Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.957

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Είδατε που σας λέω ;;;
Σας λέει ότι η φράση

"εκεί κάπου το 2003 παίζαν τρανσφόρμερς"

και ότι αυτόι σημαίνει ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ .... ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΚΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ .... ΑΠΟ ΤΟ 2003 ....
Από το 2003 μέχρι το 2021 .... είναι καπου 18 χρόνια .... χονδρικά 18Χ365 ... κάπου 6500 μέρες ....

οπότε αυτός που λέει ότι το 2003 εκεί παίζαν τρανσφόρμερς .... σημαίνει ότι είχε πάει εκεί .... κάπου 6500 ....

αν πήγαινε και νωρίτερα .... κάπου 7500 φορές ....

μπορεί να πήγαινε και δύο την ημέρα .... οπότε πήγε κάπου 15000 ......

ή τέλος πάντων αν δεν πήγαινε κάθε μέρα ..... έχει πάει 5000 φορές ... αν πήγαινε κάθε 3 μέρες ....


Και το βρίσκετε ενδιαφέρουσα τοποθέτηση !!!!!!

Άρα ... έχω δίκιο !!
Λακη νομίζω με αδικείς εδω.
Το σκεπτικό του μου έκανε εντυπωση γιατι και προφανως δεν το ειχα σκεφτει ετσι.
Δεν εγραψα οτι συμφωνω, εγραψα οτι μου προκάλεσε ενδιαφερον η διατύπωση του.
Ολα αυτα που γραφεις στην συνέχεια ουτε που εκατσα να τα υπολογίσω.
Για μενα και καθε μερα να πηγαινες μπορει να ειχε μεσα ενα μουνι και 10 τρανσφορμες και εσυ να πηγαινες για το μουνι.
Αν εγραφες οτι πηγαινες για τις τρανσφορμες και παλι δεν θα ηταν μεμπτο.
Μπορει να περναγες απο εκει επειδη επαιρνες τον ενοικιο απο τον απο κάτω.
Και για αλλους χιλιους λόγους.
Εγω εμεινα στην πληροφορία οτι εχει τρανσφορμες και ως εκει.

Αρα έχεις άδικο
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λακη νομίζω με αδικείς εδω.
Το σκεπτικό του μου έκανε εντυπωση γιατι και προφανως δεν το ειχα σκεφτει ετσι.
Δεν εγραψα οτι συμφωνω, εγραψα οτι μου προκάλεσε ενδιαφερον η διατύπωση του.
Ολα αυτα που γραφεις στην συνέχεια ουτε που εκατσα να τα υπολογίσω.
Για μενα και καθε μερα να πηγαινες μπορει να ειχε μεσα ενα μουνι και 10 τρανσφορμες και εσυ να πηγαινες για το μουνι.
Αν εγραφες οτι πηγαινες για τις τρανσφορμες και παλι δεν θα ηταν μεμπτο.
Μπορει να περναγες απο εκει επειδη επαιρνες τον ενοικιο απο τον απο κάτω.
Και για αλλους χιλιους λόγους.
Εγω εμεινα στην πληροφορία οτι εχει τρανσφορμες και ως εκει.

Αρα έχεις άδικο


Είστε μάλλον ακριβώς το ίδιο με τον άλλο .
Αν έχει περάσει κάποιος το 1990 .... το 1995 .... και το 2003 .... και είδε τα ίδια .... γράφει αυτό που έγραψα ..... ότι μέχρι το .... 2003 , 2004 τι σκατά ήταν ... ήταν έτσι η κατάσταση . Οι τωρινοί γνώστες, έγραφαν ότι τα επόμενα χρόνια δεν ήταν έτσι !
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Λακη νομίζω με αδικείς εδω.
Το σκεπτικό του μου έκανε εντυπωση γιατι και προφανως δεν το ειχα σκεφτει ετσι.
Δεν εγραψα οτι συμφωνω, εγραψα οτι μου προκάλεσε ενδιαφερον η διατύπωση του.
Ολα αυτα που γραφεις στην συνέχεια ουτε που εκατσα να τα υπολογίσω.
Για μενα και καθε μερα να πηγαινες μπορει να ειχε μεσα ενα μουνι και 10 τρανσφορμες και εσυ να πηγαινες για το μουνι.
Αν εγραφες οτι πηγαινες για τις τρανσφορμες και παλι δεν θα ηταν μεμπτο.
Μπορει να περναγες απο εκει επειδη επαιρνες τον ενοικιο απο τον απο κάτω.
Και για αλλους χιλιους λόγους.
Εγω εμεινα στην πληροφορία οτι εχει τρανσφορμες και ως εκει.

Αρα έχεις άδικο
η.....τυχαία αλλαγή του "μέχρι" σε "κάπου" αλλάζοντας εντελώς την ερμηνεία της φράσης σε τι συμπέρασμα σε οδηγεί από τα παραπάνω?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.390
Πόντοι
25.467
Αυτό το άφηναν οι mods. Ωστόσο όταν ξεκίνησε το βρίσιμο , έβριζαν όλοι . Μπαν δεν έγινε κανένας για το λόγο αυτό .
Επαναλαμβάνω το βρίσιμο , είναι λίγες λέξεις ! Τις προσπερνάς εύκολα.
Ειλκρινά , σε χαλάει να σε βρίζει κάποιος γραπτώς πίσω από μια οθόνη ;;;; Αν όμως ανταλλάζεις posts για χαβαλέ, με άλλους που κάνουν χαβαλέ και αυτοί στο ενδιάμεσο γράφουν .... κείμενα 1000πλασιων διαστασεων απο το χαβαλε ..... γίνεται άσχημο , βαρετό , μαλακία, σκατά.
Σαν ντουβάρι ελληνικού πανεπιστημίου γίνεται !


Άντε ξανα μανα TROLL MODE : OFF

Ξέρεις πολύ καλά, πως οι μοντ τα άφηναν για να φουντώνει η κουβέντα, να αυξάνονται τα κλικαρίσματα και να μπάινουν επισκέπετες, για να φαίνεται ο ιστότοπος από τους πρώτους σε επισκεψιμότητα και να πουλάνε πιο ακριβά τα μπανεράκια.

Κατά τα άλλα, πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν οι σεντονάδες τύπου αβράμη, που απλώς τους αγνοούσαμε και συνεχίζουμε να το κάνουμε και τώρα, όταν το παράκανουν.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ρε τρόμπα ... έχεις δει το ρόκο να πηδάει τίποτε άλλο εκτός από γκόμενες ;; Που ;;; Δείχτο και εμάς ! Εγώ τα τελευταία .... 25 χρόνια τον έχω δει να πηδάει όλες τις πορνοστάρ . Έλεος με τις μαλακίες.
Για το Rocco χεστήκαμε. Τα στοιχεία τα έφαγες στη μάπα. Η μανία σου να μας πείσεις πως όποιος κωλοδακτυλιάζεται δεν έχει άλλα γούστα, είναι αυτή που σχολιάστηκε.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.710
Like
6.143
Πόντοι
1.406
η.....τυχαία αλλαγή του "μέχρι" σε "κάπου" αλλάζοντας εντελώς την ερμηνεία της φράσης σε τι συμπέρασμα σε οδηγεί από τα παραπάνω?
Δειχνεις για μεγαλος αητος τυπε :sunglasses: Για σενα λεγανε οτι εισαι το μυθικο πουλι?
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
κυρία Φυλοβία οποιαδήποτε ανάγκη έχετε να δικαιολογηθείτε να απευθυνθείτε στο οικείο περιβάλλον σας για τα ενοχικά σας σύνδρομα.
Εδώ απόψε έχουμε καταλήξει πέραν πάσης αμφιβολίας ότι τον παίρνετε.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Είστε μάλλον ακριβώς το ίδιο με τον άλλο .
Αν έχει περάσει κάποιος το 1990 .... το 1995 .... και το 2003 .... και είδε τα ίδια .... γράφει αυτό που έγραψα ..... ότι μέχρι το .... 2003 , 2004 τι σκατά ήταν ... ήταν έτσι η κατάσταση . Οι τωρινοί γνώστες, έγραφαν ότι τα επόμενα χρόνια δεν ήταν έτσι !
Και καθε μέρα να πέρναγες τι διαφορά θα είχε ?
Αφου ετσι ηταν η κατασταση οπως λες.
Εχει να κανει η επανάληψη των επισκεψεων με κάτι που υποστηρίζεις ή οχι ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η.....τυχαία αλλαγή του "μέχρι" σε "κάπου" αλλάζοντας εντελώς την ερμηνεία της φράσης σε τι συμπέρασμα σε οδηγεί από τα παραπάνω?
εσυ εισαι δυνατος παιχτης , να σε εχουμε το νου μας
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.390
Πόντοι
25.467
Είστε μάλλον ακριβώς το ίδιο με τον άλλο .
Αν έχει περάσει κάποιος το 1990 .... το 1995 .... και το 2003 .... και είδε τα ίδια .... γράφει αυτό που έγραψα ..... ότι μέχρι το .... 2003 , 2004 τι σκατά ήταν ... ήταν έτσι η κατάσταση . Οι τωρινοί γνώστες, έγραφαν ότι τα επόμενα χρόνια δεν ήταν έτσι !


Όντως.

Εγώ πάντως κατάλαβα αυτό που γράφετε ακριβώς τώρα. Ότι δηλαδή από "τσεκαρίσματα σε τσάρκες" υπήρχαν τραβέλια μέχρι το 2003.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
κυρία Φυλοβία οποιαδήποτε ανάγκη έχετε να δικαιολογηθείτε να απευθυνθείτε στο οικείο περιβάλλον σας για τα ενοχικά σας σύνδρομα.
Εδώ απόψε έχουμε καταλήξει πέραν πάσης αμφιβολίας ότι τον παίρνετε.
εκει εσυ να τον μπριζωνεις
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Όντως.

Εγώ πάντως κατάλαβα αυτό που γράφετε ακριβώς τώρα. Ότι δηλαδή από "τσεκαρίσματα σε τσάρκες" υπήρχαν τραβέλια μέχρι το 2003.


Και επειδή είστε .... μάλλον παλιός στην πιάτσα ! Όπως κι εγώ.
Δεν θυμάστε μαγαζιά που οι παλιοί .... λέω εποχές δραχμών ... τα αποφεύγαμε .... λόγω της φήμης ή της γνώσης ότι ήταν τέτοια ;;;;;;;;
Και τώρα αν ψάξετε εδώ, έχουν γίνει κανονικά . Καμία σχέση με αυτά που ήταν τότε και τα αποφεύγαμε.
Πιθανότατα βέβαια , οι τωρινοί πελάτες, όταν τα αποφεύγαμε εμείς , να ήταν αγέννητοι .
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.390
Πόντοι
25.467
κυρία Φυλοβία οποιαδήποτε ανάγκη έχετε να δικαιολογηθείτε να απευθυνθείτε στο οικείο περιβάλλον σας για τα ενοχικά σας σύνδρομα.
Εδώ απόψε έχουμε καταλήξει πέραν πάσης αμφιβολίας ότι τον παίρνετε.


Οποιος δηλαδή πέρναγε από την Συγγρού καί επιβεβαίωνε ότι μέχρι τον τάδε χρόνο υπήραχαν τραβέλια, τον παίρνει πέραν πάσης αμφιβολίας;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.390
Πόντοι
25.467
Και επειδή είστε .... μάλλον παλιός στην πιάτσα ! Όπως κι εγώ.
Δεν θυμάστε μαγαζιά που οι παλιοί .... λέω εποχές δραχμών ... τα αποφεύγαμε .... λόγω της φήμης ή της γνώσης ότι ήταν τέτοια ;;;;;;;;
Και τώρα αν ψάξετε εδώ, έχουν γίνει κανονικά . Καμία σχέση με αυτά που ήταν τότε και τα αποφεύγαμε.
Πιθανότατα βέβαια , οι τωρινοί πελάτες, όταν τα αποφεύγαμε εμείς , να ήταν αγέννητοι .


Όντως !

Όπως εκείνο στον πρώτο, που έιχε τα κελιά (και καλά ) με τα τραβέλια, στο οποίο πιτσιρικάδες μπαίναμε για να ακούσουμε τις ξεκαρδιστικές ατάκες.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.710
Like
6.143
Πόντοι
1.406
Όντως !

Όπως εκείνο στον πρώτο, που έιχε τα κελιά (και καλά ) με τα τραβέλια, στο οποίο πιτσιρικάδες μπαίναμε για να ακούσουμε τις ξεκαρδιστικές ατάκες.
Πες καμια καλη ατακα. Αν δεν θυμασαι παει να πει οτι τον επαιρνες :grin:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Οποιος δηλαδή πέρναγε από την Συγγρού καί επιβεβαίωνε ότι μέχρι τον τάδε χρόνο υπήραχαν τραβέλια, τον παίρνει πέραν πάσης αμφιβολίας;
η συγγρού είναι λεωφόρος που χρησιμοποιείται αραιά είτε συχνά από την πλειοψηφία του λεκανοπεδίου. Και πέραν πάσης αμφιβολίας υπάρχουν τραβέλια.
Όποιος πηγαίνει σε ΣΠΙΤΙ από τα βόρεια προάστεια στην Αργυρούπολη για να διαπιστώσει εάν έφυγαν οι τρανσέξουαλ, ενώ έχει 200 διαφορετικές επιλογές πλησιέστερα όπου ξέρει χωρίς να τσεκάρει ότι έχει γυναίκες,
το ασφαλές συμπέρασμα είναι ότι πάει για να τον ΦΑΕΙ,
και χρειάζεστε νέο επιχείρημα γιατί το παρόν καταρρίπτεται ως ακατάλληλο.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
υπάρχει έστω ένας που χρειάζεται να τσεκάρει αν υπάρχουν τραβέλια στην Συγγρού?
απορώ κύριε Άγιε, δεν είστε από αυτούς που έχουν τσακωθεί με την λογική.

Η μοναδική βάσιμη δικαιολογία στο εν λόγω θέμα μας από τον υπόλογο θα ήταν αυτή του πορνορεπόρτερ, την οποία ούτε την διέθετε ποτέ ούτε την επικαλέστηκε.

συνεπώς καταλήγουμε ξανά. Τον έφαγε.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.390
Πόντοι
25.467
η συγγρού είναι λεωφόρος που χρησιμοποιείται αραιά είτε συχνά από την πλειοψηφία του λεκανοπεδίου. Και πέραν πάσης αμφιβολίας υπάρχουν τραβέλια.
Όποιος πηγαίνει σε ΣΠΙΤΙ από τα βόρεια προάστεια στην Αργυρούπολη για να διαπιστώσει εάν έφυγαν οι τρανσέξουαλ, ενώ έχει 200 διαφορετικές επιλογές πλησιέστερα όπου ξέρει χωρίς να τσεκάρει ότι έχει γυναίκες,
το ασφαλές συμπέρασμα είναι ότι πάει για να τον ΦΑΕΙ,
και χρειάζεστε νέο επιχείρημα γιατί το παρόν καταρρίπτεται ως ακατάλληλο.
Για να πω πλήρη την αλήθεια, αγνούσα οτι επρόκειτο για την περιοχή της Αργυρούπολης, και νόμιζα πως αναφέρεται σε παράδρομο της οδού Φυλής.

Δεν θα διαφωνήσω μαζί σας στο ότι κάνει λίγο περίεργο, αλλά μέχρι στιγμής, ο κ. Λακης δεν έχει δώσει τέοιο δικαίωμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom