνία
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
εγω δε βρισκω νοημα σε κανενα θεο η καθε ειδους θεοτητα..μονο στον εαυτο μου πιστευω και ειναι ο μονος που θα με ξελασπωσει
Κάτι κάνετε λάθος και τα γκομενάκια γουστάρουν τον ανδρισμό μας, την κουλτούρα μας και τη θρησκεία μας και γίνονται αρνάκια να τις κάνουμε ότι θέλουμε. Βρείτε το .
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.240
Like
24.160
Πόντοι
6.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom