Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εαν καποιος δεν εχει καταλαβει τη γυναικεια ψυχολογια και το πως λειτουργει το μυαλο τους, δεν προκειται ποτε μα ποτε να καταφερει πανω στο θεμα.

Ειτε στην απεξω θα ειναι στην ακρη απαξιωμενος-αγαμητος-κλαψιαρης-μισογυνης-βλαμμενος-ψυχακιας-τρολακιας-γεματος απωθημενα μαλακας ειτε θα ειναι εργαλειο για καθε χρηση (σχεσακιας-παροχος-το καλο παιδι που τον πηγε για γαμο-παιδι-διαζυγιο-διατροφη).

Πρωταρχικο σκοπο ομως θα πρεπει να εχει καποιος να γνωρισει τον εαυτο του, το τι θελει απο τη ζωη, το τι μπορει να κανει, τι υλικο και δυνατοτητες εχει στη διαθεση του και πως θα εργαστει πανω στους στοχους του.
Συμφωνω 100%
Το πρωταρχικο ειναι να τα βρεις με τον εαυτο σου και να εκπεμπεις υγεια απο μεσα σου

Αν περιμενεις να αποκτησεις υγεια απο εξω σου, εχεις χασει το παιχνιδι.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν σου λέω στυλ ανάκριση. Πάνω στην κουβέντα. Από την στιγμή που δέχεται να βγει ραντεβού με καποιον, υπάρχουν αρκετές πιθανότητες να τον γουστάρει. Μέσα στα πλαίσια της κουβέντας, δεν θα γίνουν κάποιες εκατέρωθεν ερωτήσεις;

Απο πλευρας σου, δεν πρεπει να γινουν.

Εαν αρχισεις τις ερωτησεις, δηλωνεις ανασφαλης και αδυναμος.

Αστην αυτην να ρωταει.

Σαφως και θελει να γαμηθει η καθε κοπελα στο πρωτο ραντεβου. Ο χ τυπος τα κανει σκατα μια ζωη και τον βαζουν στη β κατηγορια στα πρωτα 3 λεπτα και για μια ζωη.
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Δεν ειμαι καποιο παλιο μελος...
Η αποψη μου ειναι οτι η γυναικα γεννηθηκε για να γινει μανα κ οχι συντροφος κανενος....
Επομενως πρεπει να αντιμετωπιζονται ως σεξουαλικα υποχειρια κ μονο...


και ποιος κλωνος το παραδεχεται τυπε;     :S :S :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Απο πλευρας σου, δεν πρεπει να γινουν.

Εαν αρχισεις τις ερωτησεις, δηλωνεις ανασφαλης και αδυναμος.

Αστην αυτην να ρωταει.

Σαφως και θελει να γαμηθει η καθε κοπελα στο πρωτο ραντεβου. Ο χ τυπος τα κανει σκατα μια ζωη και τον βαζουν στη β κατηγορια στα πρωτα 3 λεπτα και για μια ζωη.
Επισης σωστο.
Προσωπικα εχω γαμησει στο 90% των πρωτων ραντεβου.
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Απο πλευρας σου, δεν πρεπει να γινουν.

Εαν αρχισεις τις ερωτησεις, δηλωνεις ανασφαλης και αδυναμος.

Αστην αυτην να ρωταει.

Σαφως και θελει να γαμηθει η καθε κοπελα στο πρωτο ραντεβου. Ο χ τυπος τα κανει σκατα μια ζωη και τον βαζουν στη β κατηγορια στα πρωτα 3 λεπτα και για μια ζωη.


τυπε ολη μερα την ωρα που γραφεις το σεντονι γαμεις τουλαχιστον και κανενα μουνετο 10αρι;    :S :S :S
η εστω να οδηγας το υπεραυτοκινητο σου     :S :S :S



AdorableColorfulErne-size_restricted.gif
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Συμφωνω 100%
Το πρωταρχικο ειναι να τα βρεις με τον εαυτο σου και να εκπεμπεις υγεια απο μεσα σου

Αν περιμενεις να αποκτησεις υγεια απο εξω σου, εχεις χασει το παιχνιδι.

Χριστός Ανέστη Αλεξ, σου ευχομαι να εχεις παντα ψυχικη και σωματικη υγεια.  :hi:

Πανω σε αυτο που λες, μπορω να σου αποδειξω με τεκμηρια εαν το θελεις οτι το 99% των αντρων δεν εχουν καν διαπιστωσει το τι θελουν στη ζωη τους, δεν γνωριζουν καν το τι κανουν και για ποιο λογο απλα υπαρχουν στο συμπαν.

Δεν ζουν, απλα υπαρχουν εως να σταματησουν καποια στιγμη να υπαρχουν.

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Επισης σωστο.
Προσωπικα εχω γαμησει στο 90% των πρωτων ραντεβου.

Αρχικα η τυπισσα για να γαμηθει ερχεται Αλεξ, οι τυποι απλα τα κανουν σκατα και τους φερεται αναλογως μετα το μουνετο και αυτοι μετα βγαζουν μισος για τις γυναικες.

 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Απο πλευρας σου, δεν πρεπει να γινουν.

Εαν αρχισεις τις ερωτησεις, δηλωνεις ανασφαλης και αδυναμος.

Αστην αυτην να ρωταει.

Σαφως και θελει να γαμηθει η καθε κοπελα στο πρωτο ραντεβου. Ο χ τυπος τα κανει σκατα μια ζωη και τον βαζουν στη β κατηγορια στα πρωτα 3 λεπτα και για μια ζωη.
Μάλιστα. Μόλις μου έλυσες την απορία γιατί σε 3 περιπτώσεις που πήγα μετά από πρώτο ραντεβού γκόμενά σπίτι μου ή σπίτι τους και δεν έκανα κίνηση, δεν μου ξαναμιλησαν μετά.. Ε τι να κάνω δεν μου έκαναν το κλικ εκείνη την στιγμή, έπρεπε σώνει και καλά να τις πηδηξω;;  :walkingpenis:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
τυπε μην το γελας γιατι ο τυπος christos savvidis ειναι πιο γυναικας και απο τον sakis      :orchestra: :orchestra: :orchestra:



tenor.gif

Εμένα το λες?Εγω κάνω ολόκληρο αγώνα για να μεγαλώσει κι αλλο το όνομα που έχει χτίσει στο μπου. :S
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ρε pipinia luv που στον πούτσο τα βρίσκεις αυτά τα gif?
Εχω πνιγεί από τα γέλια.

Τιποτα δεν μπορει να σας εμποδισει απο το να ανεβετε παρεα σε ενα αναλογο οχημα και να δημιουργησετε τα δικα σας τυπε.


 :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.509
Like
11.518
Πόντοι
3.506
Δεν σου λέω στυλ ανάκριση. Πάνω στην κουβέντα. Από την στιγμή που δέχεται να βγει ραντεβού με καποιον, υπάρχουν αρκετές πιθανότητες να τον γουστάρει. Μέσα στα πλαίσια της κουβέντας, δεν θα γίνουν κάποιες εκατέρωθεν ερωτήσεις;

Καλά κάνεις και ρωτάς τύπε. Με τη προϋπόθεση όμως ότι το συγκεκριμένο θέμα της απιστίας -στη συνέχεια της κουβέντας- θα το χειριστείς έτσι ώστε να αυξήσεις τη καύλα της για τη ΠΑΡΤΗ σου.

Αλλοιώς, άστο καλύτερα...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τιποτα δεν μπορει να σας εμποδισει απο το να ανεβετε παρεα σε ενα αναλογο οχημα και να δημιουργησετε τα δικα σας τυπε.


 :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Σαβ αληθεύει ότι έβαλες κόντρα με Σουμάχερ,οδηγούσες Ντάτσουν,αυτός Φεραρι και του έριξες 10 γύρους διαφορά?
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Τιποτα δεν μπορει να σας εμποδισει απο το να ανεβετε παρεα σε ενα αναλογο οχημα και να δημιουργησετε τα δικα σας τυπε.


 :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:


τυπε πανεξυπνη ιδεα    :orchestra: :orchestra: :orchestra:
εκτος απο μεγαλος γαμιας εισαι και πολυ εξυπνος    :kneel: :kneel: :kneel:



SizzlingRevolvingClingfish-small.gif
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μάλιστα. Μόλις μου έλυσες την απορία γιατί σε 3 περιπτώσεις που πήγα μετά από πρώτο ραντεβού γκόμενά σπίτι μου ή σπίτι τους και δεν έκανα κίνηση, δεν μου ξαναμιλησαν μετά.. Ε τι να κάνω δεν μου έκαναν το κλικ εκείνη την στιγμή, έπρεπε σώνει και καλά να τις πηδηξω;;  :walkingpenis:

Οχι τυπε, προς Θεου.

Ασφαλως και επραξες σωστα και δεν τις γαμησες.

Την επομενη φορα ρωτα την για τους πρωην της, ποιος τη σημαδεψε και για ποιον ακομα σταζει το μουνι της.

Εαν θελησει να σου δειξει ποσο μουσκεμα ειναι, να αρνηθεις τυπε και να φυγεις απο κοντα της επιτοπου.

 :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom