Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Μέχρι να παντρευτεί,κανεις δεν ξέρει με τί έχει πηδηχτεί

Ειδικά όσες πήγαν για σπουδές στο εξωτερικό
Αν είσαι ξένος και ρωτήσεις,σου απαντάνε όλες ειλικρινά,
γιατί νομίζουν όταν σαν ξένος θα την περάσεις για cool άτομο/προχώ/αντιρατσίστρια,
αν έχει γαμηθεί με ξένους.
Πλην λίγες μέρες είχα γράψει ότι ήμουν πρώτο ραντεβού με Γερμανίδα,
απάντησε τελείως λάθος στην παραπάνω ερώτηση,
σηκώθηκα,άφησα τα λεφτά για το ποτό μου και της
είπα ότι δεν βγαίνω με γυναίκες που δε σέβονται τον εαυτό τους.
Ευτυχώς εδώ που μένω,οι αραποαραβοτουρκογαμημένες,σπανίζουν..
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Αν είσαι ξένος και ρωτήσεις,σου απαντάνε όλες ειλικρινά,
γιατί νομίζουν όταν σαν ξένος θα την περάσεις για cool άτομο/προχώ/αντιρατσίστρια,
αν έχει γαμηθεί με ξένους.
Πλην λίγες μέρες είχα γράψει ότι ήμουν πρώτο ραντεβού με Γερμανίδα,
απάντησε τελείως λάθος στην παραπάνω ερώτηση,
σηκώθηκα,άφησα τα λεφτά για το ποτό μου και της
είπα ότι δεν βγαίνω με γυναίκες που δε σέβονται τον εαυτό τους.
Ευτυχώς εδώ που μένω,οι αραποαραβοτουρκογαμημένες,σπανίζουν..
σε καμάρωσα όταν το έγραψες
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.060
Πόντοι
7.216
Τετοιου ειδους νοοτροπια ψαρωνει καμια φορα τις γκομενες.

αλλα μιλαμε για χαζοβιολες απο επαρχια
Αυτό που έχετε άποψη για την επαρχία μέσα από τις ταινίες του κωνσταντάρα με ξεπερνά!
Φλώροι Αθηναίοι!
 

das379

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
53
Like
3.448
Πόντοι
7.131
Δεν αποφάσισαν μόνες τους.
Η οικογένειά τους δεν τις καθοδήγησε σωστά,με αποτέλεσμα να ενηλικιωθούν σε μία κοινωνία που τους οδήγησε εκεί που είναι σήμερα.

Δηλαδή οι Σλάβες έιναι πιο έξυπνες,που ειχαν τον οικογενειακό και φιλικό περίγυρο να τους λέει.
όλα καλά με σπουδές,γίνε ανεξάρτητη,αλλά αν θες οικογένεια,μη φας των παπά περί καριέρας και γίνεις στα 35 σου ναυάγιο-χυσοδοχείο.

Αν η οικογένεια είναι μπουρδέλο τύπε,η κόρη θα μιλάει σαν νταλικιέρης,θα το παίζει φεμινίστρια με χρυσό μουνί και μπορεί και να γαμιέται με αράπηδες και πάκια για να δείξει πόσο προχωρημένη είναι..
Έχεις δει εσύ καμία από καλή οικογένεια να γαμιέται με αράπηδες και πάκια;
Eδώ όσες γερμανίδες το κάνουν,παίζουν από γκόμενες με ανύπαρκτο οικογενειακό background,μέχρι άπλυτα μπάζα.
Καμία νορμάλ δε θα έπεφτε τόσο χαμηλά.
Η οικογένεια σίγουρα παίζει ρόλο αλλά και η κοινωνία και τα media και τα social που τις έχουν φουσκώσει τα μυαλά. Αυτές όμως δεν βλέπουν που πανε; Προσωπικότητα δεν εχουν; Βούληση δεν εχουν;
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Η οικογένεια σίγουρα παίζει ρόλο αλλά και η κοινωνία και τα media και τα social που τις έχουν φουσκώσει τα μυαλά. Αυτές όμως δεν βλέπουν που πανε; Προσωπικότητα δεν εχουν; Βούληση δεν εχουν;
Ποτε δεν ειχαν προσωπικοτητα οι μαζες.

απλα πλεον οι μορφωμενοι ειναι παραπανω και μεσω σοσιαλ κλπ φαινονται τα ζωαδια πιο ευκολα
 
  • Like
Αντιδράσεις: das379

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Για βοηθήστε και εμένα.
Χωρισμένη με παιδιά 17 και 15, πολύ διιαχυτική, οταν βρισκόμαστε στη δουλειά επιδιώκει να με ακουμπάει, φαίνεται ότι γουστάρει.
Αλλά,,,,,,
Έχει τα κλασικά κουσουρια ελλεηνειδας .... Καπνίζει σαν αράπης. Παρκάρει εμπρός στο σουπερμάρκετ στην είσοδο μιλάμε αυτό εμένα είναι ότι πιο εκνευριστικο. Παθαίνει διαλείψεις σαν να είναι σε ένα άλλο κόσμο μερικές φορές, και έχει μανία με τα σκυλιά και τις γατες τρέχει να χαιδεψει μέχρι και τα αδέσποτα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.626
Κριτικές
62
Like
45.367
Πόντοι
9.297
Αν είσαι ξένος και ρωτήσεις,σου απαντάνε όλες ειλικρινά,
γιατί νομίζουν όταν σαν ξένος θα την περάσεις για cool άτομο/προχώ/αντιρατσίστρια,
αν έχει γαμηθεί με ξένους.
Πλην λίγες μέρες είχα γράψει ότι ήμουν πρώτο ραντεβού με Γερμανίδα,
απάντησε τελείως λάθος στην παραπάνω ερώτηση,
σηκώθηκα,άφησα τα λεφτά για το ποτό μου και της
είπα ότι δεν βγαίνω με γυναίκες που δε σέβονται τον εαυτό τους.
Ευτυχώς εδώ που μένω,οι αραποαραβοτουρκογαμημένες,σπανίζουν..
Να υποθεσω οτι δεν μενεις στην Αθηνα.Μαλλον στην Βορεια Ελλαδα μενεις.Εκει πραγματι σπανιζουν οι περιπτωσεις αυτες.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Για βοηθήστε και εμένα.
Χωρισμένη με παιδιά 17 και 15, πολύ διιαχυτική, οταν βρισκόμαστε στη δουλειά επιδιώκει να με ακουμπάει, φαίνεται ότι γουστάρει.
Αλλά,,,,,,
Έχει τα κλασικά κουσουρια ελλεηνειδας .... Καπνίζει σαν αράπης. Παρκάρει εμπρός στο σουπερμάρκετ στην είσοδο μιλάμε αυτό εμένα είναι ότι πιο εκνευριστικο. Παθαίνει διαλείψεις σαν να είναι σε ένα άλλο κόσμο μερικές φορές, και έχει μανία με τα σκυλιά και τις γατες τρέχει να χαιδεψει μέχρι και τα αδέσποτα.
να σε βοηθήσουμε φίλε. Ξάπλωσε αναπαυτικά στην πολυθρόνα και θυμίσου τα παιδικά σου χρόνια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.626
Κριτικές
62
Like
45.367
Πόντοι
9.297
Δεν ξέρω αν λέγοντας επαρχία εννοείς κάποιο χωριό ή κωμόπολη. Εγώ μένω σε πόλη άνω των 130 χιλιάδων κατοίκων. Πίστεψέ με το πρώτο κριτήριο είναι τι δουλειά κάνω. Έχω φάει άκυρο λόγω δουλειάς ( courier) και σε μια άλλη περίπτωση γιατί έμενα με τους γονείς μου ενώ είχα δουλειά. 1) η δουλειά 2) σπίτι 3) αυτοκίνητο. Αυτά είναι τα κριτήρια. Όπως μου είχε πει μια γνωστή μου: πως θα βγω με κάποιον που δεν δουλεύει; Αν τον ερωτευτώ και αποδειχτεί τεμπέλης;Ας βρει πρώτα δουλειά και μετά βλέπουμε.
Ναι...και αν την πεσουν πεντε εργαζομενοι στην ιδια αυτη θα κατσει σε οποιον βγαζει τα πιο πολλα...ερασιτεχνες πουτανες!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Πάντως επαρχία ο κόσμος γεννοβολάει σαν να μην υπάρχει αύριο.Τα καρότσια πάνε κι έρχονται.Μέσος όρος 2 παιδιά το ζευγάρι.Δεν υπάρχει καμία διαφορά με τις παλιές καλές εποχές.

Όσο ζούνε τα γερόντια,κρίση δεν πρόκειται να δει ο τόπος
Γνωριζεις και τον μεσο ορο γεννησεων στην επαρχια?
Ποιος εισαι ρε παιδι μου.
Μου θυμιζεις κατι γριες, που κρινουν συνολικά τον κοσμο απο το τι συμβαινει στη γειτονια τους και δεν εχουν απομακρυνθει ποτέ εκατο μετρα απο το σπιτι τους.
Τωρα, αν οι επισημες υπηρεσιες λενε οτι υπαρχει υπογεννητικοτητα παντου (αρα κατω απο 1,5 παιδια ανα γυναικα), τι σημασια εχει? Εσυ τα ξερεις καλυτερα, αφου ειδες πεντε γυναικες με καροτσια στην πλατεια 50 μετρα απο το σπιτι σου.
Συνελθε
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Γνωριζεις και τον μεσο ορο γεννησεων στην επαρχια?
Ποιος εισαι ρε παιδι μου.
Μου θυμιζεις κατι γριες, που κρινουν συνολικά τον κοσμο απο το τι συμβαινει στη γειτονια τους και δεν εχουν απομακρυνθει ποτέ εκατο μετρα απο το σπιτι τους.
Τωρα, αν οι επισημες υπηρεσιες λενε οτι υπαρχει υπογεννητικοτητα παντου (αρα κατω απο 1,5 παιδια ανα γυναικα), τι σημασια εχει? Εσυ τα ξερεις καλυτερα, αφου ειδες πεντε γυναικες με καροτσια στην πλατεια 50 μετρα απο το σπιτι σου.
Συνελθε

Μόνο από συμμαθητές/τριες μου,το 90% είναι παντρεμένοι με παιδιά

Αν βρεις πολλές 30+ ανύπαντρες χωρίς παιδιά στην επαρχία,έλα γράψε μου

Μην κοιτάς την Αθήνα που είναι όλες οι 'καριερίστριες' και μέχρι τα 40 το παίζουν γκόμενες
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Για βοηθήστε και εμένα.
Χωρισμένη με παιδιά 17 και 15, πολύ διιαχυτική, οταν βρισκόμαστε στη δουλειά επιδιώκει να με ακουμπάει, φαίνεται ότι γουστάρει.
Αλλά,,,,,,
Έχει τα κλασικά κουσουρια
ελλεηνειδας .... Καπνίζει σαν αράπης. Παρκάρει εμπρός στο σουπερμάρκετ στην είσοδο μιλάμε αυτό εμένα είναι ότι πιο εκνευριστικο. Παθαίνει διαλείψεις σαν να είναι σε ένα άλλο κόσμο μερικές φορές, και έχει μανία με τα σκυλιά και τις γατες τρέχει να χαιδεψει μέχρι και τα αδέσποτα.


σας βγάζω το καπέλο για το τονισμένο :)
βέβαια θα ήθελα να σας ρωτήσω
από την διατύπωση σας είναι σαφές ότι δεν παρκάρετε εσείς έτσι
καπνίζετε όμως; :)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.626
Κριτικές
62
Like
45.367
Πόντοι
9.297
Μόνο από συμμαθητές/τριες μου,το 90% είναι παντρεμένοι με παιδιά

Αν βρεις πολλές 30+ ανύπαντρες χωρίς παιδιά στην επαρχία,έλα γράψε μου

Μην κοιτάς την Αθήνα που είναι όλες οι 'καριερίστριες' και μέχρι τα 40 το παίζουν γκόμενες
Ακριβως ετσι ειναι Sad Man...και μαλιστα οι συμμαθητες εχουν παντρευτει μπαζα...και μαλιστα ετσι ηταν πριν φθαρουν ετι περαιτερω απο τις εγκυμοσυνρς και την καθημερινοτητα και την ελλειψη ενδιαφεροντος για τον εαυτο τους...καλυτερα εμεις στα κοριτσια μας...κι αν παντρευτουμε παντρευτηκαμε...αλλα χωρις να πεσουμε επιπεδο!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.399
Πόντοι
3.296
πρωτη γυμνασιου ειχα συμμαθητρια απο ''καλο'' και πλουσιο σπιτι που τα ''εφτιαξε'' με 16χρονο ''ομογενη'' απο το τουρκμενισταν επισης πρωτη γυμνασιου
του εκανε και δωρακια
Δωράκια δλδ?Δε του χρέωνε παραπάνω το ελεύθερο στοματικό η το αναλ?:tooth:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.856
Κριτικές
21
Like
11.024
Πόντοι
4.546
όποιος δλδ δεν έχει τη γυναίκα σαν δούλα είναι μαλακάκος?
πολύ βαρύς "άντρας" είσαι ρε ζαν...
με πολλά εισαγωγικά το άντρας...
υγ
αλλού φαίνονται οι άντρες μπούλη
Είπαμε ρε Τζον, πουτανοποίηση :2funny: :2funny: :2funny:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ακριβως ετσι ειναι Sad Man...και μαλιστα οι συμμαθητες εχουν παντρευτει μπαζα...και μαλιστα ετσι ηταν πριν φθαρουν ετι περαιτερω απο τις εγκυμοσυνρς και την καθημερινοτητα και την ελλειψη ενδιαφεροντος για τον εαυτο τους...καλυτερα εμεις στα κοριτσια μας...κι αν παντρευτουμε παντρευτηκαμε...αλλα χωρις να πεσουμε επιπεδο!

Ναι,απλά στην επαρχία και να θες να παντρευτείς,δεν βρίσκεις γυναίκα αν είσαι πχ μετά τα 35.

Μας βλέπω να γυρνάμε τη σκοπιανοβουλγαρική επαρχία σε λίγο καιρό προς αναζήτηση νύφης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom