Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 110 άτομα (2 μέλη και 108 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
Τα βλεπεις συναγωνιστη mounoeilotas...θελουν απλως να παιξουν.Ειναι πιο τιμιο ενα ΟΧΙ (ο τροπος εξαρταται απο τον χαρακτηρα και το επιπεδο της καθεμιας) παρα η μπουρδολογια και το να δινουν αριθμο ο,τινα'ναι η fb( λες και ειναι 15χρονα...η μαλλον μυαλο 15 χρονης εχουν αυτες ).Ευτυχως που υπαρχουν πουτανες οπως ελεγε και ο Βασιλης Παπακωνσταντινου...οι κομπλεξικες ερασιτεχνες (δηθεν τιμιες αλλα ερασιτεχνες πουτανες που στην πραγματικοτητα καθονται στον πλειοδοτη)δεν εχουν επιλογη εκτος σχεσης και καταντανε με ψυχοσωματικα απο την αγαμια ιδιως αν δεν εχουν λεφτα για shopping therapy...ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΛΙ!
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Ο Έλληνας μπορεί να μείνει αγάμητος, αλλά η Ελληνίδα δεν θα μείνει ποτέ αγάμητη. Και ξέρετε γιατί ? Λίγο να κουνήσουν την ουρά τους, θα βρεθούν ένα τσούρμο λιγούρια για να τις δροσίσουν. Και όσες Ελληνίδες δεν γαμιούνται είναι προβληματικές στο χαρακτήρα. Αντίθετα ο Έλληνας για να πηδήξει πρέπει πρώτα να φάει πέντε, έξι ή και παραπάνω χυλόπιτες για να του κάτσει μία.
ετσι συμβαινει σε ολο το ζωικο βασιλειο.
τα αρσενικα παντα πρεπει να προσπαθησουν για το σεξ, τα θηλυκα το εχουν σχεδον παντα ευκολα
εγω εχω ενα ενυδρειο με γκαπυ:P το τι κυνηγητο πεφτει για να γαμησουν τα αρσενικα δεν λεγετε. ομως οσες χυλοπιττες και να φανε αυτα δεν πτοουνται.
μικρα μεγαλα ανηλικα καμπουρικα με φαγωμενες ουρες ομορφα ασχημα κτλ κτλ
ανεξαρτητος ηλικας τα αρσενικα κυνηγουν συνεχεια τα θηλυκα.

το σεξ τους δεν το εχω δει ποτε μου αλλα ΠΑΝΤΑ τα αρσενικα τρεχουν πισω απο τα θηλυκα και οταν λεω ΠΑΝΤΑ ολη την ωρα εκτος απο την ωρα του φαγητου.

 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
Στο ασανσερ που συναντιομαστε
δεν κρατιομαστε
και θα γινουνε τα πιο τρελα...Βαλαντης...προ αμνημονευτων ετων...στα greatest hits!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
το να την καλεις συνεχεια και να τρως τηλεφωνικα ακυρα ειναι ξεφτιλα και ενδειξη απογνωσης.

Φίλε .... μάλλον κόβεσαι για σεπτέμβρη .... ή για του χρόνου το σεπτέμβρη .... δεν έχεις ελπίδα !!!!!

ΑΝ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΛΕΦΩΝΟ , ΚΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.

Είναι λίγο δύσκολο να το καταλάβεις, γιατί πρέπει να μάθεις να μετράς μέχρι το 1 !

Μία φορά παίρνεις τηλέφωνο .

Οι απαντήσεις εδώ, είναι ΔΥΟ.

Η πρώτη είναι να δεχτεί να βγει μαζί σου.

ΑΝ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ , ΣΕ ΕΧΕΙ ΧΕΣΜΕΝΟ , ΕΧΑΣΕΣ.


Αν δηλαδή πει ότι....

γεννάει η γάτα της .... ΕΧΑΣΕΣ ....

αν πει ότι παρακολουθεί τα αλογάκια της παναγίας να ζευγαρώνουν .... ΕΧΑΣΕΣ

αν πει ότι θέλει να παρακολουθήσει βουλή .... ΕΧΑΣΕΣ .......

Αν κατ' εξαίρεση δεν μπορεί στα αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ....

Αν δεν το κάνει ... έχασες.

ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΒΗΝΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΣΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ .... ΕΙΣΤΕ ΠΑΛΙ ΑΓΝΩΣΤΟΙ ....


Οπότε αν την ξαναδείς ... δεν της μιλάς ... επειδή είστε άγνωστοι.

Τηλέφωνο δεν ξαναπαίρνεις, επειδή δεν το έχεις πλέον. Γιατί δεν σου χρειάζεται. Γιατί είστε άγνωστοι .
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Οι γυναίκες όταν βρίσκονται σε περιβάλλον που της βλέπουν άλλοι δεν θέλουν να δείξουν ότι είναι εύκολες και διαθέσιμες και για αυτόν τον λόγο θα αποφύγουν να σου δώσουν τηλέφωνο εάν τις βλέπει ο κόσμος. Σε αυτήν την περίπτωση και μόνο δεν σου πέφτουν τα μούτρα να της δώσεις το δικό σου. Χρησιμοποιείς μια έκφραση του τύπου "πάρε το νούμερο στην περίπτωση που χρειαστείς κάτι" ή "σημείωσε τον αριθμό του κινητού μου κι αν δέχεσαι την πρόκληση στείλε μου το δικό σου μέχρι αύριο, βάζουμε χρονικό όριο και της δίνουμε να καταλάβει ότι μετά το πέρας αυτού δεν θα είμαστε διαθέσιμοι. [/quote]

Αν είναι κάπου άβολα .... δεν το ζητάς εκεί . ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΝ ΔΩΣΕΙΣ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ, ΑΠΛΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ.

Μόνο παίρνεις τηλέφωνα αν είσαι άντρας. ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ .... τα τσεκάρεις και επιτόπου .
Μη σου δώσει κανενός ... κλειδαρά !
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.684
Πόντοι
1.756
Ο Έλληνας μπορεί να μείνει αγάμητος, αλλά η Ελληνίδα δεν θα μείνει ποτέ αγάμητη. Και ξέρετε γιατί ? Λίγο να κουνήσουν την ουρά τους, θα βρεθούν ένα τσούρμο λιγούρια για να τις δροσίσουν. Και όσες Ελληνίδες δεν γαμιούνται είναι προβληματικές στο χαρακτήρα. Αντίθετα ο Έλληνας για να πηδήξει πρέπει πρώτα να φάει πέντε, έξι ή και παραπάνω χυλόπιτες για να του κάτσει μία.
ετσι συμβαινει σε ολο το ζωικο βασιλειο.
τα αρσενικα παντα πρεπει να προσπαθησουν για το σεξ, τα θηλυκα το εχουν σχεδον παντα ευκολα
εγω εχω ενα ενυδρειο με γκαπυ:P το τι κυνηγητο πεφτει για να γαμησουν τα αρσενικα δεν λεγετε. ομως οσες χυλοπιττες και να φανε αυτα δεν πτοουνται.
μικρα μεγαλα ανηλικα καμπουρικα με φαγωμενες ουρες ομορφα ασχημα κτλ κτλ
ανεξαρτητος ηλικας τα αρσενικα κυνηγουν συνεχεια τα θηλυκα.

το σεξ τους δεν το εχω δει ποτε μου αλλα ΠΑΝΤΑ τα αρσενικα τρεχουν πισω απο τα θηλυκα και οταν λεω ΠΑΝΤΑ ολη την ωρα εκτος απο την ωρα του φαγητου.
ειμαι στην αριστοτελους και περιμενω...και χαζευω τα περιστερια.... Ενα αρσενικο κυνηγαει ενα θηλυκο,αλλα το θηλυκο δεν πεταει για να φυγει....απλα τρεχει γρηγορα...τρεχει το αρσενικο,τρεχει και το θηλυκο.... ξαφνικα το αρσενικο τα παραταει....και το καριολακι το θηλυκο τι κανει?? Ξαπλωνει στο πλαι και προσποιειται πως εχει σπασμενη φτερουγα και δεν μπορει να κινηθει!!!!!! Τοτε το αρσενικο την πλησιαζει παλι, και θαυμα!!! Γινεται καλα το καριολακι και ξανατρεχει..... Ολα τα θηλυκα σε ολα τα ειδη ετσι λειτουργουν....
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Ο Έλληνας μπορεί να μείνει αγάμητος, αλλά η Ελληνίδα δεν θα μείνει ποτέ αγάμητη. Και ξέρετε γιατί ? Λίγο να κουνήσουν την ουρά τους, θα βρεθούν ένα τσούρμο λιγούρια για να τις δροσίσουν. Και όσες Ελληνίδες δεν γαμιούνται είναι προβληματικές στο χαρακτήρα. Αντίθετα ο Έλληνας για να πηδήξει πρέπει πρώτα να φάει πέντε, έξι ή και παραπάνω χυλόπιτες για να του κάτσει μία.
ετσι συμβαινει σε ολο το ζωικο βασιλειο.
τα αρσενικα παντα πρεπει να προσπαθησουν για το σεξ, τα θηλυκα το εχουν σχεδον παντα ευκολα
εγω εχω ενα ενυδρειο με γκαπυ:P το τι κυνηγητο πεφτει για να γαμησουν τα αρσενικα δεν λεγετε. ομως οσες χυλοπιττες και να φανε αυτα δεν πτοουνται.
μικρα μεγαλα ανηλικα καμπουρικα με φαγωμενες ουρες ομορφα ασχημα κτλ κτλ
ανεξαρτητος ηλικας τα αρσενικα κυνηγουν συνεχεια τα θηλυκα.

το σεξ τους δεν το εχω δει ποτε μου αλλα ΠΑΝΤΑ τα αρσενικα τρεχουν πισω απο τα θηλυκα και οταν λεω ΠΑΝΤΑ ολη την ωρα εκτος απο την ωρα του φαγητου.
ειμαι στην αριστοτελους και περιμενω...και χαζευω τα περιστερια.... Ενα αρσενικο κυνηγαει ενα θηλυκο,αλλα το θηλυκο δεν πεταει για να φυγει....απλα τρεχει γρηγορα...τρεχει το αρσενικο,τρεχει και το θηλυκο.... ξαφνικα το αρσενικο τα παραταει....και το καριολακι το θηλυκο τι κανει?? Ξαπλωνει στο πλαι και προσποιειται πως εχει σπασμενη φτερουγα και δεν μπορει να κινηθει!!!!!! Τοτε το αρσενικο την πλησιαζει παλι, και θαυμα!!! Γινεται καλα το καριολακι και ξανατρεχει..... Ολα τα θηλυκα σε ολα τα ειδη ετσι λειτουργουν....
Α! ΤΗΝ ΠΟΡΝΗ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
Τι γελοια γενικευση ειναι αυτη ρε fylobios30..."μονο παιρνεις τηλεφωνα αν εισαι ανδρας"...για γυναικες μιλαμε...σε παμπολλες περιπτωσεις οτε καν οι ιδιες ΔΕΝ ξερουν τι τους γινεται και τι θελουν.Περιμενεις να αποφασισουν σε δευτερολεπτα αν το δωσουν το τηλ.τους η οχι;Γιατι απο αντανακλαστικο γυναικειας "ανωτεροτητας" το πρωτο που θα ερθει στο μυαλο τους ειναι να μοιρασουν απορριψη...εκτος αν εισαι τοσο τυχερος και πεφτεις πραγματικα σε καποιες που ξερουν τι θελουν και θελουν αυτο που θελεις και εσυ...ειλικρινα ευχομαι να εισαι ΤΟΣΟ τυχερος.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε τύπε .... ΑΝ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ .... ΑΠΛΑ ΧΑΝΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ....

Θα κάθεσαι να περιμένεις ΜΗΠΩΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ κάποια στιγμή να γαμηθεί ;;;

Πόσα χρόνια ;;;

Και πόσα τηλεφωνήματα ;;;;;;

Και πόσες προτάσεις εξόδου ;;;


Και δώρα ;;;;;

Και like ;;;
Και ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΧΗ ;;;;;;;;;

Ψάχνεις να βρεις αυτή που είναι αποφασισμένη να τον πάρει.

Αλλιώς γίνεσαι .... σαντ μαν και κλαις.


Εκεί είναι το ανδρικό αβαντάζ.
Μπορείς να; χτυπάς δεκάδες σε ελάχιστο χρόνο .


Όχι να κλαις στα 35, που η συμμαθήτρια από το λύκειο .... δεν βγήκε ποτέ για καφέ ... αφού της το προτείνει 17 χρόνια .... 1678.3 φορές ....


Όταν είναι να τον πάρουν , τον παίρνουν .

Όλοι οι ταυοαζάτοι , γύφτοι , λατίνοι , αφρικάνοι , σκιπιτάρια που τις τρώνε εύκολα, έτσι παίζουν .

Οι ελληνάρες γίνονται αγαπούληδες σαντ μαν και κερνάνε καφέδες, σούσι , πίτσες .... τα @@ μου ........

και τους κάνουν τους ταξιτζήδες ....


ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ , ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ .... ΠΑΡΑΜΥΘΑ .... ΚΑΤΙ .... ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ .... ΓΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΙΛΑΜΕ !!!!!!!!


ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΩΣΕΙ ΘΑ ΦΑΣ.


Αλλίως .... και 3000 τηλέφωνα να μαζέψεις από γκόμενες που βαριούνται ..... ούτε μπούτι δεν θα πιάσεις .... ποτέ !


Το καμάκι είναι σαν ψάρεμα με δυναμίτη !!!!!!!

ΤΟΝ ΡΙΧΝΕΙΣ, ΣΚΑΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ !!!!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ... ΚΑΛΑΜΙ .... ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΜΕΡΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ....

and wait .... and wait.... and wait .... (2:00)

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Για να μιλησουμε και λιγο σοβαρα, επειδη εχω βαρεθει καθε φορα να ακουω γκρινια και κλαψα.

Οι ψυχολογοι το λενε καθαρα.
Ειναι εξ ορισμού λαθος, να ψαχνεις την ευτυχια έξω απο σενα.
Η ευτυχια πρεπει να πηγαζει απο μεσα σου.
Πρώτα τα βρισκεις με τον εαυτο σου, αγαπας τον εαυτο σου, αρχιζει να σου αρεσει ο εαυτος σου, αρχιζεις να νιωθεις ομορφα με τον εαυτο σου, και αυτο μετα θα εκπεμπεται και στους γυρω. Ειναι νομος και ορος απαραβατος. Οσοι απλα καθεστε και περιμενετε να γυρισει το γκομενακι να σας κοιταξει και να σας μιλησει, ενω ειστε μεμψιμοιροι, κλαψιαρηδες, μαγκωμενοι, γεματοι απωθημενα, αρνηση και κομπλεξ, πιστεψτε με δεν θα γινει ποτέ.
Αν δεν σου αρεσει εσενα πρωτα απ ολους ο εαυτος σου, πώς θα αρεσεις σε μια γυναικα?
Και τι να την κανεις τη γυναικα, οταν η ψυχη σου ειναι στεγνη και κακομοιρικη?
Τι εχεις να της δωσεις? Τι εχεις να μοιραστεις? Την κλαψα σου? Ή μπας και νομιζετε οτι μολις βρειτε τη γυναικα, τοτε δια μαγειας ολα τα προβληματα σας θα λυθουν? Αμ δε. Εκει ειναι το λαθος σας. Απλως θα τα μεταφερετε σε ενα ακομη ατομο. Που φυσικα γρηγορα θα φυγει τρεχοντας. Γιατι δεν εχετε καταλαβει οτι η γυναικα θα ερθει οταν ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ, και δεν πρεπει να περιμενετε να γινετε ανθρωποι ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.

Ειμαι βεβαιος οτι δεν καταλαβατε τιποτα, και απλως θα ξεκινησετε αντιρρησεις.
Αυτο ακριβως με επιβεβαιωνει. Οτι αντι να προβληματισθειτε, απλως θα αντιδρασετε. Απολυτο γνωρισμα του ανθρωπου που εχει προβλημα αλλά δεν θα το λυσει ποτέ, γιατι δεν αποδεχεται οτι εχει προβλημα.

Κριμα.

Αυτό!
Θα προσθέσω κιόλας ότι πολλοί σε αυτό το θέμα,γουστάρουν να ''ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα'' αντί να ασχοληθούν με τον εαυτό τους.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Προ covid εποχη με καλεσαν σε ενα εταιρικο event και φυσικα ειχε κλασικες Ελλε-ι-νιδες με ξυνηλα και υφακι ...

Παρολο που μιλαγαμε ανετα ειχα την αισθηση οτι δεν παιζει να γαμησω αν δεν γινω δουλος και αν δεν ξοδεψω 2000 EUR σε εξοδους, λουλουδικα και μαλακιες...

Εφαρμωζω την μεθοδο των τριων και με χαμογελο αφηνω το ποτο μου, τις αποχαιρετω ... και βουρ για το στανταρακι μου στο studio ...

Οταν με ειδε το κοριτσι με τα κουστουμια και τα μαρκε μου αρχισε τα κοπλιμεντα τις πιπες ... και sex απο αλλο πλανητη

Ειχα την αισθηση οτι βγηκα απο αντιπροσωπια με Volkswagen και μπηκα σε Ferarri...!






 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
Καλα ξηγηθηκρς συναγωνιστη The1.Αφησες τις ελλεεινιδες να περιμενουν μηπως τις βαλει χερι κανας με εταιρικο τιτλο μιας παραγραφου και εβγαλες τα γουστα σου με μια που εκτιμησε αυτο που ειδε ...με μια που σκεφτοταν οπως εσυ...μπραβο!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Καλα ξηγηθηκρς συναγωνιστη The1.Αφησες τις ελλεεινιδες να περιμενουν μηπως τις βαλει χερι κανας με εταιρικο τιτλο μιας παραγραφου και εβγαλες τα γουστα σου με μια που εκτιμησε αυτο που ειδε ...με μια που σκεφτοταν οπως εσυ...μπραβο!

Ο καλυτερος τιτλος εχει 3 γραμματα... ΣΕΟ :P
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Σήμερα έπαιζε πολύ κοίταγμα έξω.Ήμασταν με τον κολλητό και πολλές πιτσιρίκες με τις μάσκες καρφώνανε στα μάτια.Βέβαια,μόνο όσες περπατούσαν,άμα καθήσεις δεν σε κοιτάνε ούτε οι διπλανές.:headbang:

Πάντως τί γίνεται ρε πούστη,μάσκες έπρεπε να μας φορέσουν για να μας κοιτάνε τόσο;













 

Chris_25

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2021
Μηνύματα
17
Like
15
Πόντοι
0
Ποια ειναι τα ΔΙΚΑ μας λαθη συναγωνιστες στην αντιμετωπιση των ελλεεινιδων?υπαρχουν σφαλματα στη δικη μας σταση?Αυτη η σφηνα προς αναγνωριση τους και προς βελτιωσης μας!Και ξεκιναω εγω...πολλες φορες νοιωθω μια ανασφαλεια που με κανει ειτε δειλο :idiot:, ειτε βγαζει απο το στομα μου μαργαριταρια :uglystupid:, ειτε με κανει να συμπεριφερομαι σα κοπανος...και ετσι αυτο προδιαγραφει ενα ασχημο αποτελεσμα >:(
κοιταξε, ναι εχουμε κανει απειρα λαθη..ομως βλεπουμε καθημερινα πως εκμεταλλευονται τα λαθη μας και πως προσπαθουν να μας καβαλησουν κοινως..αν ηταν καλες δεν θα το περνανε τοσο πανω τους. οποτε δεν χρειαζεται να αλλαζουμε τωρα αντιμετωπιση για να αλλαξουν κ αυτες..παει τις μαθαμε και τωρα ειναι η ωρα για να παρουμε την εκδικηση μας και να τις εφησουμε ΟΛΕΣ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΕΣ! το οπλο του ελληνα ειναι η βερα του γαμου..την κραταει σταθερα και την κουναει στα ματια της ελλεεινιδας που θελει λεφτα, παιδια και οτι αλλο..ενα φοβαμαι..μην μας φυγουν οι ρωσιδες, χαθηκαμε!!!

Υπάρχουν οι ρουμάνες και οι ουκρανίδες !! Δεν έχουμε ανάγκη !!
 

Chris_25

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2021
Μηνύματα
17
Like
15
Πόντοι
0
Φιλε Ντραμ μπορει να ντραπηκε σε 6 ατομα που δεν ηξερε!Ειναι χαρισμα κατα τη γνωμη μου η ευκολη προσαρμογη και να νοιωθεις ανετα με ατομα που δεν τα ξερεις!...Οσο αφορα τισ διηγησεις του Καμα Σουτρα ειναι σιγουρο οτι θα τη διεγειρουν για να τις αναφερει,αλλα να της πιασει το μπουτι ο φιλος σου ειναι μεταξυ μας λιγακι αγαρμπο...το χερι ναι να της το πιασει...
ενω το να του λεει για καμασουτρα κλπ ενω δεν τον γουσταρει ειναι καλο?η να του σκαει φιλακια ολη την ωρα και μολις την ακουμπαει λιγο να τραβιεται?λιγο το ποδαρακι της επιασε φυσιολογικα ο ανθρωπος.τα ιδια ειχα παθει κι εγω

Ρε συ απλα είναι σε φάση η γκομενα πως αν με παρακαλέσει για καιρο ίσως γινει κατι...Δεν είναι ακριβως οτι δεν τον γουσταρει...Θελει πρηξιμο και χωσιμο γερο την καλταλληλη στιγμη και θα κατσει.... Πρεπει βρει καποιον που τον θεωρει πολυ κελεπουρι για να του κατσει αμεσως... Ελλεεινιδα !! Μαλλον τετοιας λογικης ειναι αυτη αλλιως αν δεν γουσταρε καθολου δεν θα ασχολιοταν καν !!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Σήμερα έπαιζε πολύ κοίταγμα έξω.Ήμασταν με τον κολλητό και πολλές πιτσιρίκες με τις μάσκες καρφώνανε στα μάτια.Βέβαια,μόνο όσες περπατούσαν,άμα καθήσεις δεν σε κοιτάνε ούτε οι διπλανές.:headbang:

Πάντως τί γίνεται ρε πούστη,μάσκες έπρεπε να μας φορέσουν για να μας κοιτάνε τόσο;
Ωραια, και τι εκανες που σε κοιταγανε? Εκανες τιποτα?
Ή ειπες "α ωραια, θα γραψω το βραδυ στο μπου κομ οτι με κοιταγανε"?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Για να μιλησουμε και λιγο σοβαρα, επειδη εχω βαρεθει καθε φορα να ακουω γκρινια και κλαψα.

Οι ψυχολογοι το λενε καθαρα.
Ειναι εξ ορισμού λαθος, να ψαχνεις την ευτυχια έξω απο σενα.
Η ευτυχια πρεπει να πηγαζει απο μεσα σου.
Πρώτα τα βρισκεις με τον εαυτο σου, αγαπας τον εαυτο σου, αρχιζει να σου αρεσει ο εαυτος σου, αρχιζεις να νιωθεις ομορφα με τον εαυτο σου, και αυτο μετα θα εκπεμπεται και στους γυρω. Ειναι νομος και ορος απαραβατος. Οσοι απλα καθεστε και περιμενετε να γυρισει το γκομενακι να σας κοιταξει και να σας μιλησει, ενω ειστε μεμψιμοιροι, κλαψιαρηδες, μαγκωμενοι, γεματοι απωθημενα, αρνηση και κομπλεξ, πιστεψτε με δεν θα γινει ποτέ.
Αν δεν σου αρεσει εσενα πρωτα απ ολους ο εαυτος σου, πώς θα αρεσεις σε μια γυναικα?
Και τι να την κανεις τη γυναικα, οταν η ψυχη σου ειναι στεγνη και κακομοιρικη?
Τι εχεις να της δωσεις? Τι εχεις να μοιραστεις? Την κλαψα σου? Ή μπας και νομιζετε οτι μολις βρειτε τη γυναικα, τοτε δια μαγειας ολα τα προβληματα σας θα λυθουν? Αμ δε. Εκει ειναι το λαθος σας. Απλως θα τα μεταφερετε σε ενα ακομη ατομο. Που φυσικα γρηγορα θα φυγει τρεχοντας. Γιατι δεν εχετε καταλαβει οτι η γυναικα θα ερθει οταν ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ, και δεν πρεπει να περιμενετε να γινετε ανθρωποι ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.

Ειμαι βεβαιος οτι δεν καταλαβατε τιποτα, και απλως θα ξεκινησετε αντιρρησεις.
Αυτο ακριβως με επιβεβαιωνει. Οτι αντι να προβληματισθειτε, απλως θα αντιδρασετε. Απολυτο γνωρισμα του ανθρωπου που εχει προβλημα αλλά δεν θα το λυσει ποτέ, γιατι δεν αποδεχεται οτι εχει προβλημα.

Κριμα.
χαχαχαχαχαχχα
Ρε αλεξ τι λες παλι.
Εγω εχω καταλαβει οτι καποιοι σαν και εσας εχετε χαλασει τη πιατσα.
Τι να μ αρεσει ο εαυτος μου κλπ λαχανα,εμενα ο εαυτος μου μ αρεσει και με θεωρω κομματι αυτο δεν σημαινει οτι μπορω να ρηξω την οποιαδηποτε.
Εγω θα τα πω τα πραγματα οπως ειναι,οι γκομενες και γενικα οι γυναικες σκεφτονται στον αντρα που θα παρουν οπως σκεφτεται ενας αντρας που επενδυει στο χρηματηστηριο,γ αυτες ο άντρας ειναι επενδυση και παντα αναζητουν τον καθενα με υψηλα στάνταρ.
Απο εκει και περα οι γκομενες εχουν απαιτησεις που αυτο σημαινει οτι τα στανταρ αυξανονται.
Ειναι απολυτως λογικο ενας μεσος αντρας να μην βρισκει ευκολα γκομενα και αν βρει θα ειναι μια 5αρα.
Εγω μιας και ξενερωνω να σπαταλω χρονο και ενεργεια εχω απαξιωσει τις εξω γκομενες και ασχολουμαι αποκλειστικα μονο με τον αγοραιο ερωτα,αντι να με διαλεγουν τις διαλεγω εγω και αν εστω οι μισοι αντρες τις απαξιωναμε θα ερχονταν μετα παρακαλετες.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Σιγα σιγα ολο το φορουμ ερχεται στα λογια μου!

Δυο κατηγοριες ολο το ζουμι!

1- Πας, ριχνεσαι και περιμενεις να γαμησεις εντος ημερων αλλιως δεν ασχολεισαι η τρως ακυρο και πας στην επομενη.

2- Δεν πας, μαλακιζεσαι στα σοσιαλ με σαλια και σφουγγαριστρες και τελικα γαμιουνται με την πρωτη κατηγορια.

Απλο, απλουστατο!

Τωρα ορισμενοι καθηστε να σκεφτεστε συναισθηματα, σχεσεις, αντιδρασεις, μα, μου, σου και μαλακιες.

Πρωτα γαμαμε και ααααααααααααααν ολα πανε ρολοι, βλεπουμε για παρακατω!


:rockon:


 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.157
Πόντοι
6.056
Σιγα σιγα ολο το φορουμ ερχεται στα λογια μου!

Δυο κατηγοριες ολο το ζουμι!

1- Πας, ριχνεσαι και περιμενεις να γαμησεις εντος ημερων αλλιως πουλο η τρως ακυρο και πας στην επομενη.

2- Δεν πας, μαλακιζεσαι στα σοσιαλ με σαλια και σφουγγαριστρες και τελικα γαμιουνται με την πρωτη κατηγορια.


Απλο, απλουστατο!


:rockon:
3 - τις κοιτανε σαν δαρμενο σκυλι και περιμενουν να κοιμηθει ο θεος και να τους πεταξουν το μουνι στα μουτρα 10ρια με 14575 πεφτουλες πισω τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom