Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.957

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
δεν με θυμασαι με αλλο προφιλ γιατι πρεπει να ειμαι ο μονος που εχει ενα απο τοτε που μπηκε .
Δεν με κατηγορησες για κάτι ,ουτε εχεις γραψει κάτι αρνητικό για μένα.
Ειδες υπαρχουν και σαν και εμενα καποιοι εδω μεσα .
Πολλοί . Οι περισσότεροι . Και έχει και χαβαλέδες ! Γιαυτό μπαίνουμε ... μπαίναμε !
Αλλά λίγοι χάλιες, ενοχλούν πολύ και γράφουν πολλά !!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.390
Πόντοι
25.467
Ε αληθεύει ! Άλλοι έβριζαν πρώτοι !!!


Προσωπικά δεν θυμάμαι να σας έχω βρίσει ποτέ. Ακόμα και παρά τις γαμωμάνες και τα γαμωσόγια που μου ρίχνατε κατά ριπάς, σας αντιμετώπιζα χωρίς να σας βρίζω, ούτε να θίγω δεύτερα και τρίτα συγγενικά σας πρόσωπα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.390
Πόντοι
25.467
δεν με θυμασαι με αλλο προφιλ γιατι πρεπει να ειμαι ο μονος που εχει ενα απο τοτε που μπηκε .
Δεν με κατηγορησες για κάτι ,ουτε εχεις γραψει κάτι αρνητικό για μένα.
Ειδες υπαρχουν και σαν και εμενα καποιοι εδω μεσα .


Έ όχι και ο μόνος. Τα παραλέτε λίγο. :)
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Πολλοί . Οι περισσότεροι . Και έχει και χαβαλέδες ! Γιαυτό μπαίνουμε ... μπαίναμε !
Αλλά λίγοι χάλιες, ενοχλούν πολύ και γράφουν πολλά !!!
παιξε τοτε μπαλα με τους περισσοτερους και κατουρα τους άλλους.
Παιξε μπαλα με αυτους που μπορουν να καταλαβουν το χιούμορ σου και τις τοποθετησεις σου.
Οτι οι αποψεις σου τραβανε κόσμο και σου απαντουν ειναι κάτι που πρεπει να δεχθεις, δεν ειναι αναγκη να απαντας σε ολους.
Εμεις θα καταλαβουμε ποιους κατουρας και με ποιους ασχολησε.
Αν θες να μην εχεις θεματα βλεπεις το σαιτ σαν επισκεπτης, η αν κανεις εγγραφη απλα κανεις μονολεκτικα ποστ με εμοτικονς και εισαι κομπλε.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Προσωπικά δεν θυμάμαι να σας έχω βρίσει ποτέ. Ακόμα και παρά τις γαμωμάνες και τα γαμωσόγια που μου ρίχνατε κατά ριπάς, σας αντιμετώπιζα χωρίς να σας βρίζω, ούτε να θίγω δεύτερα και τρίτα συγγενικά σας πρόσωπα.
Σάμπως εγώ τον έβρισα ποτέ που χωρίς να με ξέρει με εξύβρισε με το καλημέρα? και δεν παρέκλινα ποτέ στο υβρεολόγιο. Ο άνθρωπος λέει ψέμματα, δεν μετανοεί και γελοιοποιείται.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Προσωπικά δεν θυμάμαι να σας έχω βρίσει ποτέ. Ακόμα και παρά τις γαμωμάνες και τα γαμωσόγια που μου ρίχνατε κατά ριπάς, σας αντιμετώπιζα χωρίς να σας βρίζω, ούτε να θίγω δεύτερα και τρίτα συγγενικά σας πρόσωπα.
σε αυτο εχεις δικιο, δεν εχω βρει ποστ σου να βριζεις, αλλο καπελο βεβαια οτι με αυτα που τους απαντας αν τους εβριζες θα ηταν λιγότερο κακο γι αυτους :hi:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.390
Πόντοι
25.467
Βλέπεις τι σου λέω ;;; Για μια λάθοπς έκφραση ..... έχουν γράψει 100Κ posts !!
Και θα γράψουν τις ... χιλιαπλάσιες στο μέλλον !
Μήπως ...σε βάζω στο σωστό δρόμο ;;; Να σκεφτείς να ... διαγραφτείς κι εσύ ;;;;;;;;

Να με συγχωρείτε, αλλά δεν ήταν απλώς μια λάθος έκφραση. Ολόκληρα σεντόνια είχατε ανταλλάξει με την Σίλβα και τον Βολταίρο.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Σάμπως εγώ τον έβρισα ποτέ που χωρίς να με ξέρει με εξύβρισε με το καλημέρα? και δεν παρέκλινα ποτέ στο υβρεολόγιο. Ο άνθρωπος λέει ψέμματα, δεν μετανοεί και γελοιοποιείται.
Αυτο ειναι το βαπτισμα του πυρος οταν μπαινεις στο σαιτ αυτο.
Ειναι μεσα στις δοκιμασίες για να αντεξεις τον τραμπουκισμο που θα ακολουθησει.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Στο τοπικ της Πατούλαινας κυριαρχούν οι ιερόσυλοι. Το τραγούδι ο Πρόεδρας λένε το έγραψε γιαυτήν, γιαυτό και χώρισε, αλλά εγώ είχα την εντύπωση πως το έγραψε για τη γυμνάστρια που μας έλεγες, την τηλεοπτική. Δώσε φώτα.
Tα είδα και εγώ τα ψέμματα που γράφουν οι μπουστηδες και μου άναψαν τα λαμπάκια.... Ο κύριος μαρινακης είναι υπόδειγμα συζύγου και οικογενειαρχη...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.390
Πόντοι
25.467
σε αυτο εχεις δικιο, δεν εχω βρει ποστ σου να βριζεις, αλλο καπελο βεβαια οτι με αυτα που τους απαντας αν τους εβριζες θα ηταν λιγότερο κακο γι αυτους :hi:

:grouphug:

εγω, εσυ ο Αντισθενης και κανα 2 αλλοι πρεπει να ειμαστε

Όντως. Μετρημένοι στα δάκτυλα του ενός χεριού.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Προσωπικά δεν θυμάμαι να σας έχω βρίσει ποτέ.

, σας αντιμετώπιζα χωρίς να σας βρίζω, ούτε να θίγω δεύτερα και τρίτα συγγενικά σας πρόσωπα.


Το παρακάτω , που γράφτηκε από το λογαριασμό σας , στο θέμα των πολιτικών , δεν είναι δικό σας post ;;;
ΠΡΟΧΤΕΣ !!!!! ή χτες !!!!!!

Να σας απαντήσω λοιπόν με παράδειγμα, και με τον τρόπο που απαντάτε εσείς.

Έχουμε λοιπόν τον Α, ο οποίος κληρονόμησε από την γιαγιά του 1 ακίνητο, το οποίο πούλησε σε νεαρή ηλικία, δίνοντας όλο το αντίτιμο που αποκόμισε από την πώληση του σε βίζιτες (δηλαδή σε εργαζόμενες που αμοίβονται μαύρα, χωρίς να αποδώσουν κανέναν φόρο και πουθενά). Μετά παντρεύτηκε, πήρε ως προικώο άλλο ένα ακίνητο, στο οποίο διαμένει, έκλεισε τα βιβλία της επικερδούς οδοντιατρικού προσανατολισμού επιχείρισής του, επειδή δεν ήθελε να συνεισφέρει στον κοινό κορβανά, και συνεχίζει να εργάζεται κρυφίως λαμβάνοντας αμοιβή χωρίς προφανώς να δίνει αποδείξεις.

Από την άλλη πάλι, έχουμε τον Β που κληρονόμησε κι αυτός ένα ακίνητο από την γιαγιά του, αλλά αντί να το πουλήσει και να το ξοδέψει σε πουτάνες, φρόντισε να το ανακαινίσει με τα χρήματα που έβγαζε από την εργασία του, και να το εκμεταλευτεί ενοικιάζοντάς το. Μετά νυμφεύτηκε και πήρε ως προικώο, άλλο ένα ακόινητο, το οποίο ανακάινισαν με την σύζυγό του, μην κλείνοντας τα βιβλία των επικερδών εργασιιών τους. Επίσης φρόντισαν με καλή διαχείριση, αν αποκτήσουν άλλα δύο ακίνητα, και να έχουν και καταθέσεις σε τράπεζες.

Εσείς λοιπόν μου λέτε, ότι το επειδή το ζευγάρι Α που δεν κατάφερε να είναι τόσο παραγωγικό, ούτως ώστε να αυγατίσει την περιουσία του, ή που τά έκανε όλα πουτάνα και τα έφαγε στα μπουζούκια,είναι αναγκασμένο να πληρώνει ΕΝΦΙΑ, το ζευγάρι Β, όχι μονον πρέπει να πληρώσει τον τριπλό ΕΝΦΙΑ που αντιστοιχεί στα περισσότερα διαμερίσματα που κατέχει, αλλά και να φορολογηθεί για την παραγώγικότητά του με βαρύ φόρο, έπειδή τόλμησε να κάνει σωστή διαχείριση των οικονομικών του και προέβει σε καταθέσεις προκειμένου να έχει μια οικονομική άνεση για να επενδύσει σε κάτι στο μέλλον.


Εγώ πάλι, και αντιθέτως με εσάς, πιστεύω πως ο Α είναι ένα κατάπτυστο λαμόγιο, που όχι μόνο είναι φοροφυγάς και δεν θέλει να συμβάλει καθόλου στα κοινά, αλλά έχει και την εντελώς παράλογή απαίτηση να θέλει να απολάμβάνει τις ίδιες ακριβώς κρατικές υπηρεσίες και μέριμνες που απολαμβάνουν αυτοί που πληρώνουν, και που δεν σταματά εκεί, αλλά αποθρασσύνεται και ζητά να πληρώνουν ακόμα περισσσότερο αυτοί που ήδη πληρώνουν, για να έχει αυτός ακόμα περισσότερες απολαβές χωρίς να πληρώνει τίποτα.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΣΗΜΕΙΩΣΗ

ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Α ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΖΕΙ ΤΑ ΟΣΑ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΗΓΗΘΕΙ ΕΣΕΙΣ Ο ΙΔΙΟΣ.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Tα είδα και εγώ τα ψέμματα που γράφουν οι μπουστηδες και μου άναψαν τα λαμπάκια.... Ο κύριος μαρινακης είναι υπόδειγμα συζύγου και οικογενειαρχη...
Θες να σε στεναχωρησω γι αυτο που γραφεις ?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Αυτο ειναι το βαπτισμα του πυρος οταν μπαινεις στο σαιτ αυτο.
Ειναι μεσα στις δοκιμασίες για να αντεξεις τον τραμπουκισμο που θα ακολουθησει.
δοκιμασία είναι να αντέξουν τον δικό μου τραμπουκισμό χωρίς βρισίδι. Και αποτυγχάνουν σπάζοντας σαν πλαστικό κουταλάκι καφέ.
Επίσης είναι προφανές ότι τα κωλοδάχτυλα και οι επισκέψεις στην αργυρούπολη δρουν ανασταλτικά και στην ανδρική συμπεριφορά εκτός από την διάνοιξη της οπής.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.390
Πόντοι
25.467
Το παρακάτω , που γράφτηκε από το λογαριασμό σας , στο θέμα των πολιτικών , δεν είναι δικό σας post ;;;
ΠΡΟΧΤΕΣ !!!!! ή χτες !!!!!!

Να σας απαντήσω λοιπόν με παράδειγμα, και με τον τρόπο που απαντάτε εσείς.

Έχουμε λοιπόν τον Α, ο οποίος κληρονόμησε από την γιαγιά του 1 ακίνητο, το οποίο πούλησε σε νεαρή ηλικία, δίνοντας όλο το αντίτιμο που αποκόμισε από την πώληση του σε βίζιτες (δηλαδή σε εργαζόμενες που αμοίβονται μαύρα, χωρίς να αποδώσουν κανέναν φόρο και πουθενά). Μετά παντρεύτηκε, πήρε ως προικώο άλλο ένα ακίνητο, στο οποίο διαμένει, έκλεισε τα βιβλία της επικερδούς οδοντιατρικού προσανατολισμού επιχείρισής του, επειδή δεν ήθελε να συνεισφέρει στον κοινό κορβανά, και συνεχίζει να εργάζεται κρυφίως λαμβάνοντας αμοιβή χωρίς προφανώς να δίνει αποδείξεις.

Από την άλλη πάλι, έχουμε τον Β που κληρονόμησε κι αυτός ένα ακίνητο από την γιαγιά του, αλλά αντί να το πουλήσει και να το ξοδέψει σε πουτάνες, φρόντισε να το ανακαινίσει με τα χρήματα που έβγαζε από την εργασία του, και να το εκμεταλευτεί ενοικιάζοντάς το. Μετά νυμφεύτηκε και πήρε ως προικώο, άλλο ένα ακόινητο, το οποίο ανακάινισαν με την σύζυγό του, μην κλείνοντας τα βιβλία των επικερδών εργασιιών τους. Επίσης φρόντισαν με καλή διαχείριση, αν αποκτήσουν άλλα δύο ακίνητα, και να έχουν και καταθέσεις σε τράπεζες.

Εσείς λοιπόν μου λέτε, ότι το επειδή το ζευγάρι Α που δεν κατάφερε να είναι τόσο παραγωγικό, ούτως ώστε να αυγατίσει την περιουσία του, ή που τά έκανε όλα πουτάνα και τα έφαγε στα μπουζούκια,είναι αναγκασμένο να πληρώνει ΕΝΦΙΑ, το ζευγάρι Β, όχι μονον πρέπει να πληρώσει τον τριπλό ΕΝΦΙΑ που αντιστοιχεί στα περισσότερα διαμερίσματα που κατέχει, αλλά και να φορολογηθεί για την παραγώγικότητά του με βαρύ φόρο, έπειδή τόλμησε να κάνει σωστή διαχείριση των οικονομικών του και προέβει σε καταθέσεις προκειμένου να έχει μια οικονομική άνεση για να επενδύσει σε κάτι στο μέλλον.


Εγώ πάλι, και αντιθέτως με εσάς, πιστεύω πως ο Α είναι ένα κατάπτυστο λαμόγιο, που όχι μόνο είναι φοροφυγάς και δεν θέλει να συμβάλει καθόλου στα κοινά, αλλά έχει και την εντελώς παράλογή απαίτηση να θέλει να απολάμβάνει τις ίδιες ακριβώς κρατικές υπηρεσίες και μέριμνες που απολαμβάνουν αυτοί που πληρώνουν, και που δεν σταματά εκεί, αλλά αποθρασσύνεται και ζητά να πληρώνουν ακόμα περισσσότερο αυτοί που ήδη πληρώνουν, για να έχει αυτός ακόμα περισσότερες απολαβές χωρίς να πληρώνει τίποτα.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΣΗΜΕΙΩΣΗ

ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Α ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΖΕΙ ΤΑ ΟΣΑ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΗΓΗΘΕΙ ΕΣΕΙΣ Ο ΙΔΙΟΣ.


Δικό μου είναι, αλλά οπώς θα διαπιστώσατε, δεν έβρισα εσάς. Τον τύπο του παραδείγματος Α έλουσα με κοσμητικά, και στο τέλος επεσήμανα ότι το παράδειγμα Α δεν το δανείστηκα τυχαία. :)
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Το να ξενοπηδαει δεν είναι κακό... Άντρακλας είναι... Αλλά την γυναίκα και τα παιδιά του τα έχει κορώνα στο κεφάλι του!
α εντάξει τότε, δεν το ήξερα, αν και τον ειδα να πουλάει έρωτα:smitten:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
δοκιμασία είναι να αντέξουν τον δικό μου τραμπουκισμό χωρίς βρισίδι. Και αποτυγχάνουν σπάζοντας σαν πλαστικό κουταλάκι καφέ.
Επίσης είναι προφανές ότι τα κωλοδάχτυλα και οι επισκέψεις στην αργυρούπολη δρουν ανασταλτικά και στην ανδρική συμπεριφορά εκτός από την διάνοιξη της οπής.
χοντρο :confused:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606


Επειδή λες ότι σου αρέσει η αλήθεια .............


Θα μπορούσες να κρατήσεις ότι είναι βαρετοί οι τύποι . Οπότε λόγος να φεύγει κανείς !
Κι ας λένε ότι ...σε έσπασαν .
Εσείς θα ξέρετε την αλήθεια !!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom