Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Βλέποντας το βίντεο με το ξύλο στον τύπο στη Νέα Σμύρνη(πολύ σαντμανότυπος από το ντύσιμο το στυλ και το σκούξιμο) μου έκανε εντύπωση πως είχε πάρα πολλές γυναίκες που έβλεπαν. Επειδή έχω δει με τα μάτια μου στην Ερμού πριν χρόνια περαστικες να την πέφτουν σε αστυνομικούς, να τους απωθούν
και να γλιτώνουν μαύρους με παράνομο εμπόρευμα από τη σύλληψη, θα ήθελα να δω κάτι παρόμοιο και σε αυτό το περιστατικό με έλληνα τύπο
της διπλανής πόρτας και ας τολμούσαν μετά οι μπάτσοι να γκλομπιάσουν γυναίκα...:confused:

Βοηθησαν απο ανθρωπισμο οι καημενες!



:2funny:

 

Συνημμένα

  • negros-big-dotados-1169513189.jpg
    negros-big-dotados-1169513189.jpg
    54,6 KB · Εμφανίσεις: 27

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Βλέποντας το βίντεο με το ξύλο στον τύπο στη Νέα Σμύρνη(πολύ σαντμανότυπος από το ντύσιμο το στυλ και το σκούξιμο) μου έκανε εντύπωση πως είχε πάρα πολλές γυναίκες που έβλεπαν. Επειδή έχω δει με τα μάτια μου στην Ερμού πριν χρόνια περαστικες να την πέφτουν σε αστυνομικούς, να τους απωθούν
και να γλιτώνουν μαύρους με παράνομο εμπόρευμα από τη σύλληψη, θα ήθελα να δω κάτι παρόμοιο και σε αυτό το περιστατικό με έλληνα τύπο
της διπλανής πόρτας και ας τολμούσαν μετά οι μπάτσοι να γκλομπιάσουν γυναίκα...:confused:

Βοηθησαν απο ανθρωπισμο οι καημενες!



:2funny:
Η αλήθεια είναι πως οι μαύροι στέκονταν πιο αρχιδάτα και τσαμπουκαλίστικα απέναντι στα μπατσόσκυλα. Ο χτεσινός στο βίντεο το έχασε όταν έκανε βήματα πίσω.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Που ειναι το βιντεο; δωσε κανα λινκ να γελασουμε!

:2funny:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
αλλο οι γκομενα αλλο οι πουτανες ρε ζαν τι συγκρινεις?

αυτα τα ελεγε ο πικερακος με τα ψυχαναγκαστικα γαμησακια του και βολευοταν οτι την ελεγε στα "λαμογια"

οι πουτανες ειναι πιτσιλισμα και δρομο τιποτα αλλο
και οι γκομενες τι ειναο ρε τυπε??για πες μας
Ποιος μπορει να παρει σοβαρα μια χαζογκομενα που ενω γουστάρει να γαμηθει θα το παιξει μυξοπαρθενουλα και θα σου πηδησει τη ψυχη μεχρι να στο δωσει με τα κομπλεξ της.
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Που ειναι το βιντεο; δωσε κανα λινκ να γελασουμε!

:2funny:
Δεν έχω βίντεο από το περιστατικό που λέω αλλά μπορούμε να θυμηθούμε το περιστατικό που τα θρασύδειλα μπατσόσκυλα αν τα κοιτάς ψαρωτικά στα μάτια και δεν κάνεις βήμα πίσω γίνονται γατάκια.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Καλα Ζαν οκ, δινεις αξια στην αλλη επειδη της την πεφτεις για να την γαμησεις. :confused:
Η της ενισχυεις την αυτοπεποιθηση επειδη θες να της γανωσεις το κωλαντερο με σπερμα. :confused:

Μα ειμαστε σοβαροι;

ααααααααααααν κανουν καποιοι ζημια, ειναι αυτοι που δεν γαμανε ποτε, που γινονται σπονσορες και διποδες σερβιετες
στις γυναικες. Αλλα αυτοι ειναι στον κοσμο τους οποτε γαμα τους.
Πουτανοποιηση δεν γινεται και το εχουμε εξηγησει κι αυτο. Θελει τροπο και ειναι σχεδον αδυνατον μπροστα σε αλλους
να δεχτουν, οποτε αν τις παρεις λιγο πιο απομερα, βγαλτες και γκομενες αφου δεχτηκαν να σε ακολουθησουν. :2funny:

Το αγοραιο (ολο στην χωρα) παει κατα διαολου και σου εχω απαντησει στην ενημερωση μπουρδελων.

Συνεχιζω να πιστευω στην γκομενα (σεξ) μεχρι να σαπισει οποτε τρωει καδο και στο αγοραιο για τα χοντρα.

Μιλαμε παντα για γαμησι, ετσι; οχι για σχεσεις, μην μου βαλεις παλι μεσα καρδιες και αγκιναρες.
Αυτα θελουν αλλες προδιαγραφες.

Τα λεμε φιλε μου.

:rockon:
αν δεν ηταν ο αγοραιος τντ εγω δεν θα ειχα γαμησει τοσα μουνια και διαφορετικα και αν θα γαμαγα εστω το 1/6 αυτων θα ειχα φαει απειρο χρονο απο τη ζωη μου.
Το να βρω μια και να τη πηδαω αυτο δεν μου λεει κατι δεν με γεμιζει σαν ανθρωπο ασε που βαριέμαι αφανταστα μετα.
Εσείς βολευεστε εμεις οι λιγοι οχι,θελουμε ποικιλία διαφορετικοτητα,εμπειρία, εμεις να διαλεγουμε και οχι να μας διαλέγουν, χωρις πολλα πολλα χωρις δωρακια αγκιναρες και καρδουλες,χωρις πολλα μα μου σου του.
Ο αγοραιος ερωτας ειναι η ζωη καποιων αντρων η αλλιως η ψυχοθεραπεια του.
Βλεπω αντρες 30 χρονων στην ηλικια μου παντρεμενοι με μια 5αρα με 2 κουτσουβελα και λεω πως αντεχει ο τυπος τωρα ως παντρεμενος να μην μπορει να παει να πηδησει σε μπουρδελο,να ξερει οτι θα πηδα αυτη τη μια μονο,δεν εχει να κανει με την ποσοτητα αλλα με την ποικιλια,προτιμω να πηδαω καθε βδομαδα μια και διαφορετικη παρα καθε μερα την ιδια.
Αν τωρα η πουτανοποιηση που αναφερα γινοταν ευκολα στη πραξη θα ηταν ολα καλα για εμας αλλα και αυτη η μεθοδος δυσκολευει,οποτε και παλι ο αγοραιος ειναι μονοδρομος.
Δεν ειμαστε ολοι το ιδιο και ευτηχως γτ θα υπηρχε ανισορροπια εμεις οι λιγοι οι βετερανοι θα ειμαστε οι μονιμοι θαμώνες των οικων.
Αν ποτε μας πειραχτει το χομπι μας τοτε εμεις ως σπανιο ειδος θα εξαφανιστουμε αναζητωντας αλλου τους δρομους της ηδονης.


 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Που ειναι το βιντεο; δωσε κανα λινκ να γελασουμε!

:2funny:
Δεν έχω βίντεο από το περιστατικό που λέω αλλά μπορούμε να θυμηθούμε το περιστατικό που τα θρασύδειλα μπατσόσκυλα αν τα κοιτάς ψαρωτικά στα μάτια και δεν κάνεις βήμα πίσω γίνονται γατάκια.
Πολυ ευκολος στοχος ο τσαμπουκαλεμενος πολιτης τυπε μου.
Πεφτει κατω ανετα.
Ουτε αποστασεις ουτε αμυνες τιποτα.
Εχει εκτεθειμενο προσωπο και σωμα ετοιμο να γαζωθει απο μπουκετα.
Σημειωση:Δεν υποστηριζω καμμια πλευρα,απλη παρατηρηση εκανα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αν ασχοληθεις τντ με τα γκομενακια οπως λες τους δινεις αξια και παλι,μιας και τους ενισχυεις παλι την αυτοπεποίθηση τους και εισαι ενας ακομα αποβτους πολλους που θα τις επιβεβαίωσουν.
Σκοπος ειναι να τις απαξιωσεις και να τις κανεις να μην αισθανονται διπλα σου γυναικες,η απαξιωση ειναι ο καλυτερος τροπος.
Ναι δεν ειναι εφικτο να γινει αυτο οπως λες απο τη μαζα γ αυτο και η κατασταση δεν προκειται να αλλαξει.
Αν μετρησουμε τα ποσοστα οι αγαπουληδες ειναι πολλοι περισσοτεροι και χαλανε τη πιατσα.
Γ αυτο η προσφυγη αποκλειστικα στον αγοραιο ερωτα ειναι μονοδρομος υπαρχει και αλλη εναλλακτικη οπως ειπα η λεγομενη πουτανοποιηση των εξω γυναικων παζαρι με χρημα για να στο δωσει,αλλα αυτο εχει επιπτωσεις στη τσεπη και επισης θα χρονοτριβεις.
Οποτε αγοραιος ερωτας και ξερο ψωμι.

ζαν καταλαβαίνεις καθόλου πόσο χαζό είναι αυτό που λες από οικονομικής πλευράς? (ξέρεις και από οικονομικά πανάθεμά σε)
όχι όλοι οι άντρες όπως ζητάς, αλλά το 1/3 αν ξεκίναγε το σύστημά σου, δλδ να γαμάει αποκλειστικά εκδιδόμενες, οι τιμές θα πηγαίναν ΣΤΟΝ ΘΕΟ.
κακομοίρη δεν θα είχες ούτε για 2 φορές το μήνα, ούτε στη φυλής...παπάρα
και μη μου πεις ότι θα έβγαιναν περισσότερες στο κουρμπέτι γιατί απλά δεν θα γινόταν....άντε λίγες παραπάνω και μέχρι εκεί.
και μετά ο ζαν θα έκανε αυτό που κάνει έτσι κι αλλιώς :jerking: , απλά ακόμα περισσότερο...
καλα σε λεω χαζοβιολη δεν εχω αδικο.
Αν ασχολούνταν οι μισοι με τον αγοραιο οι γκομενες που θα ηταν αγαμητες θα στην επεφταν στο δρομο χαζουλη,θα ετρωγες και απο τον αγοραιο αλλα και απο τις αγαμητες.
Τωρα δεν τρως απο τις γκομενες και απο αγοραιο αν τρως λίγο.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.706
Πόντοι
216
Αν ασχοληθεις τντ με τα γκομενακια οπως λες τους δινεις αξια και παλι,μιας και τους ενισχυεις παλι την αυτοπεποίθηση τους και εισαι ενας ακομα αποβτους πολλους που θα τις επιβεβαίωσουν.
Σκοπος ειναι να τις απαξιωσεις και να τις κανεις να μην αισθανονται διπλα σου γυναικες,η απαξιωση ειναι ο καλυτερος τροπος.
Ναι δεν ειναι εφικτο να γινει αυτο οπως λες απο τη μαζα γ αυτο και η κατασταση δεν προκειται να αλλαξει.
Αν μετρησουμε τα ποσοστα οι αγαπουληδες ειναι πολλοι περισσοτεροι και χαλανε τη πιατσα.
Γ αυτο η προσφυγη αποκλειστικα στον αγοραιο ερωτα ειναι μονοδρομος υπαρχει και αλλη εναλλακτικη οπως ειπα η λεγομενη πουτανοποιηση των εξω γυναικων παζαρι με χρημα για να στο δωσει,αλλα αυτο εχει επιπτωσεις στη τσεπη και επισης θα χρονοτριβεις.
Οποτε αγοραιος ερωτας και ξερο ψωμι.

ζαν καταλαβαίνεις καθόλου πόσο χαζό είναι αυτό που λες από οικονομικής πλευράς? (ξέρεις και από οικονομικά πανάθεμά σε)
όχι όλοι οι άντρες όπως ζητάς, αλλά το 1/3 αν ξεκίναγε το σύστημά σου, δλδ να γαμάει αποκλειστικά εκδιδόμενες, οι τιμές θα πηγαίναν ΣΤΟΝ ΘΕΟ.
κακομοίρη δεν θα είχες ούτε για 2 φορές το μήνα, ούτε στη φυλής...παπάρα
και μη μου πεις ότι θα έβγαιναν περισσότερες στο κουρμπέτι γιατί απλά δεν θα γινόταν....άντε λίγες παραπάνω και μέχρι εκεί.
και μετά ο ζαν θα έκανε αυτό που κάνει έτσι κι αλλιώς :jerking: , απλά ακόμα περισσότερο...

τύπε αν κατάλαβα καλά αυτό που εννοεί ο Ζαν είναι ότι αν όλοι γάμαγαν αποκλειστικά πουτάνες, η αναπόφευκτη αγαμία των έξω γυναικών θα τις οδηγούσε μοιραία στην πουτανοποίηση και τα δημόσια επιλεκτήρια...
:S:S
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αν ασχοληθεις τντ με τα γκομενακια οπως λες τους δινεις αξια και παλι,μιας και τους ενισχυεις παλι την αυτοπεποίθηση τους και εισαι ενας ακομα αποβτους πολλους που θα τις επιβεβαίωσουν.
Σκοπος ειναι να τις απαξιωσεις και να τις κανεις να μην αισθανονται διπλα σου γυναικες,η απαξιωση ειναι ο καλυτερος τροπος.
Ναι δεν ειναι εφικτο να γινει αυτο οπως λες απο τη μαζα γ αυτο και η κατασταση δεν προκειται να αλλαξει.
Αν μετρησουμε τα ποσοστα οι αγαπουληδες ειναι πολλοι περισσοτεροι και χαλανε τη πιατσα.
Γ αυτο η προσφυγη αποκλειστικα στον αγοραιο ερωτα ειναι μονοδρομος υπαρχει και αλλη εναλλακτικη οπως ειπα η λεγομενη πουτανοποιηση των εξω γυναικων παζαρι με χρημα για να στο δωσει,αλλα αυτο εχει επιπτωσεις στη τσεπη και επισης θα χρονοτριβεις.
Οποτε αγοραιος ερωτας και ξερο ψωμι.

ζαν καταλαβαίνεις καθόλου πόσο χαζό είναι αυτό που λες από οικονομικής πλευράς? (ξέρεις και από οικονομικά πανάθεμά σε)
όχι όλοι οι άντρες όπως ζητάς, αλλά το 1/3 αν ξεκίναγε το σύστημά σου, δλδ να γαμάει αποκλειστικά εκδιδόμενες, οι τιμές θα πηγαίναν ΣΤΟΝ ΘΕΟ.
κακομοίρη δεν θα είχες ούτε για 2 φορές το μήνα, ούτε στη φυλής...παπάρα
και μη μου πεις ότι θα έβγαιναν περισσότερες στο κουρμπέτι γιατί απλά δεν θα γινόταν....άντε λίγες παραπάνω και μέχρι εκεί.
και μετά ο ζαν θα έκανε αυτό που κάνει έτσι κι αλλιώς :jerking: , απλά ακόμα περισσότερο...

τύπε αν κατάλαβα καλά αυτό που εννοεί ο Ζαν είναι ότι αν όλοι γάμαγαν αποκλειστικά πουτάνες, η αναπόφευκτη αγαμία των έξω γυναικών θα τις οδηγούσε μοιραία στην πουτανοποίηση και τα δημόσια επιλεκτήρια...
:S:S

Δημόσια επιλεκτηρια έγραψες και θυμήθηκα το ναυάγιο τον εμπερορ που μας τα ζαλιζε με τέτοια γραφόμενα.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.706
Πόντοι
216
Αν ασχοληθεις τντ με τα γκομενακια οπως λες τους δινεις αξια και παλι,μιας και τους ενισχυεις παλι την αυτοπεποίθηση τους και εισαι ενας ακομα αποβτους πολλους που θα τις επιβεβαίωσουν.
Σκοπος ειναι να τις απαξιωσεις και να τις κανεις να μην αισθανονται διπλα σου γυναικες,η απαξιωση ειναι ο καλυτερος τροπος.
Ναι δεν ειναι εφικτο να γινει αυτο οπως λες απο τη μαζα γ αυτο και η κατασταση δεν προκειται να αλλαξει.
Αν μετρησουμε τα ποσοστα οι αγαπουληδες ειναι πολλοι περισσοτεροι και χαλανε τη πιατσα.
Γ αυτο η προσφυγη αποκλειστικα στον αγοραιο ερωτα ειναι μονοδρομος υπαρχει και αλλη εναλλακτικη οπως ειπα η λεγομενη πουτανοποιηση των εξω γυναικων παζαρι με χρημα για να στο δωσει,αλλα αυτο εχει επιπτωσεις στη τσεπη και επισης θα χρονοτριβεις.
Οποτε αγοραιος ερωτας και ξερο ψωμι.

ζαν καταλαβαίνεις καθόλου πόσο χαζό είναι αυτό που λες από οικονομικής πλευράς? (ξέρεις και από οικονομικά πανάθεμά σε)
όχι όλοι οι άντρες όπως ζητάς, αλλά το 1/3 αν ξεκίναγε το σύστημά σου, δλδ να γαμάει αποκλειστικά εκδιδόμενες, οι τιμές θα πηγαίναν ΣΤΟΝ ΘΕΟ.
κακομοίρη δεν θα είχες ούτε για 2 φορές το μήνα, ούτε στη φυλής...παπάρα
και μη μου πεις ότι θα έβγαιναν περισσότερες στο κουρμπέτι γιατί απλά δεν θα γινόταν....άντε λίγες παραπάνω και μέχρι εκεί.
και μετά ο ζαν θα έκανε αυτό που κάνει έτσι κι αλλιώς :jerking: , απλά ακόμα περισσότερο...

τύπε αν κατάλαβα καλά αυτό που εννοεί ο Ζαν είναι ότι αν όλοι γάμαγαν αποκλειστικά πουτάνες, η αναπόφευκτη αγαμία των έξω γυναικών θα τις οδηγούσε μοιραία στην πουτανοποίηση και τα δημόσια επιλεκτήρια...
:S:S

Δημόσια επιλεκτηρια έγραψες και θυμήθηκα το ναυάγιο τον εμπερορ που μας τα ζαλιζε με τέτοια γραφόμενα.
το πτηνό τα έγραφε τύπε
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αν ασχοληθεις τντ με τα γκομενακια οπως λες τους δινεις αξια και παλι,μιας και τους ενισχυεις παλι την αυτοπεποίθηση τους και εισαι ενας ακομα αποβτους πολλους που θα τις επιβεβαίωσουν.
Σκοπος ειναι να τις απαξιωσεις και να τις κανεις να μην αισθανονται διπλα σου γυναικες,η απαξιωση ειναι ο καλυτερος τροπος.
Ναι δεν ειναι εφικτο να γινει αυτο οπως λες απο τη μαζα γ αυτο και η κατασταση δεν προκειται να αλλαξει.
Αν μετρησουμε τα ποσοστα οι αγαπουληδες ειναι πολλοι περισσοτεροι και χαλανε τη πιατσα.
Γ αυτο η προσφυγη αποκλειστικα στον αγοραιο ερωτα ειναι μονοδρομος υπαρχει και αλλη εναλλακτικη οπως ειπα η λεγομενη πουτανοποιηση των εξω γυναικων παζαρι με χρημα για να στο δωσει,αλλα αυτο εχει επιπτωσεις στη τσεπη και επισης θα χρονοτριβεις.
Οποτε αγοραιος ερωτας και ξερο ψωμι.

ζαν καταλαβαίνεις καθόλου πόσο χαζό είναι αυτό που λες από οικονομικής πλευράς? (ξέρεις και από οικονομικά πανάθεμά σε)
όχι όλοι οι άντρες όπως ζητάς, αλλά το 1/3 αν ξεκίναγε το σύστημά σου, δλδ να γαμάει αποκλειστικά εκδιδόμενες, οι τιμές θα πηγαίναν ΣΤΟΝ ΘΕΟ.
κακομοίρη δεν θα είχες ούτε για 2 φορές το μήνα, ούτε στη φυλής...παπάρα
και μη μου πεις ότι θα έβγαιναν περισσότερες στο κουρμπέτι γιατί απλά δεν θα γινόταν....άντε λίγες παραπάνω και μέχρι εκεί.
και μετά ο ζαν θα έκανε αυτό που κάνει έτσι κι αλλιώς :jerking: , απλά ακόμα περισσότερο...

τύπε αν κατάλαβα καλά αυτό που εννοεί ο Ζαν είναι ότι αν όλοι γάμαγαν αποκλειστικά πουτάνες, η αναπόφευκτη αγαμία των έξω γυναικών θα τις οδηγούσε μοιραία στην πουτανοποίηση και τα δημόσια επιλεκτήρια...
:S:S

Δημόσια επιλεκτηρια έγραψες και θυμήθηκα το ναυάγιο τον εμπερορ που μας τα ζαλιζε με τέτοια γραφόμενα.
το πτηνό τα έγραφε τύπε

Όχι,ο βλάκας εμπερορ-κολληταρι του Σαντ μαν τα έγραφε και το πουλί τον τρολλαρε συμφωνώντας μαζί του.
Εκτός αν κάνω λάθος.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εχω ζωντανο παραδειγμα.δυο κοπελες η μια 23 ωραια μουνα η αλλη 27 ασχημη.
Η ωραια η οποια εχει 15 αιτηματα φιλιας 10 π.μ απο κλαρινογαμπρακια και κανα 15 κοιταγματα στο δρομο σε μια παρεα τη γουσταραν δυο η τυπισσα τουπε και σνομπ τα γαμπρακια σαλιαρισμενα να προσπαθουν να την ρίξουν αλλα δεν μιας και η τυπισαα ειχε επιλογες,η αλλη η ασχημουλα 27 ετων γουσταρε τον ενα απο τους δυο σαλιαριδες αλλα δεν της εδινε σημασια αυτος που ηθελε.
Αποτελεσμα η 23χρονη να επιλεγει, τα κλαρινογαμπρακια το βραδι μαλακιουλα για την ωραια, και η ασχημουλα σε απογνωση γιατι δεν τι κοιταξε κανενας,και τη ρωτησα μιας και την ηξερα θα του καθοσουν του ταδε αν σου την επεφτε και μου ειπε με παθος και σιγουριά ναι.
Συμπερασμα η αγαμια φερνει την ευκολια,ενω η ωραια που ειχε επιλογες και πουτσες το παιζε δυσκολη και επιλεκτικη.
Φανταστειτε πως αν γινοταν αυτο που ειπα σε καθε εξοδο η στο δρομο ποσες θα μας καθονταν η μαλλον θα μας την επεφταν.
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Φανταστειτε πως αν γινοταν αυτο που ειπα σε καθε εξοδο η στο δρομο ποσες θα μας καθονταν η μαλλον θα μας την επεφταν.

Ρε William Guile να πούμε, βάλε ένα φρένο. Αν συνέβαινε κάτι τέτοιο, θα είχαμε ήδη όχι μια, ΤΡΕΙΣ χώρες του τρανού παραδείγματός σου. Αυτό δυστυχώς δεν παίζει γιατί σε αντίθεση με τον άντρα, η γυναίκα στην βαθιά αγαμία δεν πρόκειται να σαλιαρίσει στον κάθε άσχημο ή να πάει σε ζιγγολό, απλά θα κάτσει σπιτάκι της, θα πάρει 10 σκύλους και δέκα γάτες και θα την περνάει κάθε μέρα με τον "Γόη" ή τον "Εβένινο Εραστή" αν νοιώθει ιδαίτερα άταχτη :

1200px-Clear_jelly_dildo_series.png


Έτσι ήταν επι αιώνες οι γκόμενες. Εμείς ψάχνουμε το μουνί, αυτές βολεύονται και με το αγγουράκι, το κολοκυθάκι και πάει λέγοντας. Αν σκεφτώντουσαν οι γκόμενες όπως σκέφτονται οι άντρες, θα συμφωνούσα, αλλά κάτι τέτοιο δεν παίζει. Δυστυχώς ή ευτυχώς. Το ότι υποφέρουμε όλοι επειδή η κάθε κάργια την στιγμή που αποκτήσει επιλογές φαίρεται σαν αριστοκράτησα ψιλομύτα, άσχετα αν είναι ο χυσοκουβάς του χωριού, ναι, είναι πρόβλημα αλλά η αγαμία δεν θα την κάνει να βάλει μυαλό.

Όχι,ο βλάκας εμπερορ-κολληταρι του Σαντ μαν τα έγραφε και το πουλί τον τρολλαρε συμφωνώντας μαζί του.
Εκτός αν κάνω λάθος.

Λάθος δεν κάνεις, το Πουλί ήταν από τους μεγάλους τρολλάδες και του άρεσε το "ψάρεμα". Είναι και το μέσο μέλος του μπού λίγο αφελές στα ιντερνετικά μενόμενα και πιανόταν κορόϊδο πιο εύκολα κιόλας οπότε αρκετές τρολλιές του έχουν μείνει ως αλήθειες.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
σταμάτα ρε τις μαλακίες....
α. αποκλείεται όλοι οι άντρες να έκαναν αυτό το πράγμα. γι αυτό σου είπα 1/3 και πάλι αδύνατο είναι
β. αποκλείεται να εκπορνεύονταν πολύ περισσότερες γυναίκες από τώρα

αυτά είναι στο μυαλό σου.
αν πραγματικά ικανός αριθμός αντρών εφαρμόσει αυτά που λες (στην καμία δεν πρόκειται να γίνει σημαντικό μέρος του πληθυσμού αλλά ας πούμε να πολλαπλασιάζονταν οι επισκέψεις στα μπουρδέλα), τότε κακομοίρη θα ήθελες 50ρικο για μεταξι και φυλής...χαζούλη
μαλακιες λες θα ανοιγαν ολο και περισσοτερα μπουρδελα και θα ειχαμε περισσοτερες επιλογές, τις τιμες θα τις καθοριζε το επιπεδο υπηρεσιων και γκομενων που θα ειχε το καθε μαγαζι.
Απλα οι εξωτερικες γκομενες θα εμεναν αγαμητες και σταζε το μουνακι τους.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τί πράμα είναι αυτό ρε πούστη με τις γυναίκες και τα κινητά...

Περπατάνε,μιλάνε στο κινητό

Κάθονται σε στάσεις,παγκάκια,μμμ,γράφουν στο κινητό

Βγάζουν το σκύλο,στο ένα χέρι το λουρί στο άλλο το κινητό

Οδηγάνε,το ένα χέρι τιμόνι το άλλο κινητό

9 στις 10 είναι έτσι

Και μετά λένε κάποιοι ότι πιο πολύ τους ενδιαφέρει η πούτσα παρά το κινητό:2funny:
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.977
Πόντοι
1.056
Τί πράμα είναι αυτό ρε πούστη με τις γυναίκες και τα κινητά...

Περπατάνε,μιλάνε στο κινητό

Κάθονται σε στάσεις,παγκάκια,μμμ,γράφουν στο κινητό

Βγάζουν το σκύλο,στο ένα χέρι το λουρί στο άλλο το κινητό

Οδηγάνε,το ένα χέρι τιμόνι το άλλο κινητό

9 στις 10 είναι έτσι

Και μετά λένε κάποιοι ότι πιο πολύ τους ενδιαφέρει η πούτσα παρά το κινητό:2funny:
η στο μεσεντζερ θα ειναι και θα μιλανε με τις φιλες τους και με μερικες ψωλες, η μετρανε ποσα likes και σχολια εχουν στις φωτογραφιες τους
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Μια ερώτηση, είμαι πολλά χρόνια μέλος και η αλήθεια είναι ότι από διάφορα μέλη έχω λάβει πολλές και καλές συμβουλές, θέλω έναν καλό δικηγόρο στην Αθήνα για διαζύγιο, μπορείτε να μου στείλετε και pm, ευχαριστώ πολύ, δύσκολο διαζύγιο με παιδιά και αντιδικια
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.811
Πόντοι
3.556
τύπε ρωτα τον δικηγόρο του σαι. αν βρει ελευθερο χρονο ισως να σου απαντησει. :confused:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Μια ερώτηση, είμαι πολλά χρόνια μέλος και η αλήθεια είναι ότι από διάφορα μέλη έχω λάβει πολλές και καλές συμβουλές, θέλω έναν καλό δικηγόρο στην Αθήνα για διαζύγιο, μπορείτε να μου στείλετε και pm, ευχαριστώ πολύ, δύσκολο διαζύγιο με παιδιά και αντιδικια
Στα συν εάν εάν είναι ήδη διαζευμένος δικηγόρος. Τα έχει περάσει, τα έχει ψάξει και σίγουρα έχει ρωτήσει και συναδέλφους για πράγματα που δεν σκέφτηκε.
Άρα έχει έξτρα γνώση στο αντικείμενο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom