Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Θα σκεφτομαι τα λογια του Φυλοβιου την επομενη φορα που θα φυγω απο τη δουλεια αργα (6.30) και μετα θα ψαρεψω καμια τζαμπα γκομενα σε μπαρ, αφου θα την εχω κερασει καμια μπυρα των 5 ευρω. Η οταν θα χρειαστω γιατρο και δε θα πληρωσω ουτε φακελακι ουτε τιποτα.

Η οταν θα αγορασω σπιτι με επιτοκιο 1% για 30 χρονια.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ισλαμαμπαντ-Καρατσι-Καμπουλ-Λαχορη, Τζαλαλαμπαντ ειναι εκει τυπε...:confused::confused:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εξωτερικο το αλκοολ ειναι το ιδιο ακριβο η φτηνοτερο (εως πολυ φτηνοτερο).

ΟΙ ΜΠΥΡΕΣ είναι φθηνότερες. Ισχύει.
ΜΟΝΟ ΟΙ ΜΠΥΡΕΣ.


Τα υπόλοιπα ποτά είναι φθηνά ;;;
ΠΟΥ ;;;; ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΟ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΟΥΙΣΚΙ ;;;
Στη Γαλλία ;;;
Στη Γερμανία ;;;;;;;

Σε ποιά μέρη ;;;;;;;;

Οι καφέδες οι take away είναι φθηνοί ;;;;;;;;

Που ;;;


Να πούμε στα καφέ σε κάποιο .... μπάνχοφ στη γερμανία ..... ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΟΙ ΟΙ ΚΑΦΕΔΕΣ ;;;;
Είναι φθηνό το ... πάρκιγκ στη γερμανία ;;;;;;;;;;;


Αν πάντα κριτήριο είναι ο χαμηλόμισθος υπάλληλος στην ελλάδα που τον γαμάνε ....
ΟΚ ΣΥΜΦΩΝΩ .... καλύτερα αν είναι να είσαι χαμηλόμισθος υπάλληλος στην ελλάδα .... να είσαι στην ευρώπη ....
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ολα τα ποτα στο Λουξεμβουργο ειναι το ιδιο η πιο φτηνα απο Ελλαδα
Σε Λονδινο, Μοναχο, Βερολινο, Αμστερνταμ η μπυρα πιο φτηνη, τα κοκτειλ μαξ 10% παραπανω.

Επισης στο εξωτερικο υπαρχει η κουλτουρα του happy hour, απο δευτερα μεχρι πεμπτη βρισκεις να πιεις στη μιση τιμη. Σε πολλα και καλα μερη.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Οταν οι μισθοι ειναι 3 φορες πανω, ακομα και αν τα εξοδα ειναι 3 φορες πανω αποταμιευεις το τριπλασιο απο οτι αποταμιευες ελλαδα.

Μονο που τα εξοδα δεν ειναι 3 φορες πανω ειναι πολυ λιγοτερα. Συνεπως η διαφορα ειναι τρομερη.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.931
Πόντοι
12.756
Οταν οι μισθοι ειναι 3 φορες πανω, ακομα και αν τα εξοδα ειναι 3 φορες πανω αποταμιευεις το τριπλασιο απο οτι αποταμιευες ελλαδα.

Μονο που τα εξοδα δεν ειναι 3 φορες πανω ειναι πολυ λιγοτερα. Συνεπως η διαφορα ειναι τρομερη.
δυσκολα αποταμιευση εδω....για το μεγαλυτερο μερος του πληθυσμου
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Οταν οι μισθοι ειναι 3 φορες πανω, ακομα και αν τα εξοδα ειναι 3 φορες πανω αποταμιευεις το τριπλασιο απο οτι αποταμιευες ελλαδα.

Μονο που τα εξοδα δεν ειναι 3 φορες πανω ειναι πολυ λιγοτερα. Συνεπως η διαφορα ειναι τρομερη.
Έτσι είναι, αλλά δεν έχουν όλοι την δυνατότητα να πάνε να μείνουν και να δουλέψουν στο εξωτερικό.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Σκετη γκαβλα ειναι οι αλβανεζες :bigdick:
Αλβανίδα μπορεί κανείς να βρει εύκολα αλλα με δυο προϋποθέσεις:
1. Να δουλεύει
2. Να είναι διατεθειμένος να παντρευτεί και να κάνει οικογένεια.
Κατα τα άλλα το κεφάλι του θα ησυχάσει μια και καλή και θα είναι ευτυχισμένος.
Το πρόβλημα είναι ότι και οι αλβανίδες που θα επιλέξουν έλληνα για σχέση με σοβαρές προοπτικές είναι πολύ λίγες...
Οπότε επιστρέφουμε πάλι στις ελληνίδες... Δλδ τη μαρία παλάμη με τα πέντε ορφανά.. :confused:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Σπαω τη κεφαλα μου γιατι εχασα μεσα απο τα χερια μου 2 αλβανεζουλες σκετη καυλα που γουσταραν και τωρα θα χα οικογενεια με μια απο αυτες.... αλλα ημουν ΜΑΛΑΚΑΣ! Καλα να παθω τωρα λοιπον μονος κλειδωμενος μεσα 3 χρονια με ψυχοφαρμακα να...τραβαω και με τα...2 χερια το μπουτσο μου μπας και σηκωθει :( :( :(
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
σου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό ότι οι 30αρηδες μπορεί να έχουν σπίτι και να βγάζουν εκεί τα μάτια τους με κάποια?

Πού να τα βγάλουνε ρε λαλακα,με τους γέρους στο άλλο δωμάτιο


εγω εφαγα γκοστινγκ μετα απο 5 μηνες που βγαιναμε καναμε σεξ κοιμομουνα σπιτι της πηγαιναμε βολτα για ποτο αλλα την εβλεπα δεν ηθελε παραπανω οικιοτητα


το θεμα ειιναι πως δεν με διεγραψε απο φιλο στο φβ απλα διαβαζει τα μηνυματα μου και δεν απανταει

επισης ουτε στο ινστα σταματησε να με ακολουθει απλα δεν βλεπει τις ιστοριες που ανεβαζω ενω παλια της εβλεπε

τι κανω την γραφω στα αρχιδια μου η ζητω εξηγησεις


δυο βδομαδες γινεται αυτο τα χριστουγεννα στο ρεβεγιον καλεσε την παρεα της σπιτι της και εμενα ουτε χρονια πολλα


το θεμα ειναι να ζητησω εξηγησεις γιατι με γραφει μετα απο τοσο καιρο

μιλαγαμε καθε μερα σχεδον με μηνυματα ολο αυτο το καιρο και ξαφνικα σταματησε

γιατι δε με διαγραφει απο φιλο της αν με συχαινεται τοτε??

γιατι δεν καταλαβαινω τη συμπεριφορα της

να πω μονο πως της εριξα ενα ακυρο να παω σπιτι της για ταινια και σεξακι λογικα λιγες μερες πριν σταματησει να μου μιλαει

λετε να επαιξε ρολο??


δε νομιζω γιατι δεν εδειχνε να με γουσταρει και δεν εδειξε να σπαστηκε που της ειπα οτι ειμαι κουρασμενος

βεβαια στην αρχη της προτεινα να συνατηθουμε δεχτηκε κανονισαμε την ωρα και μετα της λεω μετα απο 20 λεπτα να το κανουμε αλλη μερα γιατι καθομαι στο καναπε και ειμαι πολυ κουρασμενος

τι να κανω ρε παιδια

της εχω στειλει πολυ συντομα μηνυματα απο τοτε τυπου γεια τι κανεις ? η που χαθηκες εσυ και δεν μ απανταει


ειναι ασχημο

τύπε πολυ προβληματισμένο σε κοβω. ο παλιος πουσι βάγκον που διαβάζαμε, θα εκανε σκασια στο σπιτι της με μπλουζακι πουσι βάγκον να τηνε σκουπιδιασει και να τηνε γαμησει απαξιωτικά. :confused:
τύπε τον τελευταίο που ξηγήθηκε τέτοιο μήνυμα τον έλεγαν Κυριάκο Παπαδόπουλο αλλά ο πούσι γάμησε πρώτα, γνώμη σου :S
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Πωπω μ εχει παρει πολυ απο κατω σημερα η φαση... :(
Μην απελπίζεσαι αγαπητέ φίλε γιατί δεν φταις εσυ, τύχαμε σε αχαρες εποχές απλούστατα...

Αν ημουν νεωτερος θα τη περναγα χαλαρα τη φαση αλλα στα...45 πια το τρενο εχει φυγει... φοβαμαι δεν προλαβαινω πια...:(
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.931
Πόντοι
12.756
Πωπω μ εχει παρει πολυ απο κατω σημερα η φαση... :(
Μην απελπίζεσαι αγαπητέ φίλε γιατί δεν φταις εσυ, τύχαμε σε αχαρες εποχές απλούστατα...

Αν ημουν νεωτερος θα τη περναγα χαλαρα τη φαση αλλα στα...45 πια το τρενο εχει φυγει... φοβαμαι δεν προλαβαινω πια...:(
ελα ρε καραμαναρε μια χαρα προλαβαινεις..λεφτα εχεις,ωραιος εισαι,,,χρειαζεται μονο να κοψεις σιγα σιγα κουμπια,να ελαττωσεις το πιωμα και να αρχιζεις να παιζεις μπαλα:)
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Πωπω μ εχει παρει πολυ απο κατω σημερα η φαση... :(
Μην απελπίζεσαι αγαπητέ φίλε γιατί δεν φταις εσυ, τύχαμε σε αχαρες εποχές απλούστατα...

Αν ημουν νεωτερος θα τη περναγα χαλαρα τη φαση αλλα στα...45 πια το τρενο εχει φυγει... φοβαμαι δεν προλαβαινω πια...:(
Να μην απελπίζεσαι, στα 45 δεν έχει φύγει κανένα τρένο, είναι πολύ νωρίς.
Ο άντρας γερνάει μετά τα 60..
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Θα σκεφτομαι τα λογια του Φυλοβιου την επομενη φορα που θα φυγω απο τη δουλεια αργα (6.30) και μετα θα ψαρεψω καμια τζαμπα γκομενα σε μπαρ, αφου θα την εχω κερασει καμια μπυρα των 5 ευρω. Η οταν θα χρειαστω γιατρο και δε θα πληρωσω ουτε φακελακι ουτε τιποτα.

Η οταν θα αγορασω σπιτι με επιτοκιο 1% για 30 χρονια.

Ρε μεγάλε που θα αγοράσεις σπίτι ;;;;
Στο windsor που κάνει 3 εκατομμύρια στερλίνες ένα σπίτι του 1880 ;;;
Στην καρλσρούη που θέλει 1.5 μύριο ;;;;;;

Στο παρίσι ;;;;
Με 2 μύρια παίρνεις ένα ... διαμέρισμα 130τμ !!!!!!!

Στις βρυξέλες ;;;;; Με 2 μύρια, έχεις πολλές επιλογές !

Θα πάρεις σπίτι στο μπάντεν μπάντεν σαν την προίκα του αντιδήμαρχου ;;;
Με καμιά 150αριά εκατομμύρια παίρνεις ....

Ο τόκος σε έφαγε ............


Για τα μπαρ πήγαμε στη .... χάππυ άουαρ ;;
Και στην ελλάδα έχει ..........

Στα ακριβά μπαρ , τα ποτά είναι πανάκριβα και στην ευρώπη.

Αν πας σε μπαρ για πάκια θα είναι φτηνά ... αλλά και στην ελλάδα αν πας σε πάκικα στην αχαρνών φθηνά θα είναι .

Μούρη , οι ξενιτεμένοι , σε όσους δεν έχουν πάει παραπάνω από τη λάρισσα ή το λευκό πύργο ........

όχι σε εμένα.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390

Συνημμένα

  • ddffgg.jpg
    ddffgg.jpg
    242,8 KB · Εμφανίσεις: 23
  • aaaa.jpg
    aaaa.jpg
    92,1 KB · Εμφανίσεις: 34
  • ddfddf.jpg
    ddfddf.jpg
    42,4 KB · Εμφανίσεις: 25

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom