Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.957
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Πριγκηπα και Stakadoura.
Μαγκες επειδη για καυλαντα ειμαστε εδω αν ειστε οκ σβηστε το ποστ με την παραθεση για να μην το βλεπουν αλλοι. :thumbsup:
Ας μεινει χαμένο μεσα στις απειρες σελιδες του μπου.κομ
Το εσβησα αμέσως μόλις το ζήτησες. Αν θέλεις σβήνω και το δικό μου ποστ.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Α, γειά σου. Το χαμό του αδελφού του τον έκανε θέαμα εδω μέσα. Ποιός άνθρωπος που το μυαλό του στέκει καλά θα έκανε κάτι τέτοιο θέαμα στο μπου;


Οι μνήμες είναι επιλεκτικές.
Παρασύρθηκα και το ανέφερα ... γιατί έλειπα 6 μήνες ... και ο έκτωρας έλεγε τρίχες .... ότι με ... είχε πετσοκόψει
και φοβόμουν να μπω !!!!!!

Οπότε του το ανέφερα ... για να δείξω ότι είχα λόγο που δεν είχα μπει 6 μήνες !!!!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Καλά ... άστο αυτά ...
στην ερώτηση δεν μου απάντησες !!!! ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ... θες οποιαδήποτε επικοινωνία με .... τέτοιους ;;;


διαγραφή δεν έχει η νέα μορφή του φόρουμ ;;; που είναι ;;;
δεν εχει οχι

μονο αν στειλεις στα αφεντικα φανταζομαι
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Οι μνήμες είναι επιλεκτικές.
Παρασύρθηκα και το ανέφερα ... γιατί έλειπα 6 μήνες ... και ο έκτωρας έλεγε τρίχες .... ότι με ... είχε πετσοκόψει
και φοβόμουν να μπω !!!!!!

Οπότε του το ανέφερα ... για να δείξω ότι είχα λόγο που δεν είχα μπει 6 μήνες !!!!
ο Εκτορας μπριζωνε πολυ κόσμο
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Παλιά δεν είχε ;;;;;;
Θα στείλω pm στα αφεντικά τότε.

Μάλλον δεν αλλάζω γνώμη.
παλια ειχε ναι
ξεκολλα μωρε κατσε εδω π πας

μην λες μαλακιες τωρα πανω στα νευρα σ

πουθενα δεν θα πας
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
και εγώ φυσικά διέγραψα.
Μετά το αρχικό σοκ δεν μπορώ παρά να αναρωτηθώ βέβαια...πως μπορεί κανείς να ανακαλεί τέτοιο γεγονός από τη ζωή του εδώ μέσα που τον ταυτοποιεί με μοναδικό τρόπο σε ένα φόρουμ χιλιάδων χρηστών? πόσοι είναι αυτοί που μπορεί να έχουν ζήσει την ίδια τραγωδία με τα ίδια χαρακτηριστικά των εμπλεκομένων?
Είναι τόσο σίγουρος ότι δεν βρίσκεται στο φόρουμ συγγενής του, φίλος του, γνωστός του ή κάποιος που έχει τσακωθεί στην πραγματική του ζωή και να το χρησιμοποιήσει για να τον πλήξει με τα στοιχεία του?
τείνω να αμφιβάλω για την γνησιότητα της ιστορίας, φυσικά δεν θα επαναλάβω όμως τέτοια γεγονότα γιατί αποτελούν άβατο για συζήτηση.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
δε πιστευω σχεδον κανενας οτι εχει δολο και θελει να ψοφησει καποιος...ολοι εχουμε ακουσει και μας εχουν σουρει πολυ πραμα...οποτε θελω να πιστευω οτι γινονται ολα για μπριζωμα και για χαβαλε..αυτα απο εμενα
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Οι μνήμες είναι επιλεκτικές.
Παρασύρθηκα και το ανέφερα ... γιατί έλειπα 6 μήνες ... και ο έκτωρας έλεγε τρίχες .... ότι με ... είχε πετσοκόψει
και φοβόμουν να μπω !!!!!!

Οπότε του το ανέφερα ... για να δείξω ότι είχα λόγο που δεν είχα μπει 6 μήνες !!!!
Αδιανόητο για μένα. Δεν έπρεπε να το είχες κάνει καν. Γιατί μετά έγινε χαμος. Πες μου έναν λόγο που όφειλες να μοιραστείς αυτή την πληροφορία με τους χρήστες εδώ. Τότε απλά χάζευα αλλά αν ήμουν μέλος θα σε έκραζα μόνον γιαυτό. Και ούτε συμφωνώ με αρκετά από όσα σου έγραφαν μετά από αυτό το ποστ. Αδιανόητα και αυτά. Αλλά το καφριλίκι των άλλων δε δικαιολογεί το δικό σου.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.130
Like
22.841
Πόντοι
5.506
τύπε .... εσύ ΙΣΩΣ δεν το ήξερες .... θα έπαιρνες όρκο για το barock ... τον brabus67 ... ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ....

ότι δεν το ήξεραν και δεν έκαναν ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ posts ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑΝ ;;;;;
Ρε ΗΛΙΘΙΕ, εγώ δεν είχα ιδέα, ο τραμου το έγραψε κάποια στιγμή, εγώ δεν ήμουν καν στο φόρουμ όταν γινόταν αυτά.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
και εννοειται ρε Λακη οτι δεν φευγεις..
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.036
Like
13.068
Πόντοι
2.606
Ρε μαλακά θα καταλάβεις επιτέλους ότι εδώ είναι μόνο μια βαλβίδα αποσυμπίεσης στην χύτρα της ζωής του καθενός : σταματά να τα παιρνεις όλα στα σοβαρά ένας εικονικός ψεύτικος κόσμος είναι που περνάμε την ώρα μας πολύ σοβαρά το έχεις πάρει το πραμα σ ξέρω: με ξέρεις ; Αη γαμησου σιγά μην κάτσω να ασχοληθώ εγώ η εσύ με αυτά που γράφουμε μαλακα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
και εγώ φυσικά διέγραψα.
Μετά το αρχικό σοκ δεν μπορώ παρά να αναρωτηθώ βέβαια...πως μπορεί κανείς να ανακαλεί τέτοιο γεγονός από τη ζωή του εδώ μέσα που τον ταυτοποιεί με μοναδικό τρόπο σε ένα φόρουμ χιλιάδων χρηστών? πόσοι είναι αυτοί που μπορεί να έχουν ζήσει την ίδια τραγωδία με τα ίδια χαρακτηριστικά των εμπλεκομένων?
Είναι τόσο σίγουρος ότι δεν βρίσκεται στο φόρουμ συγγενής του, φίλος του, γνωστός του ή κάποιος που έχει τσακωθεί στην πραγματική του ζωή και να το χρησιμοποιήσει για να τον πλήξει με τα στοιχεία του?
τείνω να αμφιβάλω για την γνησιότητα της ιστορίας, φυσικά δεν θα επαναλάβω όμως τέτοια γεγονότα γιατί αποτελούν άβατο για συζήτηση.
κοιτα λιγο παλι , γιατι ακομα εκει ειναι το ποστ τυπε μου :hi:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε ΗΛΙΘΙΕ, εγώ δεν είχα ιδέα, ο τραμου το έγραψε κάποια στιγμή, εγώ δεν ήμουν καν στο φόρουμ όταν γινόταν αυτά.
αυτο ισχύει
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αδιανόητο για μένα. Δεν έπρεπε να το είχες κάνει καν. Γιατί μετά έγινε χαμος. Πες μου έναν λόγο που όφειλες να μοιραστείς αυτή την πληροφορία με τους χρήστες εδώ. Τότε απλά χάζευα αλλά αν ήμουν μέλος θα σε έκραζα μόνον γιαυτό. Και ούτε συμφωνώ με αρκετά από όσα σου έγραφαν μετά από αυτό το ποστ. Αδιανόητα και αυτά. Αλλά το καφριλίκι των άλλων δε δικαιολογεί το δικό σου.

Είμαι υπεραναλυτικός και μου αρέσουν τα τεκμήρια ! Ο άλλος όταν επανήλθα μετά από ... 6 μήνες ... έγραφε μαλακίες συνέχεια !
Ότι .. .εξαιτίας του .... δεν είχα μπει 6 μήνες !!! Ούτε θυμόμουν σε τι παπαριά αναφερόταν!
Οπότε έγραψα ότι είχα σοβαρό λόγο ! Και συνέχισε. Όταν του είπα το λόγο ... ο έκτωρας το σεβάστηκε .
Οι άλλοι .... έκαναν εκατοντάδες posts για το θέμα και για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο !!!!!!!
Εσύ μας λες ... ότι φταίω μόνο εγώ που το ανέφερα !!!!!!!
Οι άλλοι που έκαναν πλάκα ... θεωρείς ότι είναι εντάξει !!!

Είναι ... μια άποψη !
Για τέτοιες λέω ... ότι αν και πολλά posts έχουν άπειρο χαβαλέ ... αυτά τα ολίγα 0.0000001% ... σε κάνουν να μη θέλεις καμία σχέση !
Αλλωστε για το ... κύριο θέμα , δεν γράφεται τίποτε.
Η φάση είχε αρχίσει να χαλάει , από τη στιγμή που είχαν μπει τα πολιτικά . Ήδη κάπου 2006-2007 .
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.130
Like
22.841
Πόντοι
5.506
Πάντως ενδέχεται να του θύμισα και πως έφυγε τρέχοντας το Σεπτέμβρη. :confused: :confused:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
κοιτα λιγο παλι , γιατι ακομα εκει ειναι το ποστ τυπε μου :hi:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αυτο ισχύει
έφυγε φίλε, ξεκίνησα από την αρχή της κουβέντας να σβήνω τα ποστ. Έφυγε και με το δικό σου τώρα. Πάμε για άλλα παιδιά, χάλασε πολύ το κλίμα τι να πω.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.130
Like
22.841
Πόντοι
5.506
Είμαι υπεραναλυτικός και μου αρέσουν τα τεκμήρια ! Ο άλλος όταν επανήλθα μετά από ... 6 μήνες ... έγραφε μαλακίες συνέχεια !
Ότι .. .εξαιτίας του .... δεν είχα μπει 6 μήνες !!! Ούτε θυμόμουν σε τι παπαριά αναφερόταν!
Οπότε έγραψα ότι είχα σοβαρό λόγο ! Και συνέχισε. Όταν του είπα το λόγο ... ο έκτωρας το σεβάστηκε .
Οι άλλοι .... έκαναν εκατοντάδες posts για το θέμα και για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο !!!!!!!
Εσύ μας λες ... ότι φταίω μόνο εγώ που το ανέφερα !!!!!!!
Οι άλλοι που έκαναν πλάκα ... θεωρείς ότι είναι εντάξει !!!

Είναι ... μια άποψη !
Για τέτοιες λέω ... ότι αν και πολλά posts έχουν άπειρο χαβαλέ ... αυτά τα ολίγα 0.0000001% ... σε κάνουν να μη θέλεις καμία σχέση !
Αλλωστε για το ... κύριο θέμα , δεν γράφεται τίποτε.
Η φάση είχε αρχίσει να χαλάει , από τη στιγμή που είχαν μπει τα πολιτικά . Ήδη κάπου 2006-2007 .
Αυτό αν ήθελες το έλυνες σε πιμι. Εδώ πάνω δε γράφονται τέτοια. Επίσης, απ οτι κατάλαβα από αυτά που κοπανούσατε με τον τραμου το θέμα με το αυτοκίνητο συνεχίσατε να το αναφέρετε καιρό μετά, σας έχω πετύχει να τρώγεστε και γι αυτό το αυτοκίνητο. Το κόβεις και τέλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom