Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Και να της αρέσεις,δε σημαίνει τίποτα αν δε σε ξέρει.Απλά θα σε προσέξει στο δρόμο,αλλά μέχρι εκεί.Αν πας να της μιλήσεις,θα παγώσει το αίμα της.

Γι'αυτό βλέπεις πολλές με χάλιες,ακόμα και με gay/bi/θηλυπρεπείς,επειδή θέλουν μόνο απ'τον κύκλο τους.
Ισχύει. ?
Όταν λέω να της αρέσει κάποιος, διαχώρισα ότι πρόκειται για τις νορμάλ γυναίκες που δεν είναι ελληνίδες.
Η ελληνίδα θέλει απ' τον κύκλο της, και αν είναι και gay ακόμα καλύτερα, δεν θα την πρήζει και για σεξ. :confused:
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
426
Like
687
Πόντοι
81
Είναι στο γραφείο μου 4 παιδιά.
Όχι ακριβώς παιδιά, 35 χρονών .
2 άντρες, 2 γυναίκες. Φυσιολογικής εμφάνισης
Μόνοι τους και οι 4.
Μου κάνει εντύπωση ότι δεν γαμιούνται, για να το πω έτσι απλά.
Οι άντρες κάπως το θέλουν αλλά είναι μαγκωμένοι.
Οι γυναίκες στον κόσμο τους. Η μια το χει ρίξει στις γάτες ...
Δεν μπορώ να καταλάβω ρε πούστη μου.
Αντι να είναι σε κάνα ξενοδοχείο να τους ακούει η Αθήνα από τα βογγητά, κάθονται και βλέπουν τα χρόνια να περνάνε...
Τί να πω...
Περιμένουν κάνα πρίγκηπα ;
Πώς το έχουν δει το θέμα "σχέσεις με το άλλο φύλο" ;
Δεν καταλαβαίνω...
Κρίμα
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ο μεσος Ελληνας ειναι τοσο σκατομαθημενος απο τη μανα του που ειναι πιο Λουζερ και απο την ΑΕΚ.

Πουτσα και λιγο μυαλο χρειαζεται για να γαμησεις γυναικα.

Αντ'αυτου κανουν σαν να εχουν περιοδο, και φοβουνται να χωθουν μηπως και φανε χυλοπιτα (λες και θα γινει τιποτα)

Και μονιμως δικαιολογιες, δε εχω λεφτα,μπρατσα, κυκλο, αμαξι, χοντρη πουτσα που και να τα ειχαν ολα αυτα, παλι κατι θα βρισκανε,

Οι Ελληνιδες ειναι οι πιο απελπισμενες Ευρωπαιες ενδομυχα, οι πιο ευκολοι στοχοι για μπηχτες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 204103

Επισκέπτης
Ρε λεβεντες, το thread ξεκινησε το 2008, πριν 13 χρονια....Σκεφτειτε ποσο πιο πολυ ελεεινες εχουν γινει οι ελεεινιδες απο τοτε....Εκθετικη ελεεινοποιηση!!!!
Γενικα διαβασα σχολια κι εχω να πω μονο μονο 2-3 πραγματακια....
Μην ασχολειστε με καμια τετοια καριολα οσο μουναρα κι αν ειναι κι οσο ωραιο κωλο κι αν εχει κι οσο κι να θελετε να τη γαμησετε..Το μονο που κανετε ειναι να τους δινετε τροφη να γινουν χειροτερες απ'οτι ηδη ειναι...Ειναι αυτοκαταστροφικες και καταστρεφουν κι εμας και την κοινωνια...
Αν εχετε διαβασει καθολου για ναρκισσισμο, πιστευω θα καταλαβαινετε τι εννοω....Ηδη κανουν γιογκα κ κατι τετοιες μαλακιες για να ηρεμουν γιατι ειναι μεσα στη σαπιλα, την ανασφαλεια και την τσιτα...Σε 5 -10 χρονια θα ειναι με ψυχοφαρμακα, θυμηθειτε αυτο που σας λεω..
Υπαρχουν ακομα καποιες ( ενα 1-2 % ) που αξιζουν τον κοπο αλλα εμφανισιακα θα ειναι κατα πιθανοτητα μετριες...
Η νεα εποχη ειναι οδοστρωτηρας, θελει τη γυναικα ειδωλο, φεμινιστρια, ελευθερες σχεσεις γιατι εχει καριερα, γυμναστηριο, instagram, δε χωρανε συναισθηματισμοι
Εχει απορριψει τη φυση της, θελει ισοτητα που εκ φυσεως δεν υπαρχει...Ειναι μεσα σ'ενα ατερμονο παιχνιδι στο οποιο ξερει οτι στο τελος θα χασει, αλλα λογω του εγωισμου της θα συνεχισει να παιζει νομιζωντας οτι εχει ελπιδες....
Ειναι ηλιθιες, τι να κανουμε..Οσο ασχολειστε γινονται χειροτερες..Για να αλλαξουν δεν υπαρχει περιπτωση, μονο αν γινει κανενας 3ος παγκοσμιος πολεμος κ γινουμε φλινστοουνς οπου δε θα υπαρχει τεχνολογια κ για να φας θα πρεπει να πας στο χωραφι κ να σου φυγει ο κωλος
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Είναι στο γραφείο μου 4 παιδιά.
Όχι ακριβώς παιδιά, 35 χρονών .
2 άντρες, 2 γυναίκες. Φυσιολογικής εμφάνισης
Μόνοι τους και οι 4.
Μου κάνει εντύπωση ότι δεν γαμιούνται, για να το πω έτσι απλά.
Οι άντρες κάπως το θέλουν αλλά είναι μαγκωμένοι.
Οι γυναίκες στον κόσμο τους. Η μια το χει ρίξει στις γάτες ...
Δεν μπορώ να καταλάβω ρε πούστη μου.
Αντι να είναι σε κάνα ξενοδοχείο να τους ακούει η Αθήνα από τα βογγητά, κάθονται και βλέπουν τα χρόνια να περνάνε...
Τί να πω...
Περιμένουν κάνα πρίγκηπα ;
Πώς το έχουν δει το θέμα "σχέσεις με το άλλο φύλο" ;
Δεν καταλαβαίνω...
Κρίμα

Όταν λέω εγώ ότι σ'αυτές τις ηλικίες η αγαμία πάει σύννεφο,μου λένε ότι 'αυτές είναι οι καλύτερες ηλικίες'

Αν η ελλεεινίδα δεν θέλει να γαμηθεί,δεν γαμιέται με τίποτα.Ακόμα κι αν είναι αγάμητη 10 χρόνια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.585
Κριτικές
62
Like
45.298
Πόντοι
9.297
Όταν λέω εγώ ότι σ'αυτές τις ηλικίες η αγαμία πάει σύννεφο,μου λένε ότι 'αυτές είναι οι καλύτερες ηλικίες'

Αν η ελλεεινίδα δεν θέλει να γαμηθεί,δεν γαμιέται με τίποτα.Ακόμα κι αν είναι αγάμητη 10 χρόνια.
Ετσι ειναι...ομως ο σωστος παικτης που δεν υποτασσεται στην μιζερια που βγαζουν οι ελλεεινιδες ΟΦΕΙΛΕΙ να ειναι με το οπλο παρα ποδα ετοιμος να οπλισει ανα πασα στιγμη.Οι ελλεεινιδες δεν προκειται να κανουν την πρωτη κινηση λογω ( υπο) κουλτουρας γιατι θα τις πουν πουτανες...ενω οταν καθονται στο πιο γεματο πορτοφολι που βρισκουν ΔΕΝ ειναι πουτανες( με το κουτοπονηρο μυαλουδακι τους).Για αυτο...ορματε!Ισως βρεθει καποια εξαιρεση στον κανονα...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Όταν λέω εγώ ότι σ'αυτές τις ηλικίες η αγαμία πάει σύννεφο,μου λένε ότι 'αυτές είναι οι καλύτερες ηλικίες'

Αν η ελλεεινίδα δεν θέλει να γαμηθεί,δεν γαμιέται με τίποτα.Ακόμα κι αν είναι αγάμητη 10 χρόνια.


Εσύ είσαι παρθένος μια ζωή και δεν ήθελες να γαμήσεις προ κόβιντ, με μπουρδελάρες στα 20€.
Μιλάς ;;;;;;
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Αντ'αυτου κανουν σαν να εχουν περιοδο, και φοβουνται να χωθουν μηπως και φανε χυλοπιτα (λες και θα γινει τιποτα)

Και μονιμως δικαιολογιες, δε εχω λεφτα,μπρατσα, κυκλο, αμαξι, χοντρη πουτσα που και να τα ειχαν ολα αυτα, παλι κατι θα βρισκανε,

Οι Ελληνιδες ειναι οι πιο απελπισμενες Ευρωπαιες ενδομυχα, οι πιο ευκολοι στοχοι για μπηχτες.
Δεν πέρασε η Ελλάδα μνημόνια, δεν πέρασε κρίση, δεν έπεσαν οι μισθοί, δεν συρρικνώθηκε η αγορά εργασίας, δεν εκτοξέυθηκαν τα ενοίκια στα ύψη,
δεν έκλεισαν επιχειρήσεις. Δεν θα ξαναγίνουν πάλι όλα αυτά τώρα με την κρίση του covid-19 ακόμα χειρότερα.
Στην φαντασία όλα αυτά... Σαν σε παραμύθι, δεν συνέβησαν ποτέ! :dunno::dunno::dunno:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δεν πέρασε η Ελλάδα μνημόνια, δεν πέρασε κρίση, δεν έπεσαν οι μισθοί, δεν συρρικνώθηκε η αγορά εργασίας, δεν εκτοξέυθηκαν τα ενοίκια στα ύψη,
δεν έκλεισαν επιχειρήσεις. Δεν θα ξαναγίνουν πάλι όλα αυτά τώρα με την κρίση του covid-19 ακόμα χειρότερα.
Στην φαντασία όλα αυτά... Σαν σε παραμύθι, δεν συνέβησαν ποτέ! :dunno::dunno::dunno:


Ο barock και κάτι γαλάζιοι ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΕΝΕ !!!!!!!

Ότι τώρα δεν έχει κρίση η Ελλάδα .... χέσε τον κόβιντ ... προ κόβιντ !!!


ΟΤΙ ... ΠΑΕΙ ΤΡΕΝΟ !!!!!!!!

Και ότι μόνο ηλίθιοι και άχρηστοι γκρινιάζουν !!!!!!!!!!!


Καλά ....



δεν έχεις διαβάσει ποτέ το thread ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ;;;;;;;;;;;;


Εκεί το γράφουν συνέχεια !!!!!!!



ΟΤΙ Ο ΕΝΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ... ΚΑΙ ΝΑ ΑΥΞΗ ΘΕΙ ....


ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΚΑΙΗ Η ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΦΟΡΟΥ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ....


και ότι ήταν φοβερή η ... μείωση από το 100% στο .... 95% !!!!!!!

Ότι ο φόρος επιτηδευματία είναι δίκαιος ....


κτλ



κτλ κτλ
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Και έρχονται και ακόμα χειρότερα. Από Σεπτέμβρη. Κυριακή κοντή γιορτή..
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ναι σας ξερω ποσο γαμαγατε και πριν τη κριση πουθεναδες
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.529
Like
11.589
Πόντοι
3.506
Οι Ελληνιδες ειναι οι πιο απελπισμενες Ευρωπαιες ενδομυχα, οι πιο ευκολοι στοχοι για μπηχτες.

Αυτό ξαναπές το. Συγκεκριμένο target group χρειάχεται, μυαλό και στοιχειώδη καλή συμπεριφορά και όλα τα υπόλοιπα είν΄εύκολα. Αν επιπρόσθετα δείχνεις ότι είσαι κάπως "out of the box", τότε ακόμα ευκολότερα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Και έρχονται και ακόμα χειρότερα. Από Σεπτέμβρη. Κυριακή κοντή γιορτή..


Πραγματικά.
Τα άσχημα .... θα αρχίσουν σε λίγο !
Και έχει και πολύ άσχημα !!!

Και μετά έχει και δράμα !!!!!!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Δεν πέρασε η Ελλάδα μνημόνια, δεν πέρασε κρίση, δεν έπεσαν οι μισθοί, δεν συρρικνώθηκε η αγορά εργασίας, δεν εκτοξέυθηκαν τα ενοίκια στα ύψη,
δεν έκλεισαν επιχειρήσεις. Δεν θα ξαναγίνουν πάλι όλα αυτά τώρα με την κρίση του covid-19 ακόμα χειρότερα.
Στην φαντασία όλα αυτά... Σαν σε παραμύθι, δεν συνέβησαν ποτέ! :dunno::dunno::dunno:

Εγώ πάντως σ'αυτή τη χώρα...άνεργο δεν βρίσκω.

Όποιον και να ρωτήσεις,σου λέει δουλεύει,μένει μόνος και δεν του δίνουν τίποτα οι γονείς. :grin:
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Εγώ πάντως σ'αυτή τη χώρα...άνεργο δεν βρίσκω.

Όποιον και να ρωτήσεις,σου λέει δουλεύει,μένει μόνος και δεν του δίνουν τίποτα οι γονείς. :grin:
Είναι όλοι... παίκτες , γι' αυτό.. :2funny:
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Εγώ πάντως σ'αυτή τη χώρα...άνεργο δεν βρίσκω.

Όποιον και να ρωτήσεις,σου λέει δουλεύει,μένει μόνος και δεν του δίνουν τίποτα οι γονείς. :grin:
Κάτσε να ψοφήσουν τα γερόντια και θα δεις τι έχει να γίνει.... :alivedick: :alivedick: :zfuck::zfuck:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Οι Ελληνιδες ειναι οι πιο απελπισμενες Ευρωπαιες ενδομυχα, οι πιο ευκολοι στοχοι για μπηχτες.

Ελληνίδα και απελπισμένη δεν υπάρχει

Ας όψονται σοσιαλ και αγαπούληδες κάθε ηλικίας που τις κάνουν να νιώθουν μουνάρες και στα 60
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.334
Like
72.587
Πόντοι
12.756
Τωρα μολις βγουν απο τo lockdown θα πεσουν τρελα γαμησια , εχουν σαπισει μεσα , οποιος προλάβει θα γαμησει , μεχρι να πανε τα μυαλα του παλι εκει που ηταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom