Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
551
Like
1.089
Πόντοι
206
Θέλουν έναν να τους προσφέρει τα πάντα κ να δίνουν κολο άλλου ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Σήμερα έπαιζε πολύ κοίταγμα έξω.Ήμασταν με τον κολλητό και πολλές πιτσιρίκες με τις μάσκες καρφώνανε στα μάτια.Βέβαια,μόνο όσες περπατούσαν,άμα καθήσεις δεν σε κοιτάνε ούτε οι διπλανές.:headbang:

Πάντως τί γίνεται ρε πούστη,μάσκες έπρεπε να μας φορέσουν για να μας κοιτάνε τόσο;

Εδω περα στις παραλιες μαζευονται πολλα αλλοδαπα... πρεπει να ναι κανα 15-20% απο τις γκομενες. Κυριως ευρωπαιες και σλαβες. Φαινονται απ'τα χαρακτηριστικα, πχ καλυτερο και πιο ασπρο δερμα, πιο ωραια σωματα, ξανθα μαλλια κτλ. Τεσπα, εχουν σκασει δεξια μου 4 γκομενες... ξενες... Η μια μικροεδειχνε λογω μπασμενου σωματοτυπου, η αλλη ηταν πριονι, η αλλη ηταν καλη αλλα οχι σα το πριονι και η αλλη φοραγε ...μαντηλα. Την οποια ενω οι αλλες ηταν με τα ξεκωλε μπικινι, αυτη τη διατηρησε οση ωρα ηταν στη παραλια.

Σε καποια φαση ενω κοζαρω το πριονι, με κοιταει η φιλη της που ηταν καλη αλλα οχι τοπ... τη κοιταω και γω και με κοιταει επιμονα, δλδ γυρισα 2-3 φορες το κεφαλι και ακομα κοιταγε... τη 2η ή τη 3η φορα που κοιταξα ειχε αρχισει χαμογελαγε. Αμα το κανε αυτο ελληνιδα θα κοιταγα πισω μου να δω αν το κανει σε καναν αλλο :2funny:

Οι ξενες πολλες φορες εχουν μια "ανοιχτοτητα"/openness με το σωμα οπως το πλασαρουν ή με το κοιταγμα/χαμογελο που ειναι ακριβως το αναποδο της ξινιλας/σνομπιλας της πλειοψηφιας των ελληνιδων. Εξαιρεσεις υπαρχουν αλλα οι περισσοτερες ειναι ειτε στις 20αρες, ειτε σε αυτες που κοντευουν/εχουν μεινει ραφι και δεν εχουν κατι να χασουν. Πχ περπαταγα στη παραλια και ειναι μια κανα 45αρι? Φοβερο σωμα για την ηλικια της αλλα με σπασμενη φατσα και μου επεφτε μεγαλη για τα δικα μου γουστα. Τεσπα αυτη οπως περπαταγα παραλληλα με τη θαλασσα, περναγε καθετα ακριβως μπροστα μου αλλα ...διαγωνια ωστε να βγει πανω μου... μου ερχοταν πλαγιομετωπικα και ειχε "ανοιχτο" - εκτεθειμενο το σωμα της προς εμενα. Ουσιαστικα δλδ ειχε αυτο το openness με το σωμα της που μου το φερε σε αποσταση σχεδον μισου μετρου και να κοιταει με νοημα. Αυτο το openness ειναι too little / too late γιατι την πηραν τα χρονια. Τωρα βεβαια οι αλλοδαπες εν ελλαδι εχουν και το παραγοντα οτι παιζουν εκτος εδρας οπότε δε χανουν τιποτα να ειναι πιο ανοιχτες... η πιο ανοιχτη τους σταση δεν εχει κοινωνικο αντικτυπο στον περιγυρο του στενου τους περιβαλλοντος.

 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.922
Like
1.708
Πόντοι
216
Μάγκες ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μερικές μου σκέψεις που αφορούν τις ελλεεινίδες. Το τελευταίο διάστημα με την καραντίνα έχω λιώσει στην τσόντα και συγκεκριμένα στο ελληνικό ερασιτεχνικό. Αφού λοιπόν είδα άπειρο υλικό των τελευταίων χρόνων (καθώς είχα μείνει στην εποχή του κλασσικού δημήτρη) έχω μείνει μπορώ να πω αρκετά μαλάκας.

Αυτά που είδα είναι πολύ πιο προχωρημένα και από τις επαγγελματικές τσόντες. Παρατήρησα ότι οι περισσότερες καυλώνουν και τον θέλουν πολύ άγρια μέσα τους, δαχτυλώνονται συχνά, παίζουν με τους δονητές τους και γενικά είναι κάτι τελείως διαφορετικό από αυτό που παρουσιάζουν ως πρόσωπο στην έξω κοινωνία.

Μετά σκέφτηκα ότι μάλλον υπερβάλω, οπότε και έβαλα και είδα και αντίστοιχα από εξωτερικό τσόντες. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ

Οκ γαμιούνται κάργα οι ξένες αλλά τα ακραία σεξουαλικά κόλπα των ελληνίδων είναι πιστεύω ένα level από μόνα τους.

Θέλω την άποψη σας παίδες.

 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Μάγκες ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μερικές μου σκέψεις που αφορούν τις ελλεεινίδες. Το τελευταίο διάστημα με την καραντίνα έχω λιώσει στην τσόντα και συγκεκριμένα στο ελληνικό ερασιτεχνικό. Αφού λοιπόν είδα άπειρο υλικό των τελευταίων χρόνων (καθώς είχα μείνει στην εποχή του κλασσικού δημήτρη) έχω μείνει μπορώ να πω αρκετά μαλάκας.

Αυτά που είδα είναι πολύ πιο προχωρημένα και από τις επαγγελματικές τσόντες. Παρατήρησα ότι οι περισσότερες καυλώνουν και τον θέλουν πολύ άγρια μέσα τους, δαχτυλώνονται συχνά, παίζουν με τους δονητές τους και γενικά είναι κάτι τελείως διαφορετικό από αυτό που παρουσιάζουν ως πρόσωπο στην έξω κοινωνία.

Μετά σκέφτηκα ότι μάλλον υπερβάλω, οπότε και έβαλα και είδα και αντίστοιχα από εξωτερικό τσόντες. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ

Οκ γαμιούνται κάργα οι ξένες αλλά τα ακραία σεξουαλικά κόλπα των ελληνίδων είναι πιστεύω ένα level από μόνα τους.

Θέλω την άποψη σας παίδες.

Ετσι ειναι, το θεμα ομως ειναι ποτε τα κανουν και με ποιον

Ποτε τα κανουν: είτε σε ηλικια κατω των 25, οποτε και ορμονες παιζουν αλλα και θελουν να πειραματιστουν, να ζησουν ελευθερα τον ερωτα και το σεξ αφου το οικονομικο ειναι κανονισμενο απο τον μπαμπα, είτε μετα τα 45 και το διαζυγιο, οποτε γαμιουνται σα σκυλια, αφου εχουν κανονισει και το οικονομικο τους απο τη διατροφη του πρωην

Με ποιον: συνηθως ΟΧΙ με οποιον που τα βλεπει και αναρωτιεται, καλη ωρα. Μπορει να τα κανουν με καποιον ξενο που τους βγαζει γουστα, με καποιον που μετραει-μπαρμαν π.χ, είτε αν ειναι 45+ με ποιονδηποτε μικροτερο, ή και αλλοδαπο. Παντως σιγουρα ΟΧΙ με τον τυπο που θελουν να παντρευτουν, ΟΧΙ με τον αντρα τους, ΟΧΙ με τον πατερα των παιδιων τους.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.922
Like
1.708
Πόντοι
216
Αδερφέ οι σκληρή σου αλήθεια με πόνεσε όλα κι όλα. Περίμενα να μου πει κάποιος ότι δεν ξέρω τι λέω ή ότι υπερβάλω για να είμαι ειλικρινής.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μάγκες ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μερικές μου σκέψεις που αφορούν τις ελλεεινίδες. Το τελευταίο διάστημα με την καραντίνα έχω λιώσει στην τσόντα και συγκεκριμένα στο ελληνικό ερασιτεχνικό. Αφού λοιπόν είδα άπειρο υλικό των τελευταίων χρόνων (καθώς είχα μείνει στην εποχή του κλασσικού δημήτρη) έχω μείνει μπορώ να πω αρκετά μαλάκας.

Αυτά που είδα είναι πολύ πιο προχωρημένα και από τις επαγγελματικές τσόντες. Παρατήρησα ότι οι περισσότερες καυλώνουν και τον θέλουν πολύ άγρια μέσα τους, δαχτυλώνονται συχνά, παίζουν με τους δονητές τους και γενικά είναι κάτι τελείως διαφορετικό από αυτό που παρουσιάζουν ως πρόσωπο στην έξω κοινωνία.

Μετά σκέφτηκα ότι μάλλον υπερβάλω, οπότε και έβαλα και είδα και αντίστοιχα από εξωτερικό τσόντες. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ

Οκ γαμιούνται κάργα οι ξένες αλλά τα ακραία σεξουαλικά κόλπα των ελληνίδων είναι πιστεύω ένα level από μόνα τους.

Θέλω την άποψη σας παίδες.

Οι Ελληνιδες ειναι φοβερες στο γαμησι. Φυσικα δεν εχω παρει ολες τις εθνικοτητες για να συγκρινω ποιοτητα.

Δεν νομιζω να ειναι οι κορυφαιες σε γνωση γιατι δεν γαμιουνται απο μικρες και καργα οπως ας πουμε οι Ρουμανες

αλλα αν θες τα παντα ολα, οι Ελληνιδες ειναι εγγυηση σε ποικιλια. Δεν κολωνουν πουθενα.

Επισης πειραματιζονται σε μεγαλο βαθμο και ξεσκιζονται χωρις αυριο.

Λατρευουν το σεξ και περιποιουνται πολυ τον εαυτο τους.

Αυτα τα ολιγα ως στανταρ.


:rockon:

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τόσο πολύ λατρεύουν το σεξ οι ελλεεινίδες,γι'αυτό 70% δεν το κάνουν :2funny:

Εκτός αν το λατρεύουν...με τις φίλες ή τα σκυλιά τους
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Οι ελληνίδες, άπαξ και αποφασίσουν να γαμηθούν , γαμιούνται καλά και δεν λένε πολλά όχι.
Μια σουηδέζα μπορεί να τη γαμήσεις την πρώτη μέρα και αν πας να πάρεις κώλο , να σου ρίξει χαστούκι .

Όμως δεν γαμιούνται για πάντα πολύ οι ελληνίδες.
Περνάνε άνετα περιόδους αγαμίας. Από μερική , μέχρι πλήρη .

Οπότε μετά από βδομάδες, μήνες, χρόνια ..... θα αραιώσει .... και μένεις ξεκρέμαστος.
Για αυτό πρέπει να έχεις ... καβάτζες !!!

Και , εννοείται ... ευτυχώς που ... η πατρίς δικαιώνεται !!!!!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εγώ έχω κι άλλη ερώτηση

Η ελλεεινίδα αντέχει περισσότερο χωρίς άντρα...ή χωρίς κινητό;

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εγώ έχω κι άλλη ερώτηση

Η ελλεεινίδα αντέχει περισσότερο χωρίς άντρα...ή χωρίς κινητό;

Το σίγουρο είναι ένα !

ΕΣΥ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ... ΟΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ...
όλη σου τη ζωή παρθένος !!!!!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μια σουηδέζα μπορεί να τη γαμήσεις την πρώτη μέρα και αν πας να πάρεις κώλο , να σου ρίξει χαστούκι .

Η μόνη σχέση που έχεις εσυ με σουηδέζα ήταν τότε που τον έπαιζες με την ξανθιά των ΑΒΒΑ :2funny:


 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Εγώ έχω κι άλλη ερώτηση

Η ελλεεινίδα αντέχει περισσότερο χωρίς άντρα...ή χωρίς κινητό;

Το σίγουρο είναι ένα !

ΕΣΥ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ... ΟΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ...
όλη σου τη ζωή παρθένος !!!!!!

Δεν γαμαει δλδ ουτε σε πουτανες ο σαντμαν?:confused:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γελάει και ο brabus67 ... που τράβαγε μαλακία 20+ χρόνια που ήταν για σπουδές στην ιταλία και δεν πέρασε ούτε ένα μάθημα ....

και μετά με το λαμπρό αυτό βιογραφικό γύρισε στο παιδικό του δωμάτιο
και είναι άλλα 20+ χρόνια άεργος .... χωρίς γυναίκα ....

και την πέφτει στην .... erinal του bou.com !!!!!!!

Μαγεία !!!!!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τόσο πολύ λατρεύουν το σεξ οι ελλεεινίδες,γι'αυτό 70% δεν το κάνουν :2funny:

Εκτός αν το λατρεύουν...με τις φίλες ή τα σκυλιά τους

Aυτο το ποσοστο που κοτσαρες, ποιος το εβγαλε;

κανας πουστης που ψαχνει κρεατινο σπαθι;

η τιποτα αναρχοαπλυτες φεμινοψωλες που δεν τις γαμαει ουτε ο δονητης τους;

:2funny:

λεσβιες σιγουρα υπαρχουν οπως και σκυλορουφηχτρες που γουσταρουν το "κολλημα" του Αζωρ.

Δεν λεει κατι αυτο.

:dunno:



 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
Για την μεση Ελληνιδα το σεξ ειναι (σαν) επαγγελμα:δειχνει καταξιωση, κοινες παρεες, οιλονομικη και κοινωνικη ανοδο.
Για εμας ειναι ξεκαυλωμα , ειναι το χορτασμα της πεινας μας ασχετα αν το φαγητο θα ειναι ελληνικης, ρουμανικης η ο,τιδηποτε κουζινας.ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.Εμεις μπορουμε να ανεβουμε κοινωνικα και οικονομικα με αλλους τροπους.Αυτες ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΟΧΙ!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Προς tnt60, δεν παίρνει την παράθεση

Θα μπορούσες να ψάξεις μόνος σου, πριν αρχίσεις τους χαρακτηρισμούς. Ας σε πληροφορήσω εγώ.
....Όπως έδειξε έρευνα της ΕΜΑΣ (Εταιρία Μελέτης Ανθρώπινης Σεξουαλικότητας), του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας, το 69% των Ελληνίδων φαίνεται να είναι χωρίς σύντροφο. ......
.......Σύμφωνα με την συγκεκριμένη έρευνα σχεδόν 7 στις 10 ελληνίδες, έχουν περιστασιακή σεξουαλική ζωή, και μάλιστα το 75% είναι σε ηλικία 25-34 χρόνων. Επίσης, το 60% του δείγματος δήλωσε ότι καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο. Το 17,4%, δε, απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια. Συγχρόνως, μία στις τρεις γυναίκες (30%) παραδέχεται ότι δεν είναι μονογαμική......
πηγή
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Προς tnt60, δεν παίρνει την παράθεση

Θα μπορούσες να ψάξεις μόνος σου, πριν αρχίσεις τους χαρακτηρισμούς. Ας σε πληροφορήσω εγώ.
....Όπως έδειξε έρευνα της ΕΜΑΣ (Εταιρία Μελέτης Ανθρώπινης Σεξουαλικότητας), του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας, το 69% των Ελληνίδων φαίνεται να είναι χωρίς σύντροφο. ......
.......Σύμφωνα με την συγκεκριμένη έρευνα σχεδόν 7 στις 10 ελληνίδες, έχουν περιστασιακή σεξουαλική ζωή, και μάλιστα το 75% είναι σε ηλικία 25-34 χρόνων. Επίσης, το 60% του δείγματος δήλωσε ότι καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο. Το 17,4%, δε, απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια. Συγχρόνως, μία στις τρεις γυναίκες (30%) παραδέχεται ότι δεν είναι μονογαμική......
πηγή

Λογικο ακουγεται, καθοτι οι καργιολοβρωμοελλειηνιδες προτιμανε να βγαλουν αραχνες στο τσιμεντομούνι τους παρα να ριξουν τα βασιλικα στανταρ στα οποια τις ξορκισε η αδικημενη απο τη ζωη μανα τους, που εχασε τα καλυτερα χρονια της με τον πατερα τους. Οποτε το εχουν αχρησιμοποιητο μεχρι να βρουνε τον πριγκηπα, που θα πιπωσουν μεχρι να τις παντρευτει και μετα θα παρουν εκδικηση για οσα εζησαν ολα τα θηλυκα στο σοι μεχρι την προπροπρογιαγια τους
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Για την μεση Ελληνιδα το σεξ ειναι (σαν) επαγγελμα:δειχνει καταξιωση, κοινες παρεες, οιλονομικη και κοινωνικη ανοδο.
Για εμας ειναι ξεκαυλωμα , ειναι το χορτασμα της πεινας μας ασχετα αν το φαγητο θα ειναι ελληνικης, ρουμανικης η ο,τιδηποτε κουζινας.ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.Εμεις μπορουμε να ανεβουμε κοινωνικα και οικονομικα με αλλους τροπους.Αυτες ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΟΧΙ!

Η Ελληνιδα υστερει στην προσωπικη αναταση-βελτιωση της ζωης της.
Συνηθως δουλευει αγχωτικα-προστατευτικα (σε καριερα η μη) και μαλακιζεται βρισκοντας που και που καμια ψωλη
η αγκιστρωνεται σε καποιον μπουφο που του ροκανιζει την τσεπη, (ξανα)βρισκοντας που και που καμια ψωλη.

Μπορει και τα δυο αν ειναι λιγουρα ενω υπαρχουν και καποιες πολυ πετυχημενες (με κοτσια και τιμη).

Το σεξ την κανει να νιωθει πιο μπασμενη και πετυχημενη στην ζωη.
Αν παρατηρησετε, οι γκομενες κανουν και καποια πραγματα στο σεξ χωρις να τα πολυνιωθουν.
Επιζητουν μια καποια απελευθερωση απο την ηθικη που τις μεγαλωσαν. Αν τελοσπαντων μεγαλωσαν ετσι...
Ειδικης κατηγοριας γαμιολες ειναι οι καταπιεσμενες που ναι μεν αργουν να πιασουν επιπεδα
αλλα κανουν τα απιστευτα στις πιο σκληρες συνθηκες.
Μου εχει τυχει 25αρα να γαμιεται σε γκαραζ και να γουσταρει γρασο στον πατο
και μαστιγιες με ζωνη, μεχρι χρωματος μπλε-κοκκινο στα κωλομερια.
Παντρεμενη (πλεον) αναβει καντηλι τις Κυριακες και φτιαχνει λαχανοντολμαδες.
Ιιιιιιιιιιιιιιιιισως να γλυφει μεχρι κι αρχιδια στον συζυγο.

Θα ξανακυλισει ο τεντζερης, που θα παει;

:rockon:

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Aυτο το ποσοστο που κοτσαρες, ποιος το εβγαλε;

κανας πουστης που ψαχνει κρεατινο σπαθι;

η τιποτα αναρχοαπλυτες φεμινοψωλες που δεν τις γαμαει ουτε ο δονητης τους;

:2funny:

λεσβιες σιγουρα υπαρχουν οπως και σκυλορουφηχτρες που γουσταρουν το "κολλημα" του Αζωρ.

Δεν λεει κατι αυτο.

:dunno:

Τί ποιος το βγαλε,το βλέπεις και μόνος σου έξω

Άντρες και γυναίκες σε 2αδες-3αδες-4αδες και κάτι λίγα ζευγάρια

Η διαφορά είναι ότι οι γυναίκες έχουν επιλογές για να γαμηθούν,ενώ οι άντρες όχι (στην πλειοψηφία τους)

Θα βλεπες ποτέ τόση ψωλαροκατάσταση αν όλοι είχαν γκόμενες να βγουν;


















 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
Aυτο το ποσοστο που κοτσαρες, ποιος το εβγαλε;

κανας πουστης που ψαχνει κρεατινο σπαθι;

η τιποτα αναρχοαπλυτες φεμινοψωλες που δεν τις γαμαει ουτε ο δονητης τους;

:2funny:

λεσβιες σιγουρα υπαρχουν οπως και σκυλορουφηχτρες που γουσταρουν το "κολλημα" του Αζωρ.

Δεν λεει κατι αυτο.

:dunno:

Τί ποιος το βγαλε.το βλέπεις και μόνος σου έξω

Άντρες και γυναίκες σε 2αδες-3αδες-4αδες και κάτι λίγα ζευγάρια

Η διαφορά είναι ότι οι γυναίκες έχουν επιλογές για να γαμηθούν,ενώ οι άντρες όχι (στην πλειοψηφία τους)

Θα βλεπες ποτέ τόση ψωλαροκατάσταση αν όλοι είχαν γκόμενες να βγουν;
Παλι παραληρείς εσυ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom