Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.019
Like
13.058
Πόντοι
2.606
Γελάει και ο brabus67 ... που τράβαγε μαλακία 20+ χρόνια που ήταν για σπουδές στην ιταλία και δεν πέρασε ούτε ένα μάθημα ....

και μετά με το λαμπρό αυτό βιογραφικό γύρισε στο παιδικό του δωμάτιο
και είναι άλλα 20+ χρόνια άεργος .... χωρίς γυναίκα ....

και την πέφτει στην .... erinal του bou.com !!!!!!!

Μαγεία !!!!!
τραλαλακη ο σαντ μαν υπάρχει ελπίδα να γαμησει κάποτε εσύ δεν υπάρχει καμία ελπίδα να μην σε κάνουμε μεροκάματο καθημερινά να γελάμε συνέχισε λοιπόν η καραντίνα έχει δρόμο ακόμα και εσύ είσαι ο κλόουν που τον βάφουμε κάθε μέρα για να μας διασκεδάζει :grin:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Λυπαμαι φιλε Μποκολε αλλα δεν πιστευω στις ερευνες και στις στατιστικες (ειδικα αν απαντουν γυναικες). :2funny:

Ειναι ο καλυτερος τροπος να λεμε ψεμματα.

Εξαλλου, γνωριζω πολλες γυναικες που τον παιρνουν και με απλα μαθηματικα επι του συνολου

βγαζω τελειως διαφορετικα συμπερασματα και μαλιστα ανα περιοχη.

Τωρα αν υπαρχουν και καποιες που δεν "ψεκαζονται", εεε τοτε να αναλαβουμε δραση.

:rockon:

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Η Ελληνιδα υστερει στην προσωπικη αναταση-βελτιωση της ζωης της.
Συνηθως δουλευει αγχωτικα-προστατευτικα (σε καριερα η μη) και μαλακιζεται βρισκοντας που και που καμια ψωλη
η αγκιστρωνεται σε καποιον μπουφο που του ροκανιζει την τσεπη, (ξανα)βρισκοντας που και που καμια ψωλη.

Μπορει και τα δυο αν ειναι λιγουρα ενω υπαρχουν και καποιες πολυ πετυχημενες (με κοτσια και τιμη).

Η ελλεεινίδα θέλει κάποιον να τον έχει στο βρακί της.Να ασχολείται μόνο μ'αυτήν.Να πηγαίνουν μαζί παντού.

Φυσικά πολλοί το δέχονται απ'το να'ναι μπακούρια.





 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.248
Like
34.814
Πόντοι
9.931
Για την κατάσταση της ελλεεινηδας φταίει σε μεγαλο βαθμο ο μουνοδουλος μαλθακος ελληνας ανδρας, που προκειμενου να γαμιση είναι έτοιμος να ικανοποίηση κάθε καπρίτσιο της ελλεεινηδας.
Ο Έλληνας ανδρας εχει χάσει σε μεγάλο βαθμο την αρρενωπότητα του.
Να φερω ενα παράδειγμα, της προάλλες γνώρισα ενα ζευγάρι στο σπιτι του κολλητού μου, φεύγοντας το ζευγάρι ο φιλος μου μου ειπε οτι η γυναίκα εχει πει καθαρά και ξάστερα στον ανδρα της οτι εχει γκόμενο!! Αν εχετε τον θεο σας ο τυπος συνέχιζε να μένει μαζι με της και να κανει βολτες και επισκέψεις σε φιλικά ζευγάρια την ωρα που η γυναίκα του γαμιεται με κάποιον αλλον ανδρα!! Σε αλλες εποχες μολις θα ακουγε οτι η γυναικα τουυ εχει γκομενο θα φόραγε επι τοπου το σακάκι του και θα έφευγε αμέσως απο το σπιτι, αφου βέβαια θα της ειχε ριξει πρώτα μια ροχάλα στα μουτρα η μια σφαλιάρα.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Aυτο το ποσοστο που κοτσαρες, ποιος το εβγαλε;

κανας πουστης που ψαχνει κρεατινο σπαθι;

η τιποτα αναρχοαπλυτες φεμινοψωλες που δεν τις γαμαει ουτε ο δονητης τους;

:2funny:

λεσβιες σιγουρα υπαρχουν οπως και σκυλορουφηχτρες που γουσταρουν το "κολλημα" του Αζωρ.

Δεν λεει κατι αυτο.

:dunno:

Τί ποιος το βγαλε,το βλέπεις και μόνος σου έξω

Άντρες και γυναίκες σε 2αδες-3αδες-4αδες και κάτι λίγα ζευγάρια

Η διαφορά είναι ότι οι γυναίκες έχουν επιλογές για να γαμηθούν,ενώ οι άντρες όχι (στην πλειοψηφία τους)

Θα βλεπες ποτέ τόση ψωλαροκατάσταση αν όλοι είχαν γκόμενες να βγουν;

Τώρα θα μας πεις και για τον κανόνα 80/20?
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τί ποιος το βγαλε,το βλέπεις και μόνος σου έξω

Άντρες και γυναίκες σε 2αδες-3αδες-4αδες και κάτι λίγα ζευγάρια

Η διαφορά είναι ότι οι γυναίκες έχουν επιλογές για να γαμηθούν,ενώ οι άντρες όχι (στην πλειοψηφία τους)

Θα βλεπες ποτέ τόση ψωλαροκατάσταση αν όλοι είχαν γκόμενες να βγουν;

Βλεπεις στιγμιοτυπα καρε καρε.

Δεν βλεπεις τι συμβαινει παρα μονο εκεινη την στιγμη.

Τι σε σταματαει να ριχτεις;

θελω συγκεκριμενη απαντηση.

:sunglasses:

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τί ποιος το βγαλε,το βλέπεις και μόνος σου έξω

Άντρες και γυναίκες σε 2αδες-3αδες-4αδες και κάτι λίγα ζευγάρια

Η διαφορά είναι ότι οι γυναίκες έχουν επιλογές για να γαμηθούν,ενώ οι άντρες όχι (στην πλειοψηφία τους)

Θα βλεπες ποτέ τόση ψωλαροκατάσταση αν όλοι είχαν γκόμενες να βγουν;

Βλεπεις στιγμιοτυπα καρε καρε.

Δεν βλεπεις τι συμβαινει παρα μονο εκεινη την στιγμη.

Τι σε σταματαει να ριχτεις;

θελω συγκεκριμενη απαντηση.

:sunglasses:

Η εξωτερική του εμφάνιση και η μιζέρια του ίσως?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Να φερω ενα παράδειγμα, της προάλλες γνώρισα ενα ζευγάρι στο σπιτι του κολλητού μου, φεύγοντας το ζευγάρι ο φιλος μου μου ειπε οτι η γυναίκα εχει πει καθαρά και ξάστερα στον ανδρα της οτι εχει γκόμενο!! Αν εχετε τον θεο σας ο τυπος συνέχιζε να μένει μαζι με της και να κανει βολτες και επισκέψεις σε φιλικά ζευγάρια την ωρα που η γυναίκα του γαμιεται με κάποιον αλλον ανδρα!! Σε αλλες εποχες μολις θα ακουγε οτι η γυναικα τουυ εχει γκομενο θα φόραγε επι τοπου το σακάκι του και θα έφευγε αμέσως απο το σπιτι, αφου βέβαια θα της ειχε ριξει πρώτα μια ροχάλα στα μουτρα η μια σφαλιάρα.

Αυτά τα κάνουν και οι αμερικανοί όταν η δασκάλα γυναίκα τους πηδιέται με τους μαθητές :2funny:

Γίνονται κι εδώ πλέον;

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Σε αλλες εποχες μολις θα ακουγε οτι η γυναικα τουυ εχει γκομενο θα φόραγε επι τοπου το σακάκι του και θα έφευγε αμέσως απο το σπιτι, αφου βέβαια θα της ειχε ριξει πρώτα μια ροχάλα στα μουτρα η μια σφαλιάρα.

Τωρα θα την ρωτησει αν περναει καλα με τον γαμια της (την ωρα που θα ξυριζει την πατουρα του).

:2funny:

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Η ελλεεινίδα θέλει κάποιον να τον έχει στο βρακί της.Να ασχολείται μόνο μ'αυτήν.Να πηγαίνουν μαζί παντού.

Φυσικά πολλοί το δέχονται απ'το να'ναι μπακούρια.

Εννοείς ότι εσύ θα τα δεχόσουν . Αλλά δεν αρκεί . Πάλι δεν σε θέλουν.
Γιατί είσαι παρθένος και φαίνεται .

Τους παρθένους, δεν τους θέλουν ούτε τα μπάζα ξεχασμένες παρθένες ! Κι αυτές θέλουν τύπους που να γαμάνε.

Έχεις πρόβλημα σε αυτό , έχεις δίκιο .

Πως θα πάψεις να είσαι παρθένος, όταν καμία δεν γαμιέται με παρθένους ;;;;;;
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Η Ελληνιδα υστερει στην προσωπικη αναταση-βελτιωση της ζωης της.
Συνηθως δουλευει αγχωτικα-προστατευτικα (σε καριερα η μη) και μαλακιζεται βρισκοντας που και που καμια ψωλη
η αγκιστρωνεται σε καποιον μπουφο που του ροκανιζει την τσεπη, (ξανα)βρισκοντας που και που καμια ψωλη.

Μπορει και τα δυο αν ειναι λιγουρα ενω υπαρχουν και καποιες πολυ πετυχημενες (με κοτσια και τιμη).

Η ελλεεινίδα θέλει κάποιον να τον έχει στο βρακί της.Να ασχολείται μόνο μ'αυτήν.Να πηγαίνουν μαζί παντού.

Φυσικά πολλοί το δέχονται απ'το να'ναι μπακούρια.

ο ασυμβίβαστος αυνάν
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η εξωτερική του εμφάνιση και η μιζέρια του ίσως?

Μενω στο οτι μουγγαθηκε και δεν απαντησε.

Για μενα οποιος δεν ριχνεται και βγαζει συμπερασματα, ειναι αναξιοπιστος.

Πρωτα δοκιμαζουμε αυτο που θελουμε να πετυχουμε και μετα κανουμε απολογισμο.

Δικαιολογιες τυπου μην το παρει η αλλη πανω της και λοιπες μαλακιες, σε εμενα δεν περνανε.

Οποιος θελει ερχεται μαζι μου να την πεφτω εγω κι αυτος να γελαει πινοντας καφε που εγω θα κερασω.

Να δουμε ποιο γκομενακι θα μου ορθωσει αναστημα η θα μου κανει την μουρη κρεας.

Στο ψιλο τις εχω παρει ολες. Σαν να μιλαω σε μυγες νιωθω. Τετοια αυτοπεποιθηση αποκτας με την εξειδικευση.

Καντε το ιδιο και θα περνατε ωραια.



:rockon:


 

Συνημμένα

  • 07-800-fb.gif
    07-800-fb.gif
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 31

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αν το παρουμε αριθμητικα μεχρι την ηλικια των 40 ετων πληθυσμιακα υπερτερουν οι αντρες κατα 160χιλιαδες στη χωρα και μετα τα 40 ισορροπουν τα δυο φυλα και ειδικα ανω των 50 υπερτερουν οι γυναικες πληθυσμιακα σε ολες τις επομενες δεκαετιες.
Αυτο σημαινει μονο και μονο αριθμητικά στη παραγωγικη ηλικια μεχρι των 40 υπερτερουν οι αντρες,οποτε λογικο οι γκομενες να εχουν πληθώρα επιλογων.
Με λιγα λογια δεσμευονται ολες και μενουν 160χιλιαδες αντρες μπακουρια.
Απο εκει και περα η θεση της γυναικας στη κοινωνια εχει ενισχυθει κατα πολυ και αυτο δεν συμφερει ουτε τον αντρα ουτε τη γυναικα.
Τα παλια χρονια οι αντρες εψαχναν να βρουν μια ωραια αναμεσα στις γυναικες σημερα η αντρες ψαχνουν να βρουν μια γυναικα αναμεσα στις ωραιες,αυτη ειναι η διαφορα,η εξισορροπηση των δυο φυλων αποδυναμονουν τη θεση του αντρα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Η μονη λυση ειναι η απαξιωση των γυναικων,ασχοληθειτε με τον αγοραιο ερωτα αποκλειστικα και απαξιωστε ολες τις εξω γκομενες μονο ετσι θα ισορροπησουν τα δεδομενα.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ζαν, ο τροπος που λειτουργεις ειναι εγωκεντρικος. Θα ελεγα αδυναμος κι ας μου επιτραπει.
Ισορροπια σε αυτα δεν υπαρχει. Αν υπηρχε, θα ειχε ηδη παρουσιαστει.
Ολα αυτα που λες δεν μπορουν να υλοποιηθουν και εχουμε ξαναπει τους λογους.
Εδω δεν γινεται να συννενηθουν μια χουφτα ανθρωποι και θα γινει μαζικη συμφωνια εκατομμυριων
με την μορφη συστρατευσης;

προτιμοτερο να γινεις εγωιστης. Ριξου στα γκομενακια και φερε την κατασταση στα μετρα σου
απαξιωνοντας οποια δεν σου κανει.

Ακομα καλυτερα χαλαρωσε και γαμα οτι βρεις και γουσταρεις. Και γκομενακια και πουτανακια.
Δεν ξεμενεις ποτε.

:rockon:

 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αν ασχοληθεις τντ με τα γκομενακια οπως λες τους δινεις αξια και παλι,μιας και τους ενισχυεις παλι την αυτοπεποίθηση τους και εισαι ενας ακομα αποβτους πολλους που θα τις επιβεβαίωσουν.
Σκοπος ειναι να τις απαξιωσεις και να τις κανεις να μην αισθανονται διπλα σου γυναικες,η απαξιωση ειναι ο καλυτερος τροπος.
Ναι δεν ειναι εφικτο να γινει αυτο οπως λες απο τη μαζα γ αυτο και η κατασταση δεν προκειται να αλλαξει.
Αν μετρησουμε τα ποσοστα οι αγαπουληδες ειναι πολλοι περισσοτεροι και χαλανε τη πιατσα.
Γ αυτο η προσφυγη αποκλειστικα στον αγοραιο ερωτα ειναι μονοδρομος υπαρχει και αλλη εναλλακτικη οπως ειπα η λεγομενη πουτανοποιηση των εξω γυναικων παζαρι με χρημα για να στο δωσει,αλλα αυτο εχει επιπτωσεις στη τσεπη και επισης θα χρονοτριβεις.
Οποτε αγοραιος ερωτας και ξερο ψωμι.

 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
αλλο οι γκομενα αλλο οι πουτανες ρε ζαν τι συγκρινεις?

αυτα τα ελεγε ο πικερακος με τα ψυχαναγκαστικα γαμησακια του και βολευοταν οτι την ελεγε στα "λαμογια"

οι πουτανες ειναι πιτσιλισμα και δρομο τιποτα αλλο
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλα Ζαν οκ, δινεις αξια στην αλλη επειδη της την πεφτεις για να την γαμησεις. :confused:
Η της ενισχυεις την αυτοπεποιθηση επειδη θες να της γανωσεις το κωλαντερο με σπερμα. :confused:

Μα ειμαστε σοβαροι;

ααααααααααααν κανουν καποιοι ζημια, ειναι αυτοι που δεν γαμανε ποτε, που γινονται σπονσορες και διποδες σερβιετες
στις γυναικες. Αλλα αυτοι ειναι στον κοσμο τους οποτε γαμα τους.
Πουτανοποιηση δεν γινεται και το εχουμε εξηγησει κι αυτο. Θελει τροπο και ειναι σχεδον αδυνατον μπροστα σε αλλους
να δεχτουν, οποτε αν τις παρεις λιγο πιο απομερα, βγαλτες και γκομενες αφου δεχτηκαν να σε ακολουθησουν. :2funny:

Το αγοραιο (ολο στην χωρα) παει κατα διαολου και σου εχω απαντησει στην ενημερωση μπουρδελων.

Συνεχιζω να πιστευω στην γκομενα (σεξ) μεχρι να σαπισει οποτε τρωει καδο και στο αγοραιο για τα χοντρα.

Μιλαμε παντα για γαμησι, ετσι; οχι για σχεσεις, μην μου βαλεις παλι μεσα καρδιες και αγκιναρες.
Αυτα θελουν αλλες προδιαγραφες.

Τα λεμε φιλε μου.

:rockon:
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Βλέποντας το βίντεο με το ξύλο στον τύπο στη Νέα Σμύρνη(πολύ σαντμανότυπος από το ντύσιμο το στυλ και το σκούξιμο) μου έκανε εντύπωση πως είχε πάρα πολλές γυναίκες που έβλεπαν. Επειδή έχω δει με τα μάτια μου στην Ερμού πριν χρόνια περαστικες να την πέφτουν σε αστυνομικούς, να τους απωθούν και να γλιτώνουν μαύρους με παράνομο εμπόρευμα από τη σύλληψη, θα ήθελα να δω κάτι παρόμοιο και σε αυτό το περιστατικό με έλληνα τύπο της διπλανής πόρτας και ας τολμούσαν μετά οι μπάτσοι να γκλομπιάσουν γυναίκα...:confused:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Βλέποντας το βίντεο με το ξύλο στον τύπο στη Νέα Σμύρνη(πολύ σαντμανότυπος από το ντύσιμο το στυλ και το σκούξιμο) μου έκανε εντύπωση πως είχε πάρα πολλές γυναίκες που έβλεπαν. Επειδή έχω δει με τα μάτια μου στην Ερμού πριν χρόνια περαστικες να την πέφτουν σε αστυνομικούς, να τους απωθούν και να γλιτώνουν μαύρους με παράνομο εμπόρευμα από τη σύλληψη, θα ήθελα να δω κάτι παρόμοιο και σε αυτό το περιστατικό με έλληνα τύπο της διπλανής πόρτας και ας τολμούσαν μετά οι μπάτσοι να γκλομπιάσουν γυναίκα...:confused:

Μήπως ήσουν κι εσύ μια απο τις γυναίκες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom