Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (0 μέλη και 66 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Παιδιά, άσχετο, τι γνώμη έχετε για τις γυναίκες που κερατωνουν τους γκομενους / συζηγους τους; Θα πηγαίνατε με μια τέτοια; Και αν ναι, πως θα της φεροσασταν; Ερώτημα που με απασχολεί καιρό τωρα

Ρωτας καθε κοπελα που βγαινεις για ραντεβου εαν εχει σχεση με καποιον αλλον;
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.509
Like
11.518
Πόντοι
3.506
Αδελφε, οταν βλεπεις τις γυναικες σαν αντικειμενα του σεξ και δεν καθεσαι να τις αντιμετωπισεις πρωτα απ ολα ως ανθρωπους, με αναγκες και συναισθηματα, θα εισαι μονος σου.
Οκ ξερω οτι το ενα πολυ μεγαλο ποσοστο ειναι απλα για τον πουτσο και δρομο. Ξεκινα να μιλας ακομα και μ αυτες και επιδιωξε να κανεις πρωτα μια ανθρωπινη σχεση περα απο τα τσιμπουκια, κωλογαμησια κλπ.
Οσο περισσοτερες γυναικες θα γνωριζεις τοσο θα αποκρυσταλωνεις το καλο απο το σκαρτο. Θα φας πολυ σκατο μεχρι να γνωρισεις κατι αξιολογο(ως ανθρωπο αξιολογο) αν ομως δεν τις δεις ολες ως ανθρωπους δεν προκειται να αυξησεις το eq σου και οσα λεφτα και να βγαζεις θα τα χρησιμοποιεις μονο για βιζιτονια.

:hi:

Σωστός.

Αυτός όμως παραδέχεται ότι μισεί τις γυναίκες. Εκεί είναι και η αιτία της αποτυχίας του. Ακόμα και για περιστασιακό sex, εκτός του πληρωμένου.

Ίσως έχει αναπτύξει μια μορφή "δυσλεξίας" όσον αφορά τις σχέσεις του με το άλλο φύλλο, που του έχει δημιουργήσει μια άσχετη με την πραγματικότητα εικόνα για τις γυναίκες.
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Δεν ειμαι καποιο παλιο μελος...
Η αποψη μου ειναι οτι η γυναικα γεννηθηκε για να γινει μανα κ οχι συντροφος κανενος....
Επομενως πρεπει να αντιμετωπιζονται ως σεξουαλικα υποχειρια κ μονο...
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Και ναι φυσικα κ μισω τις γυναικες...δεν τον εκρυψα..
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
Δεν ειμαι καποιο παλιο μελος...
Η αποψη μου ειναι οτι η γυναικα γεννηθηκε για να γινει μανα κ οχι συντροφος κανενος....
Επομενως πρεπει να αντιμετωπιζονται ως σεξουαλικα υποχειρια κ μονο...
ωραία δεκτό εσένα τι σε εμποδίζει αφού έχεις το παρελκόμενο πακέτο να γαμας ;
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Χριστός Ανέστη φίλτατοι Συναγωνιστές. Χρόνια προσπαθώ να καταλάβω τι τρέχει με τις ελεηνιδες, τελικά μάλλον και με εμάς ίσως να τρέχει κάτι. Δείτε την πλειοψηφία του Νεοέλληνα σήμερα : μαλακός, υπερευαισθητος ή μαλακας από την άλλη, λιγουρης, πεφτουλας μέσω social και καληνυχτακιας. Πολλοί κάνουμε αυτά τα λάθη. Από την άλλη οι περισσότερες γκόμενές από τη μουναρα μέχρι την ασκημη μουστακαλου έχουν υπερεκτιμησει την αξία του μουνιου τους. Αποτέλεσμα να θέλουν και να γαμιουνται με τύπους που είτε απλά τις έχουν για φτύσιμο είτε τις καλύπτουν τα έξοδα είτε όλα τα παραπάνω, οι normies να κάνουν 1-2 σχέσεις στην ζωή τους και ίσως και να τρώνε κέρατο και τα "καλά παιδιά" να βαράνε μαλάκια μένοντας αγαμητοι για καιρό. Από την μεριά μου παρατηρώ ότι σχεδόν όσες μου αρέσουν είτε σαν εμφάνιση είτε σαν χαρακτήρα έχουν κάποια σοβαρή σχέση. Οπότε το κόβω εκεί. Μετά, οι διαθέσιμες που τυχαίνει να γνωρίζω και να δείξουν ενδιαφέρον, σκυλογαμιουνται με διάφορους, έχουν ψυχολογικά, κάνουν καταχρήσεις κλπ. Ε, μετά μένουν αυτές που δεν με ενδιαφέρουν καν. Κακώς; Ναι, σίγουρα κακώς γιατι αρκετες αξίζουν και για σχέση σοβαρή. Τέλος, πρέπει να σκεφτόμαστε αντικειμενικά ο καθενας την αξία μας. Μπορεί εγω να είμαι πχ ψηλός, ωραίος, έξυπνος κλπ, αλλά προσωπικα δεν είμαι ευκαταστατος, δεν "πουλάω μούρη" με μάρκες, αμάξια, κλαμπακια κλπ ούτε χαζολογαω με παρέες σε καφετέριες, ιν μαγαζιά κλπ κλπ λέγοντας βλακειες με τις ώρες. Ασχολούμαι με τη δουλειά μου, τα ενδιαφέροντα μου, τους κοντινούς μου ανθρώπους. Οπότε, τελείως αντικειμενικά η "αξία" μου πέφτει για μια γκόμενά εκεί έξω με το που γνωριστούμε. Όπως και η δικιά της αξία πέφτει στα μάτια μου αν είναι κότα ή φρικιό, δεν έχει τρόπους, δεν έχει ενδιαφέροντα κλπ. Οπότε, ναι, είναι και οι ελεηνιδες παράξενες, είμαστε κι εμείς. Π.χ δεν τις διεκδικούμε αντρίκια ή τους δίνουμε υπερβολική αξια
Σωστότατος μάγκα

Σαν να περιγράφεις τη ζωή μου

Οι καλές πιασμένες οι ελεύθερες...αστα

Να πω κι εγω κατι αλλο.

Η γυναικα θελει ασφαλεια για να κανει οικογενεια.

Αυτο ειναι το ενστικτο της.

Το ενστικτο του αντρα ειναι να γεμισει σπερμα οσο πιο πολλες μητρες μπορει.

Ελα μου ομως που υπαρχει ανταγωνισμος.

Μια μουναρα που θα βγει εξω βολτα θα εχει αρκετα καμακια καθε μερα.

Αν εχει ηδη βρει σταθερο γκομενο και ειναι καλα εκει που ειναι απλα θα ανεβει ο εγωισμος της.Θα νοιωθει μια σταρ.

Το να πας εσυ κι εγω και να της κανουμε καμακι δεν της κανει μεγαλη διαφορα.Μας ριχνει μια ευγενικη χυλοπιτα μαζι με λιγο δουλεμα κι ολα καλα.

Αν τωρα ειναι μονη της και εχει καιρο να γαμηθει τοτε εχουμε ελπιδες.Εκει καλουμαστε να παιξουμε σωστα.
Ωστε να χτυπησουμε τον ανταγωνισμο.

Το παιχνιδι του καμακιου εχει ορισμενιυς αγραφους κανονες.

Αν καποιος ειναι υπερευαισθητος με την απορριψη καλυτερα να μην παιξει αυτο το σπορ

Κι οταν λεω απορριψη δεν εννοω απλα να σου πει η δειξει οτι δε γουσταρει.
Μιλαμε να εισαι ολη νυχτα να ψηνεις καποια να σε κοιταει να σου γελαει και να σκαει μυτη καποιος αλλος και να στην γαμαει επιτοπου στις τουαλετες(ακραιο σεναριο αλλα πραγματικο)

Ηταν πιο ωραιος;Οχι απαραιτητα.
Ηταν πιο "αλητης";"κακο παιδι"? Ισως
Πιο μυωδης με τατουαζ;Ναι

Επισης μου χει τυχει να βγω με γκομενα δευτερο ραντεβου.Γκομενα απο καμακι.
Δηλωση της νο1:Δεν συνηθιζω να παιρνω τηλ αγνωστους
Δηλωση νο2:Δε φιλαω στο 1ο ραντεβου(οταν φιληθηκαμε)
Δηλωση νο3:Θελω χρονο οταν της προτεινα να παμε καπου πιο ιδιαιτερα.
Δηλωση νο4:Εχω κανει one night stand με καποιοβ τελειως αγνωστο
Ερωτηση δικη μου:Γιατι ολη αυτη η διαφημιση οτι δεν κανεις το ενα δεν κανεις το αλλο κτλ;

Απαντηση γκομενας:Δεν καταλαβα δεν εχω δικαιωμα στο one night stand?
Και μετα να θελω καποιον για σοβαρη γνωριμια;

Βγαλτε ακρη μαγκες.


 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146

Δεν χρειαζεται να μπαινεις σε τετοιες συζητησεις.

Στοχος σου ειναι να δημιουργησεις σεξουαλισμο, με καθε τροπο.

Το να παιζεις το ρολο του ανακριτη, δεν σε βοηθα σε κατι.

Δειχνει οτι εχεις ανασφαλεια και οτι εισαι περιεργος-αμπαλος.

Ασε αυτην να σε ρωτησει το οτιδηποτε, εσυ δεν χρειαζεται να ρωτας.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μπορεί κάποιος να πετύχει να μη τις μισεί και να μη τις αγαπά;
Σε αυτόν υποκλίνομαι

Φυσικα και μπορει, αρκει να εχει καποιες προδιαγραφες σαν ανθρωπος.

Δεν μπορουν ολοι τα παντα, δεν ειναι ολα για ολους.
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Σωστότατος μάγκα

Σαν να περιγράφεις τη ζωή μου

Οι καλές πιασμένες οι ελεύθερες...αστα

Να πω κι εγω κατι αλλο.

Η γυναικα θελει ασφαλεια για να κανει οικογενεια.

Αυτο ειναι το ενστικτο της.

Το ενστικτο του αντρα ειναι να γεμισει σπερμα οσο πιο πολλες μητρες μπορει.

Ελα μου ομως που υπαρχει ανταγωνισμος.

Μια μουναρα που θα βγει εξω βολτα θα εχει αρκετα καμακια καθε μερα.

Αν εχει ηδη βρει σταθερο γκομενο και ειναι καλα εκει που ειναι απλα θα ανεβει ο εγωισμος της.Θα νοιωθει μια σταρ.

Το να πας εσυ κι εγω και να της κανουμε καμακι δεν της κανει μεγαλη διαφορα.Μας ριχνει μια ευγενικη χυλοπιτα μαζι με λιγο δουλεμα κι ολα καλα.

Αν τωρα ειναι μονη της και εχει καιρο να γαμηθει τοτε εχουμε ελπιδες.Εκει καλουμαστε να παιξουμε σωστα.
Ωστε να χτυπησουμε τον ανταγωνισμο.

Το παιχνιδι του καμακιου εχει ορισμενιυς αγραφους κανονες.

Αν καποιος ειναι υπερευαισθητος με την απορριψη καλυτερα να μην παιξει αυτο το σπορ

Κι οταν λεω απορριψη δεν εννοω απλα να σου πει η δειξει οτι δε γουσταρει.
Μιλαμε να εισαι ολη νυχτα να ψηνεις καποια να σε κοιταει να σου γελαει και να σκαει μυτη καποιος αλλος και να στην γαμαει επιτοπου στις τουαλετες(ακραιο σεναριο αλλα πραγματικο)

Ηταν πιο ωραιος;Οχι απαραιτητα.
Ηταν πιο "αλητης";"κακο παιδι"? Ισως
Πιο μυωδης με τατουαζ;Ναι

Επισης μου χει τυχει να βγω με γκομενα δευτερο ραντεβου.Γκομενα απο καμακι.
Δηλωση της νο1:Δεν συνηθιζω να παιρνω τηλ αγνωστους
Δηλωση νο2:Δε φιλαω στο 1ο ραντεβου(οταν φιληθηκαμε)
Δηλωση νο3:Θελω χρονο οταν της προτεινα να παμε καπου πιο ιδιαιτερα.
Δηλωση νο4:Εχω κανει one night stand με καποιοβ τελειως αγνωστο
Ερωτηση δικη μου:Γιατι ολη αυτη η διαφημιση οτι δεν κανεις το ενα δεν κανεις το αλλο κτλ;

Απαντηση γκομενας:Δεν καταλαβα δεν εχω δικαιωμα στο one night stand?
Και μετα να θελω καποιον για σοβαρη γνωριμια;

Βγαλτε ακρη μαγκες.
Εντάξει, λογικό να θέλει ασφάλεια, οικονομική άνεση, σταθερότητα χαρακτήρα κλπ. Στην φύση της είναι. Απλά μερικά πράγματα είναι τελείως αψυχολόγητη για την δική μας λογική. Πολλές που έχουν κατακτήσεις χαζό φλερτάρουν με διάφορους και δεν τους κάθονται, άλλες έχουν ένα καλό σύντροφο και τον απαντάνε, άλλες το παίζουν δύσκολες και γαμιουνται αβέρτα. Υπάρχει γκαμα
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Δεν πειραζει ας μη δω
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Δεν χρειαζεται να μπαινεις σε τετοιες συζητησεις.

Στοχος σου ειναι να δημιουργησεις σεξουαλισμο, με καθε τροπο.

Το να παιζεις το ρολο του ανακριτη, δεν σε βοηθα σε κατι.

Δειχνει οτι εχεις ανασφαλεια και οτι εισαι περιεργος-αμπαλος.

Ασε αυτην να σε ρωτησει το οτιδηποτε, εσυ δεν χρειαζεται να ρωτας.
Δεν σου λέω στυλ ανάκριση. Πάνω στην κουβέντα. Από την στιγμή που δέχεται να βγει ραντεβού με καποιον, υπάρχουν αρκετές πιθανότητες να τον γουστάρει. Μέσα στα πλαίσια της κουβέντας, δεν θα γίνουν κάποιες εκατέρωθεν ερωτήσεις;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εαν καποιος δεν εχει καταλαβει τη γυναικεια ψυχολογια και το πως λειτουργει το μυαλο τους, δεν προκειται ποτε μα ποτε να καταφερει πανω στο θεμα.

Ειτε στην απεξω θα ειναι στην ακρη απαξιωμενος-αγαμητος-κλαψιαρης-μισογυνης-βλαμμενος-ψυχακιας-τρολακιας-γεματος απωθημενα μαλακας ειτε θα ειναι εργαλειο για καθε χρηση (σχεσακιας-παροχος-το καλο παιδι που τον πηγε για γαμο-παιδι-διαζυγιο-διατροφη).

Πρωταρχικο σκοπο ομως θα πρεπει να εχει καποιος να γνωρισει τον εαυτο του, το τι θελει απο τη ζωη, το τι μπορει να κανει, τι υλικο και δυνατοτητες εχει στη διαθεση του και πως θα εργαστει πανω στους στοχους του.
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Και ναι φυσικα κ μισω τις γυναικες...δεν τον εκρυψα..



:S :S :S


tenor.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom