Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Aν εισαι γυμνασμενος και γενικως κρατιεσαι σε μια καλη φορμα μετα τα 35,τοτε ναι. Ειδαλλως πορτοφολι :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Εδώ στον πληθυντικό μας μιλάνε,τί να μας θέλουν; :2funny:
Μην πολυ μασας με τα "σεις,σας" και μενα οι μικρες ετσι με αρχιζουν αλλα με τη κουβεντα τους φευγει αυτο. Εχει να κανει με το στυλ σου καθαρα δηλ αν εισαι αθλητικος και ανετος τυπος τοτε σπαει αυτο ευκολα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
Εδώ στον πληθυντικό μας μιλάνε,τί να μας θέλουν; :2funny:
Ο πλυθηντικος σημαινει ΚΥΡΟΣ που δεν το νιωθουν με ενα αξυριστο μαγκοπουστρακι με τατουαζ...μπορει να υγραινεται με οσους μιλαει στον πληθυντικο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πληθυντικος...σορρυ.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Μόνο από συμμαθητές/τριες μου,το 90% είναι παντρεμένοι με παιδιά

Αν βρεις πολλές 30+ ανύπαντρες χωρίς παιδιά στην επαρχία,έλα γράψε μου

Μην κοιτάς την Αθήνα που είναι όλες οι 'καριερίστριες' και μέχρι τα 40 το παίζουν γκόμενες
Ναι ρε μεγάλε, άλλο σου λέει. Τα ΕΠΙΣΗΜΑ στοιχεία δείχνουν ότι υπάρχει ΥΠΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ στην Ελλάδα! Στην ΕΛΛΑΔΑ! Περιλαμβάνει και επαρχίες και νησιά!!!

Αμάν ρε πούστη μου... πόσο πιο λιανά τα θες??? :think:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ave.
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ο πλυθηντικος σημαινει ΚΥΡΟΣ που δεν το νιωθουν με ενα αξυριστο μαγκοπουστρακι με τατουαζ...μπορει να υγραινεται με οσους μιλαει στον πληθυντικο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πληθυντικος...σορρυ.
καποιες ισως αλλα δε νομιζω. Μια φορα μια πιτσιρκα για να μου τη "σπασει" μου μιλουσε στον πληθυντικο παρολο που της ειπα οτι με ενοχλει. ισως για να μ δειξει πως "επιμενω πως εισαι μεγαλος για μενα για αυτο σταματα να με περιτριγυριζεις"
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Λοιπόν μάγκες θέλω την αποψη σας.
Τα είχα με ένα φίνο γκομενάκι πριν 4 χρόνια και χωρίσαμε από δικιά μου μαλακία.
Έπειτα τον χωρισμό μας έκανα κάποιες προσπαθειες να την ξαναπλησιασω για επανασύνδεση αλλά δεν πέτυχαν..από τότε της ορκίστηκα ότι δεν θα ξανά ασχοληθώ ποτέ μαζί της ούτε θα της ξανά μιλήσω.
Μετά βέβαια στα γενέθλια μου, μετά από κάποιους μήνες με πήρε τηλέφωνο για να μου ευχηθεί, και γενικά πλέον στα γενέθλια μας έχουμε αυτό το τυπικό, ότι ευχόμαστε ο ένας στον αλλον, αλλά τίποτα παραπάνω, ούτε "πως είσαι τι κάνεις τα νέα σου κλπ"

Σήμερα το πρωι όμως μου έκανε αίτημα φιλίας στο Facebook , τόσα χρόνια να προσθέσω δεν είμασταν φιλοι από τότε που χωρίσαμε.

Τι κάνω λοιπόν; την δέχομαι ή όχι;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.240
Like
24.160
Πόντοι
6.056
Λοιπόν μάγκες θέλω την αποψη σας.
Τα είχα με ένα φίνο γκομενάκι πριν 4 χρόνια και χωρίσαμε από δικιά μου μαλακία.
Έπειτα τον χωρισμό μας έκανα κάποιες προσπαθειες να την ξαναπλησιασω για επανασύνδεση αλλά δεν πέτυχαν..από τότε της ορκίστηκα ότι δεν θα ξανά ασχοληθώ ποτέ μαζί της ούτε θα της ξανά μιλήσω.
Μετά βέβαια στα γενέθλια μου, μετά από κάποιους μήνες με πήρε τηλέφωνο για να μου ευχηθεί, και γενικά πλέον στα γενέθλια μας έχουμε αυτό το τυπικό, ότι ευχόμαστε ο ένας στον αλλον, αλλά τίποτα παραπάνω, ούτε "πως είσαι τι κάνεις τα νέα σου κλπ"

Σήμερα το πρωι όμως μου έκανε αίτημα φιλίας στο Facebook , τόσα χρόνια να προσθέσω δεν είμασταν φιλοι από τότε που χωρίσαμε.

Τι κάνω λοιπόν; την δέχομαι ή όχι;
ναι ρε σιγα...

αστην να υπαρχει εκει γυρω που ξερεις μπορει να πεσει κανενα φιλικο
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
ναι ρε σιγα...

αστην να υπαρχει εκει γυρω που ξερεις μπορει να πεσει κανενα φιλικο
Την καρχια την τσούζει πολυ, και πιστεύω το κάνει για να δει στο προφίλ μου ποια γκομενακια μου πατάνε λάικ με ποιες νταραβεριζομαι κλπ (έχω κλειστό προφιλ)

Να σημειώσω ότι πριν 2 χρόνια με είδε στο λιμάνι του Πειραιά με μια αλλη αγκαζέ και φιλιά , και το κεφάλι της πήγε να πάρει φωτιά από τα νεύρα της, το έβλεπα στις κινήσεις της .

Τώρα δεν ξέρω, αλήθεια έχω μπερδευτεί....περισσότερο θεωρώ το κάνει για να δει τι και πώς κάνω στη ζωή μου..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
Λοιπόν μάγκες θέλω την αποψη σας.
Τα είχα με ένα φίνο γκομενάκι πριν 4 χρόνια και χωρίσαμε από δικιά μου μαλακία.
Έπειτα τον χωρισμό μας έκανα κάποιες προσπαθειες να την ξαναπλησιασω για επανασύνδεση αλλά δεν πέτυχαν..από τότε της ορκίστηκα ότι δεν θα ξανά ασχοληθώ ποτέ μαζί της ούτε θα της ξανά μιλήσω.
Μετά βέβαια στα γενέθλια μου, μετά από κάποιους μήνες με πήρε τηλέφωνο για να μου ευχηθεί, και γενικά πλέον στα γενέθλια μας έχουμε αυτό το τυπικό, ότι ευχόμαστε ο ένας στον αλλον, αλλά τίποτα παραπάνω, ούτε "πως είσαι τι κάνεις τα νέα σου κλπ"

Σήμερα το πρωι όμως μου έκανε αίτημα φιλίας στο Facebook , τόσα χρόνια να προσθέσω δεν είμασταν φιλοι από τότε που χωρίσαμε.

Τι κάνω λοιπόν; την δέχομαι ή όχι;
Την δεχεσαι ΕΚΕΙ...αν σε γουσταρει ας κανει αυτη το πρωτο βημα.Μεχρι να γινει αυτο δεν αλλαζεις τιποτα στην ζωη σου και δεν της δινεις προτεραιοτητα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Λοιπόν μάγκες θέλω την αποψη σας.
Τα είχα με ένα φίνο γκομενάκι πριν 4 χρόνια και χωρίσαμε από δικιά μου μαλακία.
Έπειτα τον χωρισμό μας έκανα κάποιες προσπαθειες να την ξαναπλησιασω για επανασύνδεση αλλά δεν πέτυχαν..από τότε της ορκίστηκα ότι δεν θα ξανά ασχοληθώ ποτέ μαζί της ούτε θα της ξανά μιλήσω.
Μετά βέβαια στα γενέθλια μου, μετά από κάποιους μήνες με πήρε τηλέφωνο για να μου ευχηθεί, και γενικά πλέον στα γενέθλια μας έχουμε αυτό το τυπικό, ότι ευχόμαστε ο ένας στον αλλον, αλλά τίποτα παραπάνω, ούτε "πως είσαι τι κάνεις τα νέα σου κλπ"

Σήμερα το πρωι όμως μου έκανε αίτημα φιλίας στο Facebook , τόσα χρόνια να προσθέσω δεν είμασταν φιλοι από τότε που χωρίσαμε.

Τι κάνω λοιπόν; την δέχομαι ή όχι;

Την δέχεσαι μόνο για καβάτζα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Εδώ στον πληθυντικό μας μιλάνε,τί να μας θέλουν; :2funny:
Αχαχουχα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λοιπόν μάγκες θέλω την αποψη σας.
Τα είχα με ένα φίνο γκομενάκι πριν 4 χρόνια και χωρίσαμε από δικιά μου μαλακία.
Έπειτα τον χωρισμό μας έκανα κάποιες προσπαθειες να την ξαναπλησιασω για επανασύνδεση αλλά δεν πέτυχαν..από τότε της ορκίστηκα ότι δεν θα ξανά ασχοληθώ ποτέ μαζί της ούτε θα της ξανά μιλήσω.
Μετά βέβαια στα γενέθλια μου, μετά από κάποιους μήνες με πήρε τηλέφωνο για να μου ευχηθεί, και γενικά πλέον στα γενέθλια μας έχουμε αυτό το τυπικό, ότι ευχόμαστε ο ένας στον αλλον, αλλά τίποτα παραπάνω, ούτε "πως είσαι τι κάνεις τα νέα σου κλπ"

Σήμερα το πρωι όμως μου έκανε αίτημα φιλίας στο Facebook , τόσα χρόνια να προσθέσω δεν είμασταν φιλοι από τότε που χωρίσαμε.

Τι κάνω λοιπόν; την δέχομαι ή όχι;
ΟΧΙ
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
27
Like
2.386
Πόντοι
6.955
Τι κάνω λοιπόν; την δέχομαι ή όχι;
Την δέχεσαι και όποτε μιλήσετε το πρώτο ή δεύτερο πράγμα που θα της πεις είναι: "ξενοδοχειο Μιράντα Γλυφάδα στις 21:00 το βράδυ". Εάν δεν ανταποκριθεί δεν της δίνεις άλλη φορά σημασία κι ύστερα από καιρό την διαγράφεις. Για να έριξε τον εγωισμό της και σου έστειλε μήνυμα της αρέσεις και είναι αγάμητη.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Την δεχεσαι ΕΚΕΙ...αν σε γουσταρει ας κανει αυτη το πρωτο βημα.Μεχρι να γινει αυτο δεν αλλαζεις τιποτα στην ζωη σου και δεν της δινεις προτεραιοτητα.
Την δέχεσαι μόνο για καβάτζα
Αχαχουχα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ΟΧΙ
Την δέχεσαι και όποτε μιλήσετε το πρώτο ή δεύτερο πράγμα που θα της πεις είναι: "ξενοδοχειο Μιράντα Γλυφάδα στις 21:00 το βράδυ". Εάν δεν ανταποκριθεί δεν της δίνεις άλλη φορά σημασία κι ύστερα από καιρό την διαγράφεις. Για να έριξε τον εγωισμό της και σου έστειλε μήνυμα της αρέσεις και είναι αγάμητη.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας..
Το κορίτσι ακύρωσε το αίτημα της σήμερα το μεσημέρι ενώ το έστειλε χθες τα μεσάνυχτα...

Θεωρώ όμως προσωπική νίκη αυτό το αίτημα φιλίας της, διότι μιλάμε για μια κοπέλα φουλ ψωνάρα, είναι μοναχοπαιδι και νιώθει τον εαυτό της ως πριγκίπισσα του μπαμπά.

Την κέρδισα δύσκολα, την κράτησα εύκολα, και την έδιωξα μόνος μου .
Προσπάθησα να τη ξανακερδισω δεν το πέτυχα, μετά από 4 χρόνια ήρθε η ίδια στο άκυρο να με ξαναπλησιασει, χωρίς να της δείξω κανένα δείγμα ότι την θέλω.

Τώρα φαντάζομαι τα μούτρα της μέχρι το πάτωμα, (επειδή είπαμε είναι φουλ ψωνάρα)
Και το έχω καταευχαριστηθεί !


Υ.Γ να σημειώσω ότι ήμουν ο πρώτος της
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας..
Το κορίτσι ακύρωσε το αίτημα της σήμερα το μεσημέρι ενώ το έστειλε χθες τα μεσάνυχτα...

Θεωρώ όμως προσωπική νίκη αυτό το αίτημα φιλίας της, διότι μιλάμε για μια κοπέλα φουλ ψωνάρα, είναι μοναχοπαιδι και νιώθει τον εαυτό της ως πριγκίπισσα του μπαμπά.

Την κέρδισα δύσκολα, την κράτησα εύκολα, και την έδιωξα μόνος μου .
Προσπάθησα να τη ξανακερδισω δεν το πέτυχα, μετά από 4 χρόνια ήρθε η ίδια στο άκυρο να με ξαναπλησιασει, χωρίς να της δείξω κανένα δείγμα ότι την θέλω.

Τώρα φαντάζομαι τα μούτρα της μέχρι το πάτωμα, (επειδή είπαμε είναι φουλ ψωνάρα)
Και το έχω καταευχαριστηθεί !


Υ.Γ να σημειώσω ότι ήμουν ο πρώτος της
Ησουν λιγο εξω απο αυτους που ειχε συνηθισει να συναναστρεφεται.Ησουν κατι το "εξωτικο " για αυτην.Συμμαθητρια σου;Η γνωριστηκατε τυχαια σε μια καφετερια ;
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας..
Το κορίτσι ακύρωσε το αίτημα της σήμερα το μεσημέρι ενώ το έστειλε χθες τα μεσάνυχτα...

Θεωρώ όμως προσωπική νίκη αυτό το αίτημα φιλίας της, διότι μιλάμε για μια κοπέλα φουλ ψωνάρα, είναι μοναχοπαιδι και νιώθει τον εαυτό της ως πριγκίπισσα του μπαμπά.

Την κέρδισα δύσκολα, την κράτησα εύκολα, και την έδιωξα μόνος μου .
Προσπάθησα να τη ξανακερδισω δεν το πέτυχα, μετά από 4 χρόνια ήρθε η ίδια στο άκυρο να με ξαναπλησιασει, χωρίς να της δείξω κανένα δείγμα ότι την θέλω.

Τώρα φαντάζομαι τα μούτρα της μέχρι το πάτωμα, (επειδή είπαμε είναι φουλ ψωνάρα)
Και το έχω καταευχαριστηθεί !


Υ.Γ να σημειώσω ότι ήμουν ο πρώτος της
Μαλακιες κανεις τυπε.

Τη σουπα εσυ τη ξαναζεσταινεις? Οταν λιωσει το παγωτο το ξαναβαζεις στο ψυγειο? Το τσαι σου οταν παγωσει το μαζευεις για την αλλη μερα?

Για χρονια κρατουσα μια επαφη, με καποιες εστω, πρωην,

σε καποιες περιπτωσεις επαιξαν ακομα και ταξιδακια χρονια μετα και δυνατα πηδηματα.

Αυτα ομως ειναι ετοιμο φαγητο, και ο λυκος πρεπει να πειναει για να μη ξεχναει πως ειναι το κυνηγι.

Την δεχεσαι, για να μην λουζ φεις, αλλα η οποια εξτρα ασχολια αποτελει χασιμο χρονου για μενα.

Ειμαι σιγουρος, ειδικα απο τη στιγμη που ειπες οτι ησουν ο πρωτος, οτι ανετα της ριχνεις ενα ξεγυρισμενο πουτσο. Το θεμα ομως ειναι να εισαι ο Αττιλας ο Ουνος που παει απο πολη σε πολη, σφαζει, γκρεμιζει και μετα παει στην επομενη πολη. οχι να κανεις αποικια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom