Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Sadman θα ανεβάζω που και που πικάντικα twitter γυναικών να σε φτιάχνω.

Το σημερινό:

"Εχω μεινει με την απορια,πως τοσο ερωτευσιμες ,ξηγημενες κ μουναρες μενουμε μπακουρ"

Θα σου απαντήσω εγώ. Επειδή αυτή η περιγραφή ανταποκρίνεται στις φαντασιώσεις αυτής που το έγραψε, ενώ στην πραγματικότητα είναι ξινές, ασεξουαλικές και νομίζουν ότι τους αξίζει μόνο το 5% του αντρικού πληθυσμού
ναι και αυτο παιζει

χωρις να αναιρει αυτα που εγραψα και γω φυσικα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
Για αυτο κατι τετοιοε σαυρες μενουν αγαμητες,σε καποια φαση της ζωης τους ξεκινανε ζαναξ με σεροπραμ και στο τελος ψοφανε με γατια και σκυλια τσεπης
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Αν ο James Bond με τοσα λευτα εχει την χοντρη ...δεν υπαρχει ελπιδα.

Ο λογος που δεν τη χωριζει ειναι οτι θα του παρει μια περιουσια ...

Θα μπορουσε να την ειχε στειλει νωρις και τωρα να γαμαει 25 αρες σταρλετ ...

Η γυναικα ειναι liability ... οποιος και αν εισαι ...

 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
8758 σελίδες και οι ίδιες απόψεις ανακυκλώνονται στην αιωνιότητα.

Και για όσους δεν το κατάλαβαν ακόμη:

- Μια γυναίκα που είναι αγάμητη είναι αγάμητη επειδή έτσι το διάλεγε. Συνήθως ο λόγος είναι ότι έχει υψηλές απαιτήσεις αλλά η ίδια δεν είναι υψηλών απαιτήσεων. Επίσης είναι κάποιες που διαβάζουν όλη μέρα Χρυσηίδα και περιμένουν να ερωτευτούν τρελά και τέλος εκείνες οι 40+ που δε θέλουν να γνωρίσουν κάποιον εκτός τους κύκλου τους γιατί φοβούνται ότι δε θα τον κάνουν παρέα τα άλλα ζευγάρια, μπορεί να είνια επικίνδυνος, τρελός, κτλ κτλ κτλ.
- Αν μια γυναίκα ακόμη και αν είναι η πρώτη ξαδέρφη του Φρέντι Κρούγκερ αποφασίσει να το δώσει χωρίς δεσμεύσεις θα το δώσει. Εύκολα. Εξαιρετικά εύκολα.

Εγώ είμαι ελεύθερος και ψάχνω μέσω tinder (δεν έχω κύκλο γνωριμιών) μέσα στην καραντίνα. Οι πρώτες συναντήσεις είναι με μάσκα στη μούρη, περίπατος, καφές στο χέρι και τέλος. Ειδικά τώρα τα ΣΚ μέχρι τις 5 το απόγευμα και μετά δρόμο. Ό,τι πιο αντιερωτικό, σκέφτομαι να το κόψω. Δε θα γίνω και φιλεναδίτσα ας μιλήσουν με τις κολλητές τους.

Για αυτό ποτέ δε λυπάμαι για γυναίκα που είναι αγάμητη ή δεν είναι ικανοποιημένη από την ερωτική της ζωή. Η μαλακία "οι άντρες δεν την πέφτουν" λέγεται από γυναίκες που μοιράζουν 20 άκυρα τη μέρα. Και μετά σου λένε "μα πώς γίναν έτσι οι άντρες;" Κοίτα πως έγινες εσύ έτσι πρώτα και μετά θα έχεις την απάντηση.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν ο James Bond με τοσα λευτα εχει την χοντρη ...δεν υπαρχει ελπιδα.

Ο λογος που δεν τη χωριζει ειναι οτι θα του παρει μια περιουσια ...

Θα μπορουσε να την ειχε στειλει νωρις και τωρα να γαμαει 25 αρες σταρλετ ...

Η γυναικα ειναι liability ... οποιος και αν εισαι ...

Ρε μεγάλε ... ΛΕΣ ΝΑ ΜΗ ΓΑΜΑΕΙ ;;;;;

Γιατί να χωρίσει και να πληρώνει ;;;;;;;

Ξέρω τύπο που έχει .... μίνι μάρκετ και έχει 5 γκόμενες. Δεν θα γαμάει διάσημος ηθόποιός που έπαιξε το τζέημς μποντ ;;;

ΜΟΝΟ Ο ΣΑΝΤ ΜΑΝ ΔΕΝ ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΑΓΕ ΠΟΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ.

Αν ήταν αμερικάνος στο βερολίνο το 1945 θα είχε λειώσει στη μαλακία κι εκεί ! Που όλοι είχαν γεμίσει παράσημα !!!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.897
Like
1.437
Πόντοι
216
Αν ο James Bond με τοσα λευτα εχει την χοντρη ...δεν υπαρχει ελπιδα.

Ο λογος που δεν τη χωριζει ειναι οτι θα του παρει μια περιουσια ...

Θα μπορουσε να την ειχε στειλει νωρις και τωρα να γαμαει 25 αρες σταρλετ ...

Η γυναικα ειναι liability ... οποιος και αν εισαι ...

Ειδες πως στραβογερνανε οι γυναικες;
Ο αντρας μπορει να ειναι γοητευτικος, και στα 50, και αν προσεχει, και στα 60 του.
Η γυναικα μετα τα 40, εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων, ειναι να την παρει το ποταμι...
και οι βλαμμενες δεν το καταλαβαινουν...
οι εξυπνες ειναι αυτες που το συνειδοτοποιουν απο μικρες, και κανουν τις σωστες επιλογες...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.935
Πόντοι
5.006
Θα μπορουσε να την ειχε στειλει νωρις και τωρα να γαμαει 25 αρες σταρλετ ...

γιατι ποιος σου ειπε οτι δεν γαμαει 25αρες τωρα????
και ο μπραντ πιτ ηταν με το σκελετωμενο σκιαχτρο την αντζελινα τζολι, αλλα συγχρονως διοργανωνε παρτυ με βιζιτουδες...
αυτοι ολοι ειναι σε αλλο λεβελ σε σχεση με τους κοινους θνητους :
20χρονες μουναρες εχουν απειρες να γαμησουν, οι ωρες δεν τους φτανουν...
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Θα μπορουσε να την ειχε στειλει νωρις και τωρα να γαμαει 25 αρες σταρλετ ...

γιατι ποιος σου ειπε οτι δεν γαμαει 25αρες τωρα????
και ο μπραντ πιτ ηταν με το σκελετωμενο σκιαχτρο την αντζελινα τζολι, αλλα συγχρονως διοργανωνε παρτυ με βιζιτουδες...
αυτοι ολοι ειναι σε αλλο λεβελ σε σχεση με τους κοινους θνητους :
20χρονες μουναρες εχουν απειρες να γαμησουν, οι ωρες δεν τους φτανουν...

Ρε μαγκες φυσικα και γαμαει ... εδω γαμαμε εμεις χωρις τα εκατομυρια και το σταριλικι...

Αλλα δεν παυει να ξυπναει και να κοιμαται με την φαρκλανα ... πρωην θεομουνο ...

Το πλασαρει για ερωτα ... τι να πει ...

Μιλησα με το δικηγορο μου και μου ειπε αν χωρισεις θα σου παρει 50-80 εκατομυρια ... ξεχνα το ...

Σουλατσαρει με τη χωντρη για να μην τον μαδησει ...


 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πάντως ούτε οι ελλεεινίδες δεν γίνονται έτσι όπως έγινε η γυναίκα του Τζειμς Μποντ

Σπάνια θα δεις κάποια 7αρι και πάνω να γίνεται μπαζόχοντρη,αυτές συνήθως μένουν αδύνατες ακόμα κι όταν κάνουν παιδιά.Τουλάχιστον αυτό βλέπω γύρω μου σε κάτι 30αρες-35αρες.

Ενώ αυτές που είναι ήδη μπάζα,συνήθως γίνονται πιο μπάζα



 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Πολύ ηττοπάθεια έχει πέσει. Ρε παίδες εδώ παντρεύτηκαν Κατσούλας, Μαριέττα και ο άλλος σατανιστής. Ο ένας παντρεύτηκε την κοινωνική λειτουργό του, ο Κατσούλας γιατρό και η Μαριέττα επιχειρηματία. Και έχεις τον sadman να κλαίγεται.

Το θεωρώ αδιανόητο και όμως έγινε. Δηλαδή και η πιο όμορφη γυναίκα του κόσμου να ήταν η Μαριέττα ή όπως σκατα λεγόταν, δεν θα την παντρευομουν. Γιατί αν έμπαιναν τα δαιμόνια πάλι μέσα της θα ήμουν δεμένος σε πεντάλφα και θα με έσφαζε :P
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πολύ ηττοπάθεια έχει πέσει. Ρε παίδες εδώ παντρεύτηκαν Κατσούλας, Μαριέττα και ο άλλος σατανιστής. Ο ένας παντρεύτηκε την κοινωνική λειτουργό του, ο Κατσούλας γιατρό και η Μαριέττα επιχειρηματία. Και έχεις τον sadman να κλαίγεται.

Το θεωρώ αδιανόητο και όμως έγινε. Δηλαδή και η πιο όμορφη γυναίκα του κόσμου να ήταν η Μαριέττα ή όπως σκατα λεγόταν, δεν θα την παντρευομουν. Γιατί αν έμπαιναν τα δαιμόνια πάλι μέσα της θα ήμουν δεμένος σε πεντάλφα και θα με έσφαζε :P

Και του Παπαχρόνη του στέλναν γράμματα οι θαυμάστριες στη φυλακή.Ένα ποσοστό (ανώμαλων) γυναικών ελκύεται από εγκληματίες









 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Πολύ ηττοπάθεια έχει πέσει. Ρε παίδες εδώ παντρεύτηκαν Κατσούλας, Μαριέττα και ο άλλος σατανιστής. Ο ένας παντρεύτηκε την κοινωνική λειτουργό του, ο Κατσούλας γιατρό και η Μαριέττα επιχειρηματία. Και έχεις τον sadman να κλαίγεται.

Το θεωρώ αδιανόητο και όμως έγινε. Δηλαδή και η πιο όμορφη γυναίκα του κόσμου να ήταν η Μαριέττα ή όπως σκατα λεγόταν, δεν θα την παντρευομουν. Γιατί αν έμπαιναν τα δαιμόνια πάλι μέσα της θα ήμουν δεμένος σε πεντάλφα και θα με έσφαζε :P

Και του Παπαχρόνη του στέλναν γράμματα οι θαυμάστριες στη φυλακή.Ένα ποσοστό γυναικών ελκύεται από εγκληματίες
Ναι μας τα εχεις πει ρε τύπε.
Ελκυονται απο εγκληματιες, απο πακηδες, απο μουσατους, απο γυμνασμενους, απο κάγκουρες, απο κατοχους ακριβων αυτοκινητων, απο λεφταδες, απο, απο...
Σιγουρα παντως δεν ελκυονται απο μεμψιμοιρους γκρινιαρηδες. Και δικαίως, βεβαια.
Το εχουμε αντιληφθεί.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Και του Παπαχρόνη του στέλναν γράμματα οι θαυμάστριες στη φυλακή.Ένα ποσοστό (ανώμαλων) γυναικών ελκύεται από εγκληματίες

Σαντ ... από όλων των ειδών άνδρες έλκονται γυναίκες. Εκτός από ΠΑΡΘΕΝΟΥΣ. Την απόδειξη για αυτή τη .... θεωρία, τη βλέπεις κάθε μέρα.
Στον καθρέπτη .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Sadman θα ανεβάζω που και που πικάντικα twitter γυναικών να σε φτιάχνω.

Το σημερινό:

"Εχω μεινει με την απορια,πως τοσο ερωτευσιμες ,ξηγημενες κ μουναρες μενουμε μπακουρ"
Οταν ακους γυναικα να αυτο-επαινειται οτι ειναι "ξηγημενη", προκειται για υστερικο χειριστικό τσόκαρο που την βλεπει ο κοσμος και αλλαζει πεζοδρομιο.
Ειναι σαν αυτή που λεει "ειμαι ευαισθητη και ειλικρινης" ενω θελει να πει "θεοπαλαβη και αγενής".
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ρε μην ειστε μαλακες.
Ο Πιρς Μπροσναν ειναι σημερα 68 ετων.
Αυτη ειναι 10 χρονια μικροτερη του.
Γνωριστηκαν το 1994, πριν 27 χρονια δηλαδη, οταν αυτος ηταν 41 κι εκεινη 31.
Και οπως βλεπετε στις φωτο, ηταν μια ΚΟΥΚΛΑ.
Επειδη παχυνε δηλαδη, τι? Να την παρατησει ο 70αρης Μπροσναν την επι 30 χρονια συντροφο του, με την οποια μπορει να τον συνδεει απιστευτος συναισθηματικος δεσμος (μην ξεχναμε οτι ειχε μεινει χηρος στα 38 του οταν πεθανε η πρωτη του γυναικα απο καρκινο) και εχουν και δυο παιδια, για να ...γαμαει 25αρες στα 70 του?
Ρε μαζεψτε λιγο το μυαλο σας, τι ειναι αυτα που λετε?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε Άλεξ ... ειλικρινά .... ποιός ασχολείται με το τι λέει μια γυναίκα ;;;;

Σαν να μην ειπώθηκαν ποτέ είναι τα λόγια τους.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ρε μην ειστε μαλακες.
Ο Πιρς Μπροσναν ειναι σημερα 68 ετων.
Αυτη ειναι 10 χρονια μικροτερη του.
Γνωριστηκαν το 1994, πριν 27 χρονια δηλαδη, οταν αυτος ηταν 41 κι εκεινη 31.
Και οπως βλεπετε στις φωτο, ηταν μια ΚΟΥΚΛΑ.
Επειδη παχυνε δηλαδη, τι? Να την παρατησει ο 70αρης Μπροσναν την επι 30 χρονια συντροφο του, με την οποια μπορει να τον συνδεει απιστευτος συναισθηματικος δεσμος (μην ξεχναμε οτι ειχε μεινει χηρος στα 38 του οταν πεθανε η πρωτη του γυναικα απο καρκινο) και εχουν και δυο παιδια, για να ...γαμαει 25αρες στα 70 του?
Ρε μαζεψτε λιγο το μυαλο σας, τι ειναι αυτα που λετε?

Καλά,εσένα σίγουρα θα σ'αρέσει όπως είναι τώρα :cheesy:

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Σαντ ... από όλων των ειδών άνδρες έλκονται γυναίκες. Εκτός από ΠΑΡΘΕΝΟΥΣ. Την απόδειξη για αυτή τη .... θεωρία, τη βλέπεις κάθε μέρα.
Στον καθρέπτη .

Μας τα'χεις πρήξει ρε Λάκη μ'αυτή τη μαλακία.Δεν είμαι

Εσύ που έχεις να γαμήσεις απ'την εποχή της περεστρόικα,γιατί δεν ελκύεις καμία;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom