Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.957

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Είμαι υπεραναλυτικός και μου αρέσουν τα τεκμήρια ! Ο άλλος όταν επανήλθα μετά από ... 6 μήνες ... έγραφε μαλακίες συνέχεια !
Ότι .. .εξαιτίας του .... δεν είχα μπει 6 μήνες !!! Ούτε θυμόμουν σε τι παπαριά αναφερόταν!
Οπότε έγραψα ότι είχα σοβαρό λόγο ! Και συνέχισε. Όταν του είπα το λόγο ... ο έκτωρας το σεβάστηκε .
Οι άλλοι .... έκαναν εκατοντάδες posts για το θέμα και για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο !!!!!!!
Εσύ μας λες ... ότι φταίω μόνο εγώ που το ανέφερα !!!!!!!
Οι άλλοι που έκαναν πλάκα ... θεωρείς ότι είναι εντάξει !!!

Είναι ... μια άποψη !
Για τέτοιες λέω ... ότι αν και πολλά posts έχουν άπειρο χαβαλέ ... αυτά τα ολίγα 0.0000001% ... σε κάνουν να μη θέλεις καμία σχέση !
Αλλωστε για το ... κύριο θέμα , δεν γράφεται τίποτε.
Η φάση είχε αρχίσει να χαλάει , από τη στιγμή που είχαν μπει τα πολιτικά . Ήδη κάπου 2006-2007 .

Ναι οκ , αλλα φανατιζεις και κόσμο με την γραφη σου μαν
ο Εκτορας επαιζε καλα το παιχνίδι της μπριζας
Και ο brabus πιαστηκε στο λαθος της τοποθετησης σου , αλλα μετά το έκοψε το θέμα και καλά εκανε.
Και τωρα αν θυμόταν το σκηνικό δεν θα είχε τοποθετηθεί, βασικά κανεις μας δεν το θυμόταν, αλλιως θα πηγαιναμε παρακατω.
Μπορει να ειμαστε μπουρδελιαριδες και μεταξυ μας να εχουμε αναταλλαξει καμια Παναγίτσα και να εχουμε χεσει ο ενας στον ταφο του αλλουνου, αλλα φοράμε παντελονια, και καποια θεματα δεν τα αγγιζουμε.

Παμε παρακατω.

Δωσε ινφο για Vogue να τρολαρουμε λιγο Αθηναιο44 τον κηπουρο
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αυτό αν ήθελες το έλυνες σε πιμι. Εδώ πάνω δε γράφονται τέτοια. Επίσης, απ οτι κατάλαβα από αυτά που κοπανούσατε με τον τραμου το θέμα με το αυτοκίνητο συνεχίσατε να το αναφέρετε καιρό μετά, σας έχω πετύχει να τρώγεστε και γι αυτό το αυτοκίνητο. Το κόβεις και τέλος.

Ενώ το ξέρατε, κάνατε posts μετά . Δεν ήταν δικό μου μάθος αυτό !
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Είμαι υπεραναλυτικός και μου αρέσουν τα τεκμήρια ! Ο άλλος όταν επανήλθα μετά από ... 6 μήνες ... έγραφε μαλακίες συνέχεια !
Ότι .. .εξαιτίας του .... δεν είχα μπει 6 μήνες !!! Ούτε θυμόμουν σε τι παπαριά αναφερόταν!
Οπότε έγραψα ότι είχα σοβαρό λόγο ! Και συνέχισε. Όταν του είπα το λόγο ... ο έκτωρας το σεβάστηκε .
Οι άλλοι .... έκαναν εκατοντάδες posts για το θέμα και για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο !!!!!!!
Εσύ μας λες ... ότι φταίω μόνο εγώ που το ανέφερα !!!!!!!
Οι άλλοι που έκαναν πλάκα ... θεωρείς ότι είναι εντάξει !!!

Είναι ... μια άποψη !
Για τέτοιες λέω ... ότι αν και πολλά posts έχουν άπειρο χαβαλέ ... αυτά τα ολίγα 0.0000001% ... σε κάνουν να μη θέλεις καμία σχέση !
Αλλωστε για το ... κύριο θέμα , δεν γράφεται τίποτε.
Η φάση είχε αρχίσει να χαλάει , από τη στιγμή που είχαν μπει τα πολιτικά . Ήδη κάπου 2006-2007 .
Καλά ρε, διαβάζεις τι σου γράφω; Και των άλλων αδιανόητα και καφριλίκια τα χαρακτήρισα. Αλλά εσύ το τερμάτισες τελείως μετά. Τις σφαίρες και τις απειλές για τη γυναίκα και τα παιδιά του Τραμουντάνα τι τα ήθελες;
Να δείξεις τι; Αφού όταν σου είπε ότι σε ψάχνει κατουρήθηκες πάνω σου και εξαφανίστηκες. Έβγαλες και κείνο το μήνυμα ότι δε σε στηρίζουν οι admins στη διένεξη και μπουχός. Και άλλες φορές είχες θέματα, ένα θυμάμαι με το Βολταίρο που σε έψαχνε και εξαφανίστηκες πάλι, κι άλλος σε έψαχνε αλλά δε θυμάμαι τώρα ποιός, αλλά αυτό με τις σφαίρες δείχνει ότι έχεις σοβαρό πρόβλημα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.036
Like
13.068
Πόντοι
2.606
Ναι οκ , αλλα φανατιζεις και κόσμο με την γραφη σου μαν
ο Εκτορας επαιζε καλα το παιχνίδι της μπριζας
Και ο brabus πιαστηκε στο λαθος της τοποθετησης σου , αλλα μετά το έκοψε το θέμα και καλά εκανε.
Και τωρα αν θυμόταν το σκηνικό δεν θα είχε τοποθετηθεί, βασικά κανεις μας δεν το θυμόταν, αλλιως θα πηγαιναμε παρακατω.
Μπορει να ειμαστε μπουρδελιαριδες και μεταξυ μας να εχουμε αναταλλαξει καμια Παναγίτσα και να εχουμε χεσει ο ενας στον ταφο του αλλουνου, αλλα φοράμε παντελονια, και καποια θεματα δεν τα αγγιζουμε.

Παμε παρακατω.

Δωσε ινφο για Vogue να τρολαρουμε λιγο Αθηναιο44 τον κηπουρο
Νταξει μαλακιά που απολογουμε τώρα αλλά του λέω του μαλακα δεν θυμόμουν καθόλου την ιστορία με τον αδερφό του μα καθόλου
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.130
Like
22.841
Πόντοι
5.506
Ενώ το ξέρατε, κάνατε posts μετά . Δεν ήταν δικό μου μάθος αυτό !
Αυτό το θέμα το θάβεις και δεν το αναφέρεις ποτέ. Εγώ θυμάμαι μόνο να αναφέρεται το "γκολφάκι του μπαρμπαμήτσου" και το τρολάρισμα αφορούσε στο οτι μας την έλεγες εσύ για αμάξια με φτιαγμένο γκολφάκι και σεατ λεον, πότε διάβασα για νεκρό συγγενή με αυτό ούτε που θυμάμαι. Αν σχολίασα ΑΦΟΥ το έμαθα και δεν το θυμάμαι, είμαι μαλάκας και ζητώ συγνώμη. Και τέλος.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.036
Like
13.068
Πόντοι
2.606
Καλά ρε, διαβάζεις τι σου γράφω; Και των άλλων αδιανόητα και καφριλίκια τα χαρακτήρισα. Αλλά εσύ το τερμάτισες τελείως μετά. Τις σφαίρες και τις απειλές για τη γυναίκα και τα παιδιά του Τραμουντάνα τι τα ήθελες;
Να δείξεις τι; Αφού όταν σου είπε ότι σε ψάχνει κατουρήθηκες πάνω σου και εξαφανίστηκες. Έβγαλες και κείνο το μήνυμα ότι δε σε στηρίζουν οι admins στη διένεξη και μπουχός. Και άλλες φορές είχες θέματα, ένα θυμάμαι με το Βολταίρο που σε έψαχνε και εξαφανίστηκες πάλι, κι άλλος σε έψαχνε αλλά δε θυμάμαι τώρα ποιός, αλλά αυτό με τις σφαίρες δείχνει ότι έχεις σοβαρό πρόβλημα.
Η φωτογραφία από μόνη της δεν λέει απολύτως τίποτα και μπαζούκας να μου βάλει κάποιος και σουγιά το ίδιο μου κάνει αν περάσει όμως πραγματικά το λεπτό όριο της ανωνυμίας που πρέπει να έχει ο καθένας εδώ τότε θα ήμουν όπως και ο καθένας στην δυσάρεστη θέση να κάνω άσχημα πράγματα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ναι οκ , αλλα φανατιζεις και κόσμο με την γραφη σου μαν
ο Εκτορας επαιζε καλα το παιχνίδι της μπριζας
Και ο brabus πιαστηκε στο λαθος της τοποθετησης σου , αλλα μετά το έκοψε το θέμα και καλά εκανε.
Και τωρα αν θυμόταν το σκηνικό δεν θα είχε τοποθετηθεί, βασικά κανεις μας δεν το θυμόταν, αλλιως θα πηγαιναμε παρακατω.
Μπορει να ειμαστε μπουρδελιαριδες και μεταξυ μας να εχουμε αναταλλαξει καμια Παναγίτσα και να εχουμε χεσει ο ενας στον ταφο του αλλουνου, αλλα φοράμε παντελονια, και καποια θεματα δεν τα αγγιζουμε.

Παμε παρακατω.

Δωσε ινφο για Vogue να τρολαρουμε λιγο Αθηναιο44 τον κηπουρο


Ο έκτωρας ... ζητούσε αποδείξεις ... και όταν τις πήρε ... είχε πάθει πλάκα !!!
Δεν υπήρχε πρόβλημα, χαβαλές ήταν .
Φανατίζονται όσοι έχουν πρόβλημα . Και δεν μπορούν να διακρίνουν το χαβαλέ !

Το να αλλιώνουν τα posts ... έχει χαβαλέ ;;;
Δεν είχες μπει ποτέ σε ... μαγαζί με τεμάχια που φοβήθηκες ότι ήταν εκ μετατροπής ;;; Εφόσον δεν ήσουν της φάσης , δεν την έκανες ;;;
Αυτό είχα γράψει ... και ο άλλος προσπαθεί να πει τι ;;; Ότι έχω τέτοια γούστα ;;; Είχε φανεί πουθενά αυτό ;;;
Για το ρόκο είχα γράψει ότι όντως έτρωγε δάχτυλο ! Τι φταίω εγώ ;; Όλοι το έχουμε δει !!!
Αυτό ... σήμαινε ότι μου αρέσει εμένα ;;; Πόσες εκατοντάδες posts να κάνουν σχετικά ;;;; Αηδία είναι .

Σου αρέσει αυτό το ύφος ;;; Έχει πλάκα ;;; Άχρηστα bytes είναι .
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.036
Like
13.068
Πόντοι
2.606
Ο έκτωρας ... ζητούσε αποδείξεις ... και όταν τις πήρε ... είχε πάθει πλάκα !!!
Δεν υπήρχε πρόβλημα, χαβαλές ήταν .
Φανατίζονται όσοι έχουν πρόβλημα . Και δεν μπορούν να διακρίνουν το χαβαλέ !

Το να αλλιώνουν τα posts ... έχει χαβαλέ ;;;
Δεν είχες μπει ποτέ σε ... μαγαζί με τεμάχια που φοβήθηκες ότι ήταν εκ μετατροπής ;;; Εφόσον δεν ήσουν της φάσης , δεν την έκανες ;;;
Αυτό είχα γράψει ... και ο άλλος προσπαθεί να πει τι ;;; Ότι έχω τέτοια γούστα ;;; Είχε φανεί πουθενά αυτό ;;;
Για το ρόκο είχα γράψει ότι όντως έτρωγε δάχτυλο ! Τι φταίω εγώ ;; Όλοι το έχουμε δει !!!
Αυτό ... σήμαινε ότι μου αρέσει εμένα ;;; Πόσες εκατοντάδες posts να κάνουν σχετικά ;;;; Αηδία είναι .

Σου αρέσει αυτό το ύφος ;;; Έχει πλάκα ;;; Άχρηστα bytes είναι .
Τώρα μην κάνεις την οσία Περιστέρα εσύ έχεις πάρει ποστ υποτιθέμενη κριτική ότι ήταν δική μου και την ανεμιζες σημαία στο μπου για να μου κρεμάσουν κουδούνια και του μπαρόκ του λες για τσοντοσινεμα που είναι αυτά ;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πολύ ψέμα και παραμύθα γράφεται !!!!!



Οπότε .... bye bye !!!!!!

Χαιρετίσματα .

Να περνάτε καλά χωρίς εμένα !

Εγώ χαβαλέ έκανα .

Τσίου !
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Η φωτογραφία από μόνη της δεν λέει απολύτως τίποτα και μπαζούκας να μου βάλει κάποιος και σουγιά το ίδιο μου κάνει αν περάσει όμως πραγματικά το λεπτό όριο της ανωνυμίας που πρέπει να έχει ο καθένας εδώ τότε θα ήμουν όπως και ο καθένας στην δυσάρεστη θέση να κάνω άσχημα πράγματα
Συμφωνώ γιαυτό λέω πως κάποια πράγματα δεν τα κάνεις. Δεν ήμουν στο μυαλό του καθενός για να ξέρω πως το βλέπει, ούτε τις λεπτομέρειες της μεταξύ τους κόντρας. Μπορεί σε πμ πχ να έλεγαν μυρια όσα. Κάπου καταλαβαίνω και τον Τραμουντάνα που ψάχτηκε.
Εμένα μου έχουν χαρακτηρίσει τη γυναίκα μου πουτάνα που πρέπει να πεταχτεί από το μπαλκόνι και τα παιδιά μου μπάσταρδα εδώ μέσα. Και μου το έγραφε συνέχεια κάποιο διάστημα ένας συγκεκριμένος. Οι επιλογές που είχα ήταν δύο. Μπορούσα να ασχοληθώ και με τις δύο. Άνετα. Προτίμησα εκείνην της κοινής λογικής. Θα μπορούσα να είχα επιλέξει την άλλη.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τώρα μην κάνεις την οσία Περιστέρα εσύ έχεις πάρει ποστ υποτιθέμενη κριτική ότι ήταν δική μου και την ανεμιζες σημαία στο μπου για να μου κρεμάσουν κουδούνια και του μπαρόκ του λες για τσοντοσινεμα που είναι αυτά ;


Εγώ μόνο έγραφα για τα τσοντοσινεμά ;;;; Ήμουν ο μόνος ;;;;;;;;;;; Εγώ το ... έγραψα πρώτος ;;;;;;;;
Εγώ ασχολήθηκα πρώτος μαζί του ;;;
Μαζί σου εγώ ασχολήθηκα πρώτος ;;;
Δεν ήξερα ότι υπάρχετε ρε !
Στα γηπεδικά και στις ... βιβλιοκριτικές δεν έμπαινα !!!

Εσείς ... γράφατε μόνο για μένα !!

Και όταν φύγω, πάλι το ίδιο θα κάνετε !!!
Και θα είναι όλα σαχλαμπούχλες και παραμύθια !!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εμένα μου έχουν χαρακτηρίσει τη γυναίκα μου πουτάνα που πρέπει να πεταχτεί από το μπαλκόνι και τα παιδιά μου μπάσταρδα εδώ μέσα.
Αυτό το έχουν κάνει σε πολλούς . Και σε εμένα ! Αλλά και σε πολλούς άλλους. Ο barock ... αναφέρεται συνέχεια στις γυναίκες των άλλων !
Εγώ δεν αναφέρθηκα σε γυναίκες άλλων !!!
Επίσης δεν ανφέρθηκα ποτέ σε παιδιά άλλων .Παιδιά εννοώ ανήλικα.
Αν πούμε τον 35χρονο γιό κάποιου ... λελέ ... δεν είναι παιδί !!!
Είναι μαλακία να το πούμε ... αλλά παιδί δεν είναι !!!!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Ο έκτωρας ... ζητούσε αποδείξεις ... και όταν τις πήρε ... είχε πάθει πλάκα !!!
Δεν υπήρχε πρόβλημα, χαβαλές ήταν .
Φανατίζονται όσοι έχουν πρόβλημα . Και δεν μπορούν να διακρίνουν το χαβαλέ !

Το να αλλιώνουν τα posts ... έχει χαβαλέ ;;;
Δεν είχες μπει ποτέ σε ... μαγαζί με τεμάχια που φοβήθηκες ότι ήταν εκ μετατροπής ;;; Εφόσον δεν ήσουν της φάσης , δεν την έκανες ;;;
Αυτό είχα γράψει ... και ο άλλος προσπαθεί να πει τι ;;; Ότι έχω τέτοια γούστα ;;; Είχε φανεί πουθενά αυτό ;;;
Για το ρόκο είχα γράψει ότι όντως έτρωγε δάχτυλο ! Τι φταίω εγώ ;; Όλοι το έχουμε δει !!!
Αυτό ... σήμαινε ότι μου αρέσει εμένα ;;; Πόσες εκατοντάδες posts να κάνουν σχετικά ;;;; Αηδία είναι .

Σου αρέσει αυτό το ύφος ;;; Έχει πλάκα ;;; Άχρηστα bytes είναι .
Λακη νομίζω ότι ολοι ειδικα αυτοι που γραφουμε σήμερα, δειξαμε οτι δεν ειμαστε το ιδιο με την πλεμπα του σαιτ.
Που μπαινει και προσπαθει με τρόπο να παιξει στο όριο της ανωνυμίας και να εκθέσει κόσμο.
Οτι θα φας καζουρα για κατι που θα ανεφερεις εχει γινει σε ολους μας, ενα λαικ να κανεις σε τραβελονημα σε πανε τραινο μετα σαν τραβελογαμιά.
Αλλοι το συνεχιζουν μολις νιωσουν οτι στριμωχθουν σε μια κουβέντα και το ξαναπετάνε, και εσυ εχεις ποστάρει παλια ποστ μελων.
Το θεμα ειναι να ξερουμε που πρεπει να σταματάμε, οτι το σαιτ ειναι τόσο ''ανοιχτο'' χωρις λογοκρισία ειναι καλο και κακο, πρακτικά εμεις εχουμε τον μετρητη ξεφτιλας και διασυρμου του κάθε ποστ.

Δυστυχως δεν ειναι ολοι εδω μεσα εγκεφαλικά συνεπείς, οπως και εξω στην ζωη, εξω τους αποφευγεις , κανε και εδω το ίδιο.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Ο έκτωρας ... ζητούσε αποδείξεις ... και όταν τις πήρε ... είχε πάθει πλάκα !!!
Δεν υπήρχε πρόβλημα, χαβαλές ήταν .
Φανατίζονται όσοι έχουν πρόβλημα . Και δεν μπορούν να διακρίνουν το χαβαλέ !

Το να αλλιώνουν τα posts ... έχει χαβαλέ ;;;
Δεν είχες μπει ποτέ σε ... μαγαζί με τεμάχια που φοβήθηκες ότι ήταν εκ μετατροπής ;;; Εφόσον δεν ήσουν της φάσης , δεν την έκανες ;;;
Αυτό είχα γράψει ... και ο άλλος προσπαθεί να πει τι ;;; Ότι έχω τέτοια γούστα ;;; Είχε φανεί πουθενά αυτό ;;;
Για το ρόκο είχα γράψει ότι όντως έτρωγε δάχτυλο ! Τι φταίω εγώ ;; Όλοι το έχουμε δει !!!
Αυτό ... σήμαινε ότι μου αρέσει εμένα ;;; Πόσες εκατοντάδες posts να κάνουν σχετικά ;;;; Αηδία είναι .

Σου αρέσει αυτό το ύφος ;;; Έχει πλάκα ;;; Άχρηστα bytes είναι .
άντε πάλι. Χρησιμοποιούσες τα προσωπικά στοιχεία του τραμουντάνα και ήταν χαβαλές? ενώ τα δικά μου ποστ είναι άχρηστα bytes επειδή είναι αυτούσια αυτά που έχεις γράψει εσύ με σκρινσοτ?
Τα είχε πάρει στο χαβαλέ ο τραμουντάνα? εγώ δεν θυμάμαι δεν ήμουν, αυτοί που ήταν σύγχρονοι τότε να μας υπενθυμίσουν εάν γέλασε ο τραμουντάνα? ένιωσε τον....χαβαλέ που έκανες εις βάρος του?
βλέπεις πόσο κύριοι είμαστε σαν άντρες και συ δεν εννοείς να αποβάλεις τον κρετινισμό από μέσα σου. Ίσως καλό θα σου έκανε να διαγραφείς τελικά από εδώ.
Εϊσαι και εσύ εχθρός του εαυτού σου σαν τον άλλο τον αλλοπαρμένο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αυτό το έχουν κάνει σε πολλούς . Και σε εμένα ! Αλλά και σε πολλούς άλλους. Ο barock ... αναφέρεται συνέχεια στις γυναίκες των άλλων !
Εγώ δεν αναφέρθηκα σε γυναίκες άλλων !!!
Επίσης δεν ανφέρθηκα ποτέ σε παιδιά άλλων .Παιδιά εννοώ ανήλικα.
Αν πούμε τον 35χρονο γιό κάποιου ... λελέ ... δεν είναι παιδί !!!
Είναι μαλακία να το πούμε ... αλλά παιδί δεν είναι !!!!!
Εσύ με τη ΝΑΖΙ μαϊμού, τόσες μέρες τη γυναίκα ποιου σχολίαζες; Εσύ που δεν αναφέρεσαι;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.036
Like
13.068
Πόντοι
2.606
Εγώ μόνο έγραφα για τα τσοντοσινεμά ;;;; Ήμουν ο μόνος ;;;;;;;;;;; Εγώ το ... έγραψα πρώτος ;;;;;;;;
Εγώ ασχολήθηκα πρώτος μαζί του ;;;
Μαζί σου εγώ ασχολήθηκα πρώτος ;;;
Δεν ήξερα ότι υπάρχετε ρε !
Στα γηπεδικά και στις ... βιβλιοκριτικές δεν έμπαινα !!!

Εσείς ... γράφατε μόνο για μένα !!

Και όταν φύγω, πάλι το ίδιο θα κάνετε !!!
Και θα είναι όλα σαχλαμπούχλες και παραμύθια !!
Εσύ το ξεκίνησες και οι άλλοι έκαναν τον τηλεβοα σε απαλλάσσει των κατηγοριών ;αν θα φύγεις θα είναι γιατί δεν άντεξες δεν σε έδιωξε κανένας ούτε κινδύνευσε η οικογενειακή σου κατάσταση και η ανωνυμία σου
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Οτι θα φας καζουρα για κατι που θα ανεφερεις εχει γινει σε ολους μας, ενα λαικ να κανεις σε τραβελονημα σε πανε τραινο μετα σαν τραβελογαμιά.
Αλλοι το συνεχιζουν μολις νιωσουν οτι στριμωχθουν σε μια κουβέντα και το ξαναπετάνε, και εσυ εχεις ποστάρει παλια ποστ μελων.
Τα είχα ποστάρει όπως ήταν ! Τα έκανα quote αυτούσια !
Αυτοί προσπαθούν να αλλιώσουν τα παρακάτω που είχα γράψει

1)ο ρόκο έχει φάει δάχτυλο και μάλλον δεν είναι πούστης
2)σε αυτό το μαγαζί το 2003 , παίζαν εκ μετατροπής !!!!

πες μου ειλικρινά .... αν δεν είναι ξεκάθαρο τι λένε αυτά ...
και αν λένε ότι αυτός που τα γράφει γουστάρει ... δάχτυλο ... ή ότι γουστάρει άλλου είδους τεμάχια !!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εσύ το ξεκίνησες και οι άλλοι έκαναν τον τηλεβοα σε απαλλάσσει των κατηγοριών ;αν θα φύγεις θα είναι γιατί δεν άντεξες δεν σε έδιωξε κανένας ούτε κινδύνευσε η οικογενειακή σου κατάσταση και η ανωνυμία σου


ρε παπάρα ... ειλικρινά σου αρέσει να τη λέμε σε τέτοιο επίπεδο ;;; ειλικρινά !!!!
για το κωλοάμαξο ήθελα να γράψω ότι σπινιάρει σαν πουτάνα και γαμάει τα λάστιχα .....
έγραψα ότι ... ντριφτάρει !!! λες να υπονοούσα ότι παίρνω μέρος σε αγώνες ;;;;;;;;;; και ότι ντριφτάρει σαν πισωκίνητο ;; έλεος
σε κάτι καρτόπιστες καίγαμε μπουρδέλα λάστιχα για χαβαλέ .... έλεος !
πόσες χιλιάδες posts να γράψουν για αυτή τη μαλακία ;;;;;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.036
Like
13.068
Πόντοι
2.606
Τα είχα ποστάρει όπως ήταν ! Τα έκανα quote αυτούσια !
Αυτοί προσπαθούν να αλλιώσουν τα παρακάτω που είχα γράψει

1)ο ρόκο έχει φάει δάχτυλο και μάλλον δεν είναι πούστης
2)σε αυτό το μαγαζί το 2003 , παίζαν εκ μετατροπής !!!!

πες μου ειλικρινά .... αν δεν είναι ξεκάθαρο τι λένε αυτά ...
και αν λένε ότι αυτός που τα γράφει γουστάρει ... δάχτυλο ... ή ότι γουστάρει άλλου είδους τεμάχια !!
Ρε μαλακά σταματά να τσιμπας ποιος δυνατός παίχτης ασχολήθηκε με το δάχτυλο ; Ο μπαρικ μόνο στα έγραφε εσύ τσιμπαγες και εμείς διαβάζαμε και γελαγαμε γιατί τσιμπαγες και σε έσερνε στο παιχνίδι του
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Τα είχα ποστάρει όπως ήταν ! Τα έκανα quote αυτούσια !
Αυτοί προσπαθούν να αλλιώσουν τα παρακάτω που είχα γράψει

1)ο ρόκο έχει φάει δάχτυλο και μάλλον δεν είναι πούστης
2)σε αυτό το μαγαζί το 2003 , παίζαν εκ μετατροπής !!!!

πες μου ειλικρινά .... αν δεν είναι ξεκάθαρο τι λένε αυτά ...
και αν λένε ότι αυτός που τα γράφει γουστάρει ... δάχτυλο ... ή ότι γουστάρει άλλου είδους τεμάχια !!
Δεν λενε τίποτα , αναφερεις απλα 2 πληροφορίες, οσο ενοχλησε ομως τοσο δινεις ψωμί στον αλλον για να σου κανει καζούρα.
Πας παρακάτω, και απλα την άλλη φορά επειδη ξερεις πως θα παει το θέμα δεν θα αναφερεις τις πληροφορίες, απλα πηγαινε στο επομενο ποστ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom