Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Απολυση απο δουλεια που κοντευα 20 χρονια...
Τι σύμπτωση! :grin: Αλλά μην μασάς, κοίτα μπροστά.

Πολυ ασχημος βιαιος χωρισμος ενω πηγαινε για γαμο
Να σκέφτεσαι ότι είσαι ΠΟΛΥ τυχερός που δεν παντρευτήκατε να κάνετε και παιδί. Αν αυτό σου φαίνεται βουνό, το άλλο θα σου φαινόταν οροσειρά Ιμαλάια! Απορώ πάντως πως γίνεται ένας χωρισμός να είναι βίαιος εκτός γάμου/παιδιών...!

και ενα φοβερο τροχαιο που γλιτωσα απο θαυμα με αμαξι παλιοσιδερα, αγωγες, αποζημιωσεις, δικαστηρια κλπ...
Και πάλι να αισθάνεσαι τυχερός. Φαντάζεσαι π.χ. να είχες μείνει ανάπηρος σε ένα καρότσι???

Επίσης: κόψε τα χάπια.
Αρα υπέστη τρία βαρια τραυματικα γεγονοτα στους τρεις πυλωνες της ζωης ενος ανδρα.
Η δουλεια, η γυναικα και η υγεια.
Εχεις ενα δικιο οταν λες οτι πρεπει να αισθανεται τυχερος που δεν ηταν τα πραγματα χειροτερα, αλλά για εναν ευαισθητο ανθρωπο ειναι εξαιρετικα τραυματικο να βιωνει οτι οι τρεις σταθερές της ζωής του ειναι ανα πασα στιγμη τοσο επισφαλείς.
Δεν μας ειπε βεβαια αν προυπηρχε καποιο εδαφος ψυχολογικης ασταθειας που πυροδοτηθηκε απο τα συμβαντα ή παρουσιαστηκε πρωτη φορα.
Τα χαπια δεν ξερουμε τι ειναι, ούτε αν γινεται να κοπούν τοσο ευκολα.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Απολυση απο δουλεια που κοντευα 20 χρονια...
Τι σύμπτωση! :grin: Αλλά μην μασάς, κοίτα μπροστά.

Πολυ ασχημος βιαιος χωρισμος ενω πηγαινε για γαμο
Να σκέφτεσαι ότι είσαι ΠΟΛΥ τυχερός που δεν παντρευτήκατε να κάνετε και παιδί. Αν αυτό σου φαίνεται βουνό, το άλλο θα σου φαινόταν οροσειρά Ιμαλάια! Απορώ πάντως πως γίνεται ένας χωρισμός να είναι βίαιος εκτός γάμου/παιδιών...!

και ενα φοβερο τροχαιο που γλιτωσα απο θαυμα με αμαξι παλιοσιδερα, αγωγες, αποζημιωσεις, δικαστηρια κλπ...
Και πάλι να αισθάνεσαι τυχερός. Φαντάζεσαι π.χ. να είχες μείνει ανάπηρος σε ένα καρότσι?

Επίσης: κόψε τα χάπια.


Τυπε μου δε μπορω... τα χει δωσει γιατρος...
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Ειναι λιγο πολυπλοκο με απλα λογια ειναι οταν ξερεις την γυναικια φυση παρολα αυτα μπαινεις σε σχεσεις και δενεσε συναισθηματικα μαζι τους , το επομενο σταδιο ειναι το red pill οπου εκει ξερεις παλι την γυναικια φυση αλλα δεν εμπλεκεσε συναισθηματικα ουτε κανεις σχεση και υπαρχει και το blu pill οπου εκει δεν ξερεις την γυναικια φυση και εισαι απλα ερμαιο και μουνοδουλος simp οπως το λενε στν αμερικη
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Παντως ρισπεκτ σε οσους 40+ ακομα αντεχετε να κυνηγατε μουνια...

Σεβασμος!

ΣΕΒΑΣΜΟΣ!
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Ο τυπος Σαντ μαν.. εγω τον καταλαβαινω πολυ καλα... σε σχεση με μενα βεβαια ειναι τουλαχιστον 10 σκαλες σε καλυτερη μοιρα!
Αν με γνωρισει θα... παρει τα πανω του!

Εσύ ρε τύπε γιατί έπεσες στα χάπια;Απ'το χωρισμό;


Απολυση απο δουλεια που κοντευα 20 χρονια...
Πολυ ασχημος βιαιος χωρισμος ενω πηγαινε για γαμο και ενα φοβερο τροχαιο που γλιτωσα απο θαυμα με αμαξι παλιοσιδερα, αγωγες, αποζημιωσεις, δικαστηρια κλπ...
Κι αφου περασες τοσα ρε φιλε και εμεινες ορθιος,δεν ειναι κριμα να πεσεις απο τα χαπια;
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Το να λες σε καποιον κοψε τα χαπια δεν τον βοηθας , τον ρωτας αν την παλεύει χωρις
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Χθες, παραλια, μπαινω προς τα βαθια και βλεπω μια ξανθια να κολυμπαει χωρις μαγιο (φαινονταν το σωμα γυμνο κοντα στην επιφανεια)... φαινονταν 30-35 απ'το πλαι με βαση το σωμα... οπως εγω εμπαινα προς τα μεσα αυτη ειχε περασει απο αριστερα του οπτικου μου πεδιου, προς δεξια... τελικα οσο εμπαινα προς τα μεσα διεκρινα οτι φοραει ενα μικροσκοπικο μαυρο κατω μερος και απο πανω δεν φοραγε τιποτα. Τεσπα, συνεχιζω εγω να πηγαινω προς τα μεσα και αυτη πηγαινε προς τα δεξια... δεν υπηρχε δλδ περιπτωση να συναντηθουμε, ειχε προσπερασει το σημειο που εγω θα κατεληγα οταν σταματαγα τη προς-τα-μεσα πορεια... Σε καποια φαση γυρναει, με βλεπει, κανει αναστροφη και ερχεται προς τα πανω μου :tooth:

Η τυπισσα ειχε φαινομενικα καλο σωμα (οτι μπορεις να καταλαβεις με το νερο) αλλα μουρη δυστυχως πολυ σπασμενη, ηλικια φαινονταν σαν 45+ (μπορει να ταν μικροτερη αλλα σπασμενη) και μπορει top να μην φοραγε αλλά δεν αμελησε να φορεσει ...κοκκινο κραγιον. Το ζησαμε και αυτο λεμε...

Εντωμεταξυ λιγο αργοτερα με εβγαλε εξω ο ναυαγοπνιχτης "με εντολη λιμεναρχειου" επειδη λεει ειχε καρχαρια στο νερο :confused::confused::confused:

Ρε κουλη, ειπαμε εισαι γκαντεμης αλλα ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ρε πουστη στην αττικη? Ουτε μπανια δε μπορουμε να κανουμε... :2funny:
Τύπε εσένα εννοούσαν καρχαρία :S
Δεν έχεις αφήσει μελανούρι για μελανούρι να μη του γαμήσεις τα πρέκια.
:S :S :S

Αραξε, δεν ειμαι τοσο γαμικ'λας...

Σχετικα με τον καρχαρια, μετα ανεβηκαν και βιντεο απ'το ψαρι.... ηταν οντως ...απειλητικο σε εμφανιση / μεγεθος και μαλιστα ειχε βγει εξω-εξω...

]

Η πλακα ειναι που καποιοι, αφου μας εβγαλαν εξω οι ναυαγοπνιχτες, ξαναμπηκαν και καθοντουσαν προς τα εξω, αλλα μεσα στο νερο. Αμα ειχαν δει το βιντεακι ποσο εξω πηγαινε αυτο δε θα εμπαιναν καν :2funny:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Τυπε μου δε μπορω... τα χει δωσει γιατρος...
Διαφωνώ με αυτό... αλλά είναι δικό σου θέμα. Γενικά εμένα η χημεία δεν μου αρέσει.

Δεν έχεις περάσει τα πάνδεινα φίλε μου κι ας το παρουσιάζεις (ή ας σου φαίνεται) έτσι. Ακόμα και το ατύχημα που είχες, σκέψου ότι θα μπορούσε να ήταν ΠΟΛΥ χειρότερα. Ρώτα και κάναν άλλον που π.χ. έχει χάσει το παιδί του ή έχει καρκίνο, κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας ή κινητικότητας ή κάποιον που δεν έχει να την βγάλει τον μήνα και τον κυνηγάνε τράπεζες και εφορίες.

Εσύ από ότι καταλαβαίνω είσαι υγιής, αλλά όχι στο μυαλό. Αυτό φτιάχνεται και χωρίς χάπια. Αρκεί να το θέλεις ο ίδιος.

Αυτή είναι η γνώμη μου τουλάχιστον...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τυπε μου δε μπορω... τα χει δωσει γιατρος...
Διαφωνώ με αυτό... αλλά είναι δικό σου θέμα. Γενικά εμένα η χημεία δεν μου αρέσει.

Δεν έχεις περάσει τα πάνδεινα φίλε μου κι ας το παρουσιάζεις (ή ας σου φαίνεται) έτσι. Ακόμα και το ατύχημα που είχες, σκέψου ότι θα μπορούσε να ήταν ΠΟΛΥ χειρότερα. Ρώτα και κάναν άλλον που π.χ. έχει χάσει το παιδί του ή έχει καρκίνο, κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας ή κινητικότητας ή κάποιον που δεν έχει να την βγάλει τον μήνα και τον κυνηγάνε τράπεζες και εφορίες.

Εσύ από ότι καταλαβαίνω είσαι υγιής, αλλά όχι στο μυαλό. Αυτό φτιάχνεται και χωρίς χάπια. Αρκεί να το θέλεις ο ίδιος.

Αυτή είναι η γνώμη μου τουλάχιστον...
Aν μου επιτρεπεις, μια παρατηρηση
Σε ανθρωπους που βιωνουν τετοια στρεσογονα κατασταση, δεν βοηθαει το επιχειρημα "αλλοι ειναι χειροτερα", επειδη πολυ απλα στο μυαλο τους "καποιοι αλλοι ειναι καλυτερα".
Αυτο που πρεπει να κατανοησει ενας ανθρωπος σε αυτην την κατασταση ειναι οτι ΝΑΙ, εζησε κατι κακο, ΝΑΙ, καλα κάνει που νιωθει ασχημα, αλλά ΝΑΙ, πρεπει να προχωρησει. Σιγα σιγα. Σημασια εχει βεβαια και το αν υπαρχει υποστηρικτικο περιβαλλον. Οταν πεφτουμε, πρεπει να "πατησουμε" σε ό,τι στέρεο εχει απομεινει. Γονεις, φιλοι, κλπ. Και βαζουμε μικρους νεους στοχους σιγα σιγα. Χωρις βιασυνη. Η επιτευξη ενος μικρου στοχου καθε φορα λειτουργει πολυ καλυτερα απο το οποιοδηποτε σωστο επιχειρημα ή το οποιοδηποτε χαπι για να ανεβει η ψυχολογια.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Υγιης ψυχικα σιγουρα δεν ειμαι... (αλλα ουτε πλεον και σωματικα με τα 20+ κιλα που φορτωθηκα!) και αυτο φαινεται στο οτι η μοναδικη επαφη με κοσμο περα απο τη μανα μου ειναι μεσα σ αυτα τα γαμοφορουμ...
Αθλητικα, μπουρδελα κλπ... αυτα μονο μου δινουν υποσταση!
Εξω ειμαι ενα μηδενικο, ισως φταιω κι εγω με τις απανωτες...αυτοκαραντινες που κανω στον εαυτο μου...
Ενας ρολος ενος Καραμανη εδω πχ, μερικα μπινελικια εδω η στο γκαζετα η καπου αλλου... ειναι οτι με κανει σημαντικο...
Ο καθενας βιωνει αλλιως τις αναποδιες στη ζωη του..
Η τριπλη καταστροφη μου το 18 (απολυση, χωρισμος, τροχαιο) συν την απαξιωση των γυναικων επι 2,5 χρονια, με διελυσαν!
Καποιος αλλος ισως το ξεπερναγε μ ενα χαλαρο ποτακι κι ενα...γαμησακι...
:confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ειναι λιγο πολυπλοκο με απλα λογια ειναι οταν ξερεις την γυναικια φυση παρολα αυτα μπαινεις σε σχεσεις και δενεσε συναισθηματικα μαζι τους , το επομενο σταδιο ειναι το red pill οπου εκει ξερεις παλι την γυναικια φυση αλλα δεν εμπλεκεσε συναισθηματικα ουτε κανεις σχεση και υπαρχει και το blu pill οπου εκει δεν ξερεις την γυναικια φυση και εισαι απλα ερμαιο και μουνοδουλος simp οπως το λενε στν αμερικη
Αν καταλαβαινω καλα, συνδρομο purple pill ειναι οταν γνωριζεις τι σημαινει γυναικεια φυση και μολαταυτα αφηνεσαι να ερωτευθεις. Ε τοτε το εχω κι εγω. Αλλά γιατι ειναι προβλημα αυτο?
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Σας δουλεύει ο ΠουΣτράτος και εσείς τον παίρνετε στα σοβαρό....:2funny::2funny::2funny:

Καραμάνι είσαι μεγάλο παραμύθι...:hi:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Σας δουλεύει ο ΠουΣτράτος και εσείς τον παίρνετε στα σοβαρό....:2funny::2funny::2funny:

Καραμάνι είσαι μεγάλο παραμύθι...:hi:


Πιθικι!!

Πιθηκακο!!

ΠΑΚΙΣΤΑΝΕ!!

Χαπακώσου ρε μαλάκα,μη κάνεις καμιά μαλακία και πηδήξεις από το υπόγειο που μένεις.:tooth::tooth::tooth:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Καποιος αλλος ισως το ξεπερναγε μ ενα χαλαρο ποτακι κι ενα...γαμησακι...
:confused:
Ακριβώς! Αφού κάποιος άλλος μπορεί γιατί εσύ δεν μπορείς? :grin:


Εμ δεν ειμαστε ολοι ιδιοι... εγω ταβορ και ουισκια... :confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Καποιος αλλος ισως το ξεπερναγε μ ενα χαλαρο ποτακι κι ενα...γαμησακι...
:confused:
Ακριβώς! Αφού κάποιος άλλος μπορεί γιατί εσύ δεν μπορείς? :grin:


Εμ δεν ειμαστε ολοι ιδιοι... εγω ταβορ και ουισκια... :confused:

Τρως και καμιά πούτσα που και που.:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom