Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 169 άτομα (6 μέλη και 163 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Ρε σεις sad&marco η ελληνίδα απαξίωση θέλει.

Επίσης παίζει πολύ στέρηση, οι ελληνίδες κάνουν κρά για πούτσο!

Όποια θέλει πούτσο,τον τρώει.

Επιλογές έχουν όλες,κοντές,χοντρές,άσχημες,ΟΛΕΣ

Καμία δεν μένει χωρίς πούτσο,ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ

Όλες τον θέλουν λυπημένε, το θέμα είναι να υπάρξει το σωστό τάιμινγκ τη στιγμή που θα χωθειτε και να στήσετε ατμόσφαιρα στα μετρα σας.
Τίποτα δύσκολο δεν είναι, λίγη προσοχή στον εαυτό μας, μη μοιάζουμε με Αλβανούς του Χότζα, και επίσης χιούμορ, πολύ χιούμορ! Κάνετε να χυσουν δάκρυα από τα μάτια τους για να χυσει μετά ο ουρανοξύστης σας!
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Βλέπω σας παίζει άσχημα ο λυπημένος εδώ μέσα.
Αν είσασταν γυναικες σίγουρα θα τον γουστάρατε σφόδρα!
(S)admin είναι που το παίζει φεμινάτσι κακογαμημένο και παρατημένο από 35άρη τύπε :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Ποτέ δεν έχω ακούσει σημερινή ελληνίδα να λέει "το αγόρι μου με σκέφτεται είμαι ευτυχισμένη " αλλά ακόμα και όταν το ακούσεις η συνέχεια θα είναι "αλλά είμαι κολλημένη με τον Βρασίδα"

:2funny::2funny::2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Επίσης παίζει πολύ στέρηση, οι ελληνίδες κάνουν κρά για πούτσο!
Συνέχεια όταν ακούω γυναικοπαρεες μέχρι τα 25 τους μιλάνε ή για κάνα κουτσομπολιό για καμιά γνωστή τους ή για το άκυρο που τους έχει ρίξει κάποιος τυπάς! Αλλά επίσης και το άκυρο που ρίχνουν αυτές σε κάποιον που είναι κολλημένος μαζί τους!
Ε λοιπόν γίνετε σκληροί καριόληδες! Όσο θέλετε εσείς το μουνι άλλο τόσο και πολυ περισσότερο αυτές αποζητάν πεοσαλάτα! (Πολλούς διαφορετικού χρώματος)

Εγω πιστευω τους λειπει ενας συνδυασμος παραγοντων που τις ενοχλει. Βλεπεις οντας "κοινωνικα" (με την εννοια του σοσιαλ) οντα οι περισσοτερες, θελουν να εχουν να επιδεικνυουν κατι στα σοσιαλ για τις φιλες τους... πχ πηγα με το αγορι μου στο ταδε μερος και περασαμε καλα... ή παντρευτηκα με τον ταδε... ή βγαλαμε το παιδι μας βολτα... αμα δεν εχεις φιλο/αντρα/παιδι, τι να δειξεις? Που εβγαλες το σκυλο βολτα? Οτι βγαζεις σελφι μονη σου? Ή οτι εκανες νεο τατουαζ στα 30φευγα σου οπως κανανε πριν 5-10 χρονια κατι ναυαγια?

Ταυτοχρονα τις πιεζει ο γενετικος τους προγραμματισμος να γινουν μανες... αν δε γινουν υποσυνειδητα θεωρουν οτι εχουν αποτυχει στο ρολο τους και αυτο θα τους βγει σε ψυχολογικα και ψυχοσωματικα.

Δηλαδη εχουν να ικανοποιησουν το πουλ μουρ, εχουν το γενετικο προγραμματισμο, εχουν και την ελλειψη πουτσας - παραλληλα με διαφορα προβληματα οικονομικα, ή με γονεις ή συγκατοικησης στο πατρικο / ανεξαρτητοποιησης που δεν ειναι ευκολη λογω ενοικιων-μισθων, εχουν και χιλια δυο θεματα με τις δουλειες που κανουν που δε τις ικανοποιουν ψυχολογικα, μιλαμε για εκρηκτικο μιγμα. Το θεμα ειναι να μην πατησεις αυτο το εκρηκτικο μιγμα (για τον αντρα ισοδυναμει με ναρκη).
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
426
Like
687
Πόντοι
81
Βλέπω σας παίζει άσχημα ο λυπημένος εδώ μέσα.
Αν είσασταν γυναικες σίγουρα θα τον γουστάρατε σφόδρα!
Βασικά για τον sadman νομίζω ότι το πρόβλημα είναι κάτι που και παλιότερα έχω πει .
Κάποιοι δεν το έχουν με τις γυναίκες.
Έτσι απλά.
Ειδικά κάποιες ηλικίες 35-45 που στην εφηβεία τους έπεσαν στη γενιά των υπερψωνισμένων ελληνίδων.
Δεν γνωρίζω τον Sadman προσωπικά, αλλά θεωρώ ότι πολλοί αυτών των ηλικιών το είχαν αυτό το πρόβλημα. Μη σου πω η πλειοψηφία.
Λένε τώρα είναι καλύτερα...δεν έχω άποψη...
Πλέον είμαι παππούς :glasses:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.157
Πόντοι
6.056
Βλέπω σας παίζει άσχημα ο λυπημένος εδώ μέσα.
Αν είσασταν γυναικες σίγουρα θα τον γουστάρατε σφόδρα!
Βασικά για τον sadman νομίζω ότι το πρόβλημα είναι κάτι που και παλιότερα έχω πει .
Κάποιοι δεν το έχουν με τις γυναίκες.
Έτσι απλά.
Ειδικά κάποιες ηλικίες 35-45 που στην εφηβεία τους έπεσαν στη γενιά των υπερψωνισμένων ελληνίδων.
Δεν γνωρίζω τον Sadman προσωπικά, αλλά θεωρώ ότι πολλοί αυτών των ηλικιών το είχαν αυτό το πρόβλημα. Μη σου πω η πλειοψηφία.
Λένε τώρα είναι καλύτερα...δεν έχω άποψη...
Πλέον είμαι παππούς :glasses:
και εγω το ειπα απλα δεν το εχει
ας το ριξει στις πουτανες για λιγο να φυγει η λιγουρα απο το ματι του και βλεπουμε...

ετσι δεν κανει τιποτα η κλαψα φαινεται στα μουρα του και στα ματια των μουνιων θα βγαινει σαν weirdo
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.157
Πόντοι
6.056
η ειναι γυναικα και μας τρολλαρει για να βγαλει τους αντρες ναυαγια :zfuck:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
Διαβαζοντας τον Σαντ πιστευω οτι ζω εγω σε παραλληλο συμπαν:grin:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
εντωμεταξυ τραπεζα πηγα και η υπαληλος με κοιτουσε στην πουτσα,απο το πουθενα ερωτησεις αν ειμαι παντρεμενος κλπ,η αλλη στο μετρο αδεια ολα τα καθισματα ηρθε και καθησε διπλα μου καρφωνε και επαιζε τα μαλλια της μιλαμε εχουν χαζεψει απο αγαμια οσες ειναι μονες:tooth:κατι χλεμπουρες στο Συνταγμα αγκαλια με μουνακια περιωπης..ζω στο ματριξ:grin:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.555
Πόντοι
3.656
Ρε σεις sad&marco η ελληνίδα απαξίωση θέλει.

Επίσης παίζει πολύ στέρηση, οι ελληνίδες κάνουν κρά για πούτσο!

Όποια θέλει πούτσο,τον τρώει.

Επιλογές έχουν όλες,κοντές,χοντρές,άσχημες,ΟΛΕΣ

Καμία δεν μένει χωρίς πούτσο,ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ

Όλες τον θέλουν λυπημένε, το θέμα είναι να υπάρξει το σωστό τάιμινγκ τη στιγμή που θα χωθειτε και να στήσετε ατμόσφαιρα στα μετρα σας.
Τίποτα δύσκολο δεν είναι, λίγη προσοχή στον εαυτό μας, μη μοιάζουμε με Αλβανούς του Χότζα, και επίσης χιούμορ, πολύ χιούμορ! Κάνετε να χυσουν δάκρυα από τα μάτια τους για να χυσει μετά ο ουρανοξύστης σας!

Δεν βλέπεις ολόκληρη την εικόνα. Ναι, θέλουν το γαμήσι, όμως αυτή την εποχή έχουν συνειδητοποιήσει πως μπορούν να το χρησιμοποιήσουν σαν νόμισμα και να το εξαργυρώσουν σε πολύ καλή τιμή
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Ρε σεις sad&marco η ελληνίδα απαξίωση θέλει.

Επίσης παίζει πολύ στέρηση, οι ελληνίδες κάνουν κρά για πούτσο!

Όποια θέλει πούτσο,τον τρώει.

Επιλογές έχουν όλες,κοντές,χοντρές,άσχημες,ΟΛΕΣ

Καμία δεν μένει χωρίς πούτσο,ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ

Όλες τον θέλουν λυπημένε, το θέμα είναι να υπάρξει το σωστό τάιμινγκ τη στιγμή που θα χωθειτε και να στήσετε ατμόσφαιρα στα μετρα σας.
Τίποτα δύσκολο δεν είναι, λίγη προσοχή στον εαυτό μας, μη μοιάζουμε με Αλβανούς του Χότζα, και επίσης χιούμορ, πολύ χιούμορ! Κάνετε να χυσουν δάκρυα από τα μάτια τους για να χυσει μετά ο ουρανοξύστης σας!

Δεν βλέπεις ολόκληρη την εικόνα. Ναι, θέλουν το γαμήσι, όμως αυτή την εποχή έχουν συνειδητοποιήσει πως μπορούν να το χρησιμοποιήσουν σαν νόμισμα και να το εξαργυρώσουν σε πολύ καλή τιμή

Αυτό εξαρτάται από μας, το ποσό ανάγκη το έχουμε, αν δεν μπορούμε να κρατήσουμε επίπεδο και καυλες μόνο χαμένοι είμαστε.
Γαμησια με πόρνες, για να είναι άδεια τα αρχιδια και γεμάτο το μυαλό, αυτό προτείνω.
Δεν φαντάζεστε πόσο τις εξιτάρει όταν δείχνουμε ότι δεν τις έχουμε ανάγκη.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.157
Πόντοι
6.056
με τα σοσιαλ εχουν απο 716 σαλιες η καθε μια να κανουν λαικ σαν μηχανες την καθε πιπα που ανεβαζουν
λογικο να ψαχνουν αυτον που τις βολευει περισσοτερο

και εμεις το ιδιο θα καναμε αν κρεμοταν απο τα παπαρια μας 50 μουνια
θα ξεχωριζαμε την κωλαρα με μουτρα κενταλ τζεννερ που θα ηταν και φραγκατη κλπ κλπ και οι αλλες γραψιμο για μπουγιο μονο
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Ρε σεις sad&marco η ελληνίδα απαξίωση θέλει.

Επίσης παίζει πολύ στέρηση, οι ελληνίδες κάνουν κρά για πούτσο!

Όποια θέλει πούτσο,τον τρώει.

Επιλογές έχουν όλες,κοντές,χοντρές,άσχημες,ΟΛΕΣ

Καμία δεν μένει χωρίς πούτσο,ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ

Όλες τον θέλουν λυπημένε, το θέμα είναι να υπάρξει το σωστό τάιμινγκ τη στιγμή που θα χωθειτε και να στήσετε ατμόσφαιρα στα μετρα σας.
Τίποτα δύσκολο δεν είναι, λίγη προσοχή στον εαυτό μας, μη μοιάζουμε με Αλβανούς του Χότζα, και επίσης χιούμορ, πολύ χιούμορ! Κάνετε να χυσουν δάκρυα από τα μάτια τους για να χυσει μετά ο ουρανοξύστης σας!

Δεν βλέπεις ολόκληρη την εικόνα. Ναι, θέλουν το γαμήσι, όμως αυτή την εποχή έχουν συνειδητοποιήσει πως μπορούν να το χρησιμοποιήσουν σαν νόμισμα και να το εξαργυρώσουν σε πολύ καλή τιμή

Μια ματια στο φβ, και θα δειτε αναρτησεις απο καργιολοελληνιδες τυπου ''παιδιαααα ποιος μπορει να μου βαλει 10 ευρω καρτα μεσω πειπαλ?''
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εγω πιστευω τους λειπει ενας συνδυασμος παραγοντων που τις ενοχλει. Βλεπεις οντας "κοινωνικα" (με την εννοια του σοσιαλ) οντα οι περισσοτερες, θελουν να εχουν να επιδεικνυουν κατι στα σοσιαλ για τις φιλες τους... πχ πηγα με το αγορι μου στο ταδε μερος και περασαμε καλα... ή παντρευτηκα με τον ταδε... ή βγαλαμε το παιδι μας βολτα... αμα δεν εχεις φιλο/αντρα/παιδι, τι να δειξεις? Που εβγαλες το σκυλο βολτα? Οτι βγαζεις σελφι μονη σου? Ή οτι εκανες νεο τατουαζ στα 30φευγα σου οπως κανανε πριν 5-10 χρονια κατι ναυαγια?

Ταυτοχρονα τις πιεζει ο γενετικος τους προγραμματισμος να γινουν μανες... αν δε γινουν υποσυνειδητα θεωρουν οτι εχουν αποτυχει στο ρολο τους και αυτο θα τους βγει σε ψυχολογικα και ψυχοσωματικα.

Δηλαδη εχουν να ικανοποιησουν το πουλ μουρ, εχουν το γενετικο προγραμματισμο, εχουν και την ελλειψη πουτσας - παραλληλα με διαφορα προβληματα οικονομικα, ή με γονεις ή συγκατοικησης στο πατρικο / ανεξαρτητοποιησης που δεν ειναι ευκολη λογω ενοικιων-μισθων, εχουν και χιλια δυο θεματα με τις δουλειες που κανουν που δε τις ικανοποιουν ψυχολογικα, μιλαμε για εκρηκτικο μιγμα. Το θεμα ειναι να μην πατησεις αυτο το εκρηκτικο μιγμα (για τον αντρα ισοδυναμει με ναρκη).

Εγώ πιστεύω δεν τις λείπει τίποτα.Ότι θέλουν,το έχουν.Ζούνε την χρυσή εποχή τους.

Ότι 'προβλήματα' έχουν,τα δημιουργούν από μόνες τους με τις επιλογές τους

Σκέψου εμεις να'χαμε κάθε μέρα μουνιά να μας παρακαλάνε στα σόσιαλ.Ε άμα άκουγα τότε κάποιον να λέει έχω πρόβλημα,θα τον πλάκωνα στο ξύλο.Ακόμα κι αν οικονομικά δεν ήσουν καλά ή έμενες στο πατρικό,δεν θα ήσουν πεσμένος αφού θα γαμούσες κάθε μέρα




 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
1) Γι αυτό ποιος φταίει? Αυτή? ΟΧΙ. Ο κάθε λιγούρης που νομίζει ότι αν της αγοράσει κάτι θα την ρίξει...που ακόμα και να την έριχνε θα τον ήθελε για χαρίσματα....με την ίδια λογική πάει και σε πουτάνα.
2) Συνήθως αυτές που το κάνουν αυτό είναι ναυάγια (όχι εμφανισιακά)...μια σωστή σοβαρή γυναίκα ποτέ δεν θα έπεφτε τόσο χαμηλά να παρακαλάει λιγούρια να της αγοράζουν πράγματα.

Επομένως που καταλήγουμε? Τα ναυάγια προσελκύουν ναυάγια....απλά οι γυναίκες μπορούν και το κρύβουν καλύτερα ή το πλασάρουν διαφορετικά και το έχουμε κάνει normalize ως ένα βαθμό σαν κοινωνία.
Σταματήστε να βλέπετε τις σαβούρες και τότε ίσως καταλάβουν ότι είναι σκουπίδια.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
1) Γι αυτό ποιος φταίει? Αυτή? ΟΧΙ. Ο κάθε λιγούρης που νομίζει ότι αν της αγοράσει κάτι θα την ρίξει...που ακόμα και να την έριχνε θα τον ήθελε για χαρίσματα....με την ίδια λογική πάει και σε πουτάνα.
2) Συνήθως αυτές που το κάνουν αυτό είναι ναυάγια (όχι εμφανισιακά)...μια σωστή σοβαρή γυναίκα ποτέ δεν θα έπεφτε τόσο χαμηλά να παρακαλάει λιγούρια να της αγοράζουν πράγματα.

Επομένως που καταλήγουμε? Τα ναυάγια προσελκύουν ναυάγια....απλά οι γυναίκες μπορούν και το κρύβουν καλύτερα ή το πλασάρουν διαφορετικά και το έχουμε κάνει normalize ως ένα βαθμό σαν κοινωνία.
Σταματήστε να βλέπετε τις σαβούρες και τότε ίσως καταλάβουν ότι είναι σκουπίδια.
:thumbsup:αν και εχω πετυχει να κραζουν ασχημα καρτοζητιανες αρκετες φορες οποτε αρχιζουν αρκετοι και ξυπνανε θαρρω:grin:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.019
Like
13.058
Πόντοι
2.606
Ποιο τρένο ρε δικηγόρε;

Εσύ περιμένεις να κοιμηθεί η κυρά για να μπεις στο bou.

Το μόνο τρένο που περιμένεις είναι του Κούλη μπας και σε βάλει στην κυβέρνηση.Τί άλλο να περιμένεις δηλαδή στα 50;
Aκόμα κι έτσι να ήταν, εσένα τι σε κόφτει? Τουλάχιστον έχει κυρά, εσύ? Επιπλέον, είναι δικηγόρος, εσύ?

Kι επίσης... πως το ξέρεις αυτό για το τρένο του Κούλη για να τον βάλει στην κυβέρνηση? Έχεις inside πληροφορίες? :grin:
Eγω το ειχα πει, οτι επαιζε μια πιθανοτητα να μπω στην κυβερνηση, δεν περπατησε τελικα, ηθελαν πολυ χρονο και δεν τον ειχα
τυπε απεναντίας εγώ είχα πολύ χρόνο αλλά δεν με θέλανε :confused:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε μαλάκες ... που πάτε και βρίσκετε τα προφίλ από καρτοζητιάνες ;;;


Τα ψάχνετε ;;;;;

Ειλικρινά τώρα .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom