Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (0 μέλη και 70 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Για να παρουν θαρρος οι φιλοι του forum θα αναφερω την δικη μου προσωπικη κατασταση:
-Ειμαι 39
-Αποφοιτος πολυ υψηλου ΑΕΙ με μεταπτυχιακα κτλ
-Κανω επαγγελμα με πολυ υψηλη κοινωνικη θεση
-Βγαζω γυρω στις 6.000 κ πανω ευρω το μηνα
-Εχω καινουριο αυτοκινητο sport 50.000 ευρω
-Νοικιαζω πολυτελες διαμερισμα στα νοτια
-Εχω καινουρια μηχανη sport μεγαλου κυβισμου
Συμπερασμα:Τα τελευταια 4 χρονια εχω παει με μονο ΜΙΑ γυναικα κ αυτη για ενα βραδυ....
Ολες οι αλλες βιζιτες και μπουρδελα....
Πιο αποτυχημενος πεθαινεις.....
Μηπως να μας ελεγες τι ακριβως φταιει τοτε κατα τη γνωμη σου?
Κι εγω συμφωνω οτι ολα αυτα δεν εξασφαλιζουν τιποτα.
Εσυ τι πιστευεις οτι κάνεις λαθος?
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Ειμαι συναισθηματικα αναπηρος κ αντιμετωπιζω τις γυναικες ως σκευη του σεξ κ τπτα παραπανω..ξεκαθαρα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ειμαι συναισθηματικα αναπηρος κ αντιμετωπιζω τις γυναικες ως σκευη του σεξ κ τπτα παραπανω..ξεκαθαρα
Δεν μου αρκει ως απαντηση. Τι παει να πει αυτο? Δηλαδη τι αδυνατείς να κάνεις μαζι τους?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Κατα κανονα οποιος δεν τα παει καλα με τις γυναικες, πρωταρχικά δεν νιωθει καλα με τον εαυτο του κι ετσι δεν μπορει να εκπεμψει κατι θετικο.
Αν ομως εισαι τοσο επιτυχημενος, γιατι δεν νιωθεις καλα με τον εαυτο σου?
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Δεν ειπα οτι δεν αισθανομαι καλα με τον εαυτο μου....
Δεν εμπιστευομαι τις γυναικες,ειμαι πεπεισμενος οτι λειτουργουν μονο για το συμφερον τους κ δεν θελω να συναναστρεφομαι μαζι τους πλην του επαγγελματος μου(αναγκαστικα) κ του πληρωμενου σεξ....
Η πιο ευτυχισμενη περιοδος της ζωης μου ηταν μεχρι τα 10...Μετα τα 10 που αρχισε να παραγεται το δηλητηριο στους ορχεις μας,οι γυναικες μου στερησαν σταδιακα τους φιλους μου αφου τους εκαναν υποχειρια τους κ εφαρμοστες των ονειρων τους...
Εχω παει με τοσες παντρεμενες κ γυναικες που συζουσαν με καποιον(παλια αυτα) που με εκαναν να τις σιχαθω ως οντα....
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Το ειπα εξ αρχης..τα γραφω γιαυτους που νομιζουν οτι τα λεφτα,η κοινωνικη θεση,τα σπορ αμαξια κτλ ειναι διαβατηριο για να γαμας...
Παρουσιασα τον εαυτο μου ως αρνητικο παραδειγμα γιαυτους που ΘΕΛΟΥΝ να εχουν γυναικες κ νομιζουν οτι φταιει το δυαρι που μενουν,τα 800 ευρω που παιρνουν κτλ...
Τωρα το τι βιωνω ασε με να το γνωριζω εγω..

Δεν ειπα οτι δεν αισθανομαι καλα με τον εαυτο μου....
Δεν εμπιστευομαι τις γυναικες,ειμαι πεπεισμενος οτι λειτουργουν μονο για το συμφερον τους κ δεν θελω να συναναστρεφομαι μαζι τους πλην του επαγγελματος μου(αναγκαστικα) κ του πληρωμενου σεξ....
Η πιο ευτυχισμενη περιοδος της ζωης μου ηταν μεχρι τα 10...Μετα τα 10 που αρχισε να παραγεται το δηλητηριο στους ορχεις μας,οι γυναικες μου στερησαν σταδιακα τους φιλους μου αφου τους εκαναν υποχειρια τους κ εφαρμοστες των ονειρων τους...
Εχω παει με τοσες παντρεμενες κ γυναικες που συζουσαν με καποιον(παλια αυτα) που με εκαναν να τις σιχαθω ως οντα....

τα λές πολύ μπερδεμένα, δεν μπορείς να κρατήσεις μια γραμμή τρολλαρίσματος ώστε να
γελάσουμε και λίγο  :2funny: :2funny: :2funny:

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Δεν ειπα οτι δεν αισθανομαι καλα με τον εαυτο μου....
Δεν εμπιστευομαι τις γυναικες,ειμαι πεπεισμενος οτι λειτουργουν μονο για το συμφερον τους κ δεν θελω να συναναστρεφομαι μαζι τους πλην του επαγγελματος μου(αναγκαστικα) κ του πληρωμενου σεξ....
Η πιο ευτυχισμενη περιοδος της ζωης μου ηταν μεχρι τα 10...Μετα τα 10 που αρχισε να παραγεται το δηλητηριο στους ορχεις μας,οι γυναικες μου στερησαν σταδιακα τους φιλους μου αφου τους εκαναν υποχειρια τους κ εφαρμοστες των ονειρων τους...
Εχω παει με τοσες παντρεμενες κ γυναικες που συζουσαν με καποιον(παλια αυτα) που με εκαναν να τις σιχαθω ως οντα....
Δυο τινα συμβαινουν απο αυτα που γραφεις
Ειτε τρολαρεις, οπότε ολα ενταξει
Ειτε εχεις την αναγκη ενος ειδικού γιατι αυτα που λες ειναι εντελως ανωριμοτητες
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Δεν τρολαρω στο ελαχιστο οποτε ειμαι αρρωστος κατα την αποψη σας...
Απολυτα σεβαστη η αποψη σας
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Χριστός Ανέστη φίλτατοι Συναγωνιστές. Χρόνια προσπαθώ να καταλάβω τι τρέχει με τις ελεηνιδες, τελικά μάλλον και με εμάς ίσως να τρέχει κάτι. Δείτε την πλειοψηφία του Νεοέλληνα σήμερα : μαλακός, υπερευαισθητος ή μαλακας από την άλλη, λιγουρης, πεφτουλας μέσω social και καληνυχτακιας. Πολλοί κάνουμε αυτά τα λάθη. Από την άλλη οι περισσότερες γκόμενές από τη μουναρα μέχρι την ασκημη μουστακαλου έχουν υπερεκτιμησει την αξία του μουνιου τους. Αποτέλεσμα να θέλουν και να γαμιουνται με τύπους που είτε απλά τις έχουν για φτύσιμο είτε τις καλύπτουν τα έξοδα είτε όλα τα παραπάνω, οι normies να κάνουν 1-2 σχέσεις στην ζωή τους και ίσως και να τρώνε κέρατο και τα "καλά παιδιά" να βαράνε μαλάκια μένοντας αγαμητοι για καιρό. Από την μεριά μου παρατηρώ ότι σχεδόν όσες μου αρέσουν είτε σαν εμφάνιση είτε σαν χαρακτήρα έχουν κάποια σοβαρή σχέση. Οπότε το κόβω εκεί. Μετά, οι διαθέσιμες που τυχαίνει να γνωρίζω και να δείξουν ενδιαφέρον, σκυλογαμιουνται με διάφορους, έχουν ψυχολογικά, κάνουν καταχρήσεις κλπ. Ε, μετά μένουν αυτές που δεν με ενδιαφέρουν καν. Κακώς; Ναι, σίγουρα κακώς γιατι αρκετες αξίζουν και για σχέση σοβαρή. Τέλος, πρέπει να σκεφτόμαστε αντικειμενικά ο καθενας την αξία μας. Μπορεί εγω να είμαι πχ ψηλός, ωραίος, έξυπνος κλπ, αλλά προσωπικα δεν είμαι ευκαταστατος, δεν "πουλάω μούρη" με μάρκες, αμάξια, κλαμπακια κλπ ούτε χαζολογαω με παρέες σε καφετέριες, ιν μαγαζιά κλπ κλπ λέγοντας βλακειες με τις ώρες. Ασχολούμαι με τη δουλειά μου, τα ενδιαφέροντα μου, τους κοντινούς μου ανθρώπους. Οπότε, τελείως αντικειμενικά η "αξία" μου πέφτει για μια γκόμενά εκεί έξω με το που γνωριστούμε. Όπως και η δικιά της αξία πέφτει στα μάτια μου αν είναι κότα ή φρικιό, δεν έχει τρόπους, δεν έχει ενδιαφέροντα κλπ. Οπότε, ναι, είναι και οι ελεηνιδες παράξενες, είμαστε κι εμείς. Π.χ δεν τις διεκδικούμε αντρίκια ή τους δίνουμε υπερβολική αξια
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αδελφε, οταν βλεπεις τις γυναικες σαν αντικειμενα του σεξ και δεν καθεσαι να τις αντιμετωπισεις πρωτα απ ολα ως ανθρωπους, με αναγκες και συναισθηματα, θα εισαι μονος σου.

Ναι,να τις βλέπεις σαν ανθρώπους για να γίνεις μια ακόμα ωραία φιλενάδα τους.Να είσαι ο καλός μαλάκας που θα κάθεται να την ακούει,και τελικά μόλις βρει κανονικό γκόμενο αληταρά,αγριοπό,μουσάτο που θα του κάτσει απ'την πρώτη μέρα,εσύ ακόμα θα την ακους
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Παιδιά, άσχετο, τι γνώμη έχετε για τις γυναίκες που κερατωνουν τους γκομενους / συζηγους τους; Θα πηγαίνατε με μια τέτοια; Και αν ναι, πως θα της φεροσασταν; Ερώτημα που με απασχολεί καιρό τωρα
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Παιδιά, άσχετο, τι γνώμη έχετε για τις γυναίκες που κερατωνουν τους γκομενους / συζηγους τους; Θα πηγαίνατε με μια τέτοια; Και αν ναι, πως θα της φεροσασταν; Ερώτημα που με απασχολεί καιρό τωρα

Είμαι μέρος της αιτίας που χώρισε μια γυναίκα με δυο παιδιά τον άντρα της.
Στα αρχίδια μου όμως μιας και η γυναίκα ήταν νυμφομανής, οπότε αν δεν την  
γάμαγα έγω θα την γάμαγε σίγουρα ο αχμεντ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Παιδιά, άσχετο, τι γνώμη έχετε για τις γυναίκες που κερατωνουν τους γκομενους / συζηγους τους; Θα πηγαίνατε με μια τέτοια; Και αν ναι, πως θα της φεροσασταν; Ερώτημα που με απασχολεί καιρό τωρα

Καλά κάνουν,θέλουν να περνάνε καλά τα κορίτσια,τί δεν καταλαβαίνεις; :2funny:  :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ναι,να τις βλέπεις σαν ανθρώπους για να γίνεις μια ακόμα ωραία φιλενάδα τους.Να είσαι ο καλός μαλάκας που θα κάθεται να την ακούει,και τελικά μόλις βρει κανονικό γκόμενο αληταρά,αγριοπό,μουσάτο που θα του κάτσει απ'την πρώτη μέρα,εσύ ακόμα θα την ακους
Πιο κλισε πεθαινεις ρε τύπε

Ξεκολλα απο εμμονες των 16 ετων
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Είμαι μέρος της αιτίας που χώρισε μια γυναίκα με δυο παιδιά τον άντρα της.
Στα αρχίδια μου όμως μιας και η γυναίκα ήταν νυμφομανής, οπότε αν δεν την  
γάμαγα έγω θα την γάμαγε σίγουρα ο αχμεντ
Καλύτερα πάντως που την γαμησε ο Ahmed Butt πάρα ο Αχμέτ εξ Ανατολων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom