Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

Εμένα μου τη δίνει η κουτοπονηριά.Η ελλεεινίδα το παίζει δύσκολη στην Ελλάδα,αλλά ξέρεις ότι στο εξωτερικό θα γαμηθεί με τον πρώτο τυχόντα.Στις διακοπές θα γαμηθεί με τον τουρίστα,ενώ μπορεί ταυτόχρονα να μιλάει στο τηλέφωνο με τον μουνόδουλό της στην Αθήνα.Η γυναίκα μπορεί να κάνει ότι θέλει πλέον.Ζει στον παράδεισο.Και η πιο μπαζόλα έχει ουρά από μουνόδουλους.

Για τους 25ρηδες και κάτω,γαμάνε και κάνουν σχέσεις γιατί τα ίδια θέλουν και οι συνομήλικες τους.Αυτός είναι ο μόνος λόγος.Αν δεν γαμιόντουσαν αυτές,δεν θα γαμούσαν ούτε αυτοί.Εκμεταλλεύονται τις καύλες που έχουν οι πιτσιρίκες και γενικά το ότι έχουν χαλαρώσει και οι γονείς που δεν τους ενοχλεί αν η κόρη τους πηδιέται αβέρτα.



 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τι να σου πω τυπε δε ξερω, εχω χρονια να ασχοληθω. Εχω ομως δυο παραδειγματα ελληνιδων εδω που ειμαι που δε ξεχνιουνται.

Μια που γαμιεται με πακηδες (εξακριβωμενο και επιβεβαιωμενο)
Μια που εχει γαμηθει με πουστη (μπαισεξουαλ δηλωνει αυτος)


Και ρωταω τωρα, μας πειραζει να φαμε χυλοπιτα απο τετοιες γυναικες? Σαν τιτλος τιμης μου κανει. Οταν ημουν μικροτερος ναι οκ, σιγουρα απογοητευση κλπ, πλεον τι να κατσω να ασχοληθω με τα σκουπιδια?

Ασε τους πυρφορους για αυτο
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Μια που εχει γαμηθει με πουστη (μπαισεξουαλ δηλωνει αυτος)
εντάξει κάνα ρομαντικό γάμησακι με εκδιδόμενη από το μπλοκ αλλά με τις ελλεινιδες πού τραβολογιουνται με αυτούς τους χιπστερατους που είναι έτσι γιουβέτσι θέλει μεγάλη προσοχή και αυστηρά λαστιχο
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ξέρω πως οι περισσότεροι λένε πως ο έρως χρόνια δεν κοιτά ή πως όλα είναι ένας αριθμός, αλλά τι γίνεται όταν σου σκάει ο 26χρονος κι εσύ ήδη τον περνάς μια 8ετια;; Μόνο για' μένα είναι αρκετή η διαφορά; Όσο ώριμος και αν είναι ο άλλος περνώντας τα χρόνια δεν θα αυξάνεται αυτή η διαφορά; Μερικές φορές νιώθω ότι κάποιος μου κάνει πλάκα.. Πηγή:

Μέχρι και οι 35αρες μικρότερους θέλουν...Αδιανόητα πράγματα πριν μερικά χρόνια.Γενικά,όλο και χειρότερη η κατάσταση αν είσαι πάνω από 30

Ρε μην κάθεσαι και διαβάζεις μαλακίες που γράφονται. Δεν το βλέπεις ότι δεν στέκει; όταν κάποια θέλει να γαμηθεί, δεν κοιτά χρόνια.
Αυτή που το έγραψε αυτό, είναι sadwoman ή τρολ ή απλά ψάχνει μόνιμη σχέση με το καλημέρα.
Εσύ πας να γαμήσεις. Όλοι οι άνδρες έτσι πάνε αρχικά. Τα υπόλοιπα είναι τόσο μετά που δεν (σε) απασχολούν άμεσα.

 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ρε παλικαρια γιατι σπαζεστε με τις εξω γκομενες?
Απαξιωστε τες και ασχολειθηται μόνο με τον αγοραιο ερωτα.
Για ποιο λογο να σπαταλατε χρημα χρονο ενεργεια οταν μεσα σε λιγα λεπτά και με 20 εως 50 ευρω θα μπορειτε να πηδειξετε σε καποιο μπουρδελακι.
Αν ασχολείθεις με τον αγοραιο ερωτα συστηματικα απαξιεις τις εξω γκομενες και εχεις χρονο για να κανεις αλλα πραγματα χομπι ασχολιες κλπ ενεργεια για να μπορεις να τα κανεις ολα αυτα και απο χρημα τα ιδια θα σου μενουν στη τσεπη ειτε εχεις γκομενα ειτε ασχολεισαι με τον αγοραιο ερωτα.
Τωρα οι εξω γκομενες αν σας κατσουν απο τη πρωτη μερα οκ αλλιως τζαζ και πατε στα μπουρδελακια.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Στην Ελλάδα είμαστε,τί να ριχτείς;

Και σε ποιες να ριχτείς;Αν είσαι 18-23,σε μέρος με φοιτήτριες,ναι κάποια θα σου κάτσει

Αν είσαι 30-40,πού να την πέσεις;Μόνο από παρέα/δουλειά μπορείς να γνωρίσεις.Και εννοείται,οι πιθανότητες να γνωρίσεις κάποια που θα σου αρέσει,είναι μηδενικές.Οι καλές είναι πιασμένες χρόνια πριν.

Δεν βλέπουμε τί γίνεται,από τη μια οι σχεσοπαντρεμένοι που μόνο αυτοί γαμάνε,και από την άλλη τα μπακουροαγάμητα λιγούρια και οι μπουρδελιάρηδες

Ρίχνεσαι όπου σηκώνεται η ψωλή. Τάργκετ γκρουπ δεν υπάρχουν. Αν αποτύχεις, προχωράς. Δες το σαν χόμπυ.
Όπου και να είσαι μπορείς να το κάνεις. Το σημαντικό είναι να πάρεις πρέφα ότι ενώ στην αρχή θα κολώνεις
στην πορεία (και για πάντα μετά) η άλλη θα είναι αυτή που θα έρχεται σε δύσκολη θέση
γιατί θα πρέπει να πει ναι ή όχι όσο εσύ θα στέκεσαι άνετος με χαμόγελο.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Σε αυτό που θα συμφωνήσω είναι ότι πολλές γαμιούνται κυρίως από τον κύκλο τους.

Είμαι όμορφος, οικονομικά ευκατάστατος και με 2 μεταπτυχιακά...υπάρχουν πολλές καλές γκόμενες που δεν μπορώ να πηδήξω γιατί πολύ απλά δεν γουστάρουν ή δεν με ξέρουν και είναι οκ.

Από τα πεσίματα είτε online είτε έξω το πάω πολύ σιγά...σαν να μην νοιάζομαι....αυτό τις καυλώνει και μου πετάνε κάτι του στυλ "δεν είσαι σαν τους άλλους κτλ"
Γενικά δεν πρέπει να δείχνεις ότι είσαι πεινασμένος αλλιώς την έχασες.
Η γκόμενα θέλει να της δείξεις ότι είναι μοναδική και να την κυνηγήσεις στην αρχή..για 1-2 βδομάδες...όσο δύσκολη και να είναι μετά θα σε κυνηγάει αυτή. Έχω γκόμενα που ήρθε από Σαλόνικα μόνο για να με δει και με κερνούσε όλη την ώρα.
Στον σαβούρη ή αυτόν που δεν θέλει η ελληνίδα θα το παίξει ντίβα...αλλά γι αυτόν που γουστάρει θα γίνει χαλί....
Πλέον πηδάω σχετικά εύκολα 7-8άρακια.
9-10 είναι αρκετά δύσκολα και συνήθως είναι οι γκόμενες που θα σου βγάλουν καρκίνο γιατί έχουν σάπια προσωπικότητα οπότε η όλη διαδικασία δεν αξίζει....την έχω πάθει και έχω μάθει.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ρε παλικαρια γιατι σπαζεστε με τις εξω γκομενες?
Απαξιωστε τες και ασχολειθηται μόνο με τον αγοραιο ερωτα.
Για ποιο λογο να σπαταλατε χρημα χρονο ενεργεια οταν μεσα σε λιγα λεπτά και με 20 εως 50 ευρω θα μπορειτε να πηδειξετε σε καποιο μπουρδελακι.
Αν ασχολείθεις με τον αγοραιο ερωτα συστηματικα απαξιεις τις εξω γκομενες και εχεις χρονο για να κανεις αλλα πραγματα χομπι ασχολιες κλπ ενεργεια για να μπορεις να τα κανεις ολα αυτα και απο χρημα τα ιδια θα σου μενουν στη τσεπη ειτε εχεις γκομενα ειτε ασχολεισαι με τον αγοραιο ερωτα.
Τωρα οι εξω γκομενες αν σας κατσουν απο τη πρωτη μερα οκ αλλιως τζαζ και πατε στα μπουρδελακια.

Ξαναποσταρω μπας και το δειτε καλυτερα
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
Σε αυτό που θα συμφωνήσω είναι ότι πολλές γαμιούνται κυρίως από τον κύκλο τους.

Είμαι όμορφος, οικονομικά ευκατάστατος και με 2 μεταπτυχιακά...υπάρχουν πολλές καλές γκόμενες που δεν μπορώ να πηδήξω γιατί πολύ απλά δεν γουστάρουν ή δεν με ξέρουν και είναι οκ.

Από τα πεσίματα είτε online είτε έξω το πάω πολύ σιγά...σαν να μην νοιάζομαι....αυτό τις καυλώνει και μου πετάνε κάτι του στυλ "δεν είσαι σαν τους άλλους κτλ"
Γενικά δεν πρέπει να δείχνεις ότι είσαι πεινασμένος αλλιώς την έχασες.
Η γκόμενα θέλει να της δείξεις ότι είναι μοναδική και να την κυνηγήσεις στην αρχή..για 1-2 βδομάδες...όσο δύσκολη και να είναι μετά θα σε κυνηγάει αυτή. Έχω γκόμενα που ήρθε από Σαλόνικα μόνο για να με δει και με κερνούσε όλη την ώρα.
Στον σαβούρη ή αυτόν που δεν θέλει η ελληνίδα θα το παίξει ντίβα...αλλά γι αυτόν που γουστάρει θα γίνει χαλί....
Πλέον πηδάω σχετικά εύκολα 7-8άρακια.
9-10 είναι αρκετά δύσκολα και συνήθως είναι οι γκόμενες που θα σου βγάλουν καρκίνο γιατί έχουν σάπια προσωπικότητα οπότε η όλη διαδικασία δεν αξίζει....την έχω πάθει και έχω μάθει.

Κυνηγητο για 1-2 βδομαδες ; Το θεωρω μεγαλη μαλακια να κυνηγας γκομενα. Δεν εχει κανενα νοημα για μενα.
Ποτε στη ζωη μου δεν κυνηγησα γκομενα. Προσωπικα, προσεγγιζω, φλερταρω και στο τελος ζηταω με καταφατικο τροπο στοιχεια επικοινωνιας.
Συνηθως με παει μια προς μια. Μια απορριψη και μετα μια αποτυχια. Δυστυχως δεν εχω και πολυ ελευθερο χρονο γιατι δουλευω πολλες ωρες ημερησιως αλλα δεν εχω παραπονο και ειμαι ενας αντρας 6αρι, 44 χρονων.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Στο ελλαντα δεν αξιζει να ασχολεισε με γκομενες να ζουσες καμια New York τοτε μαλιστα θα εβγαινα καθε βραδυ
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
μου πετάνε κάτι του στυλ "δεν είσαι σαν τους άλλους κτλ"

Συμφωνώ σχεδόν σε όλα αλλά παραθέτω αυτή την αρλούμπα που λένε σχεδόν όλες (όχι εσύ) και την οποία λένε
για να πάρουν πόντους...αυτές!
Ότι σώνει και καλά αξίζουν και τώρα που θα γαμηθούν (ή δεν θα γαμηθούν), έκανες την τύχη σου! :confused:
Δεν μπορούν να ξεφύγουν ποτέ από αυτά που έλεγαν μικρές και συνεχίζουν να λένε και μεγάλες.
Καμία πρωτοτυπία. :confused:
Για'μένα ισχύει πως απλά κυνηγάς αυτή που θες με ωραίο τρόπο και πολύ σύντομα φαίνεται η δουλειά.
Αν δεν γίνει κάτι πολύ σύντομα, δεν έχει νόημα η συνέχεια οπότε φεύγεις με τακτ κι αν ποτέ έρθει αυτή, το πας όπου θες εσύ.



 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Στο ελλαντα δεν αξιζει να ασχολεισε με γκομενες να ζουσες καμια New York τοτε μαλιστα θα εβγαινα καθε βραδυ

Αποφυγή και ηττοπάθεια είναι αυτό που λες. Αφού ζεις εδώ, πρέπει να πορευθείς με τους εδώ κανόνες.
Δεν θα γίνουμε όλοι κλόουν να χέζουμε σε κάδους στην Διδύμου σαν τον...πορνομετανάστη :2funny: κι απογοητευμένοι
να αλλάζουμε χώρα μμμμμμμμμμμμμμμήπως γαμήσουμε. Έλεος δηλαδή! :confused:

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ο καθένας όπως μπορεί αλλά έχω την εντύπωση πως το online κυνήγι είναι φοβερά αργό, πολύ κουραστικό
δεν μας τονώνει καθόλου και τελικά έχει (αν έχει) απειροελάχιστα αποτελέσματα.
Δεν λέω, έχει μια ας πούμε τυπική (ευτελής κι αναμενόμενη όμως) προετοιμασία, την ίδια στιγμή όμως που η γκόμενα
που πλευρίζουμε μπορεί να λυγίζει από κάποιον ο οποίος της την πέφτει ζωντανά σε χρόνο dt.
Δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα μου έρχεται άσχημα να περιμένω την όποια τύπισσα στην οθόνη αφού στην τελική
για να πάρω το οκ, θα πρέπει να την δω έξω. Με τρελλαίνει επίσης αυτό το μαλακιστήρι να στέκομαι σαν lego κάνοντας like
και τρώγοντας χρόνο για κάτι που και πάλι μόνο ζωντανά θα μετρήσει σαν επιτυχία.

:confused:

 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ρε παλικαρια γιατι σπαζεστε με τις εξω γκομενες?
Απαξιωστε τες και ασχολειθηται μόνο με τον αγοραιο ερωτα.
Για ποιο λογο να σπαταλατε χρημα χρονο ενεργεια οταν μεσα σε λιγα λεπτά και με 20 εως 50 ευρω θα μπορειτε να πηδειξετε σε καποιο μπουρδελακι.
Αν ασχολείθεις με τον αγοραιο ερωτα συστηματικα απαξιεις τις εξω γκομενες και εχεις χρονο για να κανεις αλλα πραγματα χομπι ασχολιες κλπ ενεργεια για να μπορεις να τα κανεις ολα αυτα και απο χρημα τα ιδια θα σου μενουν στη τσεπη ειτε εχεις γκομενα ειτε ασχολεισαι με τον αγοραιο ερωτα.
Τωρα οι εξω γκομενες αν σας κατσουν απο τη πρωτη μερα οκ αλλιως τζαζ και πατε στα μπουρδελακια.

Ξαναποσταρω μπας και το δειτε καλυτερα



:rockon:
 

Συνημμένα

  • i-miss-you-sweetheart-gif-download.gif
    i-miss-you-sweetheart-gif-download.gif
    61,4 KB · Εμφανίσεις: 19

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Ξέρω πως οι περισσότεροι λένε πως ο έρως χρόνια δεν κοιτά ή πως όλα είναι ένας αριθμός, αλλά τι γίνεται όταν σου σκάει ο 26χρονος κι εσύ ήδη τον περνάς μια 8ετια;; Μόνο για' μένα είναι αρκετή η διαφορά; Όσο ώριμος και αν είναι ο άλλος περνώντας τα χρόνια δεν θα αυξάνεται αυτή η διαφορά; Μερικές φορές νιώθω ότι κάποιος μου κάνει πλάκα.. Πηγή:

Μέχρι και οι 35αρες μικρότερους θέλουν...Αδιανόητα πράγματα πριν μερικά χρόνια.Γενικά,όλο και χειρότερη η κατάσταση αν είσαι πάνω από 30

Ρε μην κάθεσαι και διαβάζεις μαλακίες που γράφονται. Δεν το βλέπεις ότι δεν στέκει; όταν κάποια θέλει να γαμηθεί, δεν κοιτά χρόνια.
Αυτή που το έγραψε αυτό, είναι sadwoman ή τρολ ή απλά ψάχνει μόνιμη σχέση με το καλημέρα.
Εσύ πας να γαμήσεις. Όλοι οι άνδρες έτσι πάνε αρχικά. Τα υπόλοιπα είναι τόσο μετά που δεν (σε) απασχολούν άμεσα.
Καλά εκεί που διαβάζει αυτός είναι μαζεμένες όλες οι νευρωτικές, τα θεόμπαζα και οι lesbos σε άρνηση. Έχει και κάποιες νυμφομανείς αλλά είναι ψύλλοι στ' άχυρα και αν κάνεις οτι τον πετάς έξω είναι έτοιμες να στον παρασημοφορήσουν σε ντε τε
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Κυνηγητο για 1-2 βδομαδες ; Το θεωρω μεγαλη μαλακια να κυνηγας γκομενα. Δεν εχει κανενα νοημα για μενα.
Ποτε στη ζωη μου δεν κυνηγησα γκομενα. Προσωπικα, προσεγγιζω, φλερταρω και στο τελος ζηταω με καταφατικο τροπο στοιχεια επικοινωνιας.
Συνηθως με παει μια προς μια. Μια απορριψη και μετα μια αποτυχια. Δυστυχως δεν εχω και πολυ ελευθερο χρονο γιατι δουλευω πολλες ωρες ημερησιως αλλα δεν εχω παραπονο και ειμαι ενας αντρας 6αρι, 44 χρονων.

Σιγά μην τις κυνηγάμε κιόλας.Μόνο αν πέσεις σε καμια περίπτωση που θα σου αρέσει πολύ εμφανισιακά ή έχει καμια κωλάρα κλπ.Οτιδήποτε άλλο σημαίνει ότι ρίχνεις το επίπεδό σου.

Εγώ μόνο ξένη είμαι πρόθυμος να κυνηγήσω,για τέτοια αλλάζω και πατρίδα

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Το να κανει σοβαρη σχεση μια κοπελα ευκολοτερα μεσα απο γνωστους παρα με καποιον που δεν τον γνωριζει απο πριν ειναι απολυτα λογικο και εγκειται στη λογικη των συστασεων. Οπως πιο ευκολα θα νοικιασεις το σπιτι σου, θα παρεις καποιον στη δουλεια σου κλπ αν ξερεις καποιον που θα σου πει 2 καλες κουβεντες για αυτον (συστασεις) παρα καποιον τελειως ξενο, ετσι ειναι και στις σχεσεις.
Καλα τα μπρατσα, οι κοιλιακοι, το ντυσιμο, η εμφανιση, και ολα τα συναφη, αλλα επειδη εξω κυκλοφορουν ανωμαλοι, ναρκομανεις, κλεφτες, καθικια, τζογαδοροι, φασαριοζοι, καταδικοι, βιαστες, σατανιστες, κλπ, κλπ, κλπ ειναι λογικο μια γκομενα να ακουσει απο καποιον 2 κουβεντες (τουλαχιστον οτι δεν εισαι κατι απο ολα αυτα, η ακομα καλυτερα οτι εισαι καλο παιδι, κλπ) πριν προχωρησει παρα κατω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom