Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γιατι πολυ απλα ψαχνεις παντα την απορριψη

Ποιά απόρριψη ;;;
ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΧΥΛΟΠΙΤΑ ;;;


Η ιστορία της ζωής του τα τελευταία 20χρόνια

0 ΠΕΣΙΜΑΤΑ
0 ΧΗΛΟΠΙΤΕΣ


Το απόλυτο μηδέν είναι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Τύπε ... μια φορά κάπου το 1994 .... γαμιούνταν όλες οι γκόμενες ενός γραφείου που ψώνιζα βίζιτες ....

και η τηλεφωνήτρια μου είπε , επειδή θα τέλειωνε η πρώτη σε 2 ώρες, αν θέλω,
να έρθει αυτή να γαμηθεί μαζί μου ....επειδή ήμουν παλιός πελάτης ...

οι βίζιτες τους έπαιρναν 20.000 δρχ βασικό .... αυτή μου είπε θα ερχόταν με 10.000 δρχ ....
ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ....

μου είπε ότι ήταν 1.90 , 90 κιλά ....

η αλήθεια είναι ότι δεν ήταν κακό γαμήσι !!!!!!

τελείως βαρύ εργαλείο όμως .....
Εχω εμπειρια και απο τετοια βαρια εργαλεια.
Κατα κανονα νιωθουν αβολα με το σωμα τους, αυτο τις κάνει να νιωθουν λιγο ντροπαλες, παιρνεις ευκολα το πανω χερι.
Καλές περιπτωσεις.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
35 ετων εισαι, γιατι θεωρείς οτι οι φοιτητριες ειναι εκτός του target group σου?
Γιατι πολυ απλα ψαχνεις παντα την απορριψη, την γουσταρεις, εχεις εθισθεί σε αυτήν.
Και την ανακαλυπτεις ακομη κι εκει που δεν υπαρχει.
Καποτε πρεπει να αναζητησεις βοηθεια απο εναν ειδικο οσο ειναι καιρος ακομη

Aλλαξε avatar ο Σαδ Μαν,το πρόσεξες?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Αχ ρε τύπε.
Μας τα χάλασαν οι σκούροι.

Εγω δεν εγραψα κατι τετοιο. Οι σκουροι, ή ασπροι αλλοδαποι, δε φερουν ευθυνη για τη καταντια των ελλεϊνιδων. Αυτο ειναι αποκλειστικα δικο τους κατορθωμα. Οι αλλοι ηρθαν. Αν οι αλλες θελουν να γαμηθουν με δαυτους, καλα κανουν - εμεις ποιοι ειμαστε να τις σταματησουμε. Δε ζουμε στο ισλαμ. Αυτη ειναι η ποιοτικη μας διαφορα.

Το μεταναστευτικο, ακομα και αν οι κυβερνησεις ειναι 100% πουλημενες υπερ των μεταναστων και εναντιον των συμφεροντων των ελληνων, εχει παραγοντες που κρινονται απ'τη κοινωνια.

α) εγω ως πελατης μιας επιχειρησης, προτιμω την επιχειρηση που απασχολει λαθρο? Αν ναι τοτε κατι κανω λαθος.
β) εγω ως εργοδοτης απασχολω λαθρο? Αν ναι τοτε κατι κανω λαθος. Χωρις δουλειες δε καθονται εδω 2 εκ λαθρο γιατι θα χρειαστουν δισεκατομμυρια σε επιδοματα κτλ. Αν τους δινεις δουλειες καθονται.
γ) εγω ως ελλεϊνιδα ή ως ελλην gay, παω και λεω στα πακια να με γαμησουν? Ε, αυτοι φταινε μετα που λενε στους δικους τους, παμε ελλαδα να γαμησουμε και να μας πληρωνουν? Αφου αυτο συμβαινει.

Δλδ καπου υπαρχει ευθυνη αλλα αυτη δεν ειναι παντα στους λαθρο.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ναι τύπε

Οταν οι κοπελες παιζουν με το κινητο τους, τις κατηγορεις οτι ειναι στον κοσμο τους και αδιαφορουν για τους γυρω τους

Οταν οι κοπελες σκυβουν μπροστα σου και σου δειχνουν τον κωλο τους, τις κατηγορεις οτι απλά θελουν να προκαλεσουν

Ηθελα να ηξερα τι πρεπει να κανει μια κοπελα για να εγκρινεις.
Καποτε βεβαια ισως καταλαβεις οτι το προβλημα το εχεις εσυ και οχι αυτες

Δεν είπα να μην προκαλεί,αλλά γιατί το κάνει σε μέρη που ξέρει ότι δεν μπορείς να της μιλήσεις;

Αυτή η ίδια,στο μαγαζί που θα βγει δεν θα σηκώνει τη μάπα της απ'το κινητό και τις φίλες της.Τέτοιες κουτοπονηριές δεν μπορώ
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τύπε ... μια φορά κάπου το 1994 .... γαμιούνταν όλες οι γκόμενες ενός γραφείου που ψώνιζα βίζιτες ....

και η τηλεφωνήτρια μου είπε , επειδή θα τέλειωνε η πρώτη σε 2 ώρες, αν θέλω,
να έρθει αυτή να γαμηθεί μαζί μου ....επειδή ήμουν παλιός πελάτης ...

οι βίζιτες τους έπαιρναν 20.000 δρχ βασικό .... αυτή μου είπε θα ερχόταν με 10.000 δρχ ....
ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ....

μου είπε ότι ήταν 1.90 , 90 κιλά ....

η αλήθεια είναι ότι δεν ήταν κακό γαμήσι !!!!!!

τελείως βαρύ εργαλείο όμως .....

 :S :S :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Δεν είπα να μην προκαλεί,αλλά γιατί το κάνει σε μέρη που ξέρει ότι δεν μπορείς να της μιλήσεις;

Αυτή η ίδια,στο μαγαζί που θα βγει δεν θα σηκώνει τη μάπα της απ'το κινητό και τις φίλες της.Τέτοιες κουτοπονηριές δεν μπορώ
Α δηλαδη αν το εκανε σε καμια καφετερια ή μπαρ θα της μιλαγες

Ασε ρε τύπε που δεν τα μπορεις κιολας
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
οι βίζιτες τους έπαιρναν 20.000 δρχ βασικό .... αυτή μου είπε θα ερχόταν με 10.000 δρχ ....
ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ....

μου είπε ότι ήταν 1.90 , 90 κιλά ....

η αλήθεια είναι ότι δεν ήταν κακό γαμήσι !!!!!!

τελείως βαρύ εργαλείο όμως .....

Τυπε ποσο υψος/βαρος ειχες για να το κουμανταρεις?  :S :S :S
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
Εγω δεν εγραψα κατι τετοιο. Οι σκουροι, ή ασπροι αλλοδαποι, δε φερουν ευθυνη για τη καταντια των ελλεϊνιδων. Αυτο ειναι αποκλειστικα δικο τους κατορθωμα. Οι αλλοι ηρθαν. Αν οι αλλες θελουν να γαμηθουν με δαυτους, καλα κανουν - εμεις ποιοι ειμαστε να τις σταματησουμε. Δε ζουμε στο ισλαμ. Αυτη ειναι η ποιοτικη μας διαφορα.

Το μεταναστευτικο, ακομα και αν οι κυβερνησεις ειναι 100% πουλημενες υπερ των μεταναστων και εναντιον των συμφεροντων των ελληνων, εχει παραγοντες που κρινονται απ'τη κοινωνια.

α) εγω ως πελατης μιας επιχειρησης, προτιμω την επιχειρηση που απασχολει λαθρο? Αν ναι τοτε κατι κανω λαθος.
β) εγω ως εργοδοτης απασχολω λαθρο? Αν ναι τοτε κατι κανω λαθος. Χωρις δουλειες δε καθονται εδω 2 εκ λαθρο γιατι θα χρειαστουν δισεκατομμυρια σε επιδοματα κτλ. Αν τους δινεις δουλειες καθονται.
γ) εγω ως ελλεϊνιδα ή ως ελλην gay, παω και λεω στα πακια να με γαμησουν? Ε, αυτοι φταινε μετα που λενε στους δικους τους, παμε ελλαδα να γαμησουμε και να μας πληρωνουν? Αφου αυτο συμβαινει.

Δλδ καπου υπαρχει ευθυνη αλλα αυτη δεν ειναι παντα στους λαθρο.
Κλαιω με το "ελλην gay"!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Μη το παρεις πανω σου, απλα για σημερα και μονο σε αυτο που γραφεις εδω, εχεις δικιο.

Μαζι σου, σε αυτο μονο.

  :hi:
Εγω αδελφέ μπορει να μην εδινα το νεφρο μου για να γυρισει πισω, αλλά θα εδινα πολλά
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εγω αδελφέ μπορει να μην εδινα το νεφρο μου για να γυρισει πισω, αλλά θα εδινα πολλά

Εσυ εαν ερχοσουν τοτε που σε καλεσε η κοπελα, θα αλλαζες mindset πανω στο θεμα.

Γνωριζω οτι δεν μπορουσες, το σεβομαι.

Να εισαι σιγουρος ομως οτι εαν γευτεις αυτα που πρεπει, θα ξεχασεις ολα τα αλλα.

 :hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Και 20χρονος να ήσουν αγάμητος θα ήσουν, έχω φίλους με 20χρονους γιούς, που είναι τρόμπες.

Ποιος σου λεει οτι οι πιτσιρικοι γαμανε;

Ουτε καν.

Ολες τις μουναρες ανω των 35 αντρες τις εχουν κυριως.

Να το πουμε πιο σωστα, οι 40+ εχουν τα καλυτερα μουνια σε παγκοσμιο επιπεδο, παντου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom