Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ρε μην ειστε μαλακες.
Ο Πιρς Μπροσναν ειναι σημερα 68 ετων.
Αυτη ειναι 10 χρονια μικροτερη του.
Γνωριστηκαν το 1994, πριν 27 χρονια δηλαδη, οταν αυτος ηταν 41 κι εκεινη 31.
Και οπως βλεπετε στις φωτο, ηταν μια ΚΟΥΚΛΑ.
Επειδη παχυνε δηλαδη, τι? Να την παρατησει ο 70αρης Μπροσναν την επι 30 χρονια συντροφο του, με την οποια μπορει να τον συνδεει απιστευτος συναισθηματικος δεσμος (μην ξεχναμε οτι ειχε μεινει χηρος στα 38 του οταν πεθανε η πρωτη του γυναικα απο καρκινο) και εχουν και δυο παιδια, για να ...γαμαει 25αρες στα 70 του?
Ρε μαζεψτε λιγο το μυαλο σας, τι ειναι αυτα που λετε?

Καλά,εσένα σίγουρα θα σ'αρέσει όπως είναι τώρα :cheesy:
Ούτε λεπτη θα μου αρεσε στα 58 της. Μην λες χαζομαρες
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ρε Άλεξ ... ειλικρινά .... ποιός ασχολείται με το τι λέει μια γυναίκα ;;;;

Σαν να μην ειπώθηκαν ποτέ είναι τα λόγια τους.
οι νδ ειναι αγαπουληδες και δινουν πατημα στις γυναικες.
Κλασσικοι κλαρινογαμπροι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ρε Άλεξ ... ειλικρινά .... ποιός ασχολείται με το τι λέει μια γυναίκα ;;;;

Σαν να μην ειπώθηκαν ποτέ είναι τα λόγια τους.
οι νδ ειναι αγαπουληδες και δινουν πατημα στις γυναικες.
Κλασσικοι κλαρινογαμπροι
Εσυ τύπε να συνεχισεις να ζητας τα λεφτα της βενζινης απο τις γκομενες
Μην ξεχναμε και την γυφτια μας
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Μου αρέσει που αρκετοί εδώ μέσα δεν είναι καν μέσα στο κόλπο με τον Μπρόσναν και απλά εκδηλώνουν έναν φόβο που ένα πρότυπο αντρίλλας κατέληξε με μια όρκα, πολύ απλά αγνοώντας τον...πραγματικό λόγο :

cfa.png


:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Επειδη παχυνε δηλαδη, τι? Να την παρατησει ο 70αρης Μπροσναν την επι 30 χρονια συντροφο του, με την οποια μπορει να τον συνδεει απιστευτος συναισθηματικος δεσμος (μην ξεχναμε οτι ειχε μεινει χηρος στα 38 του οταν πεθανε η πρωτη του γυναικα απο καρκινο) και εχουν και δυο παιδια, για να ...γαμαει 25αρες στα 70 του?
Ρε μαζεψτε λιγο το μυαλο σας, τι ειναι αυτα που λετε?

Έχουμε καταλάβει που πάσχουνε αυτά τα άτομα...

Aμα ο άλλος είναι κενός στο μυαλό, γίνεται και στην ψυχή... Το ένα φέρνει το άλλο, αλλά το πρόβλημα ξεκινάει από τον άδειο εγκέφαλο...

Τέτοιο παράδειγμα αποτελεί ο sadman...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Μου αρέσει που αρκετοί εδώ μέσα δεν είναι καν μέσα στο κόλπο με τον Μπρόσναν και απλά εκδηλώνουν έναν φόβο που ένα πρότυπο αντρίλλας κατέληξε με μια όρκα, πολύ απλά αγνοώντας τον...πραγματικό λόγο :

cfa.png


:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Υπαρχει και η διαιτα παντως... το λιποσαξιον μπορει να τη σακουλιασει ασχημα.
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Πως θεωρείτε τις γυναίκες που χρησιμοποιούν το σεξ σαν όπλο απέναντι στον συζηγο τους; δεν είναι χυδαίο; και όταν αυτό διαρκέσει αρκετό καιρό εκεί τι κάνεις; η ξενοπηδας η χωρίζεις σωστό; πόσο να αντέξει κάποιος;
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.897
Like
1.437
Πόντοι
216
Πως θεωρείτε τις γυναίκες που χρησιμοποιούν το σεξ σαν όπλο απέναντι στον συζηγο τους; δεν είναι χυδαίο; και όταν αυτό διαρκέσει αρκετό καιρό εκεί τι κάνεις; η ξενοπηδας η χωρίζεις σωστό; πόσο να αντέξει κάποιος;

Μου εχει τυχει, και μαλιστα απο κοπελα με αρχες, κλπ... Δηλαδη, απο εκει που δεν θα το περιμενες....
Το θεωρω χυδαιο, πραγματικα ανηθικο.
Τι να το κανεις να ειναι κατα τα λοιπα 'ηθικη', αλλα οταν ειναι να 'κατσει' στον αντρα της, να ειναι γεματη 'ξυνιλα' ή να μην του καθεται;
Κι αν ειναι girlfriend την ξαποστελνεις....αν την εχεις παντρευτει ομως και εχεις και παιδια....αντιο ζωη...

Πραγματικα ειναι πολυ χαλια αυτη η κατασταση....
θυμαμαι περιοδους, να ειμαι πχ σε διακοπες, και να μην θελει, με αστειες δικαιολογιες, με πονα το κεφαλι μου, ειμαι κουρασμενη και αλλες πιπες.... μα ειναι δυνατον;;;;;
ή αλλες φορες, να νιωθω λες και ειμαι βιαστης, σε ενα σωμα που απλα υπαρχει και περιμενει στωικα να κανεις 'τη δουλεια σου'....
δεν ειχα ποτε απαιτησεις, να κανει το ενα, να κανει το αλλο, ας εκφραστει η καθεμια οπως μπορει, αλλα δεν μπορει να πηδας 'πτωμα'....

Φρικη φιλε....
νομιζω ειδικα οι ελλεενιδες, πολλες ελλεεινιδες, το εχουν τερματισει αυτο το θεμα...

κι εκει που δεν το ειχα και σε πρωτη προτεραιοτητα το σεξ,
λεω δεν παιζει πλεον απο εδω και περα ετσι,
η αλλη πρεπει να γουσταρει,
και οποια δεν, ας κατσει μονη, ας βρει κανενα σκυλο, ή καποιον αλλον που να γουσταρει....

καριολες....

Αμα θες κυρα μου να μην το δινεις, να κατσεις μονη σου..... παλιοκαριολες...

 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Πως θεωρείτε τις γυναίκες που χρησιμοποιούν το σεξ σαν όπλο απέναντι στον συζηγο τους; δεν είναι χυδαίο; και όταν αυτό διαρκέσει αρκετό καιρό εκεί τι κάνεις; η ξενοπηδας η χωρίζεις σωστό; πόσο να αντέξει κάποιος;

ή αλλες φορες, να νιωθω λες και ειμαι βιαστης, σε ενα σωμα που απλα υπαρχει και περιμενει στωικα να κανεις 'τη δουλεια σου'....
δεν ειχα ποτε απαιτησεις, να κανει το ενα, να κανει το αλλο, ας εκφραστει η καθεμια οπως μπορει, αλλα δεν μπορει να πηδας 'πτωμα'....

ΦΡΙΚΤΟ
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μας τα'χεις πρήξει ρε Λάκη μ'αυτή τη μαλακία.Δεν είμαι

Εσύ που έχεις να γαμήσεις απ'την εποχή της περεστρόικα,γιατί δεν ελκύεις καμία;

Πότε γάμησες ρε μαλάκα ;;;
Τι ;;;
Πόσα χρόνια γράφεις εδώ ;;;
Τι γάμησες τόσα χρόνια ;;;;

Κλαίγεσαι για τους μουσάτους .... τους σαλτιμπάγκους .... τους λάτιν χορευτές .... τους νιγηριανούς .... τους ακούναματάτα στο μοναστηράκι ....

 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Ρε Άλεξ ... ειλικρινά .... ποιός ασχολείται με το τι λέει μια γυναίκα ;;;;

Σαν να μην ειπώθηκαν ποτέ είναι τα λόγια τους.
οι νδ ειναι αγαπουληδες και δινουν πατημα στις γυναικες.
Κλασσικοι κλαρινογαμπροι
Εσυ τύπε να συνεχισεις να ζητας τα λεφτα της βενζινης απο τις γκομενες
Μην ξεχναμε και την γυφτια μας
τύπε έχει παίξει αυτό με γνωστό μου :S
του έδωνε λεφτά μια σαβούρα να γεμίσει για να πάει να την μαζέψει να βγούνε :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ρε Άλεξ ... ειλικρινά .... ποιός ασχολείται με το τι λέει μια γυναίκα ;;;;

Σαν να μην ειπώθηκαν ποτέ είναι τα λόγια τους.
οι νδ ειναι αγαπουληδες και δινουν πατημα στις γυναικες.
Κλασσικοι κλαρινογαμπροι
Εσυ τύπε να συνεχισεις να ζητας τα λεφτα της βενζινης απο τις γκομενες
Μην ξεχναμε και την γυφτια μας
τύπε έχει παίξει αυτό με γνωστό μου :S
του έδωνε λεφτά μια σαβούρα να γεμίσει για να πάει να την μαζέψει να βγούνε :S
Οσο σαβουρα κι αν ειναι η γκομενα, το να παιρνεις λεφτα δεν ειναι μαγκια. Ειναι γυφτιά
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εγώ ήξερα τύπο που φαντάρος, έμενε σε σπίτι γκόμενας επαρχία ...


και έπαιρνε το αμάξι της, που το είχε γεμίσει αυτή βενζίνη και του έδινε και χαρτζηλίκι και πήγαινε .... τζάδικα !!!!!

Καλτίλα.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Ρε Άλεξ ... ειλικρινά .... ποιός ασχολείται με το τι λέει μια γυναίκα ;;;;

Σαν να μην ειπώθηκαν ποτέ είναι τα λόγια τους.
οι νδ ειναι αγαπουληδες και δινουν πατημα στις γυναικες.
Κλασσικοι κλαρινογαμπροι
Εσυ τύπε να συνεχισεις να ζητας τα λεφτα της βενζινης απο τις γκομενες
Μην ξεχναμε και την γυφτια μας
τύπε έχει παίξει αυτό με γνωστό μου :S
του έδωνε λεφτά μια σαβούρα να γεμίσει για να πάει να την μαζέψει να βγούνε :S
Οσο σαβουρα κι αν ειναι η γκομενα, το να παιρνεις λεφτα δεν ειναι μαγκια. Ειναι γυφτιά
στα όρια της μαστροπείας τύπε :S
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Πως θεωρείτε τις γυναίκες που χρησιμοποιούν το σεξ σαν όπλο απέναντι στον συζηγο τους; δεν είναι χυδαίο; και όταν αυτό διαρκέσει αρκετό καιρό εκεί τι κάνεις; η ξενοπηδας η χωρίζεις σωστό; πόσο να αντέξει κάποιος;

Μου εχει τυχει, και μαλιστα απο κοπελα με αρχες, κλπ... Δηλαδη, απο εκει που δεν θα το περιμενες....
Το θεωρω χυδαιο, πραγματικα ανηθικο.
Τι να το κανεις να ειναι κατα τα λοιπα 'ηθικη', αλλα οταν ειναι να 'κατσει' στον αντρα της, να ειναι γεματη 'ξυνιλα' ή να μην του καθεται;
Κι αν ειναι girlfriend την ξαποστελνεις....αν την εχεις παντρευτει ομως και εχεις και παιδια....αντιο ζωη...

Πραγματικα ειναι πολυ χαλια αυτη η κατασταση....
θυμαμαι περιοδους, να ειμαι πχ σε διακοπες, και να μην θελει, με αστειες δικαιολογιες, με πονα το κεφαλι μου, ειμαι κουρασμενη και αλλες πιπες.... μα ειναι δυνατον;;;;;
ή αλλες φορες, να νιωθω λες και ειμαι βιαστης, σε ενα σωμα που απλα υπαρχει και περιμενει στωικα να κανεις 'τη δουλεια σου'....
δεν ειχα ποτε απαιτησεις, να κανει το ενα, να κανει το αλλο, ας εκφραστει η καθεμια οπως μπορει, αλλα δεν μπορει να πηδας 'πτωμα'....

Φρικη φιλε....
νομιζω ειδικα οι ελλεενιδες, πολλες ελλεεινιδες, το εχουν τερματισει αυτο το θεμα...

κι εκει που δεν το ειχα και σε πρωτη προτεραιοτητα το σεξ,
λεω δεν παιζει πλεον απο εδω και περα ετσι,
η αλλη πρεπει να γουσταρει,
και οποια δεν, ας κατσει μονη, ας βρει κανενα σκυλο, ή καποιον αλλον που να γουσταρει....

καριολες....

Αμα θες κυρα μου να μην το δινεις, να κατσεις μονη σου..... παλιοκαριολες...
τελικά θεωρώ ότι οι σύγχρονες γυναίκες παντρεύονται μόνο και μόνο για να κάνουν παιδιά χωρίς να καταλαβαίνουν τι υποχρεώσεις έχει σε μια οικογένεια ως συζηγος, και οι άντρες όμως τελικά κάπως έτσι θα πρέπει να το αντιμετωπιζουν σήμερα ότι δηλαδή γάμος σημαίνει μόνο για να κάνουν παιδιά χωρίς κάποιο από τα πλεονεκτήματα της παλιάς εποχής όπως σπιτικό φαγητό, τζάμπα σεξ, κτλ κ
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
RoccoSiffredi: [/quote]τελικά θεωρώ ότι οι σύγχρονες γυναίκες παντρεύονται μόνο και μόνο για να κάνουν παιδιά χωρίς να καταλαβαίνουν τι υποχρεώσεις έχει σε μια οικογένεια ως συζηγος, και οι άντρες όμως τελικά κάπως έτσι θα πρέπει να το αντιμετωπιζουν σήμερα ότι δηλαδή γάμος σημαίνει μόνο για να κάνουν παιδιά χωρίς κάποιο από τα πλεονεκτήματα της παλιάς εποχής όπως σπιτικό φαγητό, τζάμπα σεξ, κτλ κ [/quote]

Νομιω πλεον, αν εχουν και μια καλη δουλεια ή καποιο καλο εισοδημα, δεν παντρευονται καθολου. Παιρνουν εναν σκυλο, και δεν κανουν παιδια, αλλωστε τι να τα κανουν, εχουν το σκυλι σαν παιδι
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πάρτε το χαμπάρι ....

ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΜΟΝΙΜΑ ΠΗΔΗΜΑ.

Περιστασιακά μόνο ....

Παθαίνουν όβερντοζ εύκολα .............

έχουν και κύκλο , καριόλες μανάδες, βρωμιάρες αδελφές ξαδέλφες με τις οποίες έχουν σχέση ... πάει στο διάολο ...........

Οι ξένες , μοιάζουν με άνδρες !
Δεν έχουν τόσο σπαστικό κύκλο . Ούτε τόσο θύματα κωλόφαρας και ηλίθιων φιλενάδων .
Ψάχνουν ψωλές.

Γιαυτό το έλληνας που δεν μοιάζει με άραβα , περνάει καλά έξω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Πάρτε το χαμπάρι ....

ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΜΟΝΙΜΑ ΠΗΔΗΜΑ.

Περιστασιακά μόνο ....

Παθαίνουν όβερντοζ εύκολα .............

έχουν και κύκλο , καριόλες μανάδες, βρωμιάρες αδελφές ξαδέλφες με τις οποίες έχουν σχέση ... πάει στο διάολο ...........

Οι ξένες , μοιάζουν με άνδρες !
Δεν έχουν τόσο σπαστικό κύκλο . Ούτε τόσο θύματα κωλόφαρας και ηλίθιων φιλενάδων .
Ψάχνουν ψωλές.

Γιαυτό το έλληνας που δεν μοιάζει με άραβα , περνάει καλά έξω.
Δεν ειναι ολες το ιδιο τύπε.
Στα 40 μου, τα ειχα με μια 25χρονη που ηθελε καθε μερα σεξ. Και οχι μονο μια φορα. Μαλιστα επειδη μια μερα μου ειχε πει οτι δεν εχει χρονο να συναντηθουμε και πηρα μια βιζιτα. Μολις εφυγε η βιζιτα, με παιρνει η αλλη και μου λεει ερχομαι (!). Οπως καταλαβαινεις σερνομουν στα πατωματα.
Καποια στιγμη λοιπον της ειπα για πλακα "μηπως να παντρευτουμε"? Και μου λεει "οχι βεβαια, σε 15 χρονια θα εισαι 55 ετων και δεν θα μπορεις καθε μερα, ενω εγω θα ειμαι 40 και θα θελω".
Μαλακιες μού ελεγε?
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Πάρτε το χαμπάρι ....

ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΜΟΝΙΜΑ ΠΗΔΗΜΑ.

Περιστασιακά μόνο ....

Παθαίνουν όβερντοζ εύκολα .............

έχουν και κύκλο , καριόλες μανάδες, βρωμιάρες αδελφές ξαδέλφες με τις οποίες έχουν σχέση ... πάει στο διάολο ...........

Οι ξένες , μοιάζουν με άνδρες !
Δεν έχουν τόσο σπαστικό κύκλο . Ούτε τόσο θύματα κωλόφαρας και ηλίθιων φιλενάδων .
Ψάχνουν ψωλές.

Γιαυτό το έλληνας που δεν μοιάζει με άραβα , περνάει καλά έξω.
γιατί να μη φύγω όταν ήμουν νέος; γιατί;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πάρτε το χαμπάρι ....

ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΜΟΝΙΜΑ ΠΗΔΗΜΑ.

Περιστασιακά μόνο ....

Παθαίνουν όβερντοζ εύκολα .............

έχουν και κύκλο , καριόλες μανάδες, βρωμιάρες αδελφές ξαδέλφες με τις οποίες έχουν σχέση ... πάει στο διάολο ...........

Οι ξένες , μοιάζουν με άνδρες !
Δεν έχουν τόσο σπαστικό κύκλο . Ούτε τόσο θύματα κωλόφαρας και ηλίθιων φιλενάδων .
Ψάχνουν ψωλές.

Γιαυτό το έλληνας που δεν μοιάζει με άραβα , περνάει καλά έξω.
Δεν ειναι ολες το ιδιο τύπε.
Στα 40 μου, τα ειχα με μια 25χρονη που ηθελε καθε μερα σεξ. Και οχι μονο μια φορα. Μαλιστα επειδη μια μερα μου ειχε πει οτι δεν εχει χρονο να συναντηθουμε και πηρα μια βιζιτα. Μολις εφυγε η βιζιτα, με παιρνει η αλλη και μου λεει ερχομαι (!). Οπως καταλαβαινεις σερνομουν στα πατωματα.
Καποια στιγμη λοιπον της ειπα για πλακα "μηπως να παντρευτουμε"? Και μου λεει "οχι βεβαια, σε 15 χρονια θα εισαι 55 ετων και δεν θα μπορεις καθε μερα, ενω εγω θα ειμαι 40 και θα θελω".
Μαλακιες μού ελεγε?

Δεν θα μάθεις ποτέ. Μάλλον. Το πιθανότερο.

Τα υπόλοιπα που λες, δεν αναιρούν όσα λέγω εγώ.

Αποφασίζει μια παντρεμένη να πηδηχτεί με έναν άσχετο .... γιατί ;;; ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑΣ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΗΔΗΧΤΕΙ 10 ΦΟΡΕΣ, ΣΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ ...

Με τον άσχετο μπορεί να πηδιέται κάθε μέρα .... ή 2 τη μέρα ... για μερικούς μήνες .... μετά τον κόβει ... ή αραιώνει ........

Αυτά αναιρούν αυτό που έγραψα παραπάνω ;;; ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ. Το επιβεβαιώνουν ........

Γυναίκα, γκόμενα, αρραβωνιαστικιά , κολλητή ... ΤΗΝ ΠΗΔΑΣ ΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ .... την πιέζεις και για παραπάνω !!!!
Μέχρι να την ξεμουνιάσεις ή να πει ΣΤΟΠ !!!!!!

Αν είναι ξεκάθαρα αρνητική ....... ή θέλει αραιά .... γαμάς όπου βρίσκεις, ό,τι βρίσκεις ...........

ΑΝ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑ ΑΥΤΗ .... λες πάντα ναι και όσο θέλει και παραπάνω ....αλλιώς .... θα πάει αλλού .....

ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ...... οφ δι ρεκορντ ..... μπορεί να σε ανεχτεί και να ξενοπηδάς ..... ή να δώσει και την ευλογία της !!!!!!


αρκεί να είσαι ... κύριος ! μην του γαμάς τη μάνα και κάνεις σόου ........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom