Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 218 άτομα (8 μέλη και 210 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ο σαντ μαν δεν θα γαμούσε ούτε σε σχολή κομμωτικής στη σουηδία ....

θα του έφταιγαν οι τάρανδοι ....
Δεν τα εμαθες ακομη? Εκει θα ελεγε οτι οι Σουηδεζες θελουν μαύρους, επειδη θα εβλεπε καμια σουηδεζα με κανεναν μαυρο στο δρομο.Και οτι δεν μπορει να βρει γυναικα ακομη και σε αυτες που θελουν λευκους, επειδη δεν ειναι ξανθος

E ας τα βάψει ξανθά τότε.
Τότε θα πει οτι δεν βρισκει επειδη δεν εχει κυκλο και μιλανε ολες στα κινητα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ρε στα 35 επρεπε να γαμεί και να δερνει.
Εδω εγω στα 49 θεωρω οτι δεν εχω χασει το τρενο, και το θεωρει ο αλλος στα 35.
Και εχει παραιτηθει.
Και δεν παει να δει εναν ειδικο.
Ακομη δεν εχει αποδεχθει οτι εχει ψυχολογικο προβλημα, ολοι οι αλλοι εχουν προβλημα εκτος απο αυτον

Ποιο τρένο ρε δικηγόρε;

Εσύ περιμένεις να κοιμηθεί η κυρά για να μπεις στο bou.

Το μόνο τρένο που περιμένεις είναι του Κούλη μπας και σε βάλει στην κυβέρνηση.Τί άλλο να περιμένεις δηλαδή στα 50;









 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ο σαντ μαν δεν θα γαμούσε ούτε σε σχολή κομμωτικής στη σουηδία ....

θα του έφταιγαν οι τάρανδοι ....
Δεν τα εμαθες ακομη? Εκει θα ελεγε οτι οι Σουηδεζες θελουν μαύρους, επειδη θα εβλεπε καμια σουηδεζα με κανεναν μαυρο στο δρομο.Και οτι δεν μπορει να βρει γυναικα ακομη και σε αυτες που θελουν λευκους, επειδη δεν ειναι ξανθος

E ας τα βάψει ξανθά τότε.
Τότε θα πει οτι δεν βρισκει επειδη δεν εχει κυκλο και μιλανε ολες στα κινητα

Δηλαδή άμα π.χ. δει έναν με μαλλί όπως ο Χρήστος Κάλοου στα 80s να έχει γκομενάρα,θα του φταίει ότι δεν έχει τέτοιο μαλλί?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εσύ τι περιμένεις σαντ ;;
Να περάσουν άλλα 35 χρόναι για να είσαι παρθένος 70ρης από παρθένος 35ρης που είσαι τώρα ;;;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ρε στα 35 επρεπε να γαμεί και να δερνει.
Εδω εγω στα 49 θεωρω οτι δεν εχω χασει το τρενο, και το θεωρει ο αλλος στα 35.
Και εχει παραιτηθει.
Και δεν παει να δει εναν ειδικο.
Ακομη δεν εχει αποδεχθει οτι εχει ψυχολογικο προβλημα, ολοι οι αλλοι εχουν προβλημα εκτος απο αυτον

Ποιο τρένο ρε δικηγόρε;

Εσύ περιμένεις να κοιμηθεί η κυρά για να μπεις στο bou.

Το μόνο τρένο που περιμένεις είναι του Κούλη μπας και σε βάλει στην κυβέρνηση.Τί άλλο να περιμένεις δηλαδή στα 50;
Τιποτα αγορι μου. Στα 49 θα μπω στο φερετρο, θα σταυρωσω και τα χερια και θα περιμενω. Μην στενοχωριεσαι για μενα. Και γυναικα εχω, και γκομενα εχω, και fuck buddies εχω, και βιζιτες παιρνω, και αν γουσταρω κανω ανετα και νεες γνωριμιες. Μην σου πω οτι αν το αποφασισω, η γκομενα περιμενει να παντρευτουμε κιολας.
Τα δικα σου να κοιτας.
Εσυ τωρα νομιζεις οτι μου εκανες τα μουτρα κρεας επειδη "περιμενω να κοιμηθει η κυρα".
Ε προφανως δεν γραφω και μπροστα της, αλλά σιγουρα δεν κοιμαται και στις 8 το απογευμα που μπαινω συνηθως.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Ποιο τρένο ρε δικηγόρε;

Εσύ περιμένεις να κοιμηθεί η κυρά για να μπεις στο bou.

Το μόνο τρένο που περιμένεις είναι του Κούλη μπας και σε βάλει στην κυβέρνηση.Τί άλλο να περιμένεις δηλαδή στα 50;
Aκόμα κι έτσι να ήταν, εσένα τι σε κόφτει? Τουλάχιστον έχει κυρά, εσύ? Επιπλέον, είναι δικηγόρος, εσύ?

Kι επίσης... πως το ξέρεις αυτό για το τρένο του Κούλη για να τον βάλει στην κυβέρνηση? Έχεις inside πληροφορίες? :grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Στο μεταξύ χλευάζει τους ζουλού που την πέφτουν σε 1250 την ημέρα .... ΕΧΕΙ ΑΝΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ;;;;;;;;;

Αυτοί την πέφτουν σε όποιο ... άτομο έχει μουνί !!!!!!

Ενώ κάτι σαντ, κλαίνε, που το 1991, είχαν ζητήσει από τη μουνάρα του σχολείου να χορέψουν μπλουζ και είπε όχι ....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ποιο τρένο ρε δικηγόρε;

Εσύ περιμένεις να κοιμηθεί η κυρά για να μπεις στο bou.

Το μόνο τρένο που περιμένεις είναι του Κούλη μπας και σε βάλει στην κυβέρνηση.Τί άλλο να περιμένεις δηλαδή στα 50;
Aκόμα κι έτσι να ήταν, εσένα τι σε κόφτει? Τουλάχιστον έχει κυρά, εσύ? Επιπλέον, είναι δικηγόρος, εσύ?

Kι επίσης... πως το ξέρεις αυτό για το τρένο του Κούλη για να τον βάλει στην κυβέρνηση? Έχεις inside πληροφορίες? :grin:
Eγω το ειχα πει, οτι επαιζε μια πιθανοτητα να μπω στην κυβερνηση, δεν περπατησε τελικα, ηθελαν πολυ χρονο και δεν τον ειχα
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Η ελλεεινιδα ειναι ιδια σε καθε γενια.Μπορει να αλλαζουν τα ρουχα της αλλα οχι τα μυαλα.Ακομα και τωρα αν δεν φυγουν απο τα σπιτια τους θα το παιζουν ιστορια και δεν θα μιλανε σε κανεναν εκτος της "διαδικτυακης τους ομαδας".Μην κοιτας τυχον φοιτητριες....πηγαν σε αλλο περιβαλλον σολο και αν προκυψει η φαση θα παιξουν μπαλα.Αυτες που εχουν εξ'αποστασεως σχεση ειναι τραγικες και ειναι με τα κινητα ως προεκταση χεριου και οχι μονο!Αλλες μπορει να εχουν οικογενειακα και οικονομικα προβληματα.Δεν ειναι ολες οπως στο "Beverly Hills 90210".Ναυαγια υπαρχουν παντου ακομα και κατω απο τα προκλητικα κολαν.Θεμα τυχης καθαρα να μην γινει ζημια εξαιτιας τους χωρις να αναφερθω σε ανεπιθυμητες εγκυμοσυνες απο φτωχομπινεδες καγκουρες...

Ετσι ειναι,και εγω με ενα ναυαγιο ειχα μπλεξει τελευταια που μου επριζε τα αρχιδια για λεφτα και δουλεια και οτι την ταιζει ο αδερφος της και οτι δεν την παλευει αλλο κλπ.Και περιμενε απο εμενα να κανω τον Λατση και να της τα ακουμπαω...!Πως καταλαβαινουμε ομως αμα καποια ειναι ναυαγιο?Εγω θελω 2,3 ραντεβου για να καταλαβω οτι η αλλη ειναι τερμα ξεφτιλα :confused::confused::confused:
Έχει πολλές τέτοιες που κάθονται εύκολα.
Μια άλλη ήθελε να την πάρω μαζί σε επαγγελματικό ταξίδι.
Γενικά οι γκόμενες είναι τελείως αλλού.
Δεν αξίζει πάντως να ρίχνεις pity fucks, πρέπει και η άλλη να έχει μια άλφα διάθεση για να περνάς καλά.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.074
Like
1.227
Πόντοι
216
Ρε μάγκες στην Ελλάδα που ζούμε με Ελληνίδες έχουμε να κάνουμε. Με τι να πάμε δλδ?Με γιουφτισες, αλβανιδες, βουλγαρορουμανες η τίποτα ρωσσογεωργιανοποντιες που σε σφάζουν στον ύπνο σου?Στο εξωτερικό υπάρχει και ακραίος φεμινισμος για αυτούς που ξεχνιούνται...
βαση των εμπειριων δεν μπορω να πω οτι στην ελλαδα ειμαστε τυχεροι σε θεμα γυναικων.
Οι ελληνιδες περα απο καλομαθημενες που ειναι απο την κουνια κουβαλανε και πολλα κολληματα στη ζωη τους.
Περιπου στο ιδιο μηκος ειναι και οι σερβες ψιλοψωναρες σνομπ κλπ.
Τωρα οι βουλγαρες με τις αλβανιδες ειναι τοπ στα βαλκανια,ουτε κολληματα εχουν ωραιες γυναικες ειναι πρακτικες και δεν εχουν κολληματα,οι δε αλβανιδες ειναι πολυ πιο πρακτικες φιλοχρηματες μεν αλλα ποτε δεν θα σου σκοτησει οτι θελει τη καλοπεραση,οι βουλγαρες ειναι πιο περιποιημενες οπενμαιντ απο τις αλβανεζες.
Οι ρουμανες εκτος απο τη πρωτευουσα ειναι επισης σε καλο επιπεδο γυναικες που ξερουν και τιμουν τον αντρα χωρις πολλα πολλα.
Αυτα που γραφεις, για τη συμπεριφορα απο άλλες Βαλκανιες πως την ξερεις?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
όντως τα 35 είναι η καλύτερη ηλικία, το peak της ζωής

Ειδικά τώρα οι 35ρηδες στην Ελλάδα...η χαρά της ζωής είναι

Άλλοι άνεργοι,άλλοι αγάμητοι,άλλοι μπατίρηδες,οι μόνοι που (νομίζουν ότι) περνάνε καλά είναι κάτι παντρεμένοι που είναι όλη μέρα με την πεθερά τους στο σπίτι

 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Προχθές με φιλαράκι στο μετρό είχαμε στα μπροστινά καθίσματα μας φάτσα κάρτα μια ελληνίδα (Ουάου ελληνίδα σπάνιο).
Εμείς όμως με το φιλαράκι έχουμε μια ωραία συνήθεια, κάνουμε πάντα προκλητικές συζητήσεις κατά των γυναικών μπροστά τους, πόσο τις απαξιώνουμε, το ότι μόνο έναν πούτσο και Γεια σας, το ποσό χάλια ανεπρόκοπες είναι οι σημερινές γυναίκες κτλ.
Η τύπισσα αυτή μπροστά μας που λέτε είχε λιγάκι ξεκωλέ στυλ, προκλητική έκφυλη φατσα και έντονο μακιγιάζ (είχε κατεβάσει τη μάσκα μέχρι το πηγούνι) .
Όσο κάναμε αυτές τις συζητήσεις η τύπισσα τάχα μου ασχολιόταν με το κινητό της, αλλά έριχνε κλεφτές ματιές συχνά.
Σε μια φάση πετάει το φιλαράκι μου τη φράση "έλα μωρέ με τις ελληνίδες, βρακί δεν έχουν να φορέσουν και πουλάνε φούμαρα"
Ε η τύπισσα δεν άντεξε και πετάει το εξής "θα έπρεπε να ντρέπεστε, εσείς φταίτε που οι γυναίκες έχουν γίνει έτσι "
Κόκκαλο εγώ και το φιλαράκι, εκείνη τη στιγμή πετάγεται μια γριούλα που ήταν παραδίπλα "ενώ εσείς που τα πετάτε όλα όξω και δεν ξέρετε να πλένετε ένα πιάτο, τα παιδιά μια χαρά τα λένε τόση ώρα "

"Να μου ζήσεις γιαγιά, μακάρι να είμασταν 40 χρόνια πριν εγώ θα σε παντρευόμουν πρώτος!" Της είπα εγώ.

"Αχ αγόρι μου που να καταλάβουν οι σημεριναί κλώσσαι"

Η πιτσιρίκα εν τω μεταξύ σηκώθηκε μες τα νεύρα "αντε μου στο διάολο όλοι "
και η γιαγιά να μας κλείνει το μάτι εκείνη τη στιγμή.

Σουρεάλ καταστάσεις!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Προχθές με φιλαράκι στο μετρό είχαμε στα μπροστινά καθίσματα μας φάτσα κάρτα μια ελληνίδα (Ουάου ελληνίδα σπάνιο).
Εμείς όμως με το φιλαράκι έχουμε μια ωραία συνήθεια, κάνουμε πάντα προκλητικές συζητήσεις κατά των γυναικών μπροστά τους, πόσο τις απαξιώνουμε, το ότι μόνο έναν πούτσο και Γεια σας, το ποσό χάλια ανεπρόκοπες είναι οι σημερινές γυναίκες κτλ.
Η τύπισσα αυτή μπροστά μας που λέτε είχε λιγάκι ξεκωλέ στυλ, προκλητική έκφυλη φατσα και έντονο μακιγιάζ (είχε κατεβάσει τη μάσκα μέχρι το πηγούνι) .
Όσο κάναμε αυτές τις συζητήσεις η τύπισσα τάχα μου ασχολιόταν με το κινητό της, αλλά έριχνε κλεφτές ματιές συχνά.
Σε μια φάση πετάει το φιλαράκι μου τη φράση "έλα μωρέ με τις ελληνίδες, βρακί δεν έχουν να φορέσουν και πουλάνε φούμαρα"
Ε η τύπισσα δεν άντεξε και πετάει το εξής "θα έπρεπε να ντρέπεστε, εσείς φταίτε που οι γυναίκες έχουν γίνει έτσι "
Κόκκαλο εγώ και το φιλαράκι, εκείνη τη στιγμή πετάγεται μια γριούλα που ήταν παραδίπλα "ενώ εσείς που τα πετάτε όλα όξω και δεν ξέρετε να πλένετε ένα πιάτο, τα παιδιά μια χαρά τα λένε τόση ώρα "

"Να μου ζήσεις γιαγιά, μακάρι να είμαστε 40 χρόνια πριν εγώ θα σε παντρευόμουν πρώτος!" Της είπα εγώ.

"Αχ αγόρι μου που να καταλάβουν οι σημεριναί κλώσσαι"

Η πιτσιρίκα εν τω μεταξύ σηκώθηκε μες τα νεύρα "αντε μου στο διάολο όλοι " και η γιαγιά να μας κλείνει το μάτι εκείνη τη στιγμή.

Σουρεάλ καταστάσεις!

Ναι μωρέ η κωλόγρια,αυτή δεν θα τα πέταγε έξω αν ήταν τώρα νέα :P

By the way,η πιτσιρίκα είχε δίκιο στο ότι φταίμε κι εμεις





 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Προχθές με φιλαράκι στο μετρό είχαμε στα μπροστινά καθίσματα μας φάτσα κάρτα μια ελληνίδα (Ουάου ελληνίδα σπάνιο).
Εμείς όμως με το φιλαράκι έχουμε μια ωραία συνήθεια, κάνουμε πάντα προκλητικές συζητήσεις κατά των γυναικών μπροστά τους, πόσο τις απαξιώνουμε, το ότι μόνο έναν πούτσο και Γεια σας, το ποσό χάλια ανεπρόκοπες είναι οι σημερινές γυναίκες κτλ.
Η τύπισσα αυτή μπροστά μας που λέτε είχε λιγάκι ξεκωλέ στυλ, προκλητική έκφυλη φατσα και έντονο μακιγιάζ (είχε κατεβάσει τη μάσκα μέχρι το πηγούνι) .
Όσο κάναμε αυτές τις συζητήσεις η τύπισσα τάχα μου ασχολιόταν με το κινητό της, αλλά έριχνε κλεφτές ματιές συχνά.
Σε μια φάση πετάει το φιλαράκι μου τη φράση "έλα μωρέ με τις ελληνίδες, βρακί δεν έχουν να φορέσουν και πουλάνε φούμαρα"
Ε η τύπισσα δεν άντεξε και πετάει το εξής "θα έπρεπε να ντρέπεστε, εσείς φταίτε που οι γυναίκες έχουν γίνει έτσι "
Κόκκαλο εγώ και το φιλαράκι, εκείνη τη στιγμή πετάγεται μια γριούλα που ήταν παραδίπλα "ενώ εσείς που τα πετάτε όλα όξω και δεν ξέρετε να πλένετε ένα πιάτο, τα παιδιά μια χαρά τα λένε τόση ώρα "

"Να μου ζήσεις γιαγιά, μακάρι να είμασταν 40 χρόνια πριν εγώ θα σε παντρευόμουν πρώτος!" Της είπα εγώ.

"Αχ αγόρι μου που να καταλάβουν οι σημεριναί κλώσσαι"

Η πιτσιρίκα εν τω μεταξύ σηκώθηκε μες τα νεύρα "αντε μου στο διάολο όλοι "
και η γιαγιά να μας κλείνει το μάτι εκείνη τη στιγμή.

Σουρεάλ καταστάσεις!


Την ετσουξε γιατι αυτα που λεγατε ειχαν γερη δοση αληθειας...:confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Προχθές με φιλαράκι στο μετρό είχαμε στα μπροστινά καθίσματα μας φάτσα κάρτα μια ελληνίδα (Ουάου ελληνίδα σπάνιο).
Εμείς όμως με το φιλαράκι έχουμε μια ωραία συνήθεια, κάνουμε πάντα προκλητικές συζητήσεις κατά των γυναικών μπροστά τους, πόσο τις απαξιώνουμε, το ότι μόνο έναν πούτσο και Γεια σας, το ποσό χάλια ανεπρόκοπες είναι οι σημερινές γυναίκες κτλ.
Η τύπισσα αυτή μπροστά μας που λέτε είχε λιγάκι ξεκωλέ στυλ, προκλητική έκφυλη φατσα και έντονο μακιγιάζ (είχε κατεβάσει τη μάσκα μέχρι το πηγούνι) .
Όσο κάναμε αυτές τις συζητήσεις η τύπισσα τάχα μου ασχολιόταν με το κινητό της, αλλά έριχνε κλεφτές ματιές συχνά.
Σε μια φάση πετάει το φιλαράκι μου τη φράση "έλα μωρέ με τις ελληνίδες, βρακί δεν έχουν να φορέσουν και πουλάνε φούμαρα"
Ε η τύπισσα δεν άντεξε και πετάει το εξής "θα έπρεπε να ντρέπεστε, εσείς φταίτε που οι γυναίκες έχουν γίνει έτσι "
Κόκκαλο εγώ και το φιλαράκι, εκείνη τη στιγμή πετάγεται μια γριούλα που ήταν παραδίπλα "ενώ εσείς που τα πετάτε όλα όξω και δεν ξέρετε να πλένετε ένα πιάτο, τα παιδιά μια χαρά τα λένε τόση ώρα "

"Να μου ζήσεις γιαγιά, μακάρι να είμασταν 40 χρόνια πριν εγώ θα σε παντρευόμουν πρώτος!" Της είπα εγώ.

"Αχ αγόρι μου που να καταλάβουν οι σημεριναί κλώσσαι"

Η πιτσιρίκα εν τω μεταξύ σηκώθηκε μες τα νεύρα "αντε μου στο διάολο όλοι "
και η γιαγιά να μας κλείνει το μάτι εκείνη τη στιγμή.

Σουρεάλ καταστάσεις!
Εξαιρετικο σκηνικο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
όντως τα 35 είναι η καλύτερη ηλικία, το peak της ζωής

Ειδικά τώρα οι 35ρηδες στην Ελλάδα...η χαρά της ζωής είναι

Άλλοι άνεργοι,άλλοι αγάμητοι,άλλοι μπατίρηδες,οι μόνοι που (νομίζουν ότι) περνάνε καλά είναι κάτι παντρεμένοι που είναι όλη μέρα με την πεθερά τους στο σπίτι
Εισαι βαρια αρρωστος
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Ρε σεις sad&marco η ελληνίδα απαξίωση θέλει.
Ποτέ δεν έχω ακούσει σημερινή ελληνίδα να λέει "το αγόρι μου με σκέφτεται είμαι ευτυχισμένη " αλλά ακόμα και όταν το ακούσεις η συνέχεια θα είναι "αλλά είμαι κολλημένη με τον Βρασίδα"
Επίσης παίζει πολύ στέρηση, οι ελληνίδες κάνουν κρά για πούτσο!
Συνέχεια όταν ακούω γυναικοπαρεες μέχρι τα 25 τους μιλάνε ή για κάνα κουτσομπολιό για καμιά γνωστή τους ή για το άκυρο που τους έχει ρίξει κάποιος τυπάς! Αλλά επίσης και το άκυρο που ρίχνουν αυτές σε κάποιον που είναι κολλημένος μαζί τους!
Ε λοιπόν γίνετε σκληροί καριόληδες! Όσο θέλετε εσείς το μουνι άλλο τόσο και πολυ περισσότερο αυτές αποζητάν πεοσαλάτα! (Πολλούς διαφορετικού χρώματος)
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Βλέπω σας παίζει άσχημα ο λυπημένος εδώ μέσα.
Αν είσασταν γυναικες σίγουρα θα τον γουστάρατε σφόδρα!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ρε σεις sad&marco η ελληνίδα απαξίωση θέλει.

Επίσης παίζει πολύ στέρηση, οι ελληνίδες κάνουν κρά για πούτσο!

Όποια θέλει πούτσο,τον τρώει.

Επιλογές έχουν όλες,κοντές,χοντρές,άσχημες,ΟΛΕΣ

Καμία δεν μένει χωρίς πούτσο,ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ











 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom