Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ειναι και το οτι οταν εισαι με γκομενα δεν εχεις το vibe του πεινασμενου ενω οταν εισαι μονο σου σε κοβουν απο χικιομετρα αμα εισαι αγαμητος και απελπισμενος

Ισχυει γαμω το χριστοφορο μου....

Αυτοπεποιθηση κλπ τερμα... μηδεν!

Ειδικα οταν λειπει η τριβη με τις γυναικες και εισαι ολο ψωλαρια... ξεχνας και πως να τους μιλησεις!

Γιαυτο εκοψα κι εδιωξα παρεες κλπ... καλυτερα μονος παρα με αλλους 2-3!μαγκουφηδες μπακουροψωλες
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εντάξει,αυτά είναι γνωστά.Τα'χουμε πει τόσες φορές εδώ.Και με ξαδέρφη σου να βγαίνεις,πάλι σε κοιτάνε.Απλά όταν είσαι με γκόμενα κι έχεις κι αυτό το στυλ που τρελαίνονται,ψηλός,μούσια,μισοξυρισμένο κεφάλι,σε καρφώνουν στα μάτια,ειδικά οι πιτσιρίκες.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ο τυπος Σαντ μαν.. εγω τον καταλαβαινω πολυ καλα... σε σχεση με μενα βεβαια ειναι τουλαχιστον 10 σκαλες σε καλυτερη μοιρα!
Αν με γνωρισει θα... παρει τα πανω του!
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εντάξει,αυτά είναι γνωστά.Τα'χουμε πει τόσες φορές εδώ.Και με ξαδέρφη σου να βγαίνεις,πάλι σε κοιτάνε.Απλά όταν είσαι με γκόμενα κι έχεις κι αυτό το στυλ που τρελαίνονται,ψηλός,μούσια,μισοξυρισμένο κεφάλι,σε καρφώνουν στα μάτια,ειδικά οι πιτσιρίκες.

Ε τότε γίνε έτσι!
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
. Τσεκαρετε αυτον τον τυπο εμενα με εχει βοηθησει παντως
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Πραγματικα μιλαμε απο το χωρισμο και μετα... ΑΟΡΑΤΟΣ!!! Μερα με τη νυχτα... Νταξ χαλασα και γω λιγο παρατησα τα παντα και πηρα κιλα αλλα αλλο τα 10 βλεμματα να γινουν 2-3 αλλο...0 :confused:

Παντως κι εγω οταν ειχα σχεση ενιωθα ταυρος! Ηθελα να γαμαω τα παντα... τωρα δε παιζει κεφι ουτε ορεξη... πιο πολυ γουσταρω να κατσω να δω γαυρο παναιτολικο παρα να καυλωσω να ψαρευω μουνια :(
Φίλε τι ηλικια εχεις?
Ο χωρισμός δηλαδη σου δημιουργησε ψυχολογικα?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ο τυπος Σαντ μαν.. εγω τον καταλαβαινω πολυ καλα... σε σχεση με μενα βεβαια ειναι τουλαχιστον 10 σκαλες σε καλυτερη μοιρα!
Αν με γνωρισει θα... παρει τα πανω του!

Εσύ ρε τύπε γιατί έπεσες στα χάπια;Απ'το χωρισμό;
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Γενικα η ζωη ειναι για τις γυναικες τυπε..,

Δεν ειναι για μας...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ο τυπος Σαντ μαν.. εγω τον καταλαβαινω πολυ καλα... σε σχεση με μενα βεβαια ειναι τουλαχιστον 10 σκαλες σε καλυτερη μοιρα!
Αν με γνωρισει θα... παρει τα πανω του!
Δεν νομιζω. Εσυ απλως φαινεσαι ενας στενοχωρημενος ανθρωπος που μιλαει σωστα ομως.
Εκεινος λεει εφηβικες ανοησιουλες.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ο τυπος Σαντ μαν.. εγω τον καταλαβαινω πολυ καλα... σε σχεση με μενα βεβαια ειναι τουλαχιστον 10 σκαλες σε καλυτερη μοιρα!
Αν με γνωρισει θα... παρει τα πανω του!
Δεν νομιζω. Εσυ απλως φαινεσαι ενας στενοχωρημενος ανθρωπος που μιλαει σωστα ομως.
Εκεινος λεει εφηβικες ανοησιουλες.


Δυστυχως ναι ειμαι πολυ στεναχωρημενος...
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ο τυπος Σαντ μαν.. εγω τον καταλαβαινω πολυ καλα... σε σχεση με μενα βεβαια ειναι τουλαχιστον 10 σκαλες σε καλυτερη μοιρα!
Αν με γνωρισει θα... παρει τα πανω του!

Εσύ ρε τύπε γιατί έπεσες στα χάπια;Απ'το χωρισμό;


Απολυση απο δουλεια που κοντευα 20 χρονια...
Πολυ ασχημος βιαιος χωρισμος ενω πηγαινε για γαμο και ενα φοβερο τροχαιο που γλιτωσα απο θαυμα με αμαξι παλιοσιδερα, αγωγες, αποζημιωσεις, δικαστηρια κλπ...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ο τυπος Σαντ μαν.. εγω τον καταλαβαινω πολυ καλα... σε σχεση με μενα βεβαια ειναι τουλαχιστον 10 σκαλες σε καλυτερη μοιρα!
Αν με γνωρισει θα... παρει τα πανω του!
Δεν νομιζω. Εσυ απλως φαινεσαι ενας στενοχωρημενος ανθρωπος που μιλαει σωστα ομως.
Εκεινος λεει εφηβικες ανοησιουλες.

Χθες πάντως απασφάλισε πολύ εύκολα.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ο τυπος Σαντ μαν.. εγω τον καταλαβαινω πολυ καλα... σε σχεση με μενα βεβαια ειναι τουλαχιστον 10 σκαλες σε καλυτερη μοιρα!
Αν με γνωρισει θα... παρει τα πανω του!
Δεν νομιζω. Εσυ απλως φαινεσαι ενας στενοχωρημενος ανθρωπος που μιλαει σωστα ομως.
Εκεινος λεει εφηβικες ανοησιουλες.


Δυστυχως ναι ειμαι πολυ στεναχωρημενος...
Όποτε θελησεις μπορουμε να συζητησουμε, εδω ή σε πμ

Θα χαρω να βοηθησω αν μπορω
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Χθες, παραλια, μπαινω προς τα βαθια και βλεπω μια ξανθια να κολυμπαει χωρις μαγιο (φαινονταν το σωμα γυμνο κοντα στην επιφανεια)... φαινονταν 30-35 απ'το πλαι με βαση το σωμα... οπως εγω εμπαινα προς τα μεσα αυτη ειχε περασει απο αριστερα του οπτικου μου πεδιου, προς δεξια... τελικα οσο εμπαινα προς τα μεσα διεκρινα οτι φοραει ενα μικροσκοπικο μαυρο κατω μερος και απο πανω δεν φοραγε τιποτα. Τεσπα, συνεχιζω εγω να πηγαινω προς τα μεσα και αυτη πηγαινε προς τα δεξια... δεν υπηρχε δλδ περιπτωση να συναντηθουμε, ειχε προσπερασει το σημειο που εγω θα κατεληγα οταν σταματαγα τη προς-τα-μεσα πορεια... Σε καποια φαση γυρναει, με βλεπει, κανει αναστροφη και ερχεται προς τα πανω μου :tooth:

Η τυπισσα ειχε φαινομενικα καλο σωμα (οτι μπορεις να καταλαβεις με το νερο) αλλα μουρη δυστυχως πολυ σπασμενη, ηλικια φαινονταν σαν 45+ (μπορει να ταν μικροτερη αλλα σπασμενη) και μπορει top να μην φοραγε αλλά δεν αμελησε να φορεσει ...κοκκινο κραγιον. Το ζησαμε και αυτο λεμε...

Εντωμεταξυ λιγο αργοτερα με εβγαλε εξω ο ναυαγοπνιχτης "με εντολη λιμεναρχειου" επειδη λεει ειχε καρχαρια στο νερο :confused::confused::confused:

Ρε κουλη, ειπαμε εισαι γκαντεμης αλλα ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ρε πουστη στην αττικη? Ουτε μπανια δε μπορουμε να κανουμε... :2funny:
Τύπε εσένα εννοούσαν καρχαρία :S
Δεν έχεις αφήσει μελανούρι για μελανούρι να μη του γαμήσεις τα πρέκια.
:S :S :S
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ο τυπος Σαντ μαν.. εγω τον καταλαβαινω πολυ καλα... σε σχεση με μενα βεβαια ειναι τουλαχιστον 10 σκαλες σε καλυτερη μοιρα!
Αν με γνωρισει θα... παρει τα πανω του!
Δεν νομιζω. Εσυ απλως φαινεσαι ενας στενοχωρημενος ανθρωπος που μιλαει σωστα ομως.
Εκεινος λεει εφηβικες ανοησιουλες.


Δυστυχως ναι ειμαι πολυ στεναχωρημενος...
Όποτε θελησεις μπορουμε να συζητησουμε, εδω ή σε πμ

Θα χαρω να βοηθησω αν μπορω

Να σαι καλα! Θα σου πω αν ειναι!!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Απολυση απο δουλεια που κοντευα 20 χρονια...
Τι σύμπτωση! :grin: Αλλά μην μασάς, κοίτα μπροστά.

Πολυ ασχημος βιαιος χωρισμος ενω πηγαινε για γαμο
Να σκέφτεσαι ότι είσαι ΠΟΛΥ τυχερός που δεν παντρευτήκατε να κάνετε και παιδί. Αν αυτό σου φαίνεται βουνό, το άλλο θα σου φαινόταν οροσειρά Ιμαλάια! Απορώ πάντως πως γίνεται ένας χωρισμός να είναι βίαιος εκτός γάμου/παιδιών...!

και ενα φοβερο τροχαιο που γλιτωσα απο θαυμα με αμαξι παλιοσιδερα, αγωγες, αποζημιωσεις, δικαστηρια κλπ...
Και πάλι να αισθάνεσαι τυχερός. Φαντάζεσαι π.χ. να είχες μείνει ανάπηρος σε ένα καρότσι???

Επίσης: κόψε τα χάπια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom