Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Ρε παιδια γαμαει κανενας σας? ε ρε Μονσελα που θελετε :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Θα σκεφτομαι τα λογια του Φυλοβιου την επομενη φορα που θα φυγω απο τη δουλεια αργα (6.30) και μετα θα ψαρεψω καμια τζαμπα γκομενα σε μπαρ, αφου θα την εχω κερασει καμια μπυρα των 5 ευρω. Η οταν θα χρειαστω γιατρο και δε θα πληρωσω ουτε φακελακι ουτε τιποτα.

Η οταν θα αγορασω σπιτι με επιτοκιο 1% για 30 χρονια.

Ρε μεγάλε που θα αγοράσεις σπίτι ;;;;
Στο windsor που κάνει 3 εκατομμύρια στερλίνες ένα σπίτι του 1880 ;;;
Στην καρλσρούη που θέλει 1.5 μύριο ;;;;;;

Στο παρίσι ;;;;
Με 2 μύρια παίρνεις ένα ... διαμέρισμα 130τμ !!!!!!!

Στις βρυξέλες ;;;;; Με 2 μύρια, έχεις πολλές επιλογές !

Θα πάρεις σπίτι στο μπάντεν μπάντεν σαν την προίκα του αντιδήμαρχου ;;;
Με καμιά 150αριά εκατομμύρια παίρνεις ....

Ο τόκος σε έφαγε ............


Για τα μπαρ πήγαμε στη .... χάππυ άουαρ ;;
Και στην ελλάδα έχει ..........

Στα ακριβά μπαρ , τα ποτά είναι πανάκριβα και στην ευρώπη.

Αν πας σε μπαρ για πάκια θα είναι φτηνά ... αλλά και στην ελλάδα αν πας σε πάκικα στην αχαρνών φθηνά θα είναι .

Μούρη , οι ξενιτεμένοι , σε όσους δεν έχουν πάει παραπάνω από τη λάρισσα ή το λευκό πύργο ........

όχι σε εμένα.

τυπε μπορει να αγορασει παρκινγκ 8 τετραγωνικα ..... απλας .....χλιδα..............:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ευτυχως το τιντερ κανει δουλιτσα παντως



οχι τρελα ποσοστα αλλα τα 6αρακια σου τα βρισκεις

:confused:

 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Θα σκεφτομαι τα λογια του Φυλοβιου την επομενη φορα που θα φυγω απο τη δουλεια αργα (6.30) και μετα θα ψαρεψω καμια τζαμπα γκομενα σε μπαρ, αφου θα την εχω κερασει καμια μπυρα των 5 ευρω. Η οταν θα χρειαστω γιατρο και δε θα πληρωσω ουτε φακελακι ουτε τιποτα.

Η οταν θα αγορασω σπιτι με επιτοκιο 1% για 30 χρονια.

Ρε μεγάλε που θα αγοράσεις σπίτι ;;;;
Στο windsor που κάνει 3 εκατομμύρια στερλίνες ένα σπίτι του 1880 ;;;
Στην καρλσρούη που θέλει 1.5 μύριο ;;;;;;

Στο παρίσι ;;;;
Με 2 μύρια παίρνεις ένα ... διαμέρισμα 130τμ !!!!!!!

Στις βρυξέλες ;;;;; Με 2 μύρια, έχεις πολλές επιλογές !

Θα πάρεις σπίτι στο μπάντεν μπάντεν σαν την προίκα του αντιδήμαρχου ;;;
Με καμιά 150αριά εκατομμύρια παίρνεις ....

Ο τόκος σε έφαγε ............


Για τα μπαρ πήγαμε στη .... χάππυ άουαρ ;;
Και στην ελλάδα έχει ..........

Στα ακριβά μπαρ , τα ποτά είναι πανάκριβα και στην ευρώπη.

Αν πας σε μπαρ για πάκια θα είναι φτηνά ... αλλά και στην ελλάδα αν πας σε πάκικα στην αχαρνών φθηνά θα είναι .

Μούρη , οι ξενιτεμένοι , σε όσους δεν έχουν πάει παραπάνω από τη λάρισσα ή το λευκό πύργο ........

όχι σε εμένα.

Λακη, αστο αγορινα μου, δε εχεις παει πουθενα και αυτο φαινεται και απο τις μαλακιες που γραφεις παλι.

Καρλσρουη 1.5 μυριο? Σε ποια καρλσρουη τυπε? Στη Γερμανικη? Τα σπιτια στη Γερμανια ειναι τα πιο φτηνα απο ολες αυτες τις χωρες στην Ευρωπη.

Παρισι, μαλλον μιλας για κεντρο Παρισιου. Με θεα πυργο του Αιφελ. Να βαλω και εγω αυτο του Τσοχαντζοπουλου τοτε

Βρυξελλες με 300 χιλιαρικα εχεις διαμερισμα. Λουξεμβουργο με 800 χιλιαρικα εχεις με 3 υπνοδωματια. Βιεννη με 400 χιλιαρικα. Μοναχο με 500.Βερολινο με 250. Αμστερναμ με 180. Α
Κατσε εσυ νομιζε οτι εχουν εκατομμυρια.

Στα ακριβα μπαρ τα ποτα ειναι πανακριβα λες. Ναι δεν ειναι 3 φορες πανω, αλλα μαλλον εχεις αρχισει να ξεχνας να διαβαζεις. Ακομα και 30 ευρω να εχει το κοκτεηλ οταν Ελλαδα εχει 15, αναλογικα ειναι πιο φτηνα.

οχι σε σενα τι ρε Λακη? Αφου λες μαλακιες να μη σε βαλω στη θεση σου?

Οπως ειπα πριν, οι μισθοι ειναι επι 3, τα σπιτια σχεδον επι 3 σε σχεση με Ελλαδα ΟΛΑ τα αλλα ειναι ιδια η λιγο παραπανω

Οσο για τα επιτοκια, εσεις πατε με 2/3% το χρονο. Εγω σαν εργενης, 30 χρονια σταθερο στο 1%. Αν ημουν παντρεμενος 0.8%, η αξια του σπιτιου θα ανεβει παραπανω απο το κοστος δανεισμου, σε αντιθεση με Ελλαδα που θα παρακαλας να το κανεις airbnb
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Θα σκεφτομαι τα λογια του Φυλοβιου την επομενη φορα που θα φυγω απο τη δουλεια αργα (6.30) και μετα θα ψαρεψω καμια τζαμπα γκομενα σε μπαρ, αφου θα την εχω κερασει καμια μπυρα των 5 ευρω. Η οταν θα χρειαστω γιατρο και δε θα πληρωσω ουτε φακελακι ουτε τιποτα.

Η οταν θα αγορασω σπιτι με επιτοκιο 1% για 30 χρονια.

Ρε μεγάλε που θα αγοράσεις σπίτι ;;;;
Στο windsor που κάνει 3 εκατομμύρια στερλίνες ένα σπίτι του 1880 ;;;
Στην καρλσρούη που θέλει 1.5 μύριο ;;;;;;

Στο παρίσι ;;;;
Με 2 μύρια παίρνεις ένα ... διαμέρισμα 130τμ !!!!!!!

Στις βρυξέλες ;;;;; Με 2 μύρια, έχεις πολλές επιλογές !

Θα πάρεις σπίτι στο μπάντεν μπάντεν σαν την προίκα του αντιδήμαρχου ;;;
Με καμιά 150αριά εκατομμύρια παίρνεις ....

Ο τόκος σε έφαγε ............


Για τα μπαρ πήγαμε στη .... χάππυ άουαρ ;;
Και στην ελλάδα έχει ..........

Στα ακριβά μπαρ , τα ποτά είναι πανάκριβα και στην ευρώπη.

Αν πας σε μπαρ για πάκια θα είναι φτηνά ... αλλά και στην ελλάδα αν πας σε πάκικα στην αχαρνών φθηνά θα είναι .

Μούρη , οι ξενιτεμένοι , σε όσους δεν έχουν πάει παραπάνω από τη λάρισσα ή το λευκό πύργο ........

όχι σε εμένα.

τυπε μπορει να αγορασει παρκινγκ 8 τετραγωνικα ..... απλας .....χλιδα..............:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Εσυ τι εισαι ναζιστης, η απλα κλωνος?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.017
Like
13.053
Πόντοι
2.606
Σπαω τη κεφαλα μου γιατι εχασα μεσα απο τα χερια μου 2 αλβανεζουλες σκετη καυλα που γουσταραν και τωρα θα χα οικογενεια με μια απο αυτες.... αλλα ημουν ΜΑΛΑΚΑΣ! Καλα να παθω τωρα λοιπον μονος κλειδωμενος μεσα 3 χρονια με ψυχοφαρμακα να...τραβαω και με τα...2 χερια το μπουτσο μου μπας και σηκωθει :( :( :(
ναι τυπε είσαι άτυχος θα πήγαινες το καλοκαιρι δερμι άγιους Σαράντα Αυλώνα Χειμάρα την κοτ ντα ζουρ των φτωχών μετά από ουρά 10 χιλιομέτρων κακαβιά τον δεκαπενταύγουστο θα σε πήγαινε και στους γονείς της στο λαζαρατι να κάνετε γλέντι με προβατίνα στέρφα στα κάρβουνα ζωαρα:tooth:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
Σπαω τη κεφαλα μου γιατι εχασα μεσα απο τα χερια μου 2 αλβανεζουλες σκετη καυλα που γουσταραν και τωρα θα χα οικογενεια με μια απο αυτες.... αλλα ημουν ΜΑΛΑΚΑΣ! Καλα να παθω τωρα λοιπον μονος κλειδωμενος μεσα 3 χρονια με ψυχοφαρμακα να...τραβαω και με τα...2 χερια το μπουτσο μου μπας και σηκωθει :( :( :(
ναι τυπε είσαι άτυχος θα πήγαινες το καλοκαιρι δερμι άγιους Σαράντα Αυλώνα Χειμάρα την κοτ ντα ζουρ των φτωχών μετά από ουρά 10 χιλιομέτρων κακαβιά τον δεκαπενταύγουστο θα σε πήγαινε και στους γονείς της στο λαζαρατι να κάνετε γλέντι με προβατίνα στέρφα στα κάρβουνα ζωαρα:tooth:

τύπε οι νοσαλβα λενε οτι το ντουραχι ειναι το παρίσι των βαλκανίων :confused:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.484
Πόντοι
1.706
Θα σκεφτομαι τα λογια του Φυλοβιου την επομενη φορα που θα φυγω απο τη δουλεια αργα (6.30) και μετα θα ψαρεψω καμια τζαμπα γκομενα σε μπαρ, αφου θα την εχω κερασει καμια μπυρα των 5 ευρω. Η οταν θα χρειαστω γιατρο και δε θα πληρωσω ουτε φακελακι ουτε τιποτα.

Η οταν θα αγορασω σπιτι με επιτοκιο 1% για 30 χρονια.

Ρε μεγάλε που θα αγοράσεις σπίτι ;;;;
Στο windsor που κάνει 3 εκατομμύρια στερλίνες ένα σπίτι του 1880 ;;;
Στην καρλσρούη που θέλει 1.5 μύριο ;;;;;;

Στο παρίσι ;;;;
Με 2 μύρια παίρνεις ένα ... διαμέρισμα 130τμ !!!!!!!

Στις βρυξέλες ;;;;; Με 2 μύρια, έχεις πολλές επιλογές !

Θα πάρεις σπίτι στο μπάντεν μπάντεν σαν την προίκα του αντιδήμαρχου ;;;
Με καμιά 150αριά εκατομμύρια παίρνεις ....

Ο τόκος σε έφαγε ............


Για τα μπαρ πήγαμε στη .... χάππυ άουαρ ;;
Και στην ελλάδα έχει ..........

Στα ακριβά μπαρ , τα ποτά είναι πανάκριβα και στην ευρώπη.

Αν πας σε μπαρ για πάκια θα είναι φτηνά ... αλλά και στην ελλάδα αν πας σε πάκικα στην αχαρνών φθηνά θα είναι .

Μούρη , οι ξενιτεμένοι , σε όσους δεν έχουν πάει παραπάνω από τη λάρισσα ή το λευκό πύργο ........

όχι σε εμένα.

Λακη, αστο αγορινα μου, δε εχεις παει πουθενα και αυτο φαινεται και απο τις μαλακιες που γραφεις παλι.

Καρλσρουη 1.5 μυριο? Σε ποια καρλσρουη τυπε? Στη Γερμανικη? Τα σπιτια στη Γερμανια ειναι τα πιο φτηνα απο ολες αυτες τις χωρες στην Ευρωπη.

Παρισι, μαλλον μιλας για κεντρο Παρισιου. Με θεα πυργο του Αιφελ. Να βαλω και εγω αυτο του Τσοχαντζοπουλου τοτε

Βρυξελλες με 300 χιλιαρικα εχεις διαμερισμα. Λουξεμβουργο με 800 χιλιαρικα εχεις με 3 υπνοδωματια. Βιεννη με 400 χιλιαρικα. Μοναχο με 500.Βερολινο με 250. Αμστερναμ με 180. Α
Κατσε εσυ νομιζε οτι εχουν εκατομμυρια.

Στα ακριβα μπαρ τα ποτα ειναι πανακριβα λες. Ναι δεν ειναι 3 φορες πανω, αλλα μαλλον εχεις αρχισει να ξεχνας να διαβαζεις. Ακομα και 30 ευρω να εχει το κοκτεηλ οταν Ελλαδα εχει 15, αναλογικα ειναι πιο φτηνα.

οχι σε σενα τι ρε Λακη? Αφου λες μαλακιες να μη σε βαλω στη θεση σου?

Οπως ειπα πριν, οι μισθοι ειναι επι 3, τα σπιτια σχεδον επι 3 σε σχεση με Ελλαδα ΟΛΑ τα αλλα ειναι ιδια η λιγο παραπανω

Οσο για τα επιτοκια, εσεις πατε με 2/3% το χρονο. Εγω σαν εργενης, 30 χρονια σταθερο στο 1%. Αν ημουν παντρεμενος 0.8%, η αξια του σπιτιου θα ανεβει παραπανω απο το κοστος δανεισμου, σε αντιθεση με Ελλαδα που θα παρακαλας να το κανεις airbnb

Τυπε προβατε τι πας να αποδειξεις τωρα κ σε ποιον....
Στον Λακη που ονειρευετε στα 70 του να μεταναστευσει στην ουγγαρια?

Δεν ειναι ενας συνομιλητης με επιχειρηματα ουτως ωστε να αξιζει να ασχοληθεις.

Οι τιμες στα ακινητα που αναφερει ειναι ισως για ενα penthouse απεναντι απο τα βασιλικα ανακτορα με θεα τον Ρηνο στο Wiesbaden. Και ουτε.
Εδω στo Wuppertal με πληθυσμο στο μισο εκατομμύριο εχει περιπου 1.000€ το τετραγωνικο. Δλδ δυαρι 50τμ = 50.000€

Για την ιστορια εχω παρει προσφορά για δανειο,
Καταναλωτικο
Χωρις εγγυησεις
Ελευθερη αποπληρωμη
2.67% επιτοκιο
Αγνωστα πραματα για ελλαδα αυτα.

Για μπαρακια κτλ δεν εχω καλη αποψη ,δεν μου εχει τυχει κατι καλο, συνηθως στις μπυραριες εχει γριες 60+, δεν εχουν την νοοτροπια του μπαρ καθημερινες. Ή εγω δεν το κατεχω σωστα ή κατι αλλο συμβαινει.

Το σημαντικο για μενα ειναι τα FKK κ τα φτηνα αερπορικα για ολο τον κοσμο.
Με την ληξη των lockdown πηγαινω wroslaw, kiev, maroco, algavre brasil μεσα στο 2021 αν προλαβω. Κανενα θεμα οικονομικο. Κι ας ηρθα στην γερμανια πριν 5 χρονια με 1000€ δανεικα.

Κακα τα ψεματα ,τετοια σιγουρια κ ασφαλεια , ανεση κ χαλαροτητα δεν εχει πουθενα.
Παρολο που δεν θα μεινω πολυ ακομη, αυτη ειναι η αληθεια για την γερμανια
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.017
Like
13.053
Πόντοι
2.606
Σπαω τη κεφαλα μου γιατι εχασα μεσα απο τα χερια μου 2 αλβανεζουλες σκετη καυλα που γουσταραν και τωρα θα χα οικογενεια με μια απο αυτες.... αλλα ημουν ΜΑΛΑΚΑΣ! Καλα να παθω τωρα λοιπον μονος κλειδωμενος μεσα 3 χρονια με ψυχοφαρμακα να...τραβαω και με τα...2 χερια το μπουτσο μου μπας και σηκωθει :( :( :(
ναι τυπε είσαι άτυχος θα πήγαινες το καλοκαιρι δερμι άγιους Σαράντα Αυλώνα Χειμάρα την κοτ ντα ζουρ των φτωχών μετά από ουρά 10 χιλιομέτρων κακαβιά τον δεκαπενταύγουστο θα σε πήγαινε και στους γονείς της στο λαζαρατι να κάνετε γλέντι με προβατίνα στέρφα στα κάρβουνα ζωαρα:tooth:

τύπε οι νοσαλβα λενε οτι το ντουραχι ειναι το παρίσι των βαλκανίων :confused:
ναι τυπε θα ορκιζομουν ο τι περπατώ καταμεσής της Σάμπς ελιζε του Δυρραχίου
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
2000 λίρες αυτή η μαλακία .... έλεος δηλαδή .........


Βρήκες την πιο ακριβή περιοχή του Λονδίνου για να συγκρίνεις τα ενοίκια με την Αθήνα.

Για παρόμοιο διαμέρισμα στην Εκάλη το 2010 δεν θα πλήρωνες λιγότερες από 1.000 λίρες.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τυπε επειδη ψαχνομουν για τριερ. 3300 το τετραγωνικο, σε πολη πρωτευουσα (μικρου) κρατιδιου, με το Λουξεμβουργο σε μιση ωρα, με "γεροντικο τουρισμο" (λογω των κλινικων) και πανεπιστημιο, σε αποσταση 1.8 χιλιομετρα απο το παλαιο κεντρο και παρκινγκ (καινουργιο).

Αν πας στο Ερινγκ (7 λεπτα με το αμαξι απο τριερ) 1800 το τετραγωνικο για εικοσαετιας.

Δανειο απο την ΒΙΛ με 1% σταθερο.

Αεροδρομιο το Χαν στα 90 χιλιομετρα, με πολλες πτησεις για μουνολιβαδα


Καταναλωτικο για αυτοκινητο 1.5% μεχρι 50 χιλιαρικα.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Και επειδη αγγιξες και τα ΦΚΚ που ειναι κατι σαν στουνιο υπερπολυτελειας σε πολλες περιπτωσεις

Κανα 20αρι παραπανω απο Ελλαδα, αλλα καμια σχεση απο αποψη καθαριοτητας, κανονων, ελεγχων.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Ωραία μέρα σήμερα για χριστουγεννιάτικο μπανάκι,Κabourdidi περιμένουμε ιστορία

Κρίμα που δεν μπορώ να παω Σαλόνικα,τα μουνάκια θα'χουν ξεχυθεί παραλία

Σημερα εδω ειχε καλο καιρο για πρωτοχρονιατικο μπανακι. Και το νερο ηταν καλο γιατι δε φυσαγε οπότε εμενε σχετικα ψηλα η θερμοκρασια. Πριν παω ειχα περπατησει απ'τη μαρινα του φλοισβου και κατω οπου ειδα οτι πολυ κοσμος κολυμπαει και εκει παροτι εχει μυρωδιες περιεργες, φουσκαλες στη θαλασσα κτλ. Κανονικα αυτες οι παραλιες ειναι ακαταλληλες λογω ρεματων με λυματα που καταληγουν εκει περα και βγαζουν off limits τις μετρησεις σε κωλοβακτηριδια, εντεροκοκκους, κτλ. Εχει και ταμπελες οτι απαγορευεται το κολυμπι αλλα στα παπαρια τους. Ειχαν βγει ρεπορτερ να τραβηξουν το θεαμα :crazy:

(αυτη εδω ειναι διπλα στο ρεμα της πικροδαφνης που οσο πλησιαζεις βρωμαει πολυ - οι αλλοι κολυμπανε κανονικα)

Σε ενα σημειο ειχε πολλα μουνια μαζεμενα (δεν εβγαλα φωτο) αλλα εκει μυριζει εντονα γιατι εχει στασιμα νερα καθως και πινακιδα που απαγορευει το κολυμπι.

Ανωμαλες ελλεηνιδες, μεσα στη μποχα και τη βρωμα :confused::confused::confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
τα πραγματα ειναι απλα....εμεις φταιμε σαν αντρες που εχουν ξεφυγει οι ελληνιδες...σιγουρα εχουν στρωσει λιγο δεν ειναι οπως παλια αλλα και παλι εμεις φταιμε και κανενας αλλος
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Για στακα ρε φίλε , γιατί φταίμε εμείς ;

Είναι ο άλλος μαλακας και ανάγωγος και φταίμε εμείς για αυτό ;

Σίγουρα οι άντρες μπορούν να κάνουν κάτι παραπάνω αλλά όταν κάποιος είναι μαλακας φταίει ο ίδιος όχι οι γύρω του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom